Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Németh Péter válasza dombi81 (#750) üzenetére

Igen, bármelyik verseny ponton. Ha nem megy, akkor majd elindítom és megnézem pontosan.

(#752) dombi81 válasza Németh Péter (#751) üzenetére


dombi81
senior tag

Megköszönném, mert én csak "Invite all"-t látok, L, illetve Page Down-ra "Start Match"-et.. :R

[ Szerkesztve ]

(#753) Németh Péter válasza dombi81 (#752) üzenetére

Na megnéztem, ráálsz egy versenyre, nyomsz egy Enter-t (ekkor az van ott, hogy Route), majd egy jobbra-billt. Akkor ott lesz az, hogy Teleport. Utána meg Enter és ennyi.

(#754) dombi81 válasza Németh Péter (#753) üzenetére


dombi81
senior tag

Közben én is megnéztem, nem kell semmilyen pontra állni. Akárhol kiválasztható a Rout funkció a térképen. És onnan az amit írtál, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#755) sunny84


sunny84
senior tag

jó jó el lehet vele lenni , de egy civic ek9 typer mikor tilt 8 ezernél vagy egy nsx vagy egy r34 vicc és mikor lettek ezek 7 -8 sebességesek :Y :DDD

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#756) Viper26 válasza sunny84 (#755) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az meg hogy? :Y

Pixel 7 | FR955

(#757) sunny84 válasza Viper26 (#756) üzenetére


sunny84
senior tag

azt én sem értem :F

készítőknek ajánlanám ezt :K
[link] főleg 4:55 töl

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#758) laceszgamer válasza sunny84 (#755) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor mikor NFS-t akartak készíteni.
Az emberek 90% ennél a játéknál szórakozni ül le és nem azzal foglalkozik, hogy mennyire reális. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#759) sunny84 válasza laceszgamer (#758) üzenetére


sunny84
senior tag

ez ok de egyben gáz is :D , nem keresek sok vagy semennyi realitást az nfsekben de ez így akkor is gáz ...
sebaj el lehet vele mókolni

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#760) sunny84


sunny84
senior tag

Üdv , ezek a megnyert dögök pl ..Ken meg Eddy kocsija meg a japó porsche .. ha kidobom a garázsból újból megtalálható a megvehetőek között ? vagy ha eladom képletesen mert 0 át ér nem veszik el végleg ? kösz fontos lenne :R

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#761) Omli85 válasza sunny84 (#760) üzenetére


Omli85
őstag

Ugyanúgy meg tudod venni 0$-ért ha eseteleg eladtad.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#762) dombi81


dombi81
senior tag

Valaki mondana nekem egy-két tippet, mely autók a legalkalmasabbak drifthez?

#763: nincs semmi különbség az összmeghajtásos és a kétkerék meghajtásos járgányok között?

Mit jelent az az "olyan" gumi?

[ Szerkesztve ]

(#763) Black Dragon válasza dombi81 (#762) üzenetére


Black Dragon
addikt

Akármelyik, csak be kell állítanod, olyan gumit rátenni, motort, meg ilyeneket, és kész is.

(#764) dombi81 válasza Black Dragon (#763) üzenetére


dombi81
senior tag

Driftelni valójában csak hátsókerék meghajtású autóval lehet(ne), ennek ellenére a játékban összkerék meghajtással sokkal jobban megy, ekkora blődséget..

(#765) Black Dragon válasza dombi81 (#764) üzenetére


Black Dragon
addikt

Sajnos az Nfs nem a valóságot képviseli, én pl Hurancannal nagyon jól tudok driftelni, főleg ha olyan beállításokra teszem, de ez a valóságban aligha állná meg a helyét...

(#766) dombi81 válasza Black Dragon (#765) üzenetére


dombi81
senior tag

Én beállításokat sem használok, anélkül is lehet. Dísznek vannak azok is.

[ Szerkesztve ]

(#767) Black Dragon válasza dombi81 (#766) üzenetére


Black Dragon
addikt

Tény, hogy aki tényleges driftre vagy autóversenyre vágyik, az nem itt fogja megtalálni.

(#768) dombi81 válasza Black Dragon (#767) üzenetére


dombi81
senior tag

Így van, itt a feeling a lényeg, de az NFS Underground-nál és a Most Wanted-nél soha nem is csinálnak jobbat.
Ha csak azt felújítanák, nagyobbat kaszálnának.
Olyan unalmas 43-as szint fölött már ez a játék, mintha mindig ugyanazon a pályán mennék, pff, lenne már vége..

(#769) Black Dragon válasza dombi81 (#768) üzenetére


Black Dragon
addikt

A nagyobb gond, hogy a multi sem hoz utána megváltást, a pályák ismétlődnek, unalmasan lesznek nagyon rövid idő után, és ezt még a multi általi kihívás sem tudja feltupírozni.
Elég sokat játszottam a multival, bár magam sem értem miért, de egyhuzamban 1 óránál tovább sosem bírtam, rengeteg a fogyatékos, abból áll a játékok, hogy téged kilökjenek, vagy éppen az első helyért is úgy folyik a küzdelem, hogy kilöknek a francra, bebiztosítva a helyüket ahelyett, hogy rendesen versenyeznének.
Ráadásként ott a lagg, szakadozás, amivel nem lehet mit kezdeni...

Jó volt az első pár napot végigjátszani vele, de mostanra már elég lett.:)

(#770) ghostrider20


ghostrider20
tag

Hello srácok kis segítség kellen ma megvettem
elindul de csak ablkaban már a játék beállításában néztem kivan kapcsolva az ablakos..
konfig:
Lenovo y-50-70
I7
16gb ram
Nvidia 860m
256gb ssd

(#771) laceszgamer válasza ghostrider20 (#770) üzenetére


laceszgamer
addikt

Alt + enter sem segít?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#772) ghostrider20 válasza laceszgamer (#771) üzenetére


ghostrider20
tag

vissza ugrik ablakra

(#773) sunny84 válasza Omli85 (#761) üzenetére


sunny84
senior tag

kösz
-----------------------------

:D

--------
olyan kevés ez a 10 férőhelyes garázs :W , annyi mindent megépítene az ember

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#774) dombi81


dombi81
senior tag

Minden versenyt teljesítettem, 55%-nál, nincs a térképen több, nem tudok tovább menni..
Ilyenkor mi a teendő? :F

(#775) laceszgamer válasza dombi81 (#774) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem lehet a rendőrös vonalon maradt el valami? Nézd meg azt a " vonalas " mutatót, hogy mind teljesen végigér-e. Ha jól emlékszem a piros mutatja a rendőrös vonalat.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#776) dombi81 válasza laceszgamer (#775) üzenetére


dombi81
senior tag

Köszi, meglett. Úgy néz ki Eddie challengei hiányoztak.

(#777) MrRL19


MrRL19
senior tag

Sziasztok

Ki szeretném próbálni az új NFS , csak előtte vmi törtel jó lenne tesztelni van ilyen ?

gép:asus rog g56jr

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#778) Csapoati válasza MrRL19 (#777) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Itt biztos nincs.
Ha előfizetsz az Origin Accessre (havidíja asszem 2500 Ft), akkor 8 órát játszhatsz vele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#779) MrRL19 válasza Csapoati (#778) üzenetére


MrRL19
senior tag

Értem vmi tört cuccra gondoltam ,de gondolom akkor nincsen fizetni nem fogok feleslegesen 2.5k sem ;] azért köszi a gyors vá-t :R

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#780) SQX_Barto válasza Csapoati (#778) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Origin Access-szel itt Angliaban megkapod a teljes jatekot Deluxe verzioban. (Nem tudom, otthon mi a helyzet) Amig fizeted az Access-t, addig a Vaultban levo jatekokkal akarmennyit jatszhatsz. A Rivals is ott van, meg ez is (Lehet Magyarorszagon mas a kinalat Vaultban, azt nem tudom)

Trial az meg lehet Acces nelkul is van, azt nem tudom.

Ha mar itt vagyok, megkerdezem, ki jatszik meg ezzel, es milyen autokkal megy?
Story modjat nagyreszt vegigjatszottam, meg a rendoros kuldetesek hianyoznak, meg ugye a rakas mellekkuldetes, nehany collectibles.

Akinek egyebkent nehezsegei vannak az Eddie's Challenge-gel, annak tudom javasolni, hogy hivjanak embereket (L billentyu), nekem par verseny ugy konnyebben lett meg, mint a gepi ellenfelek ellen.
A jatek nagy reszet az alap kocsival (Subaru BRZ) jatszottam, felenel vagy kesobb vettem egy Nissan GT-R (2015) Premiumot. Most ertem el az 50-es Rep Level-re, de ahogy az achievementeket nezem Originben, 70 a maximum. (Bar ahogy nezem mindent kilockolt, szoval lehet az 50-70 szakasz mar nem sokat er, csak az achievement miatt van.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#781) sunny84 válasza SQX_Barto (#780) üzenetére


sunny84
senior tag

én :) SunnyHUN néven megtalálsz , honda civic , nissan sky r34 - r33 , nissan r35 gtr premium, micsu evo , ferka f40 .. Eddy kihívásai lepke puki , a prestige futamok na azok az igaziak

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#782) SQX_Barto válasza sunny84 (#781) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Kuldtem friend requestet, ha nem gond, bar meg nem tudom, meddig fogom jatszani.
Story mod vegigporgetve, Eddie kihivasai is. Elkezdtem a Prestige-t, de nem hiszem azt mar vegig fogom szenvedni...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#783) sunny84 válasza SQX_Barto (#782) üzenetére


sunny84
senior tag

oksa , miért lenne gond ? majd látod meddig tolod

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#784) Raymond


Raymond
félisten

Akit erdekel - 1080p-ben R9 380X-el munden vsync 60FPS ugy hogy minden TAA, minden Ultra kiveve a Shadow Quality High, Occlusion SSAO es Motion Blur off (ez az utobbi csak mert nem szeretem, nem tudom van-e kihatassal a sebessegre). HBAO-val is zomeben tartja a 60-at, de van hogy leesik ala es nem latszik nagyon a kulombseg SSAO-val igy azon hagytam. A chip 972Mhz-en megy hogy csendes legyen a kartya, gondolom egy kis tuningal (1107Mhz-en tudom jaratni fesz emeles nelkul) tartana a 60-at HBAO-val is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#785) Raymond válasza Raymond (#784) üzenetére


Raymond
félisten

LOL, most olvasom magam utan..."minden"...bocs :B

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#786) aztadom


aztadom
csendes tag

Most szeretném kipróbálni Origin Accesel, valakinek valami személyes tapasztalata? Pontosan egyébként hány órát tudok vele játszani?

(#787) laceszgamer válasza aztadom (#786) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mármint a jatekkal vagy az acessal?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#788) Raymond válasza aztadom (#786) üzenetére


Raymond
félisten

Ugy jatszom en is, a Deluxe valtozatot kapod meg es addig megy amig ervenyes az Origin Access berleted.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#789) aztadom válasza Raymond (#788) üzenetére


aztadom
csendes tag

Csak a játékot akartam kipróbálni, hogy érdemes e megvenni, de ez az egész Origin vagy EA acces egy egész jó cucc, nem értem más nagyobb kiadók, miért nem használják még. Mellesleg már elértem a célom elő is fizettem rá és abszolút nem vészes a havi díja.

(#790) aztadom


aztadom
csendes tag

Viszont egy elég amatőr kérdés: Hogy lehet kilépni a játékból? :DD Nyilván nem ALT+F4-el szeretnék.

(#791) sunny84 válasza aztadom (#790) üzenetére


sunny84
senior tag

mikor bent vagy a játékban nyomsz egy backspace -t és jobb oldalon lent exit game

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#792) aztadom válasza sunny84 (#791) üzenetére


aztadom
csendes tag

Köszöntem! Micsoda Ayrton Senna idézet. :C

(#793) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Megnéztem én is magamnak ezt, ha már reboot, meglátjuk (Access)

Na, az jó hogy majdnem minden port de ez mi? Katasztrófa! Már a menüben is borzalom navigálni, de játékban... a kilépést én se találtam meg, mert az ESC túl mainstream... de aki kitalálta hogy AS mellé kurzor legyen a kanyar alapban azt fejbevágnám egy szívlapáttal :U

Továbbá sokszor eltűnik az út... mert nem tölt előre be...

(#794) Németh Péter válasza whitezo88 (#793) üzenetére

Az eltűnő útra sajnos csak az SSD a megoldás. Amúgy pont a napokban próbáltam kontrollerrel és úgy nagyon élvezetes! Csak ajánlani tudom. Tényleg van benne pár idegesítő dolog, de szerintem nagyon jó kis játék lett ez. Ami engem idegesített az a csaló és troll AI, meg hogy néha nem látni, hogy merre megy tovább a verseny, ha a kamera az autó orránál van.

(#795) sunny84 válasza whitezo88 (#793) üzenetére


sunny84
senior tag

irányítás bármelyik gombra tudod állítani ( settings - controls - page down - x és tessék ) , sajnos az eltűnő út hibát ssd vel tudod elhárítani , de nekem se mindig jön elő van hogy 2 hétig semmi , utána meg naponta kétnaponta , a 10 perces verseny vége fele... bum és esek a semmibe :/ ettől egy kicsit elröppen az agyam , amúgy jó game

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#796) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Lenne egy kérdésem. Leszedtem a játék demóját,el is indul,aztán,amikor kezdődne a verseny kilép,valami videókártya problémára hivatkozva.. Azt olvastam,hogy csak újabb szériaszámos kártyákkal lehet vele játszani,szóval ha megvenném a játékot,akkor sem tudnék vele játszani,csak ha kártyát cserélek? :)

PSN: joskovagyok199

(#797) Csapoati válasza Vadernagyúr (#796) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ehhez mondjuk kéne egy olyan info, hogy milyen a géped. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#798) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

AMD FX 6350
8GB RAM
Sapphire HD 5770 1GB

PSN: joskovagyok199

(#799) Csapoati válasza Vadernagyúr (#798) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aha, kell a kártyacsere sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#800) sunny84 válasza Vadernagyúr (#798) üzenetére


sunny84
senior tag

az a baj a karival 1gb vrammal szerelt d11 et támogat csak és a sávszélessége is 128bit , játék min szereti a 2 gb ot és a min ati kártyája 7850

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.