Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Maxtreme válasza Darko_addict (#646) üzenetére


Maxtreme
addikt

Alapból az új MW-hez (ami szerintem pusztítóan szörnyű) de szerencsére egészen jól testreszabható az irányíthatóság.
Én pl teljesen lehúztam mindent drift irányba, így legalább nem olyan mintha több 10 tonnás tankokat irányítanék.

(#652) Devastate válasza ProgenXL (#648) üzenetére


Devastate
csendes tag

Body kit része :DD

(#653) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Milyen autót használtok driftelésre? Én erre célre most egy Chevrolet Corvette z06 vettem. Eddig jól muzsikál. Van erő a hátsókerékben. :D

Gunner for life

(#654) Maxtreme válasza ProgenXL (#653) üzenetére


Maxtreme
addikt

az "alap" subarum alakítottam át teljesen driftre. A Gépre így kb 2-3x-osan verek rá :)

(#655) Devastate válasza ProgenXL (#653) üzenetére


Devastate
csendes tag

Nekem az Rx7 vált be a legjobban de a Ford Focus se rossz :)

(#656) .LnB válasza Devastate (#655) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez ismerős festés :) Jó mondjuk bárki le tudja tölteni, de jó választás.

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#657) Devastate


Devastate
csendes tag

A legjobb szerintem :K

(#658) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Amúgy az elég vicces hogy a forced MSAA sem müxik a játékkal. (szürke a driverben) :DD
Pedig tudtommal az engine képes rá.
A 2 alap FX és TAA meg iszonyatosan elmossa a képet. Szal inkább marad a rece áradat.

[ Szerkesztve ]

(#659) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Érkezik az újabb update szerdán.

[link] úgy tűnik a valódi játékosok ellen való versenyt igyekeznek fellendíteni.

Gunner for life

(#660) SybenX válasza ProgenXL (#659) üzenetére


SybenX
őstag

Na ez jó hír.Jó lenne ha megcsinálnák jobban a multit,mert már kijátszottam a gamet és csak a multi maradt :)

(#661) ProgenXL válasza SybenX (#660) üzenetére


ProgenXL
őstag

Várni kell a fordítást aztán jobban tudom én is mi jön. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#662) .LnB válasza ProgenXL (#661) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

angolról - angolra? ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#663) ProgenXL válasza .LnB (#662) üzenetére


ProgenXL
őstag

reményeim szerint a kolegák ezt is lefordítják ahogy az eddigieket :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#664) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Hát ez a társakkal való játék úgy sz*r ahogy van. Annyira nem tud szinkronba tenni a játék hogy brutális szaggatások vannak. Amíg egyedül vagyok (botokkal) vagy néha 1-2 játékos betéved 40+ fps megvan. De crew-ba barátokkal áhh 30fölé alig megy és szaggat. És itt nem a gépemmel van baj hanem a szerverrel. Ha ezt komolyan gondolják a fejlesztők akkor van mit javítani.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#665) ProgenXL


ProgenXL
őstag

(#666) SybenX


SybenX
őstag

Ez a multi nekem valahogy nem jön be.Nem rossz a kivitelezés,de az hogy beléd jönnek állandóan,meg laggol a játék ez nem élvezetes így...

(#667) ProgenXL válasza SybenX (#666) üzenetére


ProgenXL
őstag

a lagg nekem megszűnt.

Gunner for life

(#668) SybenX válasza ProgenXL (#667) üzenetére


SybenX
őstag

Nálam meg most ki is dobott az egész játékól miután 10 perc után elkezdődött végre a verseny.Van még mit csiszolni ezen. :W

(#669) Migos


Migos
újonc

Sziasztok! Kicsit kepviselnem a - nem tetszik vonalat, szamomra penzkidobas volt! Kb. 20 ora jatekido utan azt hittem, hogy hirtelen felindulasbol szettorom a kontrollert. Ennyire mint ez a jatek meg egy szar codos nap sem idegesitett fel ennyire.
Nekem ennyi lenne a velemenyem errol 10/0

(#670) SybenX válasza Migos (#669) üzenetére


SybenX
őstag

Mi történt? :F

(#671) Migos válasza SybenX (#670) üzenetére


Migos
újonc

Van egy drift verseny amikor 53.000 pontot kell ossze gyujteni fent a hegyekben, lenyeg, hogy maradjak a csoporttal a verseny alatt. Na itt kezdodott a gond, egy kanyart sem lehet normalisan megcsinalni mert logdosnek ossze vissza. Szamtalanszor kezdtem ujra, semmi... Alligattak a garazsban is, semmi... A vegere mar inkabb kileptem a jatekbol mert tenyleg leszamolast rendeztem volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#672) SybenX válasza Migos (#671) üzenetére


SybenX
őstag

Pedig az nem nehéz.Csináld úgy,hogy kicsit lemaradsz tőlük,csak épp annyira,hogy még kapj pontot.

(#673) laci12234


laci12234
tag

Sziasztok nekem lenne egy olyan kérdésem hogy van ez a lila ikon keresztezi egymást 2 kulcs annál versenyeket ad vagy beszélgetnek na most itt van a garázsnál az ikon oda megyek és csak a garázsba tesz be semmit nem csinál csak olyan mint ha beállnék a garázsba valaki tud valamit erről mondani vagy hogy mit kéne csinálnom ??

(#674) SybenX válasza laci12234 (#673) üzenetére


SybenX
őstag

A térképről teleportálj az ikon helyére majd amikor odateleportált akkor kövesd az utasítást.

(#675) laci12234 válasza SybenX (#674) üzenetére


laci12234
tag

Nem adot semmit se de mind1 megvan tuningolni kellet csak nem irta sehol

(#676) noblem1983 válasza laci12234 (#675) üzenetére


noblem1983
senior tag

Mindig ki van írva mit kell csinálni ha térkép nézetben vagy

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#677) Roleegsi


Roleegsi
tag

Sziasztok.
most újítottam a gépemen, friss win10 pro 64 bit van rajta, tegnap este jött le a játék, és most nem akar elindulni... Ezt írja ki:

Nem értem, hogy mi ez a probléma... Letöltöttem egy ilyen dll fájlt és bemásoltam a windows system32 könyvtárába, de ez sem oldotta meg. Mit kell csinálni?
A játék azt írja töltsem le újra, de nem hiszem, hogy ez megoldja a gondot, nem beszélve arról, hogy nagyon szar a netem, és nem fogom megint fél napig tölteni a semmiért.
Köszönöm előre is!!!

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#678) .LnB válasza Roleegsi (#677) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy ilyet találtam: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#679) Roleegsi válasza .LnB (#678) üzenetére


Roleegsi
tag

Köszönöm! De miért csinálhatja ezt? Hibásan települt a windows-om? Mert akkor inkább újra rakom az egész gépet.

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#680) .LnB válasza Roleegsi (#679) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt nem tudom. Nekem nem volt még ilyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#681) Roleegsi válasza .LnB (#680) üzenetére


Roleegsi
tag

Ha újra rakom a gépet megint, és meghagyom a játékot egy másik partíción, és rámegyek majd újratelepítés után, hogy letöltés, kijelölöm ugyan azt a helyet, akkor megúszom, hogy még egyszer le kelljen tölteni?

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#682) Németh Péter válasza Roleegsi (#677) üzenetére

Ez a Visual C++ runtime, lényegében egy C++ standrad library implementáció. A Visual C++ csak a külön saját telepítőjével engedi ezt terjeszteni, amit a játék telepítője próbál elrejteni. Az szokott történni sokszor, hogy egy másik játék telepítője meg letörli ezt a csomagot, amit ez a játék fölrakott és azt hiszi ott is van. Az origines mappádban szerintem van egy __installer könyvtár, ott fent van ennek a telepítője, de leszedheted a netről is. https://support.microsoft.com/en-us/kb/2977003

(#683) Németh Péter válasza Roleegsi (#681) üzenetére

Ezt nem a windows installer rakja föl, hanem a játék telepítője. De felrakhatod akármikor, meg le is törölheted. Ezek azok a Microsoft Visual C++ Redistributable Packages csomagok, amikkel tele lesz a telepített programok listája.

(#684) Roleegsi válasza Németh Péter (#683) üzenetére


Roleegsi
tag

Huu ha haza érek egyből csinálom is, nagyon szépen köszönöm!! Akkor amit én leszedtem dll file-t, azt ki törlöm a francba!
Ezer hála!!! :)

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#685) Roleegsi válasza Németh Péter (#682) üzenetére


Roleegsi
tag

Abban még tudnál segíteni, h melyiket kell leszednem? A 2015-öt elég?

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#686) Németh Péter válasza Roleegsi (#685) üzenetére

Név alapján a 2010-es kell neked:
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=26999

De elvileg ott van a telepítő a gépeden a Program Files/Origin Games/Need For Speed/__installer (vagy valami hasonló) mappában

(#687) Roleegsi válasza Németh Péter (#686) üzenetére


Roleegsi
tag

Megnézem hamarosan, köszönöm szépen!!!

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#688) Roleegsi válasza Németh Péter (#686) üzenetére


Roleegsi
tag

Nem működik, leszedtem az összeset, de úgy sem. Két dll fájlt hiányol: 'MSVCP100.dll', és 'MSVCR100.dll'
Nem akar elindulni. Javítást már próbáltam originen, de semmi. A játékkönyvtárban lévőt is installáltam, úgy sem megy.. :/

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#689) Roleegsi válasza Roleegsi (#688) üzenetére


Roleegsi
tag

Letöltöttem a két dll fájlt, és bemásoltam a system32 mappába, így most működik... Nem nagyon értem, de ez van. :) Köszönöm!

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#690) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Kezd nagyon idegesítő lenni ez a gagyi csalás módszer...grrrr....hirtelen felbukkanó autók szemből, eléd kanyarodó kamion, pont az ideális ívben lévő tereptárgyak.... Értem én, hogy nehezíteni akartak a fejlesztők, de ne így már... Ha így akarják, hogy sok játékidőt tegyen bele a játékos, akkor plusz pálya, hosszabb event, stb. De így csak unalommá válik az, hogy századszorra csinálom újra ugyan azt a versenyt. Elég lett volna az a nehezítés, amikor egy másik event is azon az útszakaszon van, és más játékos éppen szembe talál. Az is elég idegesítő, de így elég sokat ront a játékélményen.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#691) Németh Péter válasza istvankeresz (#690) üzenetére

Igen, ez engem is idegesített. De van benne egy olyan logika is, hogyha 3-4 szer ilyen miatt nem sikerül, akkor utána megszűnnek ezek a dolgok. Egyszer volt olyan, hogy egy hosszú verseny végén, a cél előtt 1-2 másodperccel egy kamion ment keresztül a célvonal előtt, persze esélyem sem volt. Mondjuk ilyen csalás logika mindig is benne volt az NFS-ben.

(#692) istvankeresz válasza Németh Péter (#691) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Én már a 3-4 próbálkozás után is idegbajt kapok...főleg, ha hosszú a verseny. Mert egy csomószor csak a szerencsének köszönhetem, hogy pont úgy estem be, csúsztam be a kanyarba, hogy pont nem mentem neki valaminek. Szóval sokszor nem tudatos a nagy sebesség és a sötét pálya miatt. Már másodszorra nem ugyan úgy megyek végig egy pályán :)

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#693) laci12234


laci12234
tag

Sziasztok valakineltudná mondani hogy mina lényege ennek a speedlist nek vagy mire jo ez ??:)

(#695) RaverShox


RaverShox
tag

Sziasztok!

PS4-re szeretném megvásárolni a játékot.Az lenne a kérdésem,hogy a játék teljesen multiplayere alapszik,singleplyer nincs?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#696) ashiaor666 válasza RaverShox (#695) üzenetére


ashiaor666
csendes tag

Csak "Play Alone" mód van, de ahhoz is kell az internet kapcsolat!

(#697) istvankeresz válasza RaverShox (#695) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Sztorit végig tudod vinni. A sztori szereplői adnak mindig feladatokat. Drift, gyorsasági, stb... Kb. ennyi a single rész.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#698) Patrick76496 válasza Over567 (#559) üzenetére


Patrick76496
őstag

Először is bocsánat a késői válaszért. Nem mindig van időm az egyetem miatt, meg igazából egy kicsit meg is feledkeztem a fórumról. :B

Én csak az első 2 kocsimnál foglalkoztam a custom festéssel, mióta bejött az egyik patch, community wrapeket használok nagyrészt. Nagyon jókat szoktak feltölteni, bár vannak kivételek. Az E46 M3-nál például legalább 20x fent van ugyan az a Most Wantedes festés, kicsit nagy a rajongói tábor. :D Amúgy nagyon jól ki van találva ez a wrap editor, a játék egyik legjobb része a kevés közül.

[Vélemény On]
(#565): Próbáltam kikapcsolni a Shadowplay-t, de sajnos még így is eltűnik a föld alólam sokszor. Vártam volna, hogy legalább a Showcase upadte kijavítsa ezt a bugot, de sajnos az sem segített. :( Mindenesetre köszi a tippet.

Ez csak az egyik dolog, ami zavar. A másik az az irdatlan hosszú töltésidő, akár a legelső betöltéskor, akár az utcára töltéskor, akár visszatöltéskor a garázsba. Tény, nem SSD van a gépemben, hanem csak 5400 RPM-es HDD, de ez csak ennél a játéknál van így. Főleg azért is érdekes ez, mert a játék viszonylag elég kevés helyet foglal, így nem értem, mit tölt ennyi ideig. 4x nagyobb játékok sokkal hamarabb betöltenek, mint pl a GTA 5, egy játéknál sem tapasztaltam még ilyen hosszú töltésidőt ezen a gépen, mint ennél (konkrétan van, hogy 5 percbe is telik).
De ha ilyen sokat is várok a töltésre, akkor legalább legyen stabil az út és ne tűnjön el néha előttem, amikor 300 felett száguldok, hogy utána kiessek a mapról. Plusz néha a textúrák vagy a modellek is baromira lassan jönnek be a garázsban.

Ez a két dolog eléggé elvette a kedvemet a játéktól, pedig nagyon-nagyon vártam, hogy kijöjjön és megvehessem. Kb egy hónapja befejeztem, még mielőtt kijátszottam volna. Pedig ezek az új játékmódok sem lennének rosszak, de ilyen körülmények között nem sok kedvem van játszani. Az még nem is zavarna, hogy csak full low@1600x900-ban fut el alig 40-50 FPS-sel, ha a fenti 2 dolog megszűnne, kb összetenném a két kezem. Mert amúgy így is gyönyörű a játék, persze én még betettem volna 1-2 lehetőséget a grafika butítására. Az más dolog, hogy egyes kocsik random rángatnak nagy sebességnél, köztük a nagy kedvencem, a 180SX is (aminek a hangja a játékban szerintem elég tré, IRL másabb hangja van az SR20DET-nek).

Kár, hogy nem a Codemasters csinálta a játékot, akkor talán még az én pleb gamer laptopomon is elfutna normálisan, mint pl a DiRT Rally vagy a GRiD 2. Plusz a sztori, meg a hangulat is lehet jobb lenne (utóbbi legalábbis szerintem nagyon jól el lett találva a DiRT széria legtöbb játékában).

És hogy ne csak rosszat mondjak, van pár dolog, amit nagyon eltaláltak. Egyik pl a grafika, de ezzel senkinek sem mondok újat. Másik a végtelen részletességű optikai tuning lehetőség mind a festéseket/matricákat (CarThrottle logókért óriási pirospont!), mind a karosszériaelemeket/felniket nézve, melyeknek jó része IRL is megtalálható.
Rég nem láttam ilyet autós játékban, sőt meg merem kockáztatni, hogy soha. Végül, de nem utolsósorban pedig az autólista, ami szerintem szintén nagyon jól sikerült. Végre hallgattak a játékosokra, és nem csak 10 éveseknek való szuperautókkal pakolták tele a játékot (ez mondjuk elég erős vélemény), mint a korábbi NFS-ekben, hanem kaptunk normális sportkocsikat is. Ezek miatt nem bántam meg, hogy végül megvettem a játékot.
[/Vélemény Off]

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#700) Németh Péter válasza Patrick76496 (#698) üzenetére

Én erős gépen toltam végig és ott is van azért töltési idő, de csak max. fél perc. Ami idegesítő, hogy a csík nem végigmegy, hanem eljut a 2/3-ig, majd 100%-ra ugrik. Na jó, fel lehet ezt fogni kellemes meglepetésnek is. Viszont ilyen textúra eltűnést meg, töltés után lassú textúra betöltődést nem tapasztaltam egyszer sem. Szerintem ilyen jelenségekre találták ki a minimum gépigényt. Ha neked megvan a minimum gépigényt, akkor nem szabadna eltűnnie az útnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.