Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Phobion válasza TBT (#199) üzenetére


Phobion
őstag

ez annyira gusztustalan... :(((

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#202) barack1997 válasza oriic (#200) üzenetére


barack1997
senior tag

Meg abba hagyták a haverok a telefonálgatást, szóval itt már csak pár versenyt tudsz lenyomni és ennyi volt a béta.

(#203) TBT válasza Phobion (#201) üzenetére


TBT
addikt

Redditen is könyörögnek, hogy oldják fel a 20-as limitet. Az EA azt mondta, hogy NOPE, mert mindjárt rölíz. Ez a bétateszt egy combosabb szerver tesztelésnek és demónak fogható fel. Ennél többet nem kell várni tőle. Persze akinek tetszett a béta, annak nehéz lesz kivárni a 4 hetet, PC-seknek pedig a fél évet. :(

De öröm az ürömben, hogy a 2006-os Carbon óta ez lesz az első valamirevaló NFS játék. A 2013-as Rivals sem volt annyira vállalhatatlan, de ez kifejezetten jobbnak tűnik.
Az autólista impozáns, a grafika rendben van, a testre szabhatóság ismét részletes és király, az átvezető videók hozzák az EA féle ripacs szintet, de vállalhatóak és a csajok is jók, emellett a játék néha megidézi az Underground színvonalát is. Vannak még hibái, de remélhetőleg kinövi őket - a PC-s változat megjelenéséig biztosan.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#204) barack1997 válasza TBT (#203) üzenetére


barack1997
senior tag

Kicsit monoton. Főleg mióta nem hívogatnak 2000x. :DDD

(#205) oriic válasza barack1997 (#202) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vannak versenyek amiket végtelenszer le lehet tolni. Én csak meg akarom szerezni a két Lambo-t (Aventador, Diablo) és hagyom a játékot.

Mondjuk online pár sráccal versenyeztem, király volt. :)

szerk:

Optikai tuning része az állat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#206) barack1997 válasza oriic (#205) üzenetére


barack1997
senior tag

Én felhúztam a korlátokig az NSX-et és tök jól elvagyok vele. De amúgy, ha teljes játék lett volna, szerintem estére végeztem volna vele. :DDD

(#207) TBT válasza barack1997 (#204) üzenetére


TBT
addikt

Meet the Crew:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#208) barack1997


barack1997
senior tag

Na fasza, brickel a game amikor el akarom indítani. Kicsit böszmültem volna a zsarukkal :W

(#209) Phobion válasza TBT (#203) üzenetére


Phobion
őstag

ja, bocs, én arra írtam, hogy idén csak konzolra jön :C

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#210) TBT


TBT
addikt

A bétateszt sikerének a csaj is örül:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#211) LeventeV


LeventeV
senior tag

Kipróbáltam a bétát ma délután.
Összesen 3 problémám van a játékkal: zene (jó lenne egy Forza Horizon féle kategorizálás műfaj szerint, mert így elég sokszor nyomkodom az L3at), szemcsés szűrő (Hitman Absolution is ezt használta), s a harmadik, hogy egyből belevág a sztori kellős közepébe, számomra nem elég a felvezetés.

PS4 topikban sokan panaszkodtak a színészi munkára (főleg Spikera). Kb két hónapja vittem végig a 2005-ös Most Wantedet, és szerintem hozza azt a szintet, illetve Ronnie, de még Razor is sokkal irritálóbb volt, hogy a Carbon Neville-jéről (vagy Emmanuelle Vaugier, és Cross kivételével kb az összes karakter) ne is beszéljek. Szerintem pár játékosnak megszépültek az emlékek.
Ezen a téren egy NFS-től nem kell The Last of Us szintet várni.

Az irányítás állíthatósága szerintem jó ötlet volt. Grip Subaru BRZ-t használtam, két verseny alatt megszoktam az irányítást, azonban alulkormányzott lett így az autó, emiatt éles kanyarokban hátrányban vagyok a driftesek ellen.

Az autólista pazar. Nincs rá jobb szó. Változatosság a mennyiség felett. A Subaru-Toyota-Scion triót viszont kicsit értelmetlennek tartom, valamint hiányzik számomra az R33 (R32 valamelyest kárpótol), Evo X és a 370Z, de gondolom mások más autókkal vannak így. (DLC formájában még jöhetnek)

Így kb 2 óra játék után nekem tetszik, abszolút hozza azt számomra, amit egy Underground 3-tól elvártam volna. Eddig a Most Wanted-et játékélményben nem múlja felül, technikailag nyílván igen. Amit az Underground 2-ben szerettem azt ebben is megtaláltam eddig, azonban itt sokkal jobbak a tuning lehetőségek. Szebb autókat lehet összehozni. Még holnap lehet előveszem kicsit, azonban mivel a béta megerősített a vásárlásban, nem szeretném lelőni a fél játékot.

Végére egy béta kulcs: KCF6 - E9NB - 4HE6

(#212) zsolthee


zsolthee
senior tag

Már most iszonyat király a játék, pedig nem is játszottam még vele. :D Mindenben a tökéletes NFS-nek ígérkezik számomra. :))
Csak egy kérdésem van: az action camera-t ki lehet kapcsolni? Engem kimondottan zavar, hogy nem látni drift/kanyarodás közben a kocsi másik oldalát...
szerk.: Ja, még valami: tényleg benne lesz az M3 GTR ?

[ Szerkesztve ]

(#213) bulikavagyok válasza zsolthee (#212) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ki lehet kapcsolni az akció kamerát. Nekem egyébként nem sok minden tetszett ebben a játékban, de ez volt az egyik. Szerintem könnyen hozzá lehet szokni, és baromi látványos.. :K
Láttam benne E46-os M3-ast, de szerintem nem GTR..

[ Szerkesztve ]

(#214) LeventeV válasza zsolthee (#212) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szia.
Már számtalanszor kérdezték az action cam állíthatóságát, és igen, ki lehet kapcsolni.
M3 is benne van a játékban, a bétában is benne volt, így gondolom a deluxe editionel csak azt éred el, hogy már alapból ott lesz a Most Wantedes M3 a garázsban, de később amúgy is ki tudnád olyanra tuningolni.

[ Szerkesztve ]

(#215) james001 válasza zsolthee (#212) üzenetére


james001
veterán

Benne lesz a klasszik Most Wanted-es M3-as de csak ha Deluxe Edition-t veszel akkor juthatsz hozzá.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#216) LeventeV válasza james001 (#215) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ez az amit sosem tisztáztak le teljes mértékben.
Deluxe edition - Most Wanted M3 vár majd a garázsban mikor elindítod a játékot.
De a bétába benne volt az M3 és ki is tudtad tuningolni úgy mint a MW M3-at, annyi, hogy pénz kellett hozzá, meg türelem a festéshez.
Szerintem a teljes verzióban is benne lesz az M3, a deluxe editionbe pedig csak megkapod készen kituningolva. Ezért szerintem nem éri meg a plusz 10 dollárt.

(#217) Omli85


Omli85
őstag

Sikerült észrevétlenül 20+ órát belepörgetnem a bétába, szerintem ez mindent elmond :D.
Számomra teljes mértékben hozza a nosztalgia hangulatot NFSU és MW összegyúrva hangulat és látvány nagyon rendben van. Az irányítás és beállításokkal való szórakozás is teljesen oké persze senki ne várjon egy szimulátor szintű buherálást meg finomhangolást de azért kategóriát tekintve ez így rendben van szerintem. A story is elég érdekesnek tűnik a karakterek is rendben vannak.
Negatívumnak csak azt tudom felhozni, hogy a zenékkel nem vagyok teljes mértékben megelégedve mondjuk ezt ki tudja küszöbölni az ember de azért nem ártana valami értelmesebb tracklist :).
Illetve volt azért szép számmal network problem meg pár alkalommal game crash. Előbbi tuti jelen lesz indulásnál is legalábbis az első napokban/héten utóbbi remélem javítva lesz.
Kár, hogy csak a hétvégén lehetett csapatni :( de arra mindenképp jó volt ez a teszt, hogy meggyőzzön, nyugodtan mehet rá a preorder :).

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#218) LeventeV válasza Omli85 (#217) üzenetére


LeventeV
senior tag

+1.
Én a Porsche 993-at akartam megszerezni, és kb ugyanazt a 4-5 versenyt csináltam, mert nem akartam lelőni a sztorit. Zenével egyet értek, azonban nem érezted (éreztétek) kicsit azt, hogy a sztoriba egyből belevág. Kicsivel hosszabb felvezetésre számítottam.

(#219) Secunda válasza TBT (#207) üzenetére


Secunda
csendes tag

Szerintem a tetkós szerelőcsaj sem rossz . . . és képi világra a játék is szépnek tűnik.

De láttam egy gameplay videót, amiben a garázsban hülyülnek, és hát izé . . . ilyen Justin Bieber korosztályba csapódott Vin Diesel örökségnek tűnik, baseballsapis, belőtt hajú 18 éves hülyegyerekekkel, ez már vagy 20 éve kiment a divatból, nem?

[ Szerkesztve ]

Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

(#220) zsolthee válasza bulikavagyok (#213) üzenetére


zsolthee
senior tag

Köszi!
És mi nem tetszik benne? Játszottál a korábbi NFS-ekkel? (UG, UG2)
A grafika gyönyörű, az autók változatosak és remekül tuningolhatóak. A sztori sosem volt nagy szám, nem is ez a lényeg ebben a műfajban. Legutoljára a Run-ban érzetem azt (mikor már a top5-ben voltam), hogy ez nagyon retro feeling, persze új köntösben. Ahogy repesztettem a Porsche-val a mező mellett és elhúzott felettem egy kis repülő, a zene...úgy együtt azt az érzést keltette bennem, mint amikor először toltam a NFS3-mal. :) Kár, hogy ennyi volt benne ami megfogott.
Ez viszont úgy tűnik teljesen vissza adja azt, amit az UG széria nyújtott anno. Nehezen tudok bele kötni, talán az 5 garázshely ami egy kicsit elszomorít, de túl fogom élni...csak a tavasz még oooly messsssze van..
Lesz legalább időm gyűjteni egy izmosabb kártyára. :D

(#221) bulikavagyok válasza zsolthee (#220) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Végigtoltam az összes eddigi NFS-t (kivéve Shift), ez az egyik kedvenc játéksorozatom. A Rivals-t is bejött, így két év kihagyás után, illetve látva a kiszivárgott videókat és képeket, nagy durranásra számítottam. Nagyon szokatlan az irányítás (olyan érzésem van, mintha 3 tonnás lenne az autó), nulla közeli sebességérzet, idegesítő videók, és üres város (ez a legbosszantóbb mind közül). Tegnap még rászántam egy órát, h vegyek egy értelmes autót, de kínszenvedés volt eljutni odáig! Soha nem gondoltam volna, h egy NFS-el ennyire nem lesz kedvem játszani.. Ja, és természetesen nincs kormánytámogatás, és manuális váltó sem -ez utóbbi kihagyását egyébként nem tudom, hogy hogy gondolták a fejlesztők.. :F Illetve a régi csúcs NFS zenék sincsenek már -bár azokat már a Rivals-ben sem találtam.
Ha fent lett volna a Store-ban két hete, már előrendeltem volna, így viszont megvárom, amíg bekerül az EA Access Vault-ba, s akkor kap még egy esélyt.

(#222) Omli85 válasza LeventeV (#218) üzenetére


Omli85
őstag

Igen egy kicsit talán tényleg sovány a felvezetés de annyira nem vészes. Bár ha lenne pár random verseny ahol így kicsit beharcoljuk magunkat ebbe a körbe akkor talán kicsit kerekebb lenne az egész. :)

(#219) Secunda :
Nálam a szerelő csaj a befutó :). A drifter csaj valamiért nekem nem szimpatikus.
Embere válogatja, nálam pl a Fast and Furious sorozat sem megy kis soha a divatból :) nincs bajom ezzel sem.
Ez az irritáló satyeszos srác amúgy tuti azért van, hogy legyen aki majd jól megkeveri a sz@rt a sztoriban, erre szinte fogadni mernék.
Gondolom azért pakoltak bele a fiatalabb korosztályból is mert ez a célközönség és nem a 30+ os veteránok mint én, bár engem így is megvettek kilóra :D.

(#220) zsolthee : Mondjuk most, hogy mondod a garázs így tényleg elég szűkös kíváncsi vagyok ez tényleg így marad e mert hosszú távon ez az öt hely irtó kevés :/.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#223) zsolthee válasza bulikavagyok (#221) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nagyon remélem, hogy csak a demo miatt van ilyen kevés autó az utakon...na de hát az éjszaka közepén ne számítsunk délutáni dugóra. :DDD Viccet félretéve: valóban kellemesebb lenne több autót látni, nem beszélve a kihívásról...üres utakon a zsarukat is nehezebb lesz lerázni, na meg könnyű csúcssebességgel repeszteni ha esély sincs arra, hogy telibe vágsz egy furgont oldalról. :)
Jut eszembe, fakabátok: Az ütközések miként lesznek megcsinálva, lehet tudni? Jó lenne, ha a MW hasonlóan közéjük lehetne csapni. PL ha a torlaszt úgy találod el, hogy az autók seggénél csattansz bele, akkor pördüljenek félre a zsernyákok.
Belső tuningról nem sokat láttam a videokban. Ajtókat, csomagteret ki lehet majd nyitni? Neon fényekről, hangtechnikáról mi a hír? Tudom, ez már valakinek sok, de kíváncsi vagyok, mennyit hoznak át az UG-ból.
Nekem kimondottan tetszett, amikor a frissen pimpelt verdádat el kellett vinni a város adott pontjára, hogy csinálj egy fotót az újság címlapjára. Végül is ha valami szép, akkor dicsekedjünk vele. Éreztette veled a játék, hogy amit "építettél" az menő és vagány. Ilyesmi irányultsága nincs az új NFS-nek?

Autók listája: kifejezetten örülök, hogy sok klasszikus tesznek be, na meg Ferrarit. Már nagyon uncsi volt, hogy a játék elején már ott figyeltek a luxusautók, mindegyik márka felvonultatta a legújabb modelljét. Seggre ültem a VW Golf I GTI, E30 és Volvo láttán. Ezért hatalmas thx a fejlesztőknek! :R

[ Szerkesztve ]

(#224) barack1997 válasza zsolthee (#223) üzenetére


barack1997
senior tag

Én csak lestem, amikor megláttam, hogy EK9 Type-R-el is lehet kezdeni a játékot. Kb ugyanazt éreztem, mint te az általad említett autókkal kapcsolatban. Na meg mikor megtaláltam A DC5 Integrát (RSX), S2000-ret, NSX-et, akkor volt még csak fülig érő vigyor. a Többi japán kincsről nem is beszélve. Már csak ezért is megéri beszerezni, ha nem is azonnal, de egy picit olcsóbban mindenképp :))

(#225) Omli85 válasza zsolthee (#223) üzenetére


Omli85
őstag

A nagyobb forgalom pik pakk megölheti a játékélményt ez szerintem elég kényes határértéken mozog. Jelenlegi ritka forgalom is tud hirtelen túl nagy forgalom lenni :D bár azt vettem észre, hogy többnyire ugyanakkor ugyanott találkozok különböző kombókkal pl versenyeken. Szóval egy idő után kiszámítható a dolog ide jobb lenne egy kis random faktor hosszútávon az élmény miatt.

Útlezárással nem találkoztam pedig pár alkalommal igencsak sikerült felhúzni a közeget :). Apropoó közeg, irtóra irritál, hogy amikor elkezdenek üldözni akkor ha motorháztetős kameranézettel megyek kb semmit nem látok mert mintha a képembe villogna a sziréna fénye... rohadtul idegesítő volt, ezzel remélem kezdenek valamit.

Motor tuningot és egyebeket vizuálisan nem látod én nem láttam, hogy fel lett volna nyitva a motortér vagy ilyenek. Ajtók kinyitogatására szintén nem láttam lehetőséget, hangcuccot lehet beépíteni de szintén nem láttam igazából mi szerepe. Mondjuk ha ennek eredményeképp jobb minőségben fog szólni a zene az autóban az úgy érdekes lehet :D.

Neon fényekről volt anno szó, szinte biztosra lehet venni, hogy lesznek. Bétában nem találkoztam vele de egy csomó opciót nem is lehetett feloldani lámpák pl és egyebek.

Fotókat lehet készíteni és ha jól vettem ki ezek meg is jelennek a játékba beépített Snapshot rendszerben itt lehet lájkolgatni mások képeit is stb bétában ez be volt kapcsolva első nap de aztán kikapcsolták így nem nagyon tudtam tüzetesebben megnézni mi is az :).

Autólista tényleg impozáns viszont nekem nagy szívfájdalmam, hogy hol vannak a régi Imprezák a listából :(? Számomra ez még egy fájó pont kellene bele a jó öreg csíklámpás :DDD de nagyon.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#226) bulikavagyok válasza zsolthee (#223) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A kihalt város remélhetőleg csak a béta sajátossága volt... Viszont a tuning szerintem annyi lesz amennyit itt láthattunk - bár ezt sem mondanám kevésnek, sőt! :)

Omli85: Azért ennél lehetne jóval nagyobb forgalom. Volt olyan, h egy-másfél percig nem találkoztam senkivel az úton. Lehetne mondjuk annyi autó mint a FH2-ben, ott kb 5-10 másodpercenként találkozol egy ártatlan polgárral..:)

[ Szerkesztve ]

(#227) LeventeV válasza zsolthee (#223) üzenetére


LeventeV
senior tag

Tuning mennyisége kb az Underground 2 és Most Wanted (2005) között mozog. Annyira sok lehetőség nincs mint az UG2-ben (csomagtartó telepakolása nitrós palackokkal meg hangszórókkal nem lesz és szerintem neon sem lesz), de viszont ami van az nagyon jól néz ki. Igényes autókat lehet összehozni, és szerintem sokkal szebbeket is mint az UG2-ben. UG2-ben ugyanazokat a bumpereket raktad rá az összes autóra, aztán volt ami csak egy-egy autón, de volt ami önmagában is brutál ronda volt. Itt nagyon mutatósak a body kitek és létező gyártók, létező termékeit tették a játékba. Pl Rocket Bunny vagy Nakai san body kitje.

Visszatérnek a fotós részek az UG2-ből, ami abból áll, hogy el kell menni egy kis kamera ikonhoz, aztán R1-et nyomva beállítja az autót a megfelelő szögbe, háttérrel, s kattinthatsz egyet. Ezért RP-t kapsz. Ezen túl akármikor lőhetsz képeket, amit előttem már leírtak, majd a Snapshot rendszer fog használni. Ezekre értékeléseket kaphatsz, amik alapján pedig RP-t ad a játék. Ezért kéri az állandó netes kapcsolatot, de amúgy tudsz egyedül is játszani ha akarsz, pont mint a Rivals-ban.

Rendőrök nem lesznek olyan komolyak mint a MW-ben, de így is sikerült összehoznom egy 10 perces üldözést egyszer. És a rendőrautók nem papírból lesznek mint az említett MW-ben. Igenis súlyuk van, ha nekik mész lelassulsz, és ők nem repülnek 10 métert, 5 méter magasságban.

(#228) Omli85 válasza bulikavagyok (#226) üzenetére


Omli85
őstag

Azért is írtam, hogy néha tudnak hirtelen sokan lenni mert tuti olyankor futsz bele egy személyautó teherautó személyautó vonatba amikor épp rekordjavításra hajtasz egy drift versenyen :D. Menekülni nem tudsz semerre ha koccansz nullázod a pontot ha fékezel tuti hátulról beléd jön valamelyik kolléga :D.
Aláírom én is, hogy kell egy kis plusz forgalom a város elég kihalt főleg ha csak úgy gurulgat az ember erre arra, az autópályák is eléggé üresek voltak pedig ott tempót diktál az ember és olyankor a kevés is hirtelen sok tud lenni :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#229) tomas51


tomas51
senior tag

Esetleg akik nem látták volna a korábbi írásomat. ;)
Itt egy fél órás gameplay PS4-en:
A videót én rögzítettem shadowplay-el 1080p 30Fps 50mb\s, a Fraps mutatja is, nagyon stabilan tartja a 30Fps-t, szépen fut egyébként.
https://drive.google.com/file/d/0B39Nymw2BbAoQnVrOHI2MndPSGc/view?usp=sharing

(#230) zsolthee


zsolthee
senior tag

A demot még valahogy le lehet tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#231) oriic válasza zsolthee (#230) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs demó, béta van. Most néztem meg, már nem mennek a szerverek.

Live-Die-Respawn

(#232) sultansmith


sultansmith
senior tag

Én csak most láttam, hogy PC-s megjelenést eltolták 2016-ra.

Ezúton fejezném ki felháborodásomat. Anno még az volt kiírva, hogy egyszerre jönnek, és minden csodás lesz.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#233) csonor


csonor
tag

Ehhez is lesz NFS Network? Nekem nagyon bejött a Rivals-hoz.

(#234) zsolthee válasza oriic (#231) üzenetére


zsolthee
senior tag

Az..béta...de akkor mindegy. Azért köszi, hogy megnézted!

(#235) TBT


TBT
addikt

Ügyik vagytok, tessék jutalmul egy kis zöld Monszta!

Az az ázsiai embör (Nákájszán) epik. Ő annyira nem szereti a Monstert. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#236) Omli85 válasza TBT (#235) üzenetére


Omli85
őstag

:DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#237) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Íme az OST.

Live-Die-Respawn

(#238) callmeakos válasza oriic (#237) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem rossz. Legalább is nekem nagyon bejön.

All→M8

(#239) oriic válasza oriic (#237) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#240) james001 válasza oriic (#237) üzenetére


james001
veterán

Nem egy nagy durranás,egy-két jó dnb számot kivéve. Sok dubstep fost azért hanyagolhatták volna...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#241) barack1997 válasza james001 (#240) üzenetére


barack1997
senior tag

Kicsit sok a mosógépzaj, de akad közötte jó is. :DDD

(#242) james001 válasza barack1997 (#241) üzenetére


james001
veterán

Olyan jó kis zúzós zenéket sajna már nem raknak bele mint pl. ami a MW-ben is volt:
Avenged Sevenfold - Blind in Chains
Static-X - Skinnyman
Disturbed - Decadence
vagy vmi jó kis rap:
Rock - I am Rock
Hush- Fired Up
The Perceptionits - Let's Move

Vagy akár a klasszik UG2-es "ikon" zenét simán belerakhatták volna csak úgy poénból: [link] :D

De mivel a "modern" zene kell a népnek csak ilyen mosógép zajokkal van tele ahogy írtad :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#243) Phobion


Phobion
őstag

Ok, kész, BMW fanatikusként végem, de nagyon durván kegyetlen jó lett ez a videó...

Need For Speed - BMW M2 Coupé Video Game Debut

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#244) LeventeV válasza Phobion (#243) üzenetére


LeventeV
senior tag

+1
Akkor ezek szerint a bétában nem leplezték le az összes autót.

(#245) Phobion válasza LeventeV (#244) üzenetére


Phobion
őstag

toyota corolla ae86 sincs még hivatalosan bejelentve, de már lehetett látni téves :P
az az autó is egy legenda...
remélem csak a bétában volt ez a fura autóválasztási lehetőség az elején, és kész verzióban már igenis "régebbi" autókkal kezdjünk :P

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#246) sultansmith válasza Phobion (#245) üzenetére


sultansmith
senior tag

Hát pedig én is láttam a sitgánt.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#247) Omli85


Omli85
őstag

Én a régi Impreza-t hiányolom nagyon :( tessék már beletenni, ha itt röpködnek a klasszis verdák akkor annak is ott a helye :D

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#248) sultansmith válasza Omli85 (#247) üzenetére


sultansmith
senior tag

Jó, de akkor evo is kelleni fog. És ha van evo, meg subaru, akkor kell focus rs, meg peugeot rc, meg megane rs! :D

Egy szó mint száz, több autó kellene még.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#249) Omli85 válasza sultansmith (#248) üzenetére


Omli85
őstag

Ez így van :DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#250) pomorski


pomorski
őstag

Egyet értek tényleg nem rossz csajszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.