Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36501) hokins


hokins
addikt

Az MS2Ginger V4 a második esélyét is eljátszotta. Minden ok nélkül újraindult. Megy vissza az MS2Ginger V3. Jah és 1300mhz-n olyan lassu mint a blade 600on :W

[ Szerkesztve ]

(#36502) szabof1 válasza Tökmindegy (#36497) üzenetére


szabof1
őstag

Ezek nem bootosak, tedd fel először a CM7.2 RC1-et ([link])!

(#36503) Tökmindegy válasza Tex (#36495) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Kösz az iránymutatást,feltettem egy újabb romot és most már tökéletes. :R

Szabof1 :)) Köszi én is rájöttem ,mert azért utána olvastam:)) pont a te iránymutatásodnál volt,és azt tettem fel előbb.
Mindenesetre nem győzöm megköszönni amit teszel a közösségért:)

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#36504) Tökmindegy válasza szabof1 (#36502) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Esetleg van tapasztalat az említett NIGHTLY-k kel kapcsolatban? Már hogy érdemes feltenni őket ,vagy jó ez az CM7.2 RC1 .

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#36505) Titi76 válasza VMatteo (#36473) üzenetére


Titi76
aktív tag

Márkája PNY.
Lehet hogy kivonul az országból de tuti lesz jogutód...
Plusz szerintem nem a Cora adja az örök gart hanem az SD kártya gyártó, bár lehet hogy tévedek.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#36506) Vukmir válasza Titi76 (#36505) üzenetére


Vukmir
aktív tag

A forgalmazó sosem ad élettartam garanciát, azt csak a gyártó adhatja csak éppen mondjuk Hong Kong-ba kell kiküldened a cuccot

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36507) kano válasza natë (#36481) üzenetére


kano
nagyúr

Nem rossz ez a launcher csak beállítani nem túl egyszerű.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36508) szabof1 válasza Tökmindegy (#36504) üzenetére


szabof1
őstag

Nem próbáltam még őket. Még mindig az RC1-en vagyok.

(#36509) natë válasza szabof1 (#36502) üzenetére


natë
nagyúr

A boot file-okat bármelyik nem-bootos zipbe be lehet rakni.

(#36507) kano : még eléggé béta feeling, de piszok fürge a cucc :K

[ Szerkesztve ]

(#36510) szabof1 válasza natë (#36509) üzenetére


szabof1
őstag

Gondolod, hogy én ezt nem tudom? :D

De egy átlag felhasználó nem fogja a zipekbe másolgatni a bootos cuccokat és átírni a telepítő scriptet (mert a scriptet is megnéztem és nincsenek benne a szükséges parancsok).

(#36511) mumtaz


mumtaz
senior tag

WajkIUI 2.4.20 tapasztalatok?

Nekem eddig ok és semmi hiba nincs vele a korábbi óra problémát leszámítva. Nyúztam rendesen ugyanúgy, mint a korábbiakat és eddig mindegyiknél sikerült valamit kisebb hibát előcsalogatni, de ebben semmi. Eddig stabil.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#36512) Dfa1979


Dfa1979
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg CM 7.1 van a készülékemen, de tegnap este óta nem jut túl a Google feliraton bekapcsoláskor. El szerettem volna indítani a Radiant Defense játékot, de kb 7-szer megtréfált, hogy nem indul (azonnali hibaüzenet), gondoltam, hogy majd egy reboot megoldja. No, azóta nem szeretne felállni a rendszer.
Mit tudok tenni? Menjen rá a gyári rom, majd a CM 7.2?
A legjobb az egészben, hogy én naív semmilyen backuppal nem rendelkeztem, október óta minden tökéletes volt. :O
Wipe, FR volt már.

Elderly pair beaten with hammer...

(#36513) szabof1 válasza Dfa1979 (#36512) üzenetére


szabof1
őstag

Tedd rá a CM7.2 RC1-et (Letöltés) Wipe data nélkül. (Leírás)
Ha minden jól megy, elindul és megmarad minden program és adat.

(#36514) Dfa1979 válasza szabof1 (#36513) üzenetére


Dfa1979
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. :) Ha belépek a BootMenu-be, ott a Recovery-k közt ezek vannak: Latest, Stable, Stock. Kiválasztom a Stable-t, de hibaüzenetet kapok:
E:Error in system/bootmenu/script/recovery_stable.sh, így nem vált át zöldre, és nem tudom az új zipet feltenni.

Elderly pair beaten with hammer...

(#36515) szabof1 válasza Dfa1979 (#36514) üzenetére


szabof1
őstag

Az baj. Akkor nem tudsz főzött romot telepíteni.
Sajnos nem marad más, mint nulláról, gyári Froyóról (2.2 CEE) kezdeni. De így bukod a programokat és az adatokat. :(

Egy jó bejáratott rendszerről kötelező NANDROID backupot készíteni. Saját jól felfogott érdekünk, hogy megcsináljuk. :)
Segítség hozzá: Biztonsági mentés készítése az aktuális ROM-ról V2

(#36516) Hafy75 válasza hokins (#36501) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Nálam tök jól muzsikál a cucc, nem tapasztaltam lassulást eddig. Mondjuk én nem mókoltam vele semmit. :) Vannak hibái, de általános használatra tökéletes, játékok is jól mennek rajta :)

Na!!!

(#36517) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Fehérnyuszi 1.5-ben csengőhangot csak egyszer játsza le, nem ismétlődően. Ezt hol lehet beállítani?

(#36518) kymco válasza mumtaz (#36511) üzenetére


kymco
veterán

Nekem tegnap volt egy fagyásom-lassulásom. Marketelés (play) közben bejött egy hívás, amit tudtam kezelni, de a hívás után lefagytam, csak akksi ki-be segített. Ezen kívül semmi..

www.refujvaros.hu

(#36519) teo77


teo77
őstag

Az akku kalibrációt meg kell/érdemes ejteni minden egyes módosított rom frissìtéskor? Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#36520) tyll30


tyll30
tag

Valaki próbálta már a DEFY+ (HF5X) aksit ?
Érdemes vele próbálkozni ?

Valaki csérélt házilag hangszórót a telóban ?
Mert csere után az új hangszóró nagyon halk lett ! :(
Valakinek van ötlete mi lehet a gond ?

(#36521) TheSaurus62


TheSaurus62
tag

CM7 alatt hogy lehet beállítani azt, hogy ha van WiFi, akkor a mobilos adatforgalom kapcsoljon ki, egyébként viszont kapcsoljon be? Azt hiszem, a "gyári" ROMban volt valami ilyesmi. Ha már van havi 100 MB-om, akkor ne kelljen folyton kézzel bekapcsolgatnom.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#36522) jano2101


jano2101
tag

Hello érdeklődnék hogy most melyik rommot érdemes fel rakni ami gyors,normálisan és minden működik rajta, és az ICS 4-re hasonlít,mert most veszek megint egyet!
Régen a Wajkiui vált be nekem és CM7-is volt fent!
Ja link is jó lenne ha van!
Köszi

[ Szerkesztve ]

"... Kinek a csillogás, kinek a hírnév. De egy Spíler... az egészen más. Miért? Azért, mert egy kőkemény Spíler orrba-szájba nyomat mindent!!!"

(#36523) Moleman válasza jano2101 (#36522) üzenetére


Moleman
addikt

Nyuszi 1.5, Bruti blogja. :)

(#36524) Angyalpor


Angyalpor
tag

Hello!

Kiprobaltam az RC1-et,es tuti a gyari rom utan... :-)
Kellett neki egy akku kalibralas,es szuper lett.
Mozzarella,milyen idojaras widget ez? :-)

[ Szerkesztve ]

(#36525) natë válasza szabof1 (#36510) üzenetére


natë
nagyúr

Tudom, hogy tudod, igazából ezt nem is neked címeztem, hanem annak, aki eddig nem tudta :R

(#36526) szabof1 válasza TheSaurus62 (#36521) üzenetére


szabof1
őstag

Ha a wifi él, akkor nincs mobilnet - ez CM7 alatt is - automatikus.
Ha nincs elérhető wifi hálózat, akkor hiába van a wifi bekapcsolva, mobilnetet fog használni (ha hagyod).
Tudomásom szerint ez minden romban, minden Androidos telefonon így van.

(#36525) Mozzarella: :) :R

[ Szerkesztve ]

(#36527) Angyalpor


Angyalpor
tag

Meg valami...
Ha brutal karcom van,mit csinaljak vele? Lecsuszott arccal lefele egy termesko parkanyrol... :/
Valaki javitotta,polirozta mar sikerrel?

(#36528) szabof1 válasza teo77 (#36519) üzenetére


szabof1
őstag

Szerintem érdemes akksit kalibrálni a rom frissítések esetén is.
Jó ha kalibrálsz minden romcsere/frissítés után, ha azzal a rommal hosszú távon (nálam már a 3-4 nap is annak számít) számolsz.

(#36529) Angyalpor


Angyalpor
tag

Hm,van video vagy par screenshot a white rabbitrol? Mivel jobb,tobb az RC1-nel?

(#36530) TheSaurus62 válasza szabof1 (#36526) üzenetére


TheSaurus62
tag

Köszi, de nem kérdeztem volna, ha így működik nálam is. Ha valahol utcán ránézek, és nincs elérhető WiFi, akkor is kézzel kell bekapcsolnom a mobilnetet. A Wifi aztán kikapcsolja megint.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#36531) Kbali válasza jano2101 (#36522) üzenetére


Kbali
nagyúr

Vagy mehet fel az új WajkIUI ICS verziója.

(#36532) kano válasza natë (#36509) üzenetére


kano
nagyúr

Nincs ennek valami konfig fájlja?
Tudnál nekem küldeni egy ilyet?
Köszönöm!
(#36523) Moleman
Csak ne szopná ennyire az akksit. :O

Használja valaki ezt a ROMot? Szerintem nagyon jó, csak egy contact szerkesztésénél állandóan FC-t dob.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36533) Vukmir válasza mumtaz (#36511) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Tökéletesen fut, és szerintem sokkal jobb az aksi kezelése mint az előzőnek, bár én 1000Hz-en használom nem 1100 on

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36534) jano2101 válasza Kbali (#36531) üzenetére


jano2101
tag

Hello tudnál dobni róla egy linket vagy hogy hol találom?!
köszi

"... Kinek a csillogás, kinek a hírnév. De egy Spíler... az egészen más. Miért? Azért, mert egy kőkemény Spíler orrba-szájba nyomat mindent!!!"

(#36535) Vukmir


Vukmir
aktív tag

haha most dícsértem meg az új WIUI-t erre a következő hívást nem tudtam felvenni mert nem kelt fel a kijelző :D

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36536) #71562240 válasza Angyalpor (#36527) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én már políroztam belőle hajszálkarcot, üveghez való polírpasztával (TurtleWax Glass Polish). De megfelelő fogkrém is jó, például Amodent. A fogkrémek egy részének túl durvák a csiszolószemcséi, de Amodent pont jó.

(#36537) #71562240 válasza Angyalpor (#36527) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én már políroztam belőle hajszálkarcot, üveghez való polírpasztával (TurtleWax Glass Polish). De megfelelő fogkrém is jó, például Amodent. A fogkrémek egy részének túl durvák a csiszolószemcséi, de Amodent pont jó.

(#36538) Kbali válasza jano2101 (#36534) üzenetére


Kbali
nagyúr

pl. itt

(#36539) Davebowman válasza szabof1 (#36513) üzenetére


Davebowman
senior tag

A nyuszik mennyiben jobbak/rosszabbak/eltérőek, mint a CM7.2 RC1? Bocs, ha hüleséget kérdezek, de azért érdekel, mert így még nem volt CM 7/9-esem!

Vargalex 1.1.7

(#36540) Ghostdog77 válasza tyll30 (#36520) üzenetére


Ghostdog77
tag

Nekem van ilyen akksim valami miatt addig sem bìrja mint a eredeti, pedig 100 % feltölti elméletileg, hiába cseréltem kind defy+ -ra a battd file-t akkor sem jó

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#36541) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Mokee OS-el foglalkozik még valaki?
Úgy értem magyarítja-e vagy valami ilyesmi mert elég aktívan jönnek a béták belőle

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#36542) jano2101 válasza Kbali (#36538) üzenetére


jano2101
tag

Hello!! köszi de innen hogy lehet letölteni???

"... Kinek a csillogás, kinek a hírnév. De egy Spíler... az egészen más. Miért? Azért, mert egy kőkemény Spíler orrba-szájba nyomat mindent!!!"

(#36543) somi52 válasza Vukmir (#36541) üzenetére


somi52
őstag

Hol?

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#36544) jano2101 válasza jano2101 (#36542) üzenetére


jano2101
tag

Ja már meg van.

"... Kinek a csillogás, kinek a hírnév. De egy Spíler... az egészen más. Miért? Azért, mert egy kőkemény Spíler orrba-szájba nyomat mindent!!!"

(#36545) Angyalpor válasza #71562240 (#36537) üzenetére


Angyalpor
tag

Es mi az eljaras menete?
Hogyan,mivel?
Es nem lett tompa, homalyos?

(#36546) Sanyo77 válasza Moleman (#36523) üzenetére


Sanyo77
tag

CM7.1-re szeretnék telepíteni 1.5-ös white rabbit-ot.

Csak simán wipe, dalvik és mehet, vagy van más dolgom is?

:R

(#36547) hodostamas válasza Sanyo77 (#36546) üzenetére


hodostamas
addikt

Módosított romok cseréjénél érdemes olvasgatnod :)

(#36548) Borg76


Borg76
tag

Valaki segítene, hogy melyik a legjobban használható ICS jelen pillanatban.Kipróbáltam kettőt is (04.16. Epsylon), de közel sem használhatóak, vagy nálam nem működtek rendesen.Viszont nagyon tetszik a kinézete, kezelhetősége, sebessége, ezért szeretném használni.Videó nem megy, azt még kibirom, de fagyogat a böngésző, opera be sem tölt, stb.Tehát most itt tart a fejlesztés, vagy én raktam fel rossz verziót?

(#36549) tyll30 válasza Ghostdog77 (#36540) üzenetére


tyll30
tag

Köszi a választ!

1 órája megrendeltem ! :))
Legrosszabb esetben bukok 2100 Ft-ot !

(#36550) lordyka válasza tyll30 (#36549) üzenetére


lordyka
aktív tag

honnan rendelted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.