Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Tudom röhejes kérdés de valaki elmagyarázná hogy az outlaw (rendőrös) küldetésnél az a feladat hogy 2 rendőrkordont át kell szakítani..Ez eddig oké de ennek hogyan álljak neki? Uszítsam magamra a rendőröket vagy hogyan? De általában akkor is mindig 1db rendőr jön rám, hol keressem ilyenkor a kordont?Köszi....

(#552) .LnB válasza #85154688 (#551) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

El kell érni 2 vagy 3 csillagos körözést, akkor zárják le az utakat néhány helyen. Addig ne rázd le a rendőröket. Ez a baj ezzel a játékkal, hogy nehezebb megtartani a körözöttséget mint elmenekülni. Aztán ha megvan akkor menj össze vissza míg találsz két útzárat, áthajtasz rajta és kész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#553) #85154688 válasza .LnB (#552) üzenetére


#85154688
törölt tag

Köszönöm szépen....Igen én is így vagyok vele. Rám jön 1 rendőrautó ott van a lökhárítómon, nyomok egy padlógázt 10 másodperc múlva már a térképről is eltűnik a rendőrautó...Nekem kellett visszafordulni hogy ugyan hahó itt vagyok legyen szíves üldözni még egy kicsit...

(#554) Over567


Over567
aktív tag

Ja de aztán már max csillagnál legalább dolgoznak is. Engem már a spikeok miatt 2x elkaptak.... Ott már kemények tudnak lenni azért. Kicsit lassú a lépcső 1-2-3-4 között. Aztán mintha hirtelen megugrana.

Amúgy alakul a Datsunom. :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#555) Patrick76496 válasza R3dLinE (#540) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nagyon szép lett! Ezért is örülök, hogy behozták ezt a wrap sharing funkciót, mert egyrészt nekem nem lenne türelmem és időm összerakni egy ilyen részletes festést. Plusz jó eséllyel az autóim fele sötétszürke lenne. :D Egyedül a 180SX-re és a Silviara szántam egy kis időt. :) Mondjuk eddig más kocsim nem is volt.

(#548) Over567: Ez már hiányzott. :K Remélem ezek után sem hagynak minket patchek nélkül, mert néhány autó még jöhetne a játékba, plusz egy kis kalapálás is ráfér.

Amúgy jó lett a 240-esed. :) Kicsit Karotta hangyászára emlékeztet: [link]
- - - - - - - - - - -
Lenne kedve valakinek ma este menni pár kört? Patrick76496 a nevem a játékban, akit érdekel vegyen fel. Csak kíváncsiságból szeretném kipróbálni milyen többen gurulni. Üres a barátlistám a játékban, sajna még egyik ismerősöm sem vette meg a játékot.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#556) h.adam.92


h.adam.92
őstag

Hali!

Csak nekem nem indul el a játék a mai update után?

(#557) Németh Péter válasza h.adam.92 (#556) üzenetére

Nekem gond nélkül elindult.

(#558) Németh Péter válasza Németh Péter (#557) üzenetére

Habár az elmúlt 2 órában vagy 5-ször crashelt. Egyszerűen nem tudok tovább menni vele, annyira gyakori lett a fagyás.

Ezt írja a logba:
(Vezérlőpult\Rendszer és biztonság\Felügyeleti eszközök\Eseménynapló)

Hibagyűjtő: 120443652899, típus: 4
Esemény neve: APPCRASH
Válasz: Nem érhető el
CAB-azonosító: 0

Probléma aláírása:
P1: NFS16.exe
P2: 1.0.0.0
P3: 56eaea74
P4: NFS16.exe
P5: 1.0.0.0
P6: 56eaea74
P7: c0000005
P8: 0000000003663fea
P9:
P10:

(#559) Over567 válasza Patrick76496 (#555) üzenetére


Over567
aktív tag

Igen ráfér egyébként a kalapálás de haladnak vele és ez dicséretes. :D Elvileg még régebben azt mondták hogy sokáig akarnak vele foglalkozni hát ez az EA-n és rajtuk múlik csak remélem így lesz.

Köszi a tieid is szépek. Én se foglalkoztam még sokat csak akkor foglalkozok vele amikor eszembe jut valami amit alakíthatnék vagy van egy jó ötletem ami ritkán van. :D Általában nézek egy híresebb életbeni festést abba belekezdek majd személyre szabom. Ez a 240 is így készült. Még van egy Suprám Civicem és tegnap vettem egy Camaro-t hogy ugyan legyen már egy izomautóm.

Felvettelek ha éppen fent vagyok én is benne vagyok szívesen. :)

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#560) Over567


Over567
aktív tag

Na hosszas szenvedéssel teli órákkal telve de összehoztam ezt a festést. :D Ghost-nak hála mert az oldal szoknya miatt bebuggol a kocsinak mit tudom én milyen és a jobb oldal valahogy sehogy se akart stimmelni mert félrecsúsztak a cuccok ahogy tükröztem stb. Szal volt szenvedés de megérte. Még két kérdés áll fent bennem Ledes lámpa v nélküle és Spoiler v nélküle v nagyobb spoiler? xD

További képek.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#561) A-Bag válasza Over567 (#560) üzenetére


A-Bag
tag

Szép! Én hagynám a spoilert rajta :) Lámpákat honnan lehet szerezni ? Nekem még nem adott semmilyet....

(#562) Over567 válasza A-Bag (#561) üzenetére


Over567
aktív tag

DLC-vel jött be. Elvileg neked is meg kell lennie ha fel van oldva a kategória. :)

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#563) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

Az NFS'15 "F1" verdája (kábé ugyan olyan az egész autó irányítás, viselkedés, mint a néhai NFS World F1 verdájának volt!)

További képek...

[ Szerkesztve ]

(#564) Over567 válasza ashiaor666 (#563) üzenetére


Over567
aktív tag

Meg se merem venni szegényt xD

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#565) Over567


Over567
aktív tag

Akik map alá szoktak esni és Nvidia kártyájuk van kapcsolják ki a Shadowplay-t többen azt írták ez bevált nekik.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#566) Németh Péter válasza Németh Péter (#558) üzenetére

Annyival egészíteném ki, hogy megszűntek a fagyások, miután Originen a Játék javítsa opciót választottam. Úgy látszik nem települt rendesen a DLC vagy valami ilyesmi lehetett.

(#567) Devastate válasza Over567 (#565) üzenetére


Devastate
csendes tag

Hello !

Köszi szépen ez segitett. :))

(#568) dombi81 válasza Németh Péter (#566) üzenetére


dombi81
senior tag

DLC magától települ, vagy telepíteni kell? És mit tartalmaz? Nem találok az Originen ehhez a játékhoz való DLC-t..

[ Szerkesztve ]

(#569) Over567 válasza dombi81 (#568) üzenetére


Over567
aktív tag

Magától települ mert "DLC" de Patch formájában kapjuk ingyenes kiegészítésképpen.

(#567) Nincs mit :)

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#570) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén nyomtam megint kicsit. Konlúzió:

-Ez a festés megosztogatós dolog nagyon állat. Vannak igazán szép alkotások.
-Ez a 200HP alatti autós küldetések frusztrálóak. Miért kellett ez? Lenyomtam egy 200HP-s rendőrös menekülést. Bakker 5percig kellett körözés alatt állnom. De ezeket a nyomi zsarukat nehéz "megtartani". És egy 250HP alatti versenyt. Lesz még több? Eladhatom az autómat?
-Van pár elég szivatós verseny. 77checkpoint. És vagy a rendőrautó áll be elém, vagy egy kamion fordul ki elém... :(((
-Ettől függetlenül még mindig fasza, nyomom majd még. Kell az új GTR. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#571) Viper26


Viper26
nagyúr

Összességében mennyire vagytok elégedettek a játékkal?
Megéri az árát?

Az Underground 1-2 óta vártam valami hasonlót, de még bizonytalan vagyok a beszerzést illetően (PC). :B

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#572) .LnB válasza Viper26 (#571) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyiért tudnád beszerezni? attól függ.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#573) Csapoati válasza Viper26 (#571) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem azoknál jobb, ha levesszük a nosztalgia-szemüveget (összehasonlító cikket is írok erről, de pszt :B ). :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#574) Viper26 válasza .LnB (#572) üzenetére


Viper26
nagyúr

NFS

Pixel 7 | FR955

(#575) .LnB válasza Viper26 (#574) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én 12.160-ért vettem G2a-n. Megmondom őszintén én várnék vele olyan 8000 körülig. Nem rossz, szép nagyon. Nagyjából oké. De azt mondom, hogy a The Crew-ban sokkal több tartalom van. Ha nagyon szeretnél vele játszani akkor nyugodtan vedd meg. Lehet hiányérzeted esetleg. Én sem bántam meg szó sincs róla. De én mellékesen játszogatom vele más játék mellett mikor megjön a kedvem. Még nem is végeztem a sztorival. Viszont ha nagyon nekiülsz akkor hamar ki lehet végezni. A multi meg állítólag nem annyira jó mint a The Crew-ban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#576) Over567 válasza Viper26 (#571) üzenetére


Over567
aktív tag

Szerintem olyan 10k-t biztos megéri. De kinek mi. Én 14 ért vettem szerintem oké annyiért is. Ha később is igy fogják javítgatni meg bővíteni megfogja érni még jobban. Én már így is sokat ülök előtte. Story-t nem is siettetem. Elég sok időt töltök a garázsba, kb mint az úton mert csinosítom az autót. Ezt nagyon utáltam a Crew-ban pl hogy előregyártott fóliák voltak csak ráadásul unalmasak vagy nagyon rondák. Főleg annak jó aki szeret szöszmötölni így. Én pl szeretek kilátszódni a tömegből nem szeretem ha ugyan úgy néz ki a kocsim mint másé :DD. NFS World-ben is nagyon sok időt töltöttem ezzel. Ha te is szeretsz így alkotgatni akkor megéri. Ha végig robogsz az egészen akkor nem.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#577) Over567 válasza .LnB (#570) üzenetére


Over567
aktív tag

Miért nem downgradeled a kocsidat ha kapsz ilyet? Amúgy ritkán van kb 2x találkoztam eddig ilyennel. Nekem a Civicem 248 paci direkt ilyen eventek miatt. Amúgy is bután nézne ki 1000+ pacival. :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#578) Viper26


Viper26
nagyúr

Köszi mindenkinek. :R

Én is szeretem módosítgatni az autót, nagyon is, imádtam ezt anno, szóval így valószínüleg megéri nekem. :)

Pixel 7 | FR955

(#579) Viper26


Viper26
nagyúr

Hát ez fura...
Controllert nem lehet testreszabni?
Egy dual analog Logitech-ről van szó...de megnéztem még billentyűzetre sem lehet módosítani. :F

Pixel 7 | FR955

(#580) Over567 válasza Viper26 (#579) üzenetére


Over567
aktív tag

Kellene. Én tudok mindkettőt. Alul írja hogy mivel mészbele abba. (Xbox one controller)

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#581) Viper26 válasza Over567 (#580) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az fasza...controller semmire nem reagál a testreszabást illetően, bármit is próbáljak rajta... :W

Pixel 7 | FR955

(#582) Over567 válasza Viper26 (#581) üzenetére


Over567
aktív tag

Hmmmm. Hát most erre nemtudok mit mondani max azt hogy meglehetne trükközni hogy azt higgye Xbox controller. Valahol olvastam redditen hogy mások így oldották meg.

Nekem tudom hogy belemegyek ahol megnézem hogy mi micsoda és ott alul van pár lehetőség és egyik gombbal belemegyek a konfigurálásba.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#583) Viper26 válasza Over567 (#582) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, X gomb az (billentyűzeten), és onnan lehetne egyesével módosítani...ha lehetne. :(

Pixel 7 | FR955

(#584) .LnB válasza Over567 (#577) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom a BRZ-met lehet e addig butítani. Vettem egy MX5-öt de annyira esetlenül néz ki... :((( :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#585) Over567 válasza .LnB (#584) üzenetére


Over567
aktív tag

BRZ 207 paci gyárilag.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#586) Viper26


Viper26
nagyúr

Játék közben menü?
Vagy alt+F4 kell a kilépéshez? :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#587) SyMbioTe válasza Viper26 (#586) üzenetére

Backspace visz a menübe. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#588) Over567 válasza Viper26 (#586) üzenetére


Over567
aktív tag

Backspace. Ne kérdezd miért. Ja meg Tab.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#589) Viper26


Viper26
nagyúr

Köszi...nem jöttem volna rá... :B

Amit nem találok menüben az az action cam, és a manual váltó.. :F

Egyébként most billentyűzettel próbálkozom, mivel ugye a kontroller nem akar összejönni sajnos.

Pixel 7 | FR955

(#590) Viper26


Viper26
nagyúr

Fejlesztésnél elég megvenni a jobbat, vagy sorba kell menni, így mindegyik alkatrész tulajdonságai számítanak?

Pixel 7 | FR955

(#591) Over567


Over567
aktív tag

Action cam az a driftelős bedűlős kamera? Kamera váltogatással tudsz belemenni. Manuális váltót Handling tuningnál tudod legalul minden kocsinál és elég a jobbat. :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#592) Viper26 válasza Over567 (#591) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hálám üldöz. :D :R

Pixel 7 | FR955

(#593) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugye jól emlékszem, hogy az update óta indul NV logóval a játék!? Egy frostbite-os játék!? Szégyen! :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#594) Csapoati válasza .LnB (#593) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, nekem is feltűnt az nV logó. Mondjuk nem tudom, hogy jelent-e bármit is a dolog az AMD-seknek, szerintem nem igazán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#595) .LnB válasza Csapoati (#594) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vettem észre semmit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#596) Viper26


Viper26
nagyúr

Ma mégegyszer megpóbálom a dual analog controllert, hátha...bár sok reményt nem fűzök hozzá.
Teljes kavarodás...a bal kar lefelé húzva gázként funkcionál, de ugyanakkor kanyarodik is vele az autó, a jobb meg alapállásban fékez, így azt kicsit előre kell tartani :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#597) Over567 válasza Viper26 (#596) üzenetére


Over567
aktív tag

Az oszt igen. :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#598) csonor


csonor
tag

Pc-n a követelmények tényleg ilyen húzosak vagy túloztak?

(#599) SyMbioTe válasza csonor (#598) üzenetére

Kicsit túlzás. Trialt próbáltam, ott minden maxra húzva, élsimítás és vsync off, így fixen 60 fps-en tartotta. Néha bement ~50-55 környékére. GTX 960 4Gb + i5-4460. Többi alkatrész adatlapomon.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#600) h.adam.92


h.adam.92
őstag

Ezek az Eddie's challange-ek elég idegtépőek. 7-et nyomom, de sok a rage quit, főleg a drift eventek alatt... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.