Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36722) Tex


Tex
senior tag

Teszt eredmények:
Speedy barebone ROM v2 - közel két hétig használtam nagyon jó kis rom (SOC-osoknak) nem volt semmi hibája gyors, stabil, nekem szép, egészen tegnapig mikor is BT-n szerettem volna fájlt küldeni és nem adta a lehetőséget sem. Ez az egyetlen hiba amit találtam benne.
Oké mondom akkor felrakom a v2.5-t hátha abban már működik. Némi macera után szépen elindult na mondom frankó erre nem akart sd-ről telepíteni (be volt kapcsolva az ismeretlen forrás) trükközök vele sikerült, ezután a play-ről nem akart telepíteni később már letölteni sem.
Rendben akkor felrakom a WR 1.5.1-t, mert az 1.3 az jó volt. Felrakom gyorsan belaktam, már elég késő volt nem nagyon próbálgattam a hotspot hibával elszáll, de mondom az még belefér. Erre ma délelőtt lépnék a mobil internetre felkapcsolódik, de adat egy deka nem jön.
Na ez már sok volt, hirtelen nem volt más rom nálam csak egy stabil CM7.1.0, na mondom ez hazáig megteszi.
Hazaértem és még mindig a 7.1.0 van fennt, semmit nem módosítottam rajta ahogy feltelepült úgy szalad. Minden működik és elég gyors is, néhány kép:


A képek az első futás eredményét mutatják mindkét appal.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.