Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) natë válasza Halo (#5600) üzenetére


natë
nagyúr

Mik a tapasztalataid cm7uccsó nightly kontra wiui 1.8.19?
Erősen gondolkodom én is melyik legyen fönn véglegesen...

(#5602) zsirfecske válasza defygaben77 (#5596) üzenetére


zsirfecske
addikt

esti fényviszonyok mellett a sony fullhd camcorderem is siralmas, úgyhogy sok szerencsét!

(#5603) defygaben77 válasza zsirfecske (#5602) üzenetére


defygaben77
tag

Az esti fényviszonyt úgy értem, hogy lámpafénynél. Nyilván nem koromsötétben, hanem mesterseges megvilágítás mellett. Nagy csodára nem gondolok, de pl. sutyiban lekamerázok egy zuhanyzó csajt, akkor az azért kivehető legyen! :-) (persze nem a zuhanyfüggönyön keresztül! :-)

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#5604) Halo válasza defygaben77 (#5603) üzenetére


Halo
senior tag

Vedd rá, hogy beállhass mellé, s ha mással nem, hát leveszed a lábáról azzal, hogy neked vízálló...a telefonod...szerintem utána már úgyse az lesz a fontos, hogy működjön a kamera...:-)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5605) Z0C! válasza Halo (#5604) üzenetére


Z0C!
őstag

dehogynem fontos, hogy működjön. hát hogy osztaná meg a látványt? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5606) sec0nd válasza natë (#5599) üzenetére


sec0nd
tag

A vízállóságát hogy fogja befolyásolni a csere?

Szerk: Itt Biztos vagy, hogy az a töltő megbízható?
"Output:4.8v-10v " mA-ról szó sincs :S

[ Szerkesztve ]

(#5607) natë


natë
nagyúr

Új nightly CM7 : Bökjide

@sec0nd : azt csak a nagy Manitu tudja megmondani vagy kakukkmarci kolléga. Remélem ugyanolyan lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5608) CoolBoy323 válasza natë (#5607) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ennyi frissítéssel: use 2nd-init built from motorola common

jöhetne már vmi remek újítás...

(#5609) RootRulez válasza Halo (#5600) üzenetére


RootRulez
félisten

Class6 még nem jó? 4es kell? :F

═════════════════════════════════════════

(#5610) natë válasza CoolBoy323 (#5608) üzenetére


natë
nagyúr

Hát néha azon agyalok visszarakom a Froyot. Az atomstabil :)

(#5611) CoolBoy323 válasza natë (#5610) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nekem eddig az rc0 jött be leginkább, szerintem az alegjobb...

(#5612) Halo válasza natë (#5601) üzenetére


Halo
senior tag

igazából nem is tudom.

mivel mind a kettővel kínlódtam - nem tudom megmondani, melyik a jobb-rosszabb.
(memkari volt a ludas - nem a ROM-ok)

Visszagondolva a gyári 2.1-re, s amire használtam:
- filmnézés, zenehallgatás, néha rádió, könyvolvasás, wifi, net, navigálás, kis játék

ezeket jobban/gyorsabban lehetett elérni a stabilabb rendszerek miatt, de semmi több, extra.
Eleddig nem próbálkoztam még a net-megosztással, de ahogy olvasom, külső app-pal a biztos csak a dolog.
A CM7-nek és a MIUI/WIUI-nak is meg van a maga logikája a menürendszer felosztását tekintve. (MIUI nem volt nálam - de gondolom ebbe nem nyúlt bele Wajk)
Asszony most kapta meg sógornőm kinőtt Iphone-ját, így most már értem, miért is mondják Iphon-klónnak a MIUI-t. Valóban a Beállítások menü felépítése és kinézete is nagyban hasonlít a Szifona, nem is beszélve pár ikonra.
Talán letisztultabb - formailag butább(? khm... sztereotípiám azt mondatja velem, hogy... az amerikai észnek jobban átláthatóbb színileg is, formailag is... ;] ) a MIUI.
S még az alap MIUI-s launcherről nem is tudok nyilatkozni, mert azt se láttam/tapasztaltam működés közben.

Mindkettő ROM (CM7 Rc, nájtlik, WIUI) az általam fentiekben említett dolgokra teljes mértékben használhatóak, ezt ki merem mondani.
A gyári romokhoz képest pedig... hogy most 4 ujjal is lehet majd taperolni, taperolós fókusz a kamerára - elvileg HD-képes felvétel... Nem is tudom. Szóval inkább stabilitásban, és sebességben múlják felül a főzöttek. (:s ez volt a helyzet még anno a PAY-rommal is.)

Nem vitatom, biztosan van olyan, akinek kimondottan olyan dolog kell, amit az egyik rom tud, s a gyári nem - bár ezt tuti egy külső app-pal pótolni lehet alap rom-on is.

S hogy mit hagyok meg...? Nem tudom, most komolyan nem tudom :)
Lehet, WIUI marad, hiszen akkor az asszonynak csak egyfajta dolgot kell megtanulnia... :)

De az is lehet, hogy egy újabb RC miatt visszamegyek CM-re.
Majd meglátom, mihez lesz kedvem, időm, ha kicserélik a kártyát (4-est mondtak, 6-ost nem ajánlottak fel, ezért lesz 4-es, RootRulez)

Ugyanakkor várom a szeptember közepét, végét: október tájékán már Németo-ban kapható az új Defy az új rommal... Kövezzetek meg, de nekem nagyon tetszett az anno kiszivárgott 2.3-as képek! Kíváncsi vagyok, hogy a hivatalos ROM-ot mennyire lehet majd átrakni a mienkre. És szerintem ezért nem is lesz nekünk 2.3-asunk, de mint láttuk, a vas az szinte ugyanaz marad, ezért remélhetőleg könnyen át lehet majd rakni a régi Defyre az új hivatalos ROM-ot, ill. majd a Szakácsoknak megint lesz munkájuk :)

Mi meg hátradőlünk és a bőség zavarában várunk és majd táborokra oszlunk, de remélhetőleg nem fogunk ferde szemmel nézni a másikra :)

(Bocs a hosszúért! Peace)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5613) Z0C! válasza natë (#5607) üzenetére


Z0C!
őstag

már tőtöm is :
thx! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5614) natë


natë
nagyúr

Az eladó válasza arra, hogy GG-e az előlapi üveg :

"Thank you for your enquire~~~
Yes~~~It is same as your original one.

Have a nice day!!

Metal Wong
EC Trading Company"

Metal Wong nem hazudhat. :DDD

@lipido : passz.

[ Szerkesztve ]

(#5615) lipido válasza natë (#5607) üzenetére


lipido
senior tag

Ennek a nightly-nak mi a hibája?

(#5616) lipido válasza natë (#5614) üzenetére


lipido
senior tag

Mindegyiknek van vmi gebasza. Igazábol hajt a kíváncsiság, feltennék egy főzött romot. Akksihasználat javulása nem lenne rossz (igaz így is elviselhető). Am meg vok elégedve a 2.2-vel.

[ Szerkesztve ]

(#5617) natë válasza lipido (#5616) üzenetére


natë
nagyúr

Az utolsó előtti nightly van fenn a telómon, eddig zéró probléma volt vele.

@Z0C!: én is, nálam általában minden második nightly produkál borzalmas dolgokat. Mivel a mostani jó, a legfrissebb biztos defektes lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#5618) Z0C! válasza natë (#5617) üzenetére


Z0C!
őstag

én ma felrakom amit az előbb linkeltek :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5619) lipido válasza natë (#5617) üzenetére


lipido
senior tag

Akkor ez csak irónia?
"Hát néha azon agyalok visszarakom a Froyot. Az atomstabil "

(#5620) ihi007


ihi007
csendes tag

Sziasztok fájlkezelővel lecseréltem a mot_ise_imager_cfg.bin-t./hogy javitsam a zöld lencsés defymet)Azóta csak tök fekete képeim vannak a gyári fényképezővel.Viszont camera360-nal majdnem tökéetesek.Hol ronthattam el ? vissza lehet csinálni ?

(#5621) Maximum1 válasza Halo (#5612) üzenetére


Maximum1
őstag

Vártam a csattanót, de nem jött, igen én is sokat gondolok az elmúlásra!
:C

(#5622) Maximum1 válasza ihi007 (#5620) üzenetére


Maximum1
őstag

beállítások/alkalmazások/alkalmazások kezelése/összes/kamera/adatok törlése/ 1.hsz

(#5623) natë válasza Maximum1 (#5621) üzenetére


natë
nagyúr

Gonosz vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5624) Narxis


Narxis
nagyúr

CM7 RC1v2-nél max. feltöltés után másnak is 1nap 15 órát ír üzemidőnek a Battery Monitor Widget aktuális verziója?

Thanos was right.

(#5625) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Kivágott az élet ide a semmi közepére váratlanul. A defymen gyári 2.2.2 van, rootolt. Légyszi mondjatok egy olyan progit, amit a marketről leszedhetek és megoszthatom a notimra a netet. :B

Tudom,hogy lehet volt kérdés már, de így most mobilról nem bénáznék a visszakeresésben és próbálgatásban. Biztos módszer érdekelne, amit így telón keresztűl lekövetve tudok működtetni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5626) Jim Tonic válasza V.Stryker (#5625) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem mélyvíz téma, és nem kell rá semmilyen szoftver.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5627) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Üdv! Piros lencsés Defy-m van. Hogyan lehet rábírni a 720p videofelvevésre? CM7 0814-es nightly van fenn.

(#5628) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv! 2 Vsel érték sokat számít? Pl. ha 300Mhz-nek jó a 20, de én biztonságból 22 Vsel-t adok neki akkor sokat számít? Számít egyáltalán? Vagy 2 az kicsi érték ahhoz hogy adott esetben ne induljon újra a teló/ne merüljön az akksi goyrsan?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5629) Maximum1 válasza V.Stryker (#5625) üzenetére


Maximum1
őstag

(#5630) Repp válasza volvoguy (#5628) üzenetére


Repp
tag

Nem számít soknak, de miért adnál neki többet, mint amennyit kíván :D

Mármint úgy értem egyesével lépkedj, és amelyiken stabil, ott állj meg. Ha többet adsz neki "biztonságból" csak hamarabb merül az akksi.

(#5631) Maximum1 válasza volvoguy (#5628) üzenetére


Maximum1
őstag

"Az alap órajelek a mi telefonunkhoz 300/600/800 a hozzájuk tartozó alap feszültség értékek 33/48/58
Ha a feszültség vagy órajel értékét csökkented, akkor beszélünk undeclockingról, ha növeled (az órajellel együtt) overclockingról.
Az órajelen s feszültség értéken kívül lehet még állítani a threshold értékét is. Ennek jelentése: hány százalékos CPU terhelésnél vált magasabb órajelre. Alacsonyabb érték: gyorsabb rendszer, magasabb érték: lassabb rendszer, de akkukímélőbb."

Kiszedtem a lényeget az 1.hsz-ból, gondolom zavart az a sok betű! :DDD

(#5632) croli


croli
aktív tag

Miben különbözik a két 0818-as nightly??

és most melyik a legstabilabb??

[ Szerkesztve ]

(#5633) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

újítás a legfrissebb nájtliban: vagány bootimage :DD

(#5634) Heimdallr75 válasza CoolBoy323 (#5633) üzenetére


Heimdallr75
őstag

komoly lett :D nekem bejön :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#5635) croli válasza CoolBoy323 (#5633) üzenetére


croli
aktív tag

esetleg egy képet kaphatunk??

(#5636) Z0C! válasza croli (#5635) üzenetére


Z0C!
őstag

Google a 2. O betü a CM7es gördeszkás Android figura :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5637) nbukta77 válasza Z0C! (#5636) üzenetére


nbukta77
addikt

Nagyon kiraly!

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#5638) CoolBoy323 válasza croli (#5635) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

vhol xda-n biztos van róla kép, a bootimg-ét én nem tudom lefotózni nektek...

Google felirat, egy o-ban moto jel, másikban CM jel...

amúgy szvsz felesleges az ilyen, mert úgyis havi egyszer látom jó esetben a bootot :D
(mostanság rosszabb eset van, hisz naponta akár többször is... ezek az új nájtlik :P már több giga van az sdmen belőlük XD)

(#5639) feketepeti válasza Maximum1 (#5631) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Az under v overclocking, az csak a freki változtatását jelenti.
Az más kérdés, hogy a stabilitás v energiatakarékosság miatt esetleg a feszültséghez is hozzá kell nyúlni.

(#5640) croli válasza CoolBoy323 (#5638) üzenetére


croli
aktív tag

na és milyen az új nly??

nekem elég volt a 18-as mert youtube mindig fc-zik

[ Szerkesztve ]

(#5641) Maximum1 válasza feketepeti (#5639) üzenetére


Maximum1
őstag

Igazából nem látok nagy változást az alap CM7RC1v2 alapbeállításához képest.
Azért persze piszkálom én is :DDD , de az igazi áttörést ez a 2 /1, 2/program hozta meg.
Mármint az aksiidőben.

[ Szerkesztve ]

(#5642) zsirfecske válasza CoolBoy323 (#5633) üzenetére


zsirfecske
addikt

simán legjobb volt a feldobottak közül, voltegy apróbb szavazás xda-n és szerencsére ez nyert :)

(#5643) CoolBoy323 válasza croli (#5640) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Semmi xtrat nem vettem egyelore eszre... Megy ahogy szoktak :)

(#5644) croli válasza CoolBoy323 (#5643) üzenetére


croli
aktív tag

fölraktam most a 19-eset most ezzel meg vagyok elégedve nem fagy a youtube (kopp kopp) megy minden rendesen netet veszi 6-10 mb-ig
egyedül a gps az ami gonoszkodik hogy nem talál műholdat ha meg talál nem kapcsolódik rá de remélem majd fog

(#5645) tzl


tzl
senior tag

Google music, nagyon király szolgáltatás. Egyelőre csak usaban működik, de könnyű megoldani. Keresel egy anonim proxyt és azzal mész a music.google.com oldalra. Ott kérsz egy meghívót, nekem két nap után jött meg. A meghívóval már simán lehet regisztrálni. Letöltöd a programot gépre, az feltölti a zenéidet a felhőbe. Marketről letöltöd a google music appot (market enabler kell hozzá, usa szolgáltatót állíts be) és máris hallgathatod a teljes gyűjteményed streamelve, nem kell a telefonra pakolni a zenét. Plusz kiválaszthatod a kedvenc műfajaidat és ajánl egy csomó számot, amit szintén hallgathatsz, plusz bármelyik gépről eléred, amin van net. Én élvezem, hála az anonim proxynak :-)

(#5646) salamester


salamester
csendes tag

Neme tudjatok hog jelente meg ujabb a CM7 - android 2.3.4 bol?? Mert nekem megven az RC-0 es RC-1, de ennel ujabb vane vagy esetleg vegleges verzio jotte ki?
Valaki valami linket tudna-e adni ha van ujabb pl rc-2 vagy vegleges.

sala..

(#5647) forintuser válasza tzl (#5645) üzenetére


forintuser
őstag

Te még élsz???? :D Jó régen írtál erre fele. :))

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#5648) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
MIUI vagy WajkIUI használók! Nem lehet megoldani valahogyan, hogy tudjak ékezetes SMS-t küldeni? Gyári appal egyáltalán nem megy (ha ékezetet írok rögtön 70 karakteres lesz), GO SMS-el pedig hiába írom ékezetesen, anélkül küldi el. MIUI changelogban is olvastam, hogy megoldották az ékezetek kezelését és a GO SMS-ben is le van írva, hogy ha engedélyezem a cseh, francia és lengyel karaktertámogatást, akkor működnek a jobbra dőlő ékezetek. Ennek ellenére nekem nem sikerül. Előző telefonom WinMo-s volt, főzött angol nyelvű rommal is simán működött, androidon meg nem tudom megoldani.
Előre is köszi a válaszokat!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5649) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Sziasztok!
A nightly romokat ugyan úgy kell feltenni, ahogy szabof1 leírásában van, csak másik zippet kell használni?
előre is köszönöm! :)

(#5650) Slukkica válasza morfondőr (#5648) üzenetére


Slukkica
őstag

Szia
De meg lehet oldani :) Ez az alapbeállítás a MIUI.hu csapat által készítet ROM-okban. Ha nem találnál rá megoldást vagy senki nem ad neked megoldást, akkor bróbáld ki.
Bővitjük "készülékeinket"! Most kerül bele a palettába a Defy. Hamarosan elérhető lesz :D
Üdv

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.