Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36701) Sanyo77 válasza defy456 (#36688) üzenetére


Sanyo77
tag

Nekem erre (ilyenre) simán felpattant a White Rabbit 1.5.1. SOC-os defy-m van.

(#36702) adorjant válasza teo77 (#36699) üzenetére


adorjant
senior tag

Mivel még egy napja sincs fent... :)
De ahogy nézem,ugyanolyan,mint az eddigiek.

(#36703) balinyo


balinyo
tag

Sziasztok!

Nekem a CM 7.2-20120304 Nightly van fent a Defy-n, és egy furcsa dolgot tapasztalok, ha névjegykártyát küldenek nekem, semmi nem érkezik meg. Tapasztalt már valaki ilyesmit, van rá megoldás?

Köszi

(#36704) natë


natë
nagyúr

Info:

"Q : will the new build come for GB as well? I heard miui.com won't be developing GB.

A : They promised a very delayed final update per-se. No guarantees on that though, they might not come through."

A GB miui vonal fejlesztése hivatalosan is véget ér.

(#36705) Vukmir válasza somi52 (#36700) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Milyen keyboard lesz benne? Mert ha az alap Mokee-s lesz, mármint ami az előző romodban volt az nem lesz jó választás

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36706) gkrisz78 válasza Vukmir (#36705) üzenetére


gkrisz78
tag

Ha már kívánságok... Nekem a 120225-ös verzió hívóképernyője szimpatikusabb volt, mit a 120318-asé, de gondolom ezt a részt nem lehet variálni, vagy igen?

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#36707) somi52 válasza Vukmir (#36705) üzenetére


somi52
őstag

A mukis keyboárdot töröltem Swift key van most benne de az első verzióban is van másik keyboard

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#36708) somi52 válasza gkrisz78 (#36706) üzenetére


somi52
őstag

Szerintem át lehet pakolni

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#36709) herbi76 válasza somi52 (#36664) üzenetére


herbi76
csendes tag

Ez nagyon szép!

(#36710) Koczka


Koczka
tag

ÜDV.

CM7.1 és 7.2-öt probálta fel a kis defy de a wifi-t ami itt van töle 2méterre alig látja, a gyári 2.2es froyoval meg tökéletes a vétel mi lehet a megoldás?

(#36711) szabof1 válasza Koczka (#36710) üzenetére


szabof1
őstag

Alig látja vagy egyáltalán nem látja? Nagy különbség. Az utóbbira lehetnek megoldások.
Az első hozzászólásban keress rá a wifire - ott vannak megoldások.
Próbáld ki őket és írj vissza, hogy mire jutottál.

(#36712) Vukmir válasza somi52 (#36707) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Előződben Swift volt, ami valójában egy szutyok. Smart Keyboard ami nagyon jó.
Illetve alapból nem akarod feltenni a CPU-t 1000-re? Ne 800 on fusson, mert aki használja szerintem mindenkinek az első dolga az hogy átírja a 3 értéket.

Egyébként a rejtett számokat hogyan lehet letiltani?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36713) Csendeske válasza Vukmir (#36712) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Szerintem a 800 egy jó érték!
Legalábbis nekem simán, akadás mentesen futott rajta.
A Swift viszont tényleg nem ér semmit!

[ Szerkesztve ]

(#36714) somi52 válasza Vukmir (#36712) üzenetére


somi52
őstag

Ok akkor a smart lesz benne a cput úgyis mindenki a saját kedvére állítja be

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#36715) Moleman válasza Csendeske (#36713) üzenetére


Moleman
addikt

Én fél éve Swiftet használok, nekem nagyon bejött. Az igaz, hogy szokni kell, de hosszú távon király.

(#36716) mumtaz válasza natë (#36704) üzenetére


mumtaz
senior tag

Akkor ezek szerint lehetséges, hogy Wajk is csak az ICS-t fogja fejleszteni?
Nem egy nagy baj, ha innentől (mármint a GB végétől) a miui az ICS-re fog koncentrálni.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#36717) viralmind válasza balinyo (#36703) üzenetére


viralmind
aktív tag

7.2 quarx fele nightly ,nekem sem erkezik meg a nevjegy.Sajnos megoldast nem tudok ra.

(#36718) kanyazsombor válasza Moleman (#36715) üzenetére


kanyazsombor
tag

+1 a Swift-re
bár megmondom őszintén, a smartot még nem próbáltam. de most megteszem.
Persze csak az új WhiteRabbit teszt után :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#36719) Davebowman válasza kanyazsombor (#36718) üzenetére


Davebowman
senior tag

Mi is az a Swift?

Vargalex 1.1.7

(#36720) Vukmir válasza Davebowman (#36719) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Egy keyboard fajta, ami szerintem elég gányra sikeredett bár van akinek ez tetszik. De én az alap egyszerű dolgok híve vagyok, az pedig a Smart keyboard

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36721) feketepeti válasza balinyo (#36703) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Nekem semmiféle rommal nem jött meg soha, csak ha mms-ben küldték.

(#36722) Tex


Tex
senior tag

Teszt eredmények:
Speedy barebone ROM v2 - közel két hétig használtam nagyon jó kis rom (SOC-osoknak) nem volt semmi hibája gyors, stabil, nekem szép, egészen tegnapig mikor is BT-n szerettem volna fájlt küldeni és nem adta a lehetőséget sem. Ez az egyetlen hiba amit találtam benne.
Oké mondom akkor felrakom a v2.5-t hátha abban már működik. Némi macera után szépen elindult na mondom frankó erre nem akart sd-ről telepíteni (be volt kapcsolva az ismeretlen forrás) trükközök vele sikerült, ezután a play-ről nem akart telepíteni később már letölteni sem.
Rendben akkor felrakom a WR 1.5.1-t, mert az 1.3 az jó volt. Felrakom gyorsan belaktam, már elég késő volt nem nagyon próbálgattam a hotspot hibával elszáll, de mondom az még belefér. Erre ma délelőtt lépnék a mobil internetre felkapcsolódik, de adat egy deka nem jön.
Na ez már sok volt, hirtelen nem volt más rom nálam csak egy stabil CM7.1.0, na mondom ez hazáig megteszi.
Hazaértem és még mindig a 7.1.0 van fennt, semmit nem módosítottam rajta ahogy feltelepült úgy szalad. Minden működik és elég gyors is, néhány kép:


A képek az első futás eredményét mutatják mindkét appal.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#36723) Halo válasza Vukmir (#36720) üzenetére


Halo
senior tag

szerintem tuti - ékezettelen sms-eket küldök, és ugye fórum hsz-ek, levelek ékezetekkel mennek.
mindkét verzióban nagyon sokat segít, sőt, néha tényleg gondolatolvasó, olyan, mintha a szófordulataimat előre tudná - van is valami ilyesmi tanulási "kapcsolója", s már előre feldob szavakat.
nekem bejött - s mikor pár centért lehetett megvenni, be is vásároltam belőle.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#36724) somi52


somi52
őstag

somi mokeeos
best audio
swifth key kang key
magyar cyanogenmod 3d galery
Speed Tweaks
demorator féle pucolás
somi uj háttér
hamarosan letölthetö a blogomban

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#36725) z0zz00 válasza szabof1 (#36649) üzenetére


z0zz00
csendes tag

Köszi!

Tex:
Nekem most a 2.5 van fent (1 napja :DDD), ami szép-jót írtál, az itt is áll (akksit nem tudom még), bluetooth is működik oda-vissza, a phone portal viszont egy órája még ment, de most meg nem (nem fc, csak nem műxik). Amúgy határozottan kellemes cucc :))

(#36726) z0zz00 válasza z0zz00 (#36725) üzenetére


z0zz00
csendes tag

már megy a phone portal..

(#36727) Tex válasza z0zz00 (#36725) üzenetére


Tex
senior tag

Nem tudom nálam miért gagyizott, lehet majd később még rápróbálok. Valszeg egy szűz telepítéssel.

somi52: Ki az a demorator? ;]

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#36728) somi52


somi52
őstag

link a blogomban

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#36729) tarnagy


tarnagy
aktív tag

A CM 7.2 Kang legutolsó (ápr. 27.) verziója van fent. Annyi a gondom,hogy pl. hírolvasásnál vagy mondjuk telefonszám keresésekor ugyanúgy kikapcsol a képernyő 30 mp. után mint amikor nincs használatban a készülék.
Valamilyen beállítást mulasztottam el, vagy hiba?

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#36730) natë válasza tarnagy (#36729) üzenetére


natë
nagyúr

Bár nem a kérdésedre válaszolok, szerintem válts maniac buildjeire...

(#36731) Cogwheel71 válasza Vukmir (#36720) üzenetére


Cogwheel71
tag

Nem értek egyet, messze a legjobb szövegkitaláló funkcióval rendelkezik.

(#36732) somi52 válasza tarnagy (#36729) üzenetére


somi52
őstag

A muki is lekapcsol ezért én 1 percre szoktam állítani

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#36733) tarnagy válasza natë (#36730) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Mozzarella
Ezek hol találhatók? S ha váltok, ugyanúgy app delete nélkül rátehetem a Kangra?

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#36734) szabof1 válasza tarnagy (#36733) üzenetére


szabof1
őstag

Rátehető frissítésként.
Fontos linkek a CM7 leírásomban.

[ Szerkesztve ]

(#36735) teo77 válasza Cogwheel71 (#36731) üzenetére


teo77
őstag

Megakad a Swiftkey a magyar nyelv letoltesenel 40% korul minden wifin halozatnal. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#36736) teo77 válasza natë (#36730) üzenetére


teo77
őstag

Ott a wifi es a rendszer stabilitasa ok?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#36737) tarnagy válasza szabof1 (#36734) üzenetére


tarnagy
aktív tag

szabof1
Köszönöm,de Nálad csak az epsylon és a quarx-félék taálhatók, a maniac nem.

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#36738) natë válasza tarnagy (#36733) üzenetére


natë
nagyúr

https://github.com/maniac103/android_device_motorola_jordan/downloads

Bocs, mobil.

(#36739) Vukmir válasza Cogwheel71 (#36731) üzenetére


Vukmir
aktív tag

én pont azert nem szeretem mert nem lehet kikalcsolni az ajalgatasait. Én nagyon utalom amikor o jobban tudja mit akarok mint en :-)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36740) szabof1 válasza tarnagy (#36737) üzenetére


szabof1
őstag

Hogy mondhatsz ilyet?! Elolvastad egyáltalán?
Csak tudom, hogy mit írtam a saját leírásomba. Ezt:
"...

Alternatív (nem hivatalos CM) romok:
Epsylon3: http://defy.wdscript.fr/defy-cm7-releases/ illetve http://defy.wdscript.fr/jordan-nightly/
Quarx: http://quarx2k.ru/cm7-nightly-defy/
Maniac103: https://github.com/maniac103/android_device_motorola_jordan/downloads
FuZZ_ Euroskank KANG: http://fitsnugly.euroskank.com/gigglebread/index.php?id=jordan

..."

[ Szerkesztve ]

(#36741) kanyazsombor válasza Vukmir (#36739) üzenetére


kanyazsombor
tag

Akkor nem állítottad be jól. Nálam nem teszi be automatikusan a javasolt szót, csak javasolja. Akkor teszi be, ha rányomok az adott szóra.

Motorola Defy :)

(#36742) szabof1 válasza szabof1 (#36740) üzenetére


szabof1
őstag

Bocs tarnagy. Felkaptam a vizet, de ma te voltál a második, akinek küldtem linket, hogy benne van, amit keres, de úgy válaszolt rá, hogy el sem olvasta és azt állította, hogy a szükséges információ nincs meg benne. :O
(A másik kolléga e-mailben keresett meg.)

(#36743) Vukmir válasza kanyazsombor (#36741) üzenetére


Vukmir
aktív tag

az epp eleg zavaro hogy javasol es nem lehet kikapcsolni

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36744) Moleman válasza Vukmir (#36739) üzenetére


Moleman
addikt

Ha elég sokáig használod, egy idő után már tényleg jobban tudja, mit akarsz, mint te. :D Én már sokszor mondatokat tudok úgy leírni, hogy egymás után elfogadom, amit ajánl. Próbáltam angolul is, az talán még jobb, még így is, hogy ott nincs felhasználói szótár.

(#36745) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Ha valaki szabof1 szájbaragós segítségével nem tudja megoldani a problémáit akkor ne kezdjen hozzá. Én rengeteget köszöntelek neki!

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#36746) hokins


hokins
addikt

Majd 1 hét magyaritott CEE használat után ki kell jelentenem hogy nekem és a defymnek is ez a legmegfelelőbb rom. Kalibrálás nélkül majdnem 2 napot bír az aksi. Nekem ez marad. Memória használata is szerintem jobb mint a főzött romoké.Lacopapi után kijelenthetem én is hogy a gyári rom bőven elég nekem. ( Mert ugye a magyarositást leszámitva az eredeti CEE )

[ Szerkesztve ]

(#36747) Vukmir válasza hokins (#36746) üzenetére


Vukmir
aktív tag

van bármi hátránya annak a romnak? úgy ertem a cput is lehet húzni meg minden nem? (sosem lattam meg eredeti rommal a telefont :))

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36748) hokins válasza Vukmir (#36747) üzenetére


hokins
addikt

igen lehet. Setvsel-el is meg ha a SndInitDefy_2.0 el telepíted a recorveryt akkor azon keresztül is. nekem most 300/600/1000-en fut. Szerintem nincs hátránya, legalábbis nálam minden program fut amit főzött rom alatt is használtam. Csak ugye ez 2.2.2 nem 2.3.7

Szabof1 leírása

[ Szerkesztve ]

(#36749) tehervonat


tehervonat
csendes tag

Tisztelt Kollégák! Már napok óta gyötör egy kérdés, és bízom benne, hogy lesz itt olyan ideológiailag képzett fórumozó aki esetleg segít eloszlatni a kétségeket.
Először is mi jelent az, hogy zárt a bootloader? Jól sejtem, hogy ez okozza azt is, hogy nem lehet lecserélni a gyári kernelt?
Ha a fenti állítás igaz, akkor mi értelme van a különböző Defyre készült ICS romoknak? Az ICS-nek pont a fejlett, szinte teljesen újraírt kernelje lenne a lényeg, nem?
Az, hogy átportolják az ICS appokat, animokat meg témákat (ami egyébként csak egy fokkal jobb a CM-féle hullakamra érzésnél) engem valahogy nem izgat fel.
Nézegetem időnként az XDA-n a kapcsolódó topicokat, aláírtam a petíciót a bootloader unlockolásáért, de azt hiszem a Defy lassan zsákutcává válik ha nem változik a Motorola hozzáállása vagy nem kerekedik egy zseni aki feltöri azt.
Bocsássatok meg ha netán hibás lenne okfejtésem valamely részlete! Javítsatok ki!

(#36750) hokins válasza tehervonat (#36749) üzenetére


hokins
addikt

Az tényleg jó lenne. Bár nekem akkor se kéne ics, egy 2.3.4-es gyári rommal is megelégednék. De ez csak álom marad hogy hivatalosan legyen defyre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.