Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37801) KaiotEch válasza tzl (#37798) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Persze és minden bekapcsolásnál ezt el fogod játszani nem? Nem egyszerűbb hagyni a p1csába és visszarakni egy régebbit?

(#37800) wukodlak: Bármelyik gyorsabb, mint a gyári :)

[ Szerkesztve ]

(#37802) teo77 válasza baal-amiga (#37789) üzenetére


teo77
őstag

Én is meguntam! Nekem herélt SEA megy majd fel és utàna nézek, miként rakhatok bele pàr mòdosìtott rom-féle opciòt.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#37803) KaiotEch válasza teo77 (#37802) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ne használjátok naponta annyit és akkor nem merül le 1 nap alatt :DD

(#37804) R19 válasza wukodlak (#37800) üzenetére


R19
senior tag

Éppen ilyen kártyát használok - tökéletes! :)

(#37805) baal-amiga válasza teo77 (#37802) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Jah, megértem, bár nagyon sok funkció miatt 3rd party app kell, korántsem annyira smooth. Vissza kell szokni :) Majd írd meg, miket sikerült belepakolni.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#37806) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Rc2 alatt is elojon a tombstone gond. Nem tudom ti hogy hasznaljatok a telot, olyan uzemidoket irtok ami szinte a mesebe illik. Max fel orat neteztem es mar 75%-nal jarok, estig lesz vagy 40.

(#37807) chab7 válasza chesterboy (#37806) üzenetére


chab7
addikt

Mesébe illő akkuidők telefonkénti használattal elérhetőek. Ha akár csak játékkal vagy valami hardvert komolyabban igénybevevő cuccal nyomkodod pár órát akkor lemerül. Ha meg csak telefonként (azaz a nap nagy részében csak pihen az asztalon) van használva akkor napokat is elmegy.
De ez annyiszor ki van tárgyalva hogy magam sem értem miért írom le ezredszer ezt.
Itt mindig minden tiszta deja vu :DDD

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#37808) baal-amiga válasza chesterboy (#37806) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Az üzemidő ugye relatív. Én ezért kezdtem kísérletezgetni most cee-vel, mert úgy emlékszem -január eleje óta nem használom már-, hogy lényegesen jobb volt üzemidőben, mint a cm-miui-wiui vonal. Aztán majd kiderül, hogy ez így van, vagy a felhasználói szokásaim változtak.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#37809) Nyiaz válasza KaiotEch (#37801) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Nos én is maradtam az egyszerű megoldásnál, vissza a régi.

(#37810) kano válasza FearTomi (#37791) üzenetére


kano
nagyúr

SOC vagy Bayer a Defy-d?
Kicsit hihetetlen amit írsz. Gyári romon kívül még nem találkoztam ilyen jó fogyasztással.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37811) heffe


heffe
csendes tag

statisztika bővítés céljából

Nálam DEFY CM7 RC2 Bayer konfig dolgozik. A romcserét követő 2. töltés óta 19 óra telt el és 80%-os az aksi. Pár telefon, sms, wifi kapcsolat és antutu tesztek játszottak de leginkább kímélni próbáltam. Az esti deep sleep nagyon megy neki, ilyenkor beéri 7-8mA fogyasztással air mód nélkül. A térerő -55dBm és -80dBm között mozog átlagosan.
setvsel beállítás: 20@300, 35@600, 56@1000

(#37812) Narxis


Narxis
nagyúr

IMM76I 4.0.4 AOKP milestone 5 for Motorola Defy-ről tapasztalatok vannak?

Thanos was right.

(#37813) Hafy75 válasza Narxis (#37812) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Tegnap feltettem. Állandóan bekapcsolja a mobilforgalmat, ha lelépek wi-firől, hiába lövöm ki, hogy ne kapcsolódjon be, önállóan kapcsolgatja, még droidwallt is tettem fel, ott is kilőttem mindent, hogy semmi se használjon mobilnetet, de szart rá..:)
Meg valami theme.provider-el elszáll néha..
Amúgy 1250-en jól ment nálam.
Más hibát nem véltem felfedezni rajta, de ment vissza most Miui éppen...
Ennyi

Na!!!

(#37814) TheSaurus62 válasza Hafy75 (#37813) üzenetére


TheSaurus62
tag

Hogy csinálod? Nálam mindig kézzel kell bekapcsolni a mobil adatforgalmat, fizetek havi 100 MB-t, és a felét se használom el, átvinni meg nem lehet.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#37815) R19


R19
senior tag

WR 1.3 alatt a wide videofelvételnél időnként beszaggat.
A másik Camera alkalmazásnál VGA-ban nincs ilyen gond, csak a wide felvétel minősége jobb.
Mivel ez is CM7 alapú rom a hozzá tartozó Kamera app-al volt valakinek ilyen gondja?
Mi lenne rá a megoldás?
Az lgCamera esetleg egy jó alternatíva erre?

(#37816) Hafy75 válasza TheSaurus62 (#37814) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Nemtom, de az eddigi CM9-ek mind ezt csinálták a mobilnetemmel, egyedi eset nálam úgy látszik, kell nekik a mobilnet, mert akarják..:) Neked mindig be, nekem meg állandóan kikapcsolni kell:)
Na mindegy, annyira nem is zavar, nekem 150megás van, és semmi sem megy el, állandóan wi-fi - n lógok, melóban is:)
Csak zavaró, hogy az van, amit ő akar:)

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#37817) felic555


felic555
tag

csak egy kérdés. soc-os defy-om van. eddigi CM-eket SEA-ra raktam.
most is azon van az 1.5-ös RC.
most készülök felrakni az RC2-őt. szerintetek CEE-re rakjam? vagy jó SEA-n?
nem azért kérdezem mert ezzel gáz lett volna valami, csak úgy:D

(#37818) TheSaurus62 válasza Hafy75 (#37816) üzenetére


TheSaurus62
tag

Az enyém az egyedi eset, "mindenki" azt mondja, hogy az Androidnál alapvető, ha nincs WiFi, akkor automatikusan megy a mobilnetre, mert fél egyedül (na jó, nem azért).

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#37819) Z0C! válasza Hafy75 (#37816) üzenetére


Z0C!
őstag

van egy okostelefonod, de nem használsz mobilnetet, akkor minek vettél okostelefont. :)

Az android biteken él és zabál :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#37820) chab7 válasza TheSaurus62 (#37818) üzenetére


chab7
addikt

Ez így is működik normálisan. De az értesítési sávon levő kapcsolók közt ott van a mobilnet ki/be kapcsolója (vagy ha nincs akkor simán kitehető) és azzal simán le lehet kapcsolni ha nem akarjuk hogy a mobilnetre felmásszon. Én is mikor már a lassítási limitet közelíti, csak simán lelövöm vele és olyankor már ha nincs wifi nem megy fel a mobilnetre.

(Egyesek meg droidwall meg minden szösszel tiltogatják mikor van rá simán globális kapcsoló)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#37821) Hafy75 válasza Z0C! (#37819) üzenetére


Hafy75
aktív tag

A biteket megkapja wifi-n tőlem bőven...:)

Na!!!

(#37822) Moleman válasza wukodlak (#37800) üzenetére


Moleman
addikt

Ennyi a reális ár érte - ha használt, akkor se igen lesz semmi baja, de ennyiért újat is kapsz.

(#37823) yzyrajder09


yzyrajder09
csendes tag

Szesz mindenkinek! Ha tudtok kérlek segítsetek.
1 hete kaptam vissza a defymet a vodától, a szervizük megvonta a garimat, mert hogy a telefon rootolva van. Ezt megtehetik?

(#37824) Mano66 válasza yzyrajder09 (#37823) üzenetére


Mano66
senior tag

Megtehetik.Ha voltál annyira értelmes,hogy rootolva adtad le javításra a telefont. :W

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#37825) teo77 válasza baal-amiga (#37805) üzenetére


teo77
őstag

Rendben! Hogy a seával mennyire lesz gördülékeny a használat, arra nagyon kíváncsi vagyok.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#37826) yzyrajder09 válasza Mano66 (#37824) üzenetére


yzyrajder09
csendes tag

Voltam ANNYIRA értelmes, 1 év alatt 7x volt szervízbe, abból 3x rootolva küldtem vissza, de csak most vonták meg a garit, az előző kettőnél nem. Akkor most erre is tudsz ANNYIRA értelmes választ adni?

(#37827) RootRulez válasza yzyrajder09 (#37826) üzenetére


RootRulez
félisten

2x mákod volt...

═════════════════════════════════════════

(#37828) baal-amiga válasza chab7 (#37820) üzenetére


baal-amiga
senior tag

A droidwall nem a mobilnet kapcsolására, hanem szabályozására van kitalálva. Egy valag app szívná a netet tök fölöslegesen, ha nem is használom.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#37829) FearTomi válasza heffe (#37811) üzenetére


FearTomi
őstag

Jaja, zseniális! A másik legjobb Mem info (Avail/Total) 95 MB/477 MB és 100 fölé még nem ment . Egyik rom sem produkált még ilyet, 46 app van fent.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#37830) chab7 válasza yzyrajder09 (#37826) üzenetére


chab7
addikt

Öcsém, hülye voltál és most beregisztrálsz ide ezt elmondani ahelyett hogy utána olvastál volna először vagy rákérdeztél volna, hogy nem baj -é ha így adod le. 2-szer béna volt a szerviz (vagy engedékeny) hogy nem pampogott érte. Harmadjára már lehet elege lett hogy folyton elkúrod a telót (mert mi más lehet ha nem hozzáértés nélküli túrka-piszka ha még a rootot is rajta hagyja a delikvens.

Így kezdeni egy fórumon az életet... ez tényleg ANNYIRA értelemre vall.
Tényleg az az értelmes ha soha semminek nem járunk utána csak bután cselekszünk, és másoktól várjuk a megoldást a bajainkra.
Mindenkinek így kellene élni, nem? De szép világ lenne (már így is az).

:W :W :W

(#37828) baal-amiga: Biztos van létjogosultsága én ezt nem vitatom, de inkább csak olyan netet is használó programokat teszek fel amiket akarom is hogy a netet használja. Mert különben mi értelme, hogy feltegyek valamit amiről tudom hogy kell neki a net, aztán meg nem engedem rá?

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#37831) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Ez a CM9-NIGHTLY-120511-Defy+.zip ROM van jelenleg fent a telefonon, és az a gondom vele, hogy sms-t küldeni nem tudok, viszont fogadni igen, illetve hívást indítani vagy fogadni az is működik. Esetleg valami ötlet??

üdv:

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#37832) baal-amiga válasza chab7 (#37830) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Próbáld ki egy gyári rommal pl. mi minden akar netet, ha nem tartod kordában, olyan -akár rendszer- progi is, amiről nem gondolnád. Hatványokkal többet használja a netet, ha mindennek megengeded. Én néha használom pl. a fiendcastert, de ha nem tiltom részére a mobilnetet, folyton fenn van, más proginak viszont párhozamosan engedélyezhetem. És ez így van jól.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#37833) gkrisz78 válasza heffe (#37811) üzenetére


gkrisz78
tag

Ez a CPU osztás az alapbeállítása a romnak, vagy állítottál rajta?

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#37834) tzl válasza KaiotEch (#37801) üzenetére


tzl
senior tag

miért kéne? A pin-kérést egyszer kell csak kikapcsolni :)

A pin-kérés bekapcsoláskor egyébként sem ér sokat. Jellemzően otthon, éjszakára kapcsolod ki.
ellopni meg elhagyni viszont jellemzően bekapcsolt állapotban szokás, napközben.
Többet ér a lockscreen kódos védelme.
Vagy az androidlost program használata, azzal távolról is le tudod zárni, törölni, stb.

(#37835) tzl válasza gkrisz78 (#37799) üzenetére


tzl
senior tag

kétféleképp tudod levenni. Vagy visszaraksz egy olyan nightly-t, amiben ki tudod kapcsolni, aztán jöhet ez, vagy átteszed a sim-kártyát egy másik telefonba, kikapcsolod a pin-kód kérést, aztán vissza döfibe.

Egyébként azért nem értem a hisztit ezzel kapcsolatban, mert:

1. A bug ismert, mielőtt feltolná bárki a romot, illene elolvasni a buglistet.
2. A megoldása triviálisan egyszerű.
3. Ez egy nightly kiadás, tehát biztosan bugos lesz. A nightly tesztelésre van, pont arra szolgál, hogy kiderüljenek az ilyen hibák, amiket aztán orvosolni lehet. Haj már nem nagyon maradt bug, akkor RC-nek jelölik. Azt már többen használják, kiderül benne az esetleg benne felejtett néhány bug, azt is javítják és akkor lehet kiadni Stable-ként.
Ha nightly-t teszel fel, készülj fel arra, hogy bugos lesz, ne utólag lepődj meg és kezdd el szarozni...

[ Szerkesztve ]

(#37836) yzyrajder09 válasza chab7 (#37830) üzenetére


yzyrajder09
csendes tag

Kedves chab7!
Köszönöm neked ezt a rendkívül frappáns választ, nekem mindenképpen sokat elárul rólad, már úgy érzem mintha régóta ismernénk egymást....de lehet hogy rokoni szálakat is találnék, így meg aztán mindenképp helyén való a leöcsézés.
Kérdezni, utánajárni... nem is rossz ötlet, mert biztos mindenkinek annyi ideje van mint neked beleásni magát az élet eme legfontosabb szegmensébe. (Lehet más meg máshoz ért, nem, Öcsém?)
Mellékesen esetleg olvasd el ennek a fórumnak az 1. oldalán rögtön a harmadik kérdést, és annak válaszát. Már 1 körrel beljebb is vagy.Szinte. :Y
Leborulok nagyságod és hozzáértésed előtt, mert ráérzéssel azt is meg tudtad állapítani hogy folyton elkúrtam a telefont."(mert mi más lehet ha nem hozzáértés nélküli túrka-piszka ha még a rootot is rajta hagyja a delikvens."
4 szervizen volt már túl a teló, mikor rootolva lett, eközben cseréltek benne hangszórót, akksit,meg vagy 4 alkatrészt, aminek csak a kódjait ismerem, + minden 1x szoftverfrissítés.
Én balga, miért is használtam rendeltetés szerint....

A hetedik szervizre már úgy ment hogy mindenképp cserélik a telót, ha megint gond van.
De hogy idézzem a vodaboltból a kisasszonyt:"várható volt, csak olcsobb készülékeket szoktunk cserélni"

Egyébként köszönöm minden kedves fórumozónak aki próbált segíteni és normális válaszokat adott!!! :R

Neked te tapló meg azt kívánom, lépj még 1x-2x hasonló szarba a tökéletes kis életedbe, és mindíg legyen legalább 1 gyökér aki éppen olyan öntelt majom módjára "segít", ahogy te teszed. :C

(#37837) chab7 válasza baal-amiga (#37832) üzenetére


chab7
addikt

Ezért mondom, hogy nem vitatom a létjogosultságát, de én pl csak azért hogy minden gyári xar app netezzen nem fogok feltenni gyári romot ;) jó énnekem a felhasználóbarátosított CM ;) ha meg felteszem a friendcastert hogy elérhető legyek rajta, akkor nem fogom letiltani neki a netet (mert akkor máris nem ér semmit az app).

Nagyon ne nyűjtsuk, nem meggyőzni akarlak, csak vázoltam egy ilyen szemléletet is.

(#37836) yzyrajder09: Ahogy vártam :R :DD (de nem fogok hosszú csatározásba kezdeni egy 0 kilométeres -"másik"- öntelt majommal. Ilyen kezdéssel segítséget várni... hmmm, biztos neked van igazad, hogy így kell.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#37838) Halo válasza yzyrajder09 (#37836) üzenetére


Halo
senior tag

viszont nem taplózott...
kevesebbért is kaptak már egy hetes ban-t... s utána meg összemosod az admint is meg chab-ot is...
hm.hm.

és persze: peace :U

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#37839) yzyrajder09 válasza Halo (#37838) üzenetére


yzyrajder09
csendes tag

Ja bocs , nem tudta hogy csak hülyézni lehet.
Ígérem az utolsó lesz, fontosabb dolgokért van ez a fórum, de ha otthon a vendégeket is így fogadjátok, akkor csak 1 jótanács: nem leszel okosabb és nem is látszol majd annak ha másokat alázol.
A taplót továbbra is fenntartom +1 fő.

Tudom nem érted, de hidd el csak IQ kérdése az egész.

További jó fórumozást okostojás, és szép napot! :P :P :P

(#37840) sec0nd


sec0nd
tag

Ismeritek ezeket a kártyákat:
SAMSUNG Micro SD Card 32GB CLASS 10
ADATA 16GB Class10 Micro SD
?

(#37841) heffe válasza FearTomi (#37829) üzenetére


heffe
csendes tag

Lehet én értelek félre de szerintem az elérhető memória mennyiségét keverted a lefoglalt memóriáéval. :U

(#37842) kano válasza wukodlak (#37800) üzenetére


kano
nagyúr

Inkább nézz Samsungot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37843) VMatteo válasza yzyrajder09 (#37826) üzenetére


VMatteo
őstag

Ha csere érett lett a telód miért nem tetted rá vissza a gyári froyo-t?Szted a vodának vagy a Motonak érdekében áll a telefon csere?Adtál nekik egy jó kis okot, miért vonják meg a garit JOGOSAN.

Tisztelet a Gépésznek!

(#37844) Beecy


Beecy
csendes tag

Sziasztok!

Már lassan 1 éve megvan a Defym. Miui rom van rajta.
A gondom annyi lenne, hogy amikor hívnak, elsötétül a telefon, és se felvenni, se pedig letenni nem tudom!
Nincs valami ötletetek? Használhatatlan a telefon!

(#37845) baal-amiga válasza Beecy (#37844) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Wipe cache/dalvik cache, esetleg tedd újra data wipe nélkül. Érdemes frissíteni is, az utóbbi 2 GB wiui közel áll a tökéleteshez.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#37846) CoolBoy323 válasza yzyrajder09 (#37836) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

1: én tizedekkora alpári stílusért már sokszor "ültem" :D
2: tényleg butaság volt nem gyári állapotban szervízbe vinni
3: a teljes vételárat kell kötelezően visszaadniuk, nem olcsóbbra cserélni! de ez már m1... jól megfingattad saját magad az a helyzet :F

most mondhatnánk még tovább, h mi lett volna ha... pl a 3. után mondhattad volna, h nem akarod megint javíttatni, mert látszik, h nem lehetséges, és kéred a pénzed vissza/cserét!

de ha mari néninek kereke lett volna meg áramszedője......

(#37847) Z0C! válasza VMatteo (#37843) üzenetére


Z0C!
őstag

Ahol eddig ROM cserés leírást olvastam mindenhol ott volt, hogy ROMcsere garivesztéssel jár. Mindent vissza és csak úgy menj bótba...mert így jársz.
+ 1 eset, amiért olvass ROM telepítés / szervízbe viszem a telefon - előtt :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#37848) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Saját tapasztalataimat szeretném veletek megosztani CM9-NIGHTLY-120511-Defy+.zip ezzel a ROM-mal kapcsolatban.
- Sms-t nem tudok küldeni csak fogadni, a hívásfogadás illetve hívásindítás az ok.
- A statusbaron egy napig valamiért nem akart frissülni az óra, de szerintem egy újraindítás megoldotta a problémát.
- Azért számomra nem olyan gördülékeny a menü, kicsit akadozik, de nem olyan vészes. Összeségében azért jól muzsikál. Talán a cpu beállításokkal lehetne egy kicsit kísérletezni. Lehet azért volt ilyen érzésem mert előtte 1 napig egy iphone 4s volt a kezemben. :)
- Valamiért a gyári böngésző nem az igazi, sokszor csak úgy bezáródik, de ez orvosolható egy másik böngészővel.
- Youtube illetve a videók kicsit akadoznak, azok is amik eddig szépen futottak.
+ Szinte az általam használt 15-20 program közül minden tökéletesen működik.
+ Kamera oké
+ Akkuhasználatban nagyon pozitívan csalódtam, szinta a gyári 2.2.2-es ROM-val vetekszik. Iszonyatosan jól bírja.
+ Hívás alatt a beszédminőség is oké, tiszta érthető.
+ Wifi, térerő oké.

Összeségében számomra elég pozitív benyomást keltett a cm9, de azért még van mit rajt javítani. Ha sikerülne a HWA dolgot megoldani, akkor biztosan gördülékenyebb lenne a rendszer és ezáltal jobb élményt nyújtana a felhasználónak. Illetve az sms dolgot nem értem, pedig az számomra eléggé fontos lenne.

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#37849) Beecy válasza baal-amiga (#37845) üzenetére


Beecy
csendes tag

Már 3 rommal ezelőtt is ezt csinálta! Tegnap frissítettem, hátha jó lesz, de nem lett jó! Nem lehet valahogy újra kalibrálni a fényérzékelőt?

(#37850) Z0C! válasza CoolBoy323 (#37846) üzenetére


Z0C!
őstag

A forgalmazónak törekednie kell arra, hogy a kijavítást vagy kicserélést legfeljebb tizenöt napon belül elvégezze.

Bármelyik szolgáltató szervizébe is mész, nagyrészt ezzel fogsz találkozni.

----- www.zoci.gumroad.com -----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.