Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) marilllyo


marilllyo
veterán

Nos én nagyjából kiakasztottam. Gyorsan leírnám a véleményemet.

Pro:Grafika nagyon szép. Driveclub szintű de kicsit megeffektelve. Tuningolhatsz kívül-belül. Bármit bárhogyan. Az autók a normális keretek között maradtak. Van ezer éves Volvo meg honda meg minden. Nincsenek most Hyper kocsik hála az égnek! (Köngisegg stb.). A régi kedvencek benne vannak. Retro Mustang, Skyline, Eclipse, Subaru stb. A legkomolyabb kocsik talán az F40-es Ferrari meg a Lamborhini Aventador. De nem feltétlenül kötelező őket használni. Egy ronggyá tuningolt Fiestával is el tudsz döcögni a játék 75%-ban. Ha neked az tetszik.
Az éjszaka nem para. Nincs túl sötét soha. Az egész inkább városban játszódik szóval a sok lámpa ad annyi fényt mintha nappal lenne. Nem éreztem hiányát. Sőt. Nem is foglalkoztam vele.
Rendőrök csak szolidan vannak. A rendőrökkel igazán a challengek miatt kell foglalkozni. Rivalsnál azért zavaró volt, hogy egy kanyart nem tudtál bevenni de már loholtak a nyakadon.
A nehézség is stimmel. A vége felé azért már sok a restart.
Van Fast travel. :C Nem kell safehouseba ugrálni és azonnal lehet restartolni egy elbaltázott menetet. Ha épp nem üldöznek a rendőrök.
Irányítás baromi jó. Nincs agyon vissza driftelés. Pontosabban úgy állítod ahogy akarod.. Ha driftelni akarsz akkor olyan gumit kell rávenni aminek kisebb a tapadása.

Contra:: Zenék felejthetőek. Egyiktől sem lettem libabőrös vezetés közben.
Ez a k*rva mobiltelefon. :W Ki az aki ezt kitalálta? :((( Ezen érnek el a spanok és közlik veled, hogy "Nagyon ügyes vagy és lenne itt egy újabb verseny...bejelöltük a GPS-en". Na de nem free roam-ban hívnak...neeem. A legnagyobb kanyarban a legkövérebb driftelésed kellős közepén csörög. Oké, hogy egy gombbal ki tudod lőni...de megtöri a figyelmet. Nekem hiányzik a rendes matchmaking lobby a multira. :( Ez ugyanúgy nem ment a Rivals-nál. Itt sem fog. De legalább nincs "migrating to host" hiba. A net stabilabb. Gondolom dedikált szerveren futhat.
Kicsit soknak éreztem a drift versenyeket és kevésnek a sima circuit és sprint-et.

Hogy visszahozza e a régi NFS hangulatot? Mi az a régi NFS hangulat? Annyi féle NFS volt már....plusz én mindig úgy gondoltam, hogy az idő megszépíti az emlékeket.

Nekem a 2012-es Hot Pursuit óta ez az az NFS amire azt mondom, hogy ez tetszik.

Nyugodtan vegyétek meg. Egyébként PS4-re már másnap 14-15 körül be lehetett szerezni használtan. :F Sajnálom is, hogy előrendeltem. Egy napot várhattam volna.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#352) GEIL


GEIL
addikt


Bocs az OFF-ért.... :B :K

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#353) Phobion válasza GEIL (#352) üzenetére


Phobion
őstag

jaj inkább az E39-et tegyék bele egy DLC keretein belül és ne ezt a húzottszeművalamit, bocsi az off offjáért :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#354) GEIL válasza Phobion (#353) üzenetére


GEIL
addikt

Seat párti vagyok...de ez a húzottszemű e60 kasztni nekem nagyon bejön. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#355) GEIL


GEIL
addikt


De azért a favorit még mindig ez.....több mint 10 éves a forma, de még sok mai modern kasztnit is kenterbe ver.... ;] :DDD

Muszály volt ezt beletennem a játékba, mert fiam a mi a "családi autónkkal" akart versenyezni. :C

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#356) steven84


steven84
tag

Hogy lehet multizni a játékban?

(#357) sirszevenap válasza steven84 (#356) üzenetére


sirszevenap
őstag

Alapbol "multis". Join-olsz emberekhez, egy palyan vagytok. Anelkul nem is lehet. Konkretan meg en sem versenyeztem emberekkel egyebkent.

Bankkártyával? Hát persze!

(#358) }{3@Đ$}{0ot válasza steven84 (#356) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ez is olyan mint a The Crew vagy az NFS Rivals,mászkálsz az utcán,vannak versenyek,itt van a Career része is.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#359) james001


james001
veterán

Pörög a topik! :DDD

Kérdés:
Lehet olyat a játékban hogy ki-be kapcsolsz egyes zenéket? Tehát ha van egy-két szám ami nem tetszik azt le tudod némítani?
Még nincs meg a játék de gondolkodom rajta erősen,ez a legutóbbi Legends pack miatt főleg :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#360) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Van ebben 2 játékos mód?
Tudunk itthon párommal osztott képernyőn együtt versenyezni?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#361) stvnppp válasza s7evcsenko (#360) üzenetére


stvnppp
senior tag

Nincs.

(#362) s7evcsenko válasza stvnppp (#361) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm. :R
Akkor nem veszem meg!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#363) SybenX


SybenX
őstag

Március 15-ben jön PC-re !!! :DD
[link]

(#364) TBT válasza SybenX (#363) üzenetére


TBT
addikt

Pontosabban 17-én, mert még mindig EU-ban vagyunk.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#365) lofagi válasza SybenX (#363) üzenetére


lofagi
addikt

Jé és végre felnőttek addig,hogy kormányokat is támogassák. Csoda.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#366) SybenX


SybenX
őstag

Elég jó lett a gépigény :Y

(#367) cross56


cross56
senior tag

Sracok! Ha eladom az ingyen kapott kocsikat (pl magnus walker kocsija) akkor kesobb is ugyanugy ingyen meg tudom oket venni ingyen?

(#368) Phobion


Phobion
őstag

A delux kiadás csak digitálisan lehet megvásárolni? Illetve, ha alapverziót veszek, akkor később lehet upgradeelni? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#369) mlinus


mlinus
őstag

980Ti-n i7 6700k mellet max grafikán 85-140 fps között megy. Szépnek szép, sokkal élesebb és tisztább mint a konzolverzió, csak normális AA eljárás hiányzik belőle.. (TAA vagy FXAA).

Elég szépen javítgatták a játékot megjelenéshez képest, mondjuk maga a vezetési élmény még mindig elég szegényes szvsz :)

(#370) Phobion válasza mlinus (#369) üzenetére


Phobion
őstag

már kint van a játék? nem jövő héten jelenik meg? vagy ez virágbolti verzió? :Y

(#371) mlinus - jahogyja :D

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#371) mlinus válasza Phobion (#370) üzenetére


mlinus
őstag

Origin access előfizetéssel mától játszható a próbaverzió (10óra játékidő) :)

(#372) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Hát ez a játék....
Gondoltam hátha végre lesz egy jó NFS de hát. ..

(#373) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Befizettem rá, indítanám,nagy Play felirat,oké. jön a töltő csík. megy pár centit,és kidob az asztalra, majd ez jön:

Ötletek? A VGA egy 6970 2GB, proci i3 2120, 4GB RAM...

(#374) Csapoati válasza BRIKLY (#373) üzenetére


Csapoati
nagyúr

6 GB RAM a minimum neki a hivatalos gépigény szerint, lehet ez a baj.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#375) BRIKLY válasza Csapoati (#374) üzenetére


BRIKLY
veterán

kb 2800 MB RAM kihasználtság van,mikor ez történik.
Na de kevés RAM miatt "AMD képernyőillesztő nem válaszolt,majd sikeresen helyreált" üzenet?

(#376) Csapoati válasza BRIKLY (#375) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igaz, akkor lehet, hogy csak GCN-es AMD-ken hajlandó elindulni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#377) BRIKLY válasza Csapoati (#376) üzenetére


BRIKLY
veterán

Na az látod lehet.
Tettem be még 4GB RAM-ot, nem jó.
Win 10 8GB RAM-al, szintén nem jó..


(#378) Phobion


Phobion
őstag

Ha most előfizetek az Origin Access-re, akkor még kipróbálhatom az NFS-t, vagy hogyan működik ez a rendszer?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#379) BRIKLY válasza Phobion (#378) üzenetére


BRIKLY
veterán

Igen,akkor kipróbálhatod. :K Reméljük a Te gépeden azért elindul :DDD

(#380) Phobion válasza BRIKLY (#379) üzenetére


Phobion
őstag

Nekem elindult.

Még egy kérdés, ha a TRIAL lejárta után előrendelem a játékot, akkor a TRIAL-ban elért eredményeim, progress megmarad? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#381) BRIKLY válasza Phobion (#380) üzenetére


BRIKLY
veterán

Azon a gépen még szép. Ha nem tenné,elég nagy gáz lenne.. Igaz így is az,hogy egy nem gyenge 6970-en nem megy...

Mikor indítottam először,az origin azt írta,az elért eredmények mentve lesznek,megvásárlás esetén ott folytatom,ahol abbahagytam. Szóval elvileg igen de hát itt már ki tudja.. :(

(#382) Csapoati válasza Phobion (#380) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tuti megmarad, az Unravelnél is ugyanígy volt. Kipróbáltam, megvettem és onnan folytathattam, ahol a trialban abbahagytam. Ja és így megjelenéskor a trialt el is tűntette nálam az Origin - mondjuk minek is kéne, ha megvan a teljes?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#383) Aakisan


Aakisan
aktív tag

NFS MW :) Kár,hogy már csak 30 percet tudok játszani :O :)

[ Szerkesztve ]

(#384) boogie84 válasza gainwardgs (#372) üzenetére


boogie84
veterán

Annyira nem jó? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#385) Phobion válasza Aakisan (#383) üzenetére


Phobion
őstag

a festést te csináltad? vagy deluxe edition? :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#386) Tubi2


Tubi2
senior tag

Sziasztok!

Az új NFS-nek van külön topikja? :)

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#387) ETOM válasza Tubi2 (#386) üzenetére


ETOM
addikt

Ez az ;)

(#388) Tubi2 válasza ETOM (#387) üzenetére


Tubi2
senior tag

A 2016-nak is? :)
Az 576 bedobott egy reklámújságot és megláttam, hogy 15-én jön ki PC-re. Mondom, rákeresek. A Carbon a kedvencem, azóta nem volt olyan NFS, ami végigvittem volna. Csak nekem tűnik úgy, hogy nagyon hasonlít ahhoz ez az új játék? Sajna eltölthető demót nem találtam, pedig eléggé elgondolkoztam a megvételén. :)

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#389) orc88 válasza Tubi2 (#388) üzenetére


orc88
őstag

NFS 2016 nincs, csak 2015.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#390) Aakisan válasza Phobion (#385) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Igen,én csináltam :) .Időigényes folyamat.

(#391) Tubi2 válasza orc88 (#389) üzenetére


Tubi2
senior tag

Akkor mi az a NFS, ami most pár nap múlva jelenik meg? :DDD

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#392) SybenX válasza Tubi2 (#391) üzenetére


SybenX
őstag

Az aminek tavaly kellett volna :DDD csak pc-re csúszott a kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#393) Tubi2 válasza SybenX (#392) üzenetére


Tubi2
senior tag

Jahaa! :)

És aki próbálta, az mit gondol róla? Ős Carbonos vagyok, hasonlít az irányvonal, élvezetes játszani?

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#394) SybenX válasza Tubi2 (#393) üzenetére


SybenX
őstag

Most ki lehetett próbálni originen 10 óra játék erejéig ha 1 hónapra előfizetsz origin access-re ami kb 4 euró.
Hát megoszlanak a vélemények,de nekem jónak tűnik(nem próbáltam ki).Én biztos megveszem,de nem most,majd nyárra.Itt esetleg olvashatsz véleményeket: [link]

[ Szerkesztve ]

(#395) djculture válasza BRIKLY (#377) üzenetére


djculture
félisten

Nekem 15.11.1 driverrel megy szerintem a 15.8 túl régi

(#396) BRIKLY válasza djculture (#395) üzenetére


BRIKLY
veterán

A legfrissebb beta-t tettem fel,és ez lesz belőle :F
Pedig előtte teljesen töröltem a régit,eszközkezelőből is..

(#397) djculture válasza BRIKLY (#396) üzenetére


djculture
félisten

De a 5xxx-re 6xxx-re már nincs új driver az utolsó béta crimson amit még kiadtak rá. Ha az van fent akkor az asztalon jobb klikk readeon beállitások és kirja a verzió számot. 15.11.1 azzal egyelőre megy minden kivéve a division az villog .

[ Szerkesztve ]

(#398) BRIKLY válasza djculture (#397) üzenetére


BRIKLY
veterán

Azaz,az a béta crimson van fent és azzal csinálja ezt amit írtam.

(#399) upc8823 válasza BRIKLY (#377) üzenetére


upc8823
tag

vga kártya a gyenge
AMD Radeon™ HD 7970 szériától jó a játék !
szerintem amd radeon R7 250 2GB szaggatna a játék

[ Szerkesztve ]

(#400) BRIKLY válasza upc8823 (#399) üzenetére


BRIKLY
veterán

5850-en elindul, 6970 meg túl gyenge? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.