Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Vadernagyúr válasza sunny84 (#800) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

nézegettem kártyákat,de az újabbak is 128 bitesek.. vagyis,van fent 256bites is,de a tesztekben a 128-as jobban szerepel,mert nagyobb az órajele.. melyiket ajánlanátok jobban? :) néztem,hogy ezt a játékot,fullon vitte egy rx460 :) nem konkrétan erre a játékra akarok venni kártyát,de szeretném kijátszani :)

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#802) csonor válasza sunny84 (#800) üzenetére


csonor
tag

Nekem sapphire hd7790 dual-x oc-m van 1gb-os és high-ultra beállításokon 40 -50 fps között ugrált. Mondjuk ezt én is furcsáltam.

(#803) Vadernagyúr válasza csonor (#802) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Elvileg 7850 alatti kártyával el sem indul:D Esetleg valahogy el lehet inditani,ha valaki ügyes,de találtam egy tesztet ezzel a kártyával és low beállitások mellett is átlag fps csak 23 volt :)

PSN: joskovagyok199

(#804) csonor válasza Vadernagyúr (#803) üzenetére


csonor
tag

Na azt akkor nem értem. Mondjuk ezzel a kártyával bf4 ultrán 2-es msaa-val simán megy FHD-ben. Szóval én is néztem. Vagy a kártya nagyon jó vagy az EA optimalizál nagyon jól.

(#805) szami777


szami777
addikt

Sziasztok, van innen valaki, aki vezetékes xbox360 kontrollerrel tolja Pc-n?

Van egy pár ezer forintos usb kontrollerem, de a játék nem ismeri fel, olvastam, hogy a legutolsó 2 pc-s nfs az xbox kontrollereket minden mókolás nélkül támogatja, viszont olvastam itt-ott ,hogy vannak azért gondok. (a gyorsulás elvileg nem tökéletes)
Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Szeretnek beruházni egy xbox joyra, amennyiben simán megy vele.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#806) Németh Péter válasza szami777 (#805) üzenetére

Van egy Xbox Elite kontrollerem, azzal megy, de nem sokat használtam úgy.

(#807) janati


janati
őstag

sziasztok!

ezen a konfigon menne a játék?

AMD X4-750K,
Radeon R7 260X 2Gb DDDR5,
8GB DDR3-2133

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#808) orc88 válasza janati (#807) üzenetére


orc88
őstag

Nem tennék rá sokat arra, hogy élvezhetően futna legalább stabil 30FPS-el.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#809) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Az én konfigom:

i5-3470 + HD7850 GB + 8GB RAM

Full HD-hoz gondolom ez karcsú. :U
Milyen VGA-t tudnátok javasolni, hogy élvezhető FPS számot produkáljon 1920x1080-ban?
R9 380x esetleg GTX 970 ?

(#810) Csapoati válasza zsolthee (#809) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem már a GTX960 is elég volt közel maxhoz. Ráadásul szerintem erősebb kártyával is lesznek dropok, nem a legjobban optimalizált játék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#811) TBT


TBT
addikt

Originen most 10 euró a játék!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#812) orc88 válasza TBT (#811) üzenetére


orc88
őstag

:Y :C :R

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#813) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Sziasztok. Egy HD 6950 2GB -os VGA-n próbálva "hr1 error" szöveggel kidob a játék. Mitől lehet ez ? :(

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#814) ADAM1337 válasza TBT (#811) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én behúztam a digital deluxe-ot 12euroért. :B
Annyit megér nekem, a trial 10órája tetszett.
Igaz most is betudok esni a pálya alá, de ez az M3 (e92) nagyon durva lett, és megtartotta a trial-os dolgaimat legalább.

(#815) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Kérdés érdemes kormányt elővennem beállítani a játékhoz ?
Csak mert most xbox 360 joy-al tolom és sokszor észreveszem hogy full drift az autó beállításom e92 m3, és folyton ellenkormányoz automatán ami engem speciel bosszant.
Hagyja csúszni én szeretnék korrigálni.

(#816) Csapoati válasza ADAM1337 (#815) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Érdemes, egy DFGT-vel nekem nagyon nagy élmény volt az irányítása.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#817) ADAM1337 válasza Csapoati (#816) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha megoldanám ezt a pálya alá beesést már jobban tetszenek a játék még verseny közben is sikerül összehozni. :DDD

(#818) Csapoati válasza ADAM1337 (#817) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ez érdekes, nekem egy GTX 960-on ez még sosem fordult elő. Most már AMD-m van, meg fogom nézni, hogy azzal előjön-e.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#819) alfa20


alfa20
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek elindulna valamelyik gépen a játék?
i7-2360 + GT555 + 6GB
X5450 + HD7770 + 6GB

Régen szerettem játszani NFS-el, de már nem költök gépre 12€ nem sok érte (Deluxe), nekem nem kell a full grafika jó nekem 1366*768 Low+ is ha nem szaggat. :)

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#820) ADAM1337 válasza Csapoati (#818) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Triallal is találkoztam hasonlóval.
Azt hittem azóta lett patch, a játék bejön meg tényleg a finom hangolás is érződik a kocsin amit állítgatok.
1-1 versenyen elég durván belehet arra a pályára hangolni.
Viszont néha úgy beesek a pályán van 1-2 típikus rész majd felveszem.

Hasonló a hiba: [link]
Nálam azért ennyire nem tűnik el a pálya, csak az út szokott.

SSD-re átpakolom megoldás lehet vajon ?

(#819) alfa20: Szerintem necces nem biztos hogy élvezhető lesz a játék ezeken a gépeken.

[ Szerkesztve ]

(#821) ADAM1337 válasza alfa20 (#819) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

[link]

Hát eszerint elég rosszul fog futni, és a dice motor proci igényes.

(#822) Nyethuszar válasza ADAM1337 (#814) üzenetére


Nyethuszar
tag

Én is megszereztem Magamnak a Digital Deluxot :) Euróban fizetve mindennel együtt 4030 volt. Az még mindig nagyon jó ár :) És persze tudom folytatni a Trialos mentést :DDD

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#823) Nyethuszar válasza ADAM1337 (#821) üzenetére


Nyethuszar
tag

Milyen néven vagy fenn? Ha gondolod tolhatjuk akár együtt is a versenyeket, meg a napikhoz is kell sokszor ember.. Sajnos egyetlen ismerősnek sincsen meg :(

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#824) sunny84


sunny84
senior tag

ssd igen segít , de azon is elfordul a pályáról való kiesés azért párszor..
procit szereti ha erős vram is jó ha van elég ddram is kell min 8gb

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#825) ADAM1337 válasza Nyethuszar (#823) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az aláírásomban lévő nicken felvehetsz.
Ha írsz amikor gépközelben vagyok tolhatjuk.

(#826) Nyethuszar válasza ADAM1337 (#825) üzenetére


Nyethuszar
tag

Felvettelek elméletileg

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#827) alfa20


alfa20
senior tag

hogyan tudok kilépni a játékból?
sehol nem találom a kilépést, már a billentyűzetet is végig zongoráztam

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#828) SQX_Barto válasza alfa20 (#827) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Backspace visszavisz a menube es onnan.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#829) ADAM1337 válasza SQX_Barto (#828) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez egy rotációs kapa tisztán látható. :DDD

(#830) SQX_Barto válasza ADAM1337 (#829) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Bocs, rossz volt a link :DDD
Egyebkent vigyazz, hatha az lesz a valasza: "Hatareset elfogadom" ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#831) ADAM1337 válasza SQX_Barto (#830) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A map eltűnésre van valami megoldás ? (adatlapomon szereplő géppel előfordul, i5 2500k, 6gb ram, r9 280 oc)
Amúgy 12eurot nagyon megérte a játék, nekem bejön.
Gondolom content már nem lesz hozzá jól sejtem ?

[ Szerkesztve ]

(#832) SQX_Barto válasza ADAM1337 (#831) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azt hiszem SSD nelkul elofordulhat, mintha valaki emlitette volna itt.
Content mar nem valoszinu, bar abszolute nem kovetem a Need for Speed esemenyeit :)
(miota nem folytattam az Origin Access-t nincs is meg a jatek)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#833) ADAM1337 válasza SQX_Barto (#832) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Akkor áthúzom majd a játékot az ssd-re.

(#834) Csapoati válasza SQX_Barto (#832) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem lesz content, már az összes (egyébként ingyenes) dlc kijött tavasszal bezárólag.
Ja és én voltam az, aki SSD-vel egyszer sem látott eltűnő utakat. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#835) hundai


hundai
aktív tag

Sziasztok!

Ha leszedném a trialt, (van még 9 órám) és azon játszanék, majd másnap megvenném a játékot akkor újra le kell szednem , vagy csak felpatcheli a trialt?

-Wake up Neo!

(#836) orc88 válasza hundai (#835) üzenetére


orc88
őstag

Ott folytatod ahol abbahagytad, de van lehetőség újrakezdésre is.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#837) boogie84


boogie84
veterán

Üdv urak,
tegnap beszereztem a játékot. Olyan érzés vezetni a BRZ-t ill az MX5 ND-t, mintha dög nehéz autók lennének. Alapvetően az autók alulkormányzottak. :((( Borzalmas az irányítás.

Másik fura dolog, ha elindítanék egy versenyt, akkor térképen felajánlja h GPS-t kapcsol, vagy odaugrik a versenyhez. Ha már nem akarok addig autókázni akk miért nem lehet elindítani térképről? Ez túl bonyolult lett volna? :F Így odateleportálok, majd újra el kell indítani a játékot. Ezt egy lépéssel gördülékenyebbé tenné a játékot.

Már azt hittem csak nálam tölt sokat a játék. Ismerős mondja, hogy ez bizony minden platformon így megy. Növeli a játékidőt. :U

Lehet h már öreg vagyok az NFS-hez, de nekem nehéznek tűnik. Semmit sem állítottam, nem tudom lehet e...
Nem maxra van tuningolva az ND, de egész jól fel van húzva, viszont Hard versenyt alig alig tudok nyerni. 2-t nyertem. Egyik versenyt ha 10-15x nem próbáltam akkor egyszer sem.

További idegesítő, hogy online játékosok ugyan azokon az utakon mennek, akár ugyan azt a versenyt játszák, akár mást, de idegesítő mikor telibetrafál egy... :U Alulkormányzottságnak köszönhetően persze esély sincs h kikerüljem. :U

Csak h pozitívat is írjak a játékról: egyszerűen gyönyörű! Gondolom konzolportot vettünk megint, így nem mindig fut simán. Persze ez lehet h a 2500@4,4GHz már kevés, de nem hinném, mert mindig ugyan ott esik az fps.
Vezetési stílus beállítása. Ez tetszik, de meg kell találni mindegyik autóhoz a megfelelőt. Nem egyszerű!

Pár szóban a játék szvsz: szar irányítás (meg lehet, meg kell szokni), szép grafika, sok töltés, nehéz.

Mit gondoltok, 1-2 nap után hogy látom a dolgokat? Javulni fog a játékélmény, ha erősebb autót veszek? Az /ok vezethetőbbek lesznek? :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#838) ADAM1337 válasza boogie84 (#837) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mikor már van normális tuningot a handlinget össze vissza tudod állítani grip-drift között.
Eleinte nem hittem benne, de nagyon sokat javul a kormányzás is.
Pl a nissan gtr-ből olyan drift autót lehet építeni full drift-en, de egy lambobol is.
Olyan 30-as szinttől indul be igazán a finom hangolás kb.

Ha gondolod vegyél fel néha tolom vele hétvégenként.

(#839) Csapoati válasza boogie84 (#837) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tudom mivel játszol, de kormánnyal SOKKAL jobb az irányítás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#840) ADAM1337 válasza Csapoati (#839) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én mondjuk 360 joy-al tolom.

(#841) boogie84 válasza ADAM1337 (#838) üzenetére


boogie84
veterán

Kezdek belejönni. Amennyire nem szerettem az U2-ben a driftet itt talán a legjobb, legélvezetesebb játékmód.

A Hard drift is pite egy médium-high spritnhez vagy körveryenyhez képest. Biztos azért mert itthon is áll egy Mx5 a garázsban. :B

Nem tudom mit rontok el az említett versenyekben, talán amiatt nehéz, hogy még mindig csak egy Mx5-el megyek ami már 600LE-s, de még mindig nem egy közép-felsőkategóriás autó a játékban persze. Valószínűleg egy NSX-el már könnyebbek lennének a futamok.

A 458 Italia lenne az egyik kiszemelt, már most van 300e lóvém, gyakorlatilag meg tudnám venni a legdrágább autót. Ez így jól lett kitalálva? Pár nap játék és már a fullos utolsó autót is kipróbálhatnám? Furi...

Na mind1, kezd jobban menni ez a lényeg, végre élmény a játék! :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#842) laceszgamer válasza boogie84 (#841) üzenetére


laceszgamer
addikt

Érdemes több autót tartani, egyiket például kizárólag driftre beálítva. Eleinte egy autót használtam én is, volt pár drift futam ami szivatás volt eléggé a " sima " beállításokkal. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#843) UFO1


UFO1
senior tag

Behúztam én is a játékot múlt héten, sajnos nem a 10€-os áron, de nem is a megjelenéskori irreális 10-en akármennyin.

Elsőre az irányítás borzalmas másodszorra iszonyatos aztán kicsit széjjelebb húztam a kerekeket + bedöntöttem mint állat és valamit javult, de hogy nincs kormányszög az érthetetlen. Alig fordul a kocsi ilyen elbaszott irányítást utoljára az MV 2012-ben láttam. A hangok nagyon halkak (minden max-on) zene, kocsi, utóbbinak üvölteni kéne mint a jó öreg HP-ban.

Azt sem értem miért csak billentünkkel lehet mindent kezelni szinte az összes játék az egérre épít ez miért nem?

A grafika az tetszik, mindent jól felhúztam (pedig még nincs is betéve az i5-os lap) és nem szaggat.
Ez a sok eső nem tudom mért jó a The Crew-ban is monszun van egész évben itt meg mintha egy folyóban lennék esik egyfolytában.

Még nem vágom mit és hogy kell csinálni, de rajta vagyok ezektől a hülye gomb kiosztásoktól a falra mászok. A menünek miért nem lett volna jó az ESC a verseny indítás Page Down ez honnan jött? Ja igen verseny indítás és tölt és tölt és tölt és tölt és sosem lesz vége, mit tölt?

Az tetszik, hogy a nirto-tól nem megyek fénysebességgel (alig gyorsul tőle) és még így az elején 11 lvl (alig van tuning benne) is jó a sebességérzet 150-él is. Nem tudom később itt is 400-al kell majd menni? Mindennek?
A tuning rendszer is jó a festés is a matricáktól először majdnem agyfaszt kaptam aztán rájöttem van finom állítás is. Mennyivel könnyebb lenne ez is ha egérrel lehetne irányítani a la NFSW.

Kérdések:
A kocsik közt vannak különbségek (irányíthatóság, tapadás, gyorsulás) és valósághű e, tehát egy kis golf nem hagyja ott pl. az F40-et??
Összkerekes kocsi máshogy viselkedik mint egy első-hátsó meghajtású?
Sztori az nincs vagy csak amikor villog a piros felkiáltójel és versenyre hív valamelyik szereplő (boot)?
A menü (backspace, hát mért ne) nem világos, balra mi ez a Daily Challenge. Alul bal oldalon az mire jó, a crew play még le van zárva azt sem tudom mit tud, de leginkább a SpeedList egy rejtély számomra. Rányomok gondolom ott vannak a verseny típusok bedob a garázsba és nem történik semmi. És a legszebb ki sem tudok lépni belőle vagy hogy kell?
Van ehhez DLC és ha van mit tud (nem mintha meg akarnám venni)? ;]

[ Szerkesztve ]

(#844) laceszgamer válasza UFO1 (#843) üzenetére


laceszgamer
addikt

Vannak elég erős különbségek, azért tényleg érdekes lenne, ha egy mezei autó olyan lenne végül mint amit valami sportgépből ki lehet hozni. :D

Egyébként van sztori, az átvezető videokban megy, bár már elég régen toltam, de sokra azért nem kell számítani, az maradt leginkább emlékezetes, hogy mindenhol Monstert isznak...oké, reklámszerződés tudom, de viccesen néz ki, az amerikai kocsma néhol, aztán sör helyett energiaital... :D

SpeedList az a játék vége után lesz még egy kis elhetőség tolni, ha jól emlékszem online ranglétrák és versenyek, a DailyChallange meg az amit a enve sugall, napi kihívások némi pontért és pénzért.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#845) UFO1 válasza UFO1 (#843) üzenetére


UFO1
senior tag

Ja valamit lehagytam, ha eladok egy kocsit mennyit kapok érte teljes összeg + tuning vagy csak az, ⅓, ¼-ét? :U
És tényleg csak 5 helyem van a garázsban? :Y

[ Szerkesztve ]

(#846) Németh Péter válasza UFO1 (#843) üzenetére

Szerintem szerezz be egy kontrollert, sokkal kényelmesebb irányítani azzal.

(#847) laceszgamer válasza UFO1 (#845) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az árakat fejből már meg nem mondom, az 5 hely viszont igaz. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#848) UFO1 válasza Németh Péter (#846) üzenetére


UFO1
senior tag

Van kontroller (majd kipróbálom), de nem igazán szeretem vagy bill. vagy kormány csak azt meg elég macerás mindig előszedni.

(#847) laceszgamer
Nézegettem videókat akkor e szerint mindent teljes áron számol, ha eladom (csak a festést bukom ha jól gondolom)?

[ Szerkesztve ]

(#849) UFO1


UFO1
senior tag

Igaz nem sokat kocsikáztam még, de nem jöttem még rá mitől lehet így menni.
Vagy ez az RSR ennyire penge? :U

A Subaru-t kidobtam nem állt kézre vettem egy régi nagy kedvencet (Supra) kicsit jobb is, minden grip-re állítva az sem fordul.
Erre vettem egy Silvia-t mondom az csak jó lesz drift-re, lehúzok mindent balra, ki be kapcsolgatom az assistant, drift gumi fel (nem tudom melyik a jobb), de nem úgy csúszik mint a videón a fickónak.
Nincs még komoly tuningom csak lvl 21 vagyok lehet magasabb szinten erősebb géppel jobban fog menni?

Találtam pár leírást ahol jobbra-balra húzogatják a beállításoknál, na majd tesztelek. :B

Lenne még egy kérdésem mikor a garázsban elrejtek egy kocsit annak mi a lényege vagy arra a helyre tudok még egy kocsit tenni?

[ Szerkesztve ]

(#850) boogie84 válasza UFO1 (#849) üzenetére


boogie84
veterán

Elsore olyan erzesen volt, mintha dog nehezek lennenek az autok. Alulkormanyzottak. Sot kanyarban nyomom az egyik iranyba billentyuzeten, konkretan nem fordul az auto hanem halad egyenesen (egy szalagkorlatnak, sztem a rasegites a gaz)

Soha ne told ki teljesen egyik vegletbe sem a csuszkat. Driftre drift gumi, tedd ra ivre es onnan tol mar meg kell tartani az autot. Sztem a drift a legelvezetesebb resze a jateknak.

Es igen, ahogy jonnek a tuning alkatreszek ugy talan konnyebb iranyitani az aztokat. Persze bele is jossz a jatekba.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.