Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) .LnB válasza h.adam.92 (#600) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig a Drift nagyon könnyű. De most én is picit gondban vagyok vele. Eddie's challange 7 is megvan nekem. Szinte az összes Drift eventet nagyon könnyen megcsináltam úgy, hogy az Rx7-em 478LE volt nitro nélkül, drift gumival, full drift-re beállítva (a csúszkával). Így, amolyan közepes tuninggal eszméletlen kezes volt, és könnyű volt driftelni.
Pont tegnap tuningoltam kicsit feljebb (ha jól emlékszem) 700 fölé, elég ideges lett az irányítás. Nehezebben kezelhető. Sikerültek így is az eventek, de lehet visszább fogom venni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#602) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

(#603) Viper26 válasza ashiaor666 (#602) üzenetére


Viper26
nagyúr

Elég szépen sikerült megállni. :D

Pixel 7 | FR955

(#604) .LnB válasza ashiaor666 (#602) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem bug. Tiltásig pörgetteda motort. Ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#605) Viper26


Viper26
nagyúr

21-es szinten vagyok, és sok dolgot (lehetne már) külsőleg is változtatni az autón, viszont írja, hogy "no parts available".

Ezeket meg kéne venni valahol?

Pixel 7 | FR955

(#606) Csapoati válasza Viper26 (#605) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, az azt jelenti, hogy olyan típusú alkatrész nincs ahhoz az autóhoz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#607) h.adam.92 válasza .LnB (#601) üzenetére


h.adam.92
őstag

Végül sikerült kitolni az összeset. Nagy meglepetés volt a végén az Underground 1 utolsó ellenfelét látni :)

Már csak 3 szint kell az 50-ig, hogy maxos tuningot csinálhassak. A rendőrös küldik egyáltalán nem izgatnak, azon kívül viszont minden 100%. Barangolok a városban és csinálgatom a versenyeket.

(#608) Viper26 válasza Csapoati (#606) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az szomorú. :(

Pixel 7 | FR955

(#609) .LnB válasza h.adam.92 (#607) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érékelésem: [link]

Ma délután végeztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#610) ashiaor666 válasza .LnB (#604) üzenetére


ashiaor666
csendes tag

Nem figyelted meg a videót rendesen! De itt egy kis magyarázat akkor! :)

Igen, tiltásig pörgesd a motort a kis Civic-nél, majd nyomd meg a hátrafelé nézés gombot! És hopp! A hang mint egy hélium-lufis partin átvált magasra! És miután elengeded a hátrafelé tekintés gombot a hang lemélyül! Lesd meg azt a videót még egyszer! ;)

20 óra nem sok egy ilyen játékban, az tényleg csak arra elég, hogy az alap sztori kész legyen. 150 órán túl viszont már feltűnnek a játék rejtett hibái is! Már van egy csokorra való videó ezekről...

[ Szerkesztve ]

(#611) Over567


Over567
aktív tag

Hosszas szenvedés után összeraktam egy újabb wrap-ot a gyerekkori szerelmemhez.

További képek. (ha nem akarja betölteni katt rá bénázik az IMGUR)

Ez alapján készítettem. Kivéve hogy a bal oldalát újradolgoztam.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#612) .LnB válasza Over567 (#611) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szép munka, igényes! Gratulálok! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#613) Over567 válasza .LnB (#612) üzenetére


Over567
aktív tag

Köszi örülök hogy tetszik. :C

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#614) Viper26 válasza Over567 (#611) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jól sikerült. :)

Én a Mustang F body mellé vettem egy Nissan-t (180), most credit nincs, de az is fel lett piszkálva kicsit, szóval biztosan elleszek vele egy jó ideig. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#615) noblem1983 válasza .LnB (#609) üzenetére


noblem1983
senior tag

Ma vettem egy BMW M4-est és Mintha Liberty Walk bodykit lenne hozzá :)

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#616) .LnB válasza noblem1983 (#615) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most megnéztem yt-on. Bizony az van hozzá! Na ez jó. Akkor nem értem a GTR-re miért nincs. :D Meg azokra a kocsikra amiket én megvettem. Azért hittem azt, hogy nincs benne mert egyszer se találkoztam vele. :D Vagy például ez: [link]
De az az LB M4 is nagyon szép.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#617) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ma reggel megvettem G2A-n a játékot. Délután végre én is elkezdem. Kíváncsi leszek. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#618) MrTwister válasza ProgenXL (#617) üzenetére


MrTwister
őstag

Hogyé vetted a piacon? :D Lefordítom: mennyi píz vót? :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#619) .LnB válasza MrTwister (#618) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#620) boogie84 válasza .LnB (#619) üzenetére


boogie84
veterán

576-ban 16K a jatek??!! Aztak....

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#621) MrTwister


MrTwister
őstag

Ja brutál drága, még szürkén is! :Y 8-nál többet nem adok érte, sebaj megy ez még lejjebb is előbb-utóbb. :K Nem hiszem, hogy akkora világsiker lett, hogy hónapokig magasan tartsák az árát....

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#622) .LnB válasza MrTwister (#621) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

8 reális. :K

Mondjuk én szívemszerint mindenért 7-8-at adnék... Aztán Battlefron, NFS..nem is gondolok bele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#623) Over567


Over567
aktív tag

200 SX PLS EA :O

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#624) ProgenXL válasza MrTwister (#618) üzenetére


ProgenXL
őstag

13.700Ft fizettem érte. ebbe benne van kb 700ft-os kártya használati díj. kupon kódnak hála 400ft spóroltam.

Gunner for life

(#625) noblem1983 válasza ProgenXL (#624) üzenetére


noblem1983
senior tag

Én Konzolok szervizétől rendeltem 13890 és ingyen szállítják. Nekem valahogy mindig jobban tetszik egy játék ha doboz is van hozzá

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#626) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Amatőr kérdés de honnan tudom hogy mikor játszok online vagy offline ellenféllel?

Gunner for life

(#627) noblem1983 válasza ProgenXL (#626) üzenetére


noblem1983
senior tag

Más az ikonja.Az egyik tömött nyíl a másik üres azt hiszem

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#628) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Benneteket nem idegesítenek azok az óvodás játékostársak, akik azzal szórakoznak, hogy Csak úgy neked mennek....akár már a garázsból kijövet is?! Hogy ebben mi a jó?

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#629) ProgenXL válasza istvankeresz (#628) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez még semmi ahhoz képest ami a Most Wanted 2012 multiba van. Az tényleg csak arról szól hogy törni a másikat. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#630) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok! A játéknak bármiféle playable próbaverziója?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#631) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Mit ajánlotok driftelésre? A One in Many pályával szenvedek...

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#632) .LnB válasza istvankeresz (#631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt írtam egy másik fórumtársnak a driftről: [link]

(#630) Darko_addict Origin Access, 4€-ért 10 órát játszhatsz vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#633) istvankeresz válasza .LnB (#632) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Köszi! Kipróbálom. :R

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#634) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

Játék információk és hírek, tutoriálok és leírások, és egy fórum számtalan lehetőséggel! Minden Magyarul!

www.nfswhun.eu & wikia.nfswhun.eu

[ Szerkesztve ]

(#635) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Megkérdem itt is, hátha :)

Srácok. Ezzel a keyboard delay-el valamit nem lehet kezdeni?
Értsd: nyomsz 1 irányt, és nem rögön reagál az autó ha van 1 kis késés. Ez kanyarba kissé idegesítő tud lenni.
Meg szerintem kb az egész irányíthatóság olyan mintha tankokat vezetnénk (pont ettől tartottam sajnos)

Pedig ettől függetlenül nem lenne rossz játék, hozná az underground széria hangulatát szerintem.

Mielőtt valaki írná, nem fps lag (70-90 között megy ultrán szal az kizárva)

[ Szerkesztve ]

(#636) SybenX válasza Maxtreme (#635) üzenetére


SybenX
őstag

Én nem tapasztaltam ilyet.Nálam szuperül irányítható billentyűzetről.Állítsd át az autót egy kicsit drift irányba!

[ Szerkesztve ]

(#637) .LnB válasza Maxtreme (#635) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

04.09.-én végeztem a játékkal. Tegnap gondoltam megyek egy kicsit vele. Annyira felidegesített ez a jelenség, hogy hiába nyomom nem kanyarodik, hogy uninstalláltam a francba. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#638) Maxtreme válasza .LnB (#637) üzenetére


Maxtreme
addikt

hmm. akkor ez nem volt eleinte ilyen?
droid16: Hiába állítom,attól még az input lag megmarad. (pedig még azt sem lehet mondani hogy a klaviatúra lenne a hibás, nem egy tesco 300ftos kategória :) )

szerk: fuhh.. most olvasom az előző hozzászólásom, látszik siettem. :D

[ Szerkesztve ]

(#639) .LnB válasza Maxtreme (#638) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ilyen volt, csak akkor még megvolt a feeling, meg hogy végig akartam nyomni a gamet. Most meg már nincs. Feleslegesen nem fogok vele szenvedni. Írta ezt más is korábban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#640) Maxtreme válasza .LnB (#639) üzenetére


Maxtreme
addikt

jah értem.
Hát ez elszomorító..

(#641) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi konfiggal hány FPS jönne össze "High" beállítás és FulHD mellett?
Elmosódás nem kell.

HD7850 + i5-3470 ~3.2GHz +8GB RAM

:R :R :R

(#642) Németh Péter válasza SybenX (#636) üzenetére

Szerintem is ez kell. Én driftes gumikkal csináltam végig! :-) Azzal teljesen jól irányítható mindig...

(#643) orc88 válasza zsolthee (#641) üzenetére


orc88
őstag

Szia!
Az adatlapomon levő konfiggal FullHD + HBAO, MSAA-val volt High-on 60-65 FPSem.
Neked a VGA valamivel gyengébb, de szerintem 45-50FPS simán lenne. :F

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#644) Maxtreme


Maxtreme
addikt

lol :DDD


Nagyban

(#645) Devastate


Devastate
csendes tag

Kedvenc :))

[ Szerkesztve ]

(#646) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Amúgy melyik NFS-éhez hasonlítanátok az irányítását? Legutóbb az új Most Wanted-dal játszottam szerintem.

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#647) orc88 válasza Darko_addict (#646) üzenetére


orc88
őstag

80%-ban ahhoz.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#648) ProgenXL válasza Darko_addict (#646) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az irányítás a Rivals vagy a MW 2012. Bár eléggé elmentek ezen a Ken Block vonalon és a drift komoly szerepet kapott. Controllerrel végül is könnyű a játék. Billentyűvel még meg se próbáltam de nem is tervezem.

Devastate: Az a légterelő hátul érdekesen néz ki. :Y :C

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#649) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

(#650) ProgenXL válasza ashiaor666 (#649) üzenetére


ProgenXL
őstag

utolsó mondat nem túl bíztató. :DD

Gunner for life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.