Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) RootRulez válasza Narxis (#6500) üzenetére


RootRulez
félisten

neked cl6 volt benne?

═════════════════════════════════════════

(#6502) Narxis válasza RootRulez (#6501) üzenetére


Narxis
nagyúr

Aha, de 16GB-os, csak azért mondom mert van akinek a 8GB-os CL6 hibátlanul megy.

Thanos was right.

(#6503) zsirfecske válasza zsirfecske (#6498) üzenetére


zsirfecske
addikt

off: visszavonom, mobilarena app? ez ÓRIÁSI meglepetés :) és ami a lényeg, hogy követi majd a mobil weboldal is :C fórum részen nem győztek még meg, de mindenképp kussolok most egy darabig.

és fel is tettem: nagyon csicsa, már-már szép, de sajna böngészőt nyit, úgyhogy vsz marad majd a mobil oldal, biztos jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#6504) Moon_Walker válasza szabof1 (#6496) üzenetére


Moon_Walker
tag

Nos felraktam én is, 831-re, kösz a tippet.
Kíváncsi leszek mit hoz...

(nem kötelező megadni)

(#6505) Halo válasza Narxis (#6502) üzenetére


Halo
senior tag

Jaham, anno zsirfecske kollega javallotta a silicon kartyat, ugy tudom a mai napig is elegedetten hasznalja a 8gigasat. Nekem ment a hasam, 16-osat akartam, az nem jott be. Viszont szomoruan olvasom, hogy nem lett tokeletes a javitas :(

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#6506) Moon_Walker válasza szabof1 (#6496) üzenetére


Moon_Walker
tag

Ja, azt nézzétek azért meg, hogy a javított szkriptet töltöttétek-e le!
Helyesírási hiba van ugyanis benne, amit én töltöttem.
"backgroud" van írva "background" helyett.

(nem kötelező megadni)

(#6507) Narxis válasza Halo (#6505) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én még kíváncsi vagyok, hogy mit ér másoknál ez a javítás, nyilván olyanoknál akiknél SD kártya miatti fagyás volt mert azért nem zárnám ki, hogy esetleg az én Defym-nek van valami baja vagy nagyobb eséllyel ennek a Silicon Power "kártyacsodának". :(

Thanos was right.

(#6508) natë


natë
nagyúr

Bocs az offért : ha valakinek szüksége van komplett "előlapra" touch scrennel, szerszámokkal jelezze pü-ben, mert úgy történt, hogy kettőhöz jutottam hozzá.

A cucc : [link]

Mégegyszer bocs, hogy ide írtam, nem szándékszom egyelőre hirdetni, csak gondoltam valakit hátha érdekel itt (mellesleg ez a topic pörög a legjobban a Defy témában). :B

(#6509) szabof1 válasza Moon_Walker (#6506) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem helyesen "background". Köszi a figyelmeztetést. :)

(#6510) csicsaaa


csicsaaa
tag

Felraktam [Rum-cajsz] leírása alapján a CM7-et!
Az lenne a kérdésem hogy hogy lehet visszatenni a gyári 2.2.2CEE-t?
Úgy fel lehet rakni mint ahogy a CM7-et csak ugye 2.2 másolok a kártyára, vagy ahogy 2-1-ről frissítettem 2.2-re azaz a gyári programmal?(nincs semmilyen mentésem amire vissza tudnék állni)
Melyik-melyik?Vagy egyiksem?
Hiába kerestem, nem találtam számomra érthető leírást.
Köszönöm előre is! :R

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#6511) mira72 válasza csicsaaa (#6510) üzenetére


mira72
őstag

RSD Lite-al pikk- pakk vissza tudod tenni a 2.2-t .. ...
Erre keresgess rá, van számtalan leírás..

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#6512) csicsaaa válasza mira72 (#6511) üzenetére


csicsaaa
tag

Na ez az hogy az RSDlite-t nem vágom, de ha csak ezzel lehet akkor ezzel lesz.Amúgy én nem találtam rá konkrét leírást, csak 2.1-ről 2.2-re RSDlite-s leírást! :( Vagy ugyan úgy kell csinálni?
Amúgy a gyári hivatalos ROM-ot honnan is lehet letölteni?

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#6513) szabof1 válasza csicsaaa (#6512) üzenetére


szabof1
őstag

Itt nézz körül. :K

(#6514) chab7 válasza Narxis (#6502) üzenetére


chab7
addikt

Nekem is 8gigás cl6-os van benne és minden oké vele.
RootRulez: PQI (de szándékosan nem írtam mert már sokszor emlegettem és nem akartam önutánzó lenni ;) )

(Épp most töltődik fel az első szeptemberi nightly, még changelog nincs egyelőre)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#6515) RootRulez válasza chab7 (#6514) üzenetére


RootRulez
félisten

Miféle? :U

═════════════════════════════════════════

(#6516) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

clockworkmod-ban van egy Backupom, ami 760MB-ot foglal a mem karin, ezh törölhetem egy filekezelővel simán? Mert a clockworkmod-ban nem találok módot, arra, hogy töröljem...

Edge Oks, köszi!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#6517) Edge válasza RootRulez (#6516) üzenetére


Edge
veterán

Persze, azok csak file-ok.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6518) chab7


chab7
addikt

CM 7.1-RC1 NIGHTLY 110901
Nightly build, this version will NOT upgrade kernel and modules. New in this nightly: fix interactive overclock module.

(megjött a changelog is hozzá, ennyiért viszont ez most kimarad, nálam jó a cpu ahogy van benne, egy nap frissítésszünet :C most nézek inkább appokat)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#6519) natë


natë
nagyúr

Ahogy látom, itt frissítik a DSPmanagert is, érdemes innen ezt nekünk is megtenni vajon?

[ Szerkesztve ]

(#6520) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

heló!
Tudja valaki, hogy lehet a boot animációt változtatni CM7-en? :R

(#6521) RootRulez válasza Nxn908xxx (#6520) üzenetére


RootRulez
félisten

felteszed, aminek a nevében "BOOT" van, azt módosítja. :K

═════════════════════════════════════════

(#6522) Nxn908xxx válasza RootRulez (#6521) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Úgy értettem hogy én választom ki az animációt, amelyik nekem tetszik.Például ilyet :D

[ Szerkesztve ]

(#6523) chab7 válasza Nxn908xxx (#6522) üzenetére


chab7
addikt

Úgy látom sok iskolás tagja van a fórumnak, mert a mai nappal drasztikusan csökkentek a hozzászólások ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#6524) Nxn908xxx válasza chab7 (#6523) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Te felraktad már a legújabb nájtlit?

(#6525) csabi94 válasza chab7 (#6523) üzenetére


csabi94
őstag

én itt vagyok, csak nincs mit hozzászolnom :)
amúgy egész nap a telómat nyomkodtam miközben ofő mindenféle házirendeket olvasott fel, engem a teló valahogy jobban érdekelt :DD ja és van a sulinkban wifi, szóval királyság, mert nekem nincs mobilnetem :(

(#6526) Lapoen


Lapoen
csendes tag

Szép napot !

A kérdésem hogyan tudnám leszedni a Wiui legutóbbi verziójának Fm rádióját ?
Ugyanis azt tapasztalom hogy ha másikat próbálok felrakni összevesznek egymással és az eredetit nem lehet uninstalni.
(Kicsit hiányzik belőle az RDS funkció)

Köszönettel !

(#6527) chab7 válasza Nxn908xxx (#6522) üzenetére


chab7
addikt

Ezt találtam neked, de ne kérdezd hogy kell, mert nem cseréltem még. Nekem jó ahogy van, ha nem frissítem a nightly-t akkor úgysem látom ;)

(#6524) Nxn908xxx: Ha olvastad volna a mai hozzászólásokat akkor írtam, hogy nem. azt is hogy miért nem. De még az aláírásomban is benne van az éppen használt.

(#6525) csabi94: na, mondom én hogy sok itt az iskolás ;)

(#6526) Lapoen: wiui van fent és annak nem megy az rds-e? Azt sajna nem ismerem, de a cm7-es rádióban jól megy az rds. Nekem még a spirit fm-ből nem sikerült kiszedni csak sssssssssss-t.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#6528) Nxn908xxx válasza chab7 (#6527) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Köszi a linket, az 6524-es kérdésért pedig bocs, olvastam, de valahogy nem jutott el az agyamig. :/ :D

[ Szerkesztve ]

(#6529) csabi94


csabi94
őstag

létezik hogy a 110830-as nightly-val jobban bírta az akksi mint a tegnapival?

(#6530) Nxn908xxx válasza csabi94 (#6529) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Szerintem a 831-es bírta a legtovább azok közül, amiket én próbáltam.Sajnos a mai is gyosrabban meríti, mint a 831-es. :(

(#6531) csabi94 válasza Nxn908xxx (#6530) üzenetére


csabi94
őstag

Köszi, hát akkor marad a tegnapi. Mondjuk azt meg kell hagyni hogy sokat használtam tegnap este 7 óta, lehet hogy a gyárival is lemerült volna majdnem.

(#6532) Zoja™ válasza zsirfecske (#6503) üzenetére


Zoja™
őstag

Egyetértek. Túl sok értelme nincs, ha úgy is böngészőt nyit. Erre a célra tókéletesen megfelel egy könyvjelző is ...

(#6533) chab7 válasza csabi94 (#6531) üzenetére


chab7
addikt

Szerintem is csak érzéki csalódás. Vagy inkább az hogy most másik helyszínen voltál ahol a térerő és wifi viszonyok mások. Én nem látok nagy különbséget akksi használatban egyik nightly-nál sem - kivéve még a 0814-est, de akkor meg én voltam másik helyszínen :) viszont arra többen is írtak pozítivumot akkuhasználatban.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#6535) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Volt egy fagyásom most a mai nightlyval.Eddig még nem produkált ilyet soha, semmilyen rommal, nem reagált, ki kellett szednem az aksit.:/
Volt már más valakinek ilyen?Remélem nem lesz többé ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#6536) Halo válasza Nxn908xxx (#6522) üzenetére


Halo
senior tag

múltkorában találtam egy cikket, hátha tudod használni:

bootanimáció

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#6537) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Van egy Defym,CM7 RC1 rommal. A gondom az lenne,hogy ahhoz képest,hogy N-es a wifi adaptere, gyengébb sok egyéb telefonnál.

Igaz,tudom hogy N-es routerekkel kommunikál a legjobban,de ezelőtt volt egy Pulseom(bg wifi),több routernél is néztem,és sokkal gyengébb a defym adaptere (értem ezalatt,hogy,messziről nem nagyon látja a jelet,csak közvetlen közelről van max jel.)mint a pulsé volt,de több másik telefonhoz képest is,ezt a cm7 okozza,vagy alapból a defyn gyengébb a Wifi adapter?

A pulseommal az udvaron lazán neteztem,közepes jellel,a defy meg nem is látja,vagy ha látja is,olyan gyenge a jel,hogy ledob azonnal.(Próbáltam,ZTE bladdel,x8-al,Nokia 5800-val és a T-mobile Pulseal)

Köszi előre is.

Minden szinten,szinte minden.

(#6538) csabi94


csabi94
őstag

Wiui-s fájlkezelőt fel lehet rakni cm7-re? :B

(#6539) RootRulez válasza csabi94 (#6538) üzenetére


RootRulez
félisten

Wajktól kérd el az apk-t sztem az is egy alkalmazás és feltelepíthető :K

═════════════════════════════════════════

(#6540) Erlter


Erlter
csendes tag

sziasztok

aki cm7 nightlyknál használja ezt a scriptet az figyeljen rá, hogy új nightly verzió esetén újra fel kell rakni (telepítés felülírja a /system mappát ha nem tévedek)

(#6541) chab7 válasza m0rd0k (#6537) üzenetére


chab7
addikt

Nálam szuperül megy még kint a diófa alatt is. Igaz, hogy már a konyhában is kicsi jelet mutat, de csak hazudik valamiért, mert még onnan ugyanannyira is bejön a wifi.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#6542) kano válasza Lapoen (#6526) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem Titanium backuppal leszedhető az is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6543) natë válasza Nxn908xxx (#6535) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam is előfordult 2x. Először a rom-ra gyanakodtam (ami lehet is), mert rebootnál történt az egyik teljes fagyás, aztán a go launcher ex fc után meredt meg a droid. :F

(#6544) graffity


graffity
csendes tag

Sziasztok!!!

Nagyon fontos kérdésem van, és idegességemben ezt találtam a legjobb megoldásnak az utána olvasás helyett....

Rátettem a telefonomra 2.2 nordicot majd cm7 et. Egy ideig tökéletesen müködött és mostanában egyre többször kezdett lefagyni stb, így arra gondoltam vissza tenném a 2.2 nordicot simán mint ahogy az elején hogy rds lite al feltelepítem. fel is tette de valamiért nem lép tovább az android feliratnál megakad és folyamatosan azt ismételgeti csak.

Hogy lehet innen valamit kezdeni a telefonnal???

Kérlek segítsetek!!!!

Előre is köszi

Dávid

(#6545) RootRulez válasza graffity (#6544) üzenetére


RootRulez
félisten

Aksi ki-be?

═════════════════════════════════════════

(#6546) graffity válasza RootRulez (#6545) üzenetére


graffity
csendes tag

sajnos nem megy sokszsor probáltam már vártam is azzal hogy esetleg 5-10 percet hagyom aksi nélkül és utána teszem csak be semmi.
folyamatosan megy az android logo anmáció de nem lép tovább

(#6547) Lapoen válasza kano (#6542) üzenetére


Lapoen
csendes tag

Köszönöm a válaszodat !

Megpróbálom !

(#6548) Wajk válasza graffity (#6546) üzenetére


Wajk
addikt

nyomás a gyári Recovery-be és ott Cache törlés :K Mindent Wipe-olj amit csak tudsz :D

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6549) graffity válasza Wajk (#6548) üzenetére


graffity
csendes tag

azt hogy/hol találom meg?

(#6550) szabof1 válasza graffity (#6549) üzenetére


szabof1
őstag

Itt egy leírás, benne van minden, ami neked kell részletesen képekkel. Szerintem a 2.2 CEE-t tedd fel. Most már inkább azt ajánlják a CM7-hez és a MIUI-hoz is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.