Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Amur válasza Amur (#497) üzenetére


Amur
addikt

Itt látszik hogyan fut a profilomnál írt konfigon.
Ez mondjuk még a driver frissítés előtt volt. Azóta a grafikai hibák(beleesni a semmibe) eltüntek, és a képmegállások ideje is csökkent, de nagyon gáz még mindig:
nfs vidi

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#502) A-Bag válasza Csapoati (#494) üzenetére


A-Bag
tag

Köszi az infót (.LnB-nek is), én a játék mappában kerestem, este megnézem :)

(#503) Over567 válasza Amur (#501) üzenetére


Over567
aktív tag

Valszeg kevés neki az 1GB VGA Ram már. Nálam 2GB-on is csinál néha be akadást de közel sincs ehhez. Ahhoz képest hogy mi volt a játék minimum követelménye meg az ajánlott nagyon jól fut a gépemen.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#504) Over567


Over567
aktív tag

Jelenlegi gépparkom.

Rájöttem én nagy észkombájn ha snapshotot készítek (xone kontrolleren jobb analóg benyomás) akkor azt menti a dokumentumok NFS mappába. :DDD

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#505) A-Bag


A-Bag
tag

Itt az én kicsikém :)

[ Szerkesztve ]

(#506) dombi81


dombi81
senior tag

Gamepadról miért nem akarja bevenni billentyűzetre, ha át akarom írni neki a beállításokat? Minden marad ugyanúgy..
Kiválaszt, lenyomom a gombot amit szeretnék, enter, nem történik semmi..

(#507) Csapoati válasza dombi81 (#506) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem X-et kell nyomni?

A-Bag: Az igen! :R

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#508) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt vannak az én kocsiaim:

[link]

brz - street
rx7 - drift
GTR - még új, de street lesz valószínűleg.

Több nem is kell, talán még egy Porsche. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#509) Csapoati válasza .LnB (#508) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát minimum egy olyan, ami nem rizzsel megy. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#510) A-Bag válasza Csapoati (#507) üzenetére


A-Bag
tag

Köszi, 3 estén keresztül matricáztam, a héten még ki sem gurultam a garázsból :DDD

.LnB Az rx7 komoly lett! :K

(#511) .LnB válasza Csapoati (#509) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hááát... Lehet lesz előtte egy S15-ös szilvike :D Akkor lesz két drift kocsim.

Egyébként itt a GTR-em IRL fehérben: [link]

Az mondjuk nekem kicsit fáj, hogy Liberty Walk cuccok nincsenek a játékban. :(

[link]

És az is, hogy Mad Mike Whiddett kocsijait se lehet újraalkotni. Pedig tudtommal ő benne volt a Shift-ben (?). Kár, hogy most nincs.
[link] [link]

A drift bejön a játékba. Persze elég irreális, de keményen keresztbe lehet csapni a verdákat. Az Rx7-be van egy jó erős turbó azt elég is. :D (Nitro-t nem teszünk driftautóba)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#512) .LnB válasza A-Bag (#505) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Le van ez teljesen ültetve? Olyan fura a kerékjárati íveknél. Vagy a papucs kicsi, vagy nincs leültetve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#513) Over567 válasza .LnB (#508) üzenetére


Over567
aktív tag

A GT-R a legjobb szerintem de jó mind amúgy. Gz :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#514) SybenX


SybenX
őstag

SOS PC -n melyik gombkombinációval lehet a menübe jutni???

(#515) Over567 válasza SybenX (#514) üzenetére


Over567
aktív tag

Backspace.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#516) SybenX válasza Over567 (#515) üzenetére


SybenX
őstag

Köszönöm :)

(#517) SybenX


SybenX
őstag

Még egy kérdés.Miért lett homályos a játék?Beállítottam,hogy legyen v-sync és a high-ra raktam a texture quality-t és ekkor homályossá vált a játék?

(#518) Over567 válasza SybenX (#517) üzenetére


Over567
aktív tag

Hát ebben már nem tudok segíteni. Állíts vissza mindent aztán nézd meg hogy vissza áll e.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#519) Csapoati válasza SybenX (#517) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az antialiasing legyen Offon. Az FXAA (illetve a középső, nem tudom most hirtelen hogy mi a neve) szemcsésít, a TAA meg homályosít.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#520) SybenX válasza Csapoati (#519) üzenetére


SybenX
őstag

Végül megoldódott magától,fogalmam sincs mi volt az...
Nekem eddig nagyon bejön a játék,örülök,hogy megvettem:)

(#521) A-Bag válasza .LnB (#512) üzenetére


A-Bag
tag

A felni a legnagyobb amit enged, és le van ültetve amennyire lehet :)

(#522) noblem1983


noblem1983
senior tag

Valaki meg tudná mondani pontosan hány autót lehet elrakni a garázsba? Mert ugye a kezdő garázsban 5 hely van de remélem nem annyi az összes

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#523) Over567 válasza noblem1983 (#522) üzenetére


Over567
aktív tag

5 garázsférőhely van jelenleg PC-n ahogy bejön majd a lemaradt HotRod-os DLC az kibővíti ezt 10-re úgy hogy tudsz majd 5 kocsit elküldeni egy úgynevezett Warehouse-ba. Ezeket a kocsikat nem fogod látni a garázsodban de bármikor előtudod hozni őket ha akarod. (elvileg így van)

Más: Camera Toolt készít egy fickó és belenézett vele a kocsija belsejébe. Nem is rossz nem sokat kellene dolgozniuk azon hogy játszható legyen belsőnézetben.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#524) A-Bag válasza Over567 (#523) üzenetére


A-Bag
tag

Ilyen belső nézetnek tudnék örülni :)

(#525) SyMbioTe

Üdv!

Olyan kérdésem volna, hogy Origin Acces-ben a 10 óra próbaidő az játék indításától fogva folyamatosan, pörög, vagy csak akkor, ha játszok?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#526) SybenX válasza SyMbioTe (#525) üzenetére


SybenX
őstag

Csak akkor ha játszol.

(#527) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvettem a 911 GT3-at. Aztán nem lehet rá semmi alkatrészt tenni kb.. Csak spoiler meg első splitter... Hát köszi.. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#528) laci12234


laci12234
tag

sziasztok tudvalaki valamit hogy mikor lesz torentes a játék vagy ezt is olyan cuccal védik hogy nem lehet feltörni ?? tudom inkább vegyem meg de azéert megkérdeztem :D

(#529) SybenX válasza laci12234 (#528) üzenetére


SybenX
őstag

Nem lesz torrent ebből egy jó ideig vagy lehet hogy soha,mivel kezdik befejezni a játékok feltörését.

(#530) laci12234 válasza SybenX (#529) üzenetére


laci12234
tag

ja fasza köszi a választ (Y) akk inkább megveszem

(#531) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt az olcsó jános trükköt, hogy nyomjak versenyeket 200Hp-s kocsival.. Így meghosszabbítani a sztorit.. Nincs hely a garázsomban. Most el kell adnom valamit. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#532) SyMbioTe válasza laci12234 (#530) üzenetére

Főleg, hogy folyamatos net szükséges hozzá, mint a Crew-hoz, ezért elég minimális az esély, hogy bárki feltörné.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#533) noblem1983 válasza .LnB (#531) üzenetére


noblem1983
senior tag

Nekem is ez a probléma, hogy kevés a garázs hely. A Hot-rodossal jön majd +5 hely de az is kevés. Ezt nem tudom, hogy gondolták, hogy elég ha hosszabb távra terveznek.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#534) cyberkind


cyberkind
félisten

Van arról valami infó hogy mik az ajánlott verdák, esetleg a legjobb?

Paranormal Cocktivity

(#535) Patrick76496 válasza mlinus (#453) üzenetére


Patrick76496
őstag

Értem, köszi a választ. Sajnálom, mert a régi NFS-ekben baromi jó zenék voltak. Akkor valszeg ezért hiányzik a fotó mód is, kicsit hiányoltam. Viszont láttam, hogy alig mutatták be pár napja az új GT-R-t, de már le van modellezve a játékban. :) Nagyon remélem, hogy nem hagynak minket patchek nélkül, mert jelenleg egy eléggé optimalizálatlan és bugos a játék.

Sokszor van olyan, hogy megyek, és nem tölt be előttem a map, csak a nagy üresség van.. Ilyenkor persze leesek és nyilván úgy számolja a játék, mintha karamboloztam volna, pedig egyáltalán nem is tehetek róla. De a legjobb az egészben az, hogy amikor ilyenkor tölt a játék, a time attack pl számol a háttérben, és mivel sokáig tölt persze hogy lejár az idő.

Néhány klasszikussal én is találkoztam, pl az NFS3 (HP) menü zenéje a garázsban. :) Az EA TRAX-ot viszont hiányolom, szívesen hallgatnék pár olyan zenét verseny közben is, ami csak a garázsban van. Meg olyan is lenne, amit kikapcsolnék, bár már megbarátkoztam a garázsban szóló zenék többségével.

Az irányításra is kezdek nagyjából ráérezni. Tettem a Silviara egy Wang Gang pad méretű spoilert, felpakoltam maxra a leszorítőerőt és így már viszonylag stabil a kocsi, végre nagyjából arra megy, amerre én szeretném. Az S13 még egy kicsit bizonytalan, kell egy kis idő, mire az ember ráérez a konfigurálásra.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#536) cyberkind


cyberkind
félisten

Vettem tegnap egy Origin Acces-t csak a játék miatt, és azt kell mondanom, hogy ez sokkal jobb mint konzolon volt minden téren, pedig én aztán húztam le mindenhol ezt a játék még a megjelenéskor is, most meg van 3 órám hátra a 10-ből és nagyon gondolkozom hogy megvegyem, milyen hosszú a játék? :Y

Paranormal Cocktivity

(#537) Over567


Over567
aktív tag

Mi a francnak annyi autó emberek? :D Én ezt nem értem. Nem bele szólásból csak nem értem kíváncsi vagyok rá kérlek írjátok már le. Nekem eddig 2 kocsim van és azon gondolkodok melyik legyen a 3. Valószínűleg egy izom lesz de nem tudom. Nekem kb 5 is elég de 10 már biztos sok lesz. :P

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#538) noblem1983 válasza Over567 (#537) üzenetére


noblem1983
senior tag

A Need for Speed-World nevű játékban minimum 100 autóm volt. Szeretem gyűjteni és váltogatni az autókat, hogy egyszer ez egyszer az kerüljön a kezem alá de ha akarom bármikor elővehessem ne azon az áron, hogy megint meg kell venni mert a másik miatt el kellett adnom.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#539) laceszgamer válasza cyberkind (#536) üzenetére


laceszgamer
addikt

Access-al vittem ki én is. Nekem is tetszett, de szerintem én várok vele, majd ha már meg elhet venni valahol 7-8k között akkor mindenképp. Ráadásul addig az is kiderül, hogy mennyire maradnak playerek a játékban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#540) R3dLinE


R3dLinE
újonc

Sziasztok!
Elkészült az első olyan autóm az új Need for Speedben, amibe több energiát fektettem :) Remélem tetszeni fog!

[link]

(#541) noblem1983 válasza R3dLinE (#540) üzenetére


noblem1983
senior tag

Jól sikerült darab lett :)

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#542) Over567 válasza R3dLinE (#540) üzenetére


Over567
aktív tag

Szép lett grat. :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#543) A-Bag válasza R3dLinE (#540) üzenetére


A-Bag
tag

F@sza :K

(#545) SyMbioTe

No, tegnap megvettem Origin Access-t, ki is próbáltam a játékot és első benyomás az erős pozitív. 10 órából eddig a felét játszottam le kb, ezalatt begyűjtöttem és megcsináltam egy ismertebb járgányt az NFS-ből :D : (~1-1,5 óra volt össze legózni a sok matricából)

Grafika szerintem nagyon jól néz ki, néhány apró zavaró hiba ellenére nagyon tetszik a játék. Újra utcai verseny, és szinte korlátlan tuning lehetőség ami miatt leginkább megfogott. Remélem a jövőben még jönnek autók, még elférne néhány a játékban. Vásárlással meg megvárok egy akciót, olyan 7-8k környékén biztos megveszem, de 12-13-14k-t elvből nem adok ki egy játékért, inkább várok egy akcióra. :))
További jó játékot! :)

Szerk.: bocsi, felsőre kérek egy törlést, véletlen dupla lett.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#546) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#545) üzenetére

Még egy kérdés: Ha megveszem a játékot (akár dobozosan), akkor az eddigi állásom megmarad, vagy előlről kell kezdeni?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#547) orc88 válasza SyMbioTe (#546) üzenetére


orc88
őstag

Megmarad

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#549) A-Bag válasza Over567 (#548) üzenetére


A-Bag
tag

Köszi az infót! Ingyenes lesz ? Letölti magát ? Vagy mi lesz a menete ? :)

(#550) Csapoati válasza A-Bag (#549) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ingyen lesz az összes dlc és az Origin asszem letölti magától is, ha az van kiválasztva. De ha nem, akkor az Originen a játék borítóján megjelenik egy kis ikon, hogy frissítés van hozzá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.