Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Mennyivel vagyunk lemaradva PC-sek a konzolosokhoz képest update-ek terén? Ahogy nézem a Legends update-et már megkaptuk (Eddie-s küldikből következtetve), amiben van 1-2 ismerős régi zene (pl NFS III menü zene), én viszont hiányolok párat, ami elvileg benne kellene lennie a soundtrackban. Ezekkel még egyszer sem találkoztam:
- Rock - I am Rock (NFS:MW-ből)
- Ekstrak - Belt
- Ekstrak - Induction Kit (ez utóbbi kettő meg a Carbon menü zenéi voltak)

Ti hallottátok már ezeket a játékban (legalább konzolon)?

Meg ahogy néztem még a Pro Streetből is van 1-2, de még azokkal sem találkoztam.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#452) drmazsi válasza laceszgamer (#450) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Köszi!

Nem valami nagy.... :(

Don't hate the player, hate the game ...

(#453) mlinus válasza Patrick76496 (#451) üzenetére


mlinus
őstag

csak a hotrodok és a gyorsulási versenyek hiányoznak. a zenék benne kell, hogy legyenek, mert az mind a legends update része volt.

én 100%ra kipörgettem a játékot ps4en és csak egyszer hallottam az I am rock számot, az egyik Eddie verseny közben (ezalatti versenyek alatt csak a klasszikus nfs zenék mennek)

a fő probléma az hogy a játék minden egyes versenytípushoz külön playlistet tart fenn, tehát van egy csomó olyan zene amit csak mondjuk akkor hallhatsz ha driftelsz, vagy ha a garázsban vagy.

(#454) SamS20


SamS20
senior tag

Sziasztok
Látom többen is játszottak / játszanak a crewal. Én most vettem meg hozzá a wild runt, de nagyon gondolkodom ennek a beszerzésén is. Az ottani irányítással nem volt gond sose (főleg h minden kocsi más és más). Online mennyire játszható a játék? Csak mert single playerert nem adok 10et.
Én is box kontrollerrel játszanam, amitől kicsit félek h hogy futna mert láttam videókat ahol elég durva fps droppok vannak. 30-40fps nekem bőven elég, régen amikor én játszottam meg az u2vel nem volt ez a mizéria h 60-120fps. Őrült az ember ha nem akadt :D

(#455) A-Bag válasza Over567 (#448) üzenetére


A-Bag
tag

Engem felvehetsz (Attimuss), bár csak esténként tudok kicsit játszani. :)

(#456) Over567


Over567
aktív tag

A Showcase és a Hotrodos updatek hiányzoknak jelenleg PCről.

A-Bag: Felvettelek köszi. :)

SamS20: Hát nekem a Crew valamiért nagyon trén fut ez meg szinte rezzenéstelenül. Szóval szerintem jól sikerült az optimalizáció de ez gépenként változhat. Én ha a helyedben lennék befizetnék Origin Access-re így lenne 10 órád arra hogy kipróbálhasd megnézed hogy egyáltalán tetszik e jól fut e és aztán dönthetsz. 1200ft az Origin Access 1 hónapra ami mellékesen egy rakás más játékot is tartalmaz 1 hónapig. Viszont le kell mondani mert ha nem minden hónapba leszipkázza a pénzt. Én így tettem és teljesen nyugalommal vettem meg előrendelőibe.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#457) SamS20 válasza Over567 (#456) üzenetére


SamS20
senior tag

Én is valszeg ezt a megoldást fogom választani. A crew nálam FHD-ba simán megy 40-50 fpsel ultran.

Hol lehet most jelenleg a legolcsobban hozzá jutni ?

Lemondani már az első nap le lehet és ugyanúgy él a hozzáférés vagy ahogy lemondom onnantol off az egész?

(#458) Over567 válasza SamS20 (#457) üzenetére


Over567
aktív tag

14 körül vettem konzolvilágnál. Szerintem itt körül megy most is.

Le lehet első nap is és attól függetlenül egy hónapig meg marad.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#459) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok...Bocsi a zavarásért csak érdeklődni szeretnék hogy az új Need For Speed-ben mit kell beállítani hogy ne legyen olyan szemcsés a kép? Köszi

(#460) Over567 válasza #85154688 (#459) üzenetére


Over567
aktív tag

Most ezt bővebben? :D Film Grain-re gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#461) R3dLinE


R3dLinE
újonc

Hi!
Nálam adódott egy kis probléma. Nem ez az elsődleges gépem, de úgy gondolom, ezen is kellene futnia simán, lowon legalább is. (HD6970 2GB, i5 2320, 8GB RAM) A legfrisebb AMD driverrel, nem tölti be a pályát sajnos. Nincs valakinek ötlete mi lehet a gond? Azért egy HD6970 szerintem elég erős ahhoz, hogy lowon elvigye....legalábbis pont a 750Ti szintén van kb. Ez a konkrét hibaüzenet:
KÉP

Előre is köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#462) ETOM válasza R3dLinE (#461) üzenetére


ETOM
addikt

Nem rég BRIKLY futott bele ebbe, de megoldás nem lett. :( (szintén 6970 2GB)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#463) #85154688 válasza Over567 (#460) üzenetére


#85154688
törölt tag

Szia! Igen arra gondoltam.... :)

(#464) A-Bag válasza R3dLinE (#461) üzenetére


A-Bag
tag

Most így hirtelen ennyit találtam, ha még nem próbáltad, próbáld meg amit itt írnak, hátha... [link]

Esetleg töröld le a drivert, és próbáld meg egy régebbivel :F

(#465) djculture válasza ETOM (#462) üzenetére


djculture
félisten

Dehogynem lett leírtam ablakban kell futtatni úgy megy érdekesen. Az új star warsnál ugyanez van, ezek a kártyák már nem támogatottak...

[ Szerkesztve ]

(#466) ETOM válasza djculture (#465) üzenetére


ETOM
addikt

Ez elkerülte a figyelmemet csak az maradt meg, hogy nem ment nála. Sorry. :B :R

[ Szerkesztve ]

(#467) BRIKLY válasza djculture (#465) üzenetére


BRIKLY
veterán

[link]. Itt az origint benéztem,mert elfelejtettem,hogy nem az én fiókomra vettük,hanem haveréra.. Na de tévedés,nem megy ablak módban sem :( Ugyan az a hiba...

(#468) R3dLinE válasza BRIKLY (#467) üzenetére


R3dLinE
újonc

Igen, sajnos nekem is. :(

(#469) Drizzt válasza #85154688 (#459) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Aa-t ha maxra veszed, akkor csak minimalisan lesz szemcses. TAA-ra.

I am having fun staying poor.

(#470) SamS20


SamS20
senior tag

nos ea accesba megnéztem.

ami nekem feltűnt, hogy az utakon rohadt kevés a kocsi. illetve lenne pár kérdés :
- napszakváltozás / időjárás változás van a játékban ?
- voltam több helyen ahol bizonyos nevű kocsik csináltak dolgokat, azok igazi játékosok voltak vagy mpc-k ?
- mekkora fanbase-el bír a játék ? csak mert nem szeretném azt h megveszem és mondjuk 2 hónap múlva már nem lesz senki online.
- A-ból B-be csak vezetve lehet menni, vagy teleportal is ? (am szerintem egyáltalán nem nagy a pálya pl egy crewhoz képest)

A sztori meg az átvezetők sokszor engem idegesítettek, kicsit mindenki műmájer.
különbséget grafikában akárhogy állítottam nem különösebben vettem észre változást.(30-45 körül mozog nagyjából High beállítások mellett)
viszont engem ez a folyamatosan csilivili út kissé idegesít mert nem tudok annyira koncentrálni a vezetésre.

a soundtrack tényleg jó, az irányítás szokható (nekem speciel a crew jobban bejött, bár lehet megszokás kérdése)

köszi :)

(#471) Over567 válasza #85154688 (#463) üzenetére


Over567
aktív tag

Ezt a videót ajánlom figyelmedbe.

#462 Mindenkinek akinek ez előjön próbálja meg kikapcsolni az overlay progikat volt akinek bevált. (Steam afterburner fraps és az origin játékpanelt is stb)

#470 Ha megnyitod a mapot látod hogy az ikonok ott mennek azok playerek, de vannak AI-ok is akik rohangálnak azokat a map nem jelzi viszont asszem a játékosok nyilacskája telített míg az AI-nak csak körvonal, ha valamilyen player közelében vagy fent is mutatja hogy ki az ahol írja mennyi Repud van. A Rivals ami egyébként nem volt túl népszerű sosem még mai napig mindig full lobbykba rak, nem hiszem hogy kiürülne olyan gyorsan azért. Van teleport is. Map rámész egy ikonra és van teleport vagy route. Sokkal kisebb a crew-nál a map de reméljük azért lesz majd map DLC mert elég sok a kihasználatlan hely. Egyébként egyszer sem teleportáltam még jobb kocsikázni. Nincs értelme sietni. :) Napszakváltozás és az időjárás azt hiszem statikus bizonyos helyeken van egy fajta idő és ennyi. Sokan panaszkodnak emiatt szerintem annyira nem zavaró majd meglátjuk mit lépnek a Ghostnál. Tényleg rohadt kevés autó van az utakon de azok is mindig rosszkor jönnek. :D Örülnék ha többen lennének de néha így is sok a baj velük. Főleg szűkös utcákban.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#472) mlinus válasza SamS20 (#470) üzenetére


mlinus
őstag

- nincs napszakváltás. a térkép némely részén statikusan világosabb vagy sötétebb van, illetve hol jobban esik az eső, hol kevésbé.
- azt te tudod, online vagy alone indítottad? alapból online. rajtad kívűl 7 másik játékos lehet max az utakon. Ha egyedül játszol akkor AI-val helyettesít.
- hát, viszonylag naggyal, de ezt a játékot szinte senki se tolja "online". haverokkal oké, de idegenek nagyon ritkán (vagy soha) nem csatlakoznak, mivel nincs normális lobbi rendszer vagy pvp
- minden versenyhez lehet teleportálni. garázshoz is.

(#473) SamS20


SamS20
senior tag

nem nagyon értem akkor online mi értelme a játéknak azon kívül hogy egymás rekordjait döntögetjük
mármint hogy mi az a tartalom ami miatt pl a játékra nem fog ráunni az ember, mert az h kocsikázok meg próbálok beatelni ismerősöket nem nagy szám :/

valaki felvilágosíthatna h tényleg így vannak e a dolgok

nyilván időjárás változás azért nincs mert akkor kellett volna még egy fizikát belőni a kocsiknak, de napszakváltozás lehetne azért :/ remélem h fogják még fejleszteni, de ez az ingyen kapsz mindent legalább szimpatikus

[ Szerkesztve ]

(#474) Over567 válasza mlinus (#472) üzenetére


Over567
aktív tag

Várj ez úgy működik hogy vagy solozod ahol csak ai van vagy publicba ahova úgymond lobby rendszerrel bármilyen random embert bedobhat melléd. Nálam minden belépés után kb 10 percel vagy egyből tele van a lobby más játékosokkal. Tény és való hogy általában mindenki a saját dolgával törődik de vannak kivételek. Tegnap elég sokat autókáztam egy francsetudja milyen nemzetiségű BMW-s úriemberrel. PvP úgy működik hogy ha odamész egy versenyhez lesz a start mellett olyan lehetőség is hogy invite all. Ekkor kiküld egy értesítést és aki elfogadja azzal versenyezhetsz az adott lobbyból. Vagy a ki lehet hívni bárkit challengre ha mellé állsz és kidobja a lehetőséget. Ilyenkor a játék választ egy célt és egy játékmódot amit tolni fogtok.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#475) Csapoati válasza Over567 (#471) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszi a film grain kilövéséről szóló linket. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#476) Over567 válasza SamS20 (#473) üzenetére


Over567
aktív tag

Nem ártana tényleg belerakni valamit amivel hosszútávra is lekötik az embert mert na nem igen van. A napikon kívül amiknek a sticker nyereményük mellett sok értelmet nem látok. Bár mivel nálam a Crew-ban az esetek 80%-ban kocsikáztam a többiben meg próbáltam első maradni a skilleknél a barátokat lebeatelve ott is elég volt.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#477) Over567 válasza Csapoati (#475) üzenetére


Over567
aktív tag

Enjoy. :)

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#478) SamS20 válasza Over567 (#476) üzenetére


SamS20
senior tag

hát akkor lehet hogy most ezt ki fogom hagyni :/
kár mert érdekelt volna a játék de majd lehet pár hónap múlva megveszem kicsivel olcsóbban.

sajnos nekem a crew elég magasra tette a mércét, és elég korrekt is lett szerintem.

a kocsikázást itt is szeretném, csak kicsi hozzá a map :/ egy 70%ba single player játékért nem igazán akarok 12-13e ftot fizetni

(#479) Over567 válasza SamS20 (#478) üzenetére


Over567
aktív tag

Pedig a Crew közel sem lett tökéletes. Ez annyival nem rosszabb. Idővel gondold át. A Crewhoz egy év alatt nem jött ki annyi funkció amit az emberek kértek mint ehhez megjelenés óta. Remélem én is hogy alakítanak még mert így is elég korrekt kis játék de tudna hova fejlődni :)

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#480) dombi81


dombi81
senior tag

Gyakran csinál ilyet a játék, hogy az Origin Offline marad és nem lehet csatlakozni?

(#481) djculture válasza SamS20 (#478) üzenetére


djculture
félisten

Ha minden jól megy ez mindent ütni fog: [link]

(#482) Over567 válasza dombi81 (#480) üzenetére


Over567
aktív tag

Nekem konkrétan még soha se csinálta még.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#483) dombi81 válasza Over567 (#482) üzenetére


dombi81
senior tag

Akkkor ezt miért csinálja, nem lehet online csatlakozni, net rendben van!?

[ Szerkesztve ]

(#484) dombi81 válasza Over567 (#482) üzenetére


dombi81
senior tag

Véletlen dupla, bocsi..
Akkor ezt miért csinálja, nem lehet online csatlakozni, net rendben van!?

[ Szerkesztve ]

(#485) ETOM válasza dombi81 (#484) üzenetére


ETOM
addikt

[link]

Pont kifogtad, rossz az origin.

[ Szerkesztve ]

(#486) Over567 válasza dombi81 (#484) üzenetére


Over567
aktív tag

Érdekes egy esemény. :D Valami nálad van. Töröld az origint rakd újra? Netet kikapcs bekapcs? Nem tudom. :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#487) dombi81 válasza Over567 (#486) üzenetére


dombi81
senior tag

Ismerősnél is ugyanez van, úgyhogy nem egyedülálló. Be sem jön az Origin.com, per/pill.

(#488) Over567 válasza dombi81 (#487) üzenetére


Over567
aktív tag

Nem értem. Magyarból játszotok? Nálam minden oké.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#489) R3dLinE


R3dLinE
újonc

Akinek nem indul el, az ellenőrizze támogatja-e a dx11.1-et a vga-ja. HD6xxx-es sorozat és attól visszafelé nem. Ezért nem indul el a játék, és sajnos nem is fog. :/

(#490) A-Bag


A-Bag
tag

A játékban készített snapshot-okat lementi valahova a gép? Nem találom sehol a képeket. (marad a print screen módszer ? :F )

Hosszú órák "munkája" után elkészült végre a mestermű, a HOONICORN :C

(#491) mlinus válasza djculture (#481) üzenetére


mlinus
őstag

hát ebből semmi sem derül ki.

(#492) djculture válasza R3dLinE (#489) üzenetére


djculture
félisten

Én azt tudom hogy a star wars battlefrontnál ugyanez van de ott ablakba elindítva érdekesen megy. Ugyanaz a motor van alattuk szóval elég érdekes ha nem úgy viselkedne.

(#493) .LnB válasza A-Bag (#490) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lementi. Dokumentumokba valahova. Ludtawvagyok megkeresni sorry, hogy hova. És most telóról vagyok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#494) Csapoati válasza A-Bag (#490) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dokumentumok\Need for Speed\Screenshots, ha minden igaz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#495) Amur


Amur
addikt

A random 2-3 másodperces képmegállásoknak mi lehet az oka?
Amúgy korrekt az fps, de néha megáll a kép..
Drivert frissítettem. Egy R7 360 próbálja kiszolgálni a játékot.
Frissítés előtt verseny közben leestem a semmibe rendszeresen. a radeon hotfix ezt megoldotta, de a képmegállások nem szüntek meg..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#496) Csapoati válasza Amur (#495) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos hogy nem driver az oka, mert GTX 960-on is csinálja. Illetve ha nem is 2-3 másodpercig, de 0,5-1-ig biztosan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#497) Amur válasza Csapoati (#496) üzenetére


Amur
addikt

Király, akkor a szokásos NFS betegség megjelenés után.
Emlékszem a Shift óta mindegyikkel ez volt. Majd egy-két javítás után és 4-5 hónap elteltével elfogadható lesz..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#498) Over567


Over567
aktív tag

Need For Speed Nissan GT R Premium 2017

"Új" verda a játszótéren.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#499) .LnB válasza Over567 (#498) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A játékban lévő GTR-nek van bodykit-je? Vehető hozzá a játékban? Tervezem, hogy megveszem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#500) Over567 válasza .LnB (#499) üzenetére


Over567
aktív tag

Ez válasz a kérdésedre. :D

(3 bodykit elvileg)

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.