Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28051) domerator válasza Davebowman (#28050) üzenetére


domerator
veterán

Na ezt részletezd mester légyszi.... mivel vetted észre, mi a neve...? :Y :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28052) hokins válasza domerator (#28041) üzenetére


hokins
addikt

ehez is kell a gapps? vagy ebben benne van mint a wiuikban?

(#28053) domerator válasza hokins (#28052) üzenetére


domerator
veterán

Ebben minden benne van... a motoblur is. (valamiket talán kiszedett a feltöltője, de nem lényeges dolgokat), szóval gapps nem kell.

Gps conf fájlt ajánlott benne kicserélni mondjuk a wiui-ban levőre, de egyébként aki a gyári cuccot szereti, annak jó választás lehet.. nem sokáig volt fenn, mert nem jutott eszembe a gpsconf csere és a mokee meg jobban izgatott, de nem volt rossz (pl. értesítéseket egyenként lehet törölni..) :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28054) hokins válasza domerator (#28053) üzenetére


hokins
addikt

Köszi. Akkor lehet hogy ki is próbálom
:R

(#28055) Davebowman válasza domerator (#28051) üzenetére


Davebowman
senior tag

Hát a futo programok között csücsül(t) de nem is tudom higgyeke neki, mert a zeam launcher meg nincs benne... ?

Vargalex 1.1.7

(#28056) Davebowman


Davebowman
senior tag

Tarnagy hol van?

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#28057) domerator válasza Davebowman (#28055) üzenetére


domerator
veterán

A NEVÉT mester... ennek a folyamatnak megkaphatom? :R

(és mivel nézted, hogy benne csücsül az az alarm izé?)

Semmisemmi.... :W :W :R

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28058) Davebowman válasza domerator (#28057) üzenetére


Davebowman
senior tag

Most, hogy mindent kilőttem...megy minden szépen. Net is, ébresztés is google szinkron, naptár, minden ! ! A 3 futó folyamatom: smartkeyb.+eCID (tts-es szövegfelolvaso) semmi több (ja meg a settings)

Vargalex 1.1.7

(#28059) domerator válasza Davebowman (#28058) üzenetére


domerator
veterán

Most tulajdonképpen te kivetted a marketet?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28060) Davebowman válasza domerator (#28059) üzenetére


Davebowman
senior tag

Hát ez fura. Ha elinditom a running appst, akkor általában a futó progik vannak ott és ha a menü gombbal a show cached process-re állok, akkor a gyorstárazott progik vannak ott... mokee-ben ez forditva van!! A cached processek a ténylegesen futó progik.

Leteszteltem, kilőttem a zeamot és újraindult, de ez a cached progik közt volt!

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#28061) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Nálam a Defy.
MIUI custom rom van rajta ,de a Recoverybe lépve "Android System Recovery" van csak, semmi CWM :F (hang LE + power gomb, aztán hang LE+FEL)
Létezik ez?

Leírsában amit tegnap linkeltek nekem azt írja hogy csak a Froyo romra lehet feltenni az a leírás alapján a CWM-et.

Hol találom meg, hogy erre a MIUI-ra hogyan tegyem fel a CWM-et?

(#28062) zsirfecske válasza RootRulez (#27802) üzenetére


zsirfecske
addikt

detto, jöhetne t-nél hogy árcsökkenjen.

(#28063) szabof1 válasza DeathAdder (#28061) üzenetére


szabof1
őstag

Azon már rajta van!
A főzött romok (CM7, CM9, MIUI változatok) hozzák magukkal a saját CWM-jüket.
Ha még gyári rom lenne rajta, akkor kellene telepíteni CWM-et rá.

Mit is szeretnél csinálni a telefonnal?

[ Szerkesztve ]

(#28064) DeathAdder válasza szabof1 (#28063) üzenetére


DeathAdder
veterán

De akkor miért az Android System Recovery jön be, miért nem mondjuk ez? :)

[ Szerkesztve ]

(#28065) szabof1 válasza DeathAdder (#28064) üzenetére


szabof1
őstag

Mert a gyári recoveryt hívtad be.
CWM-be úgy tudsz belépni, hogy a bekapcsolás után 5-10 mp-cel a kék led 1 mp-es megjelenésekor megnyomod a hangerő le gombot.

(#28066) DeathAdder válasza szabof1 (#28065) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszönöm :R

(#28067) szabof1 válasza DeathAdder (#28066) üzenetére


szabof1
őstag

Olvasd tovább a linkelt CM7 és MIUI leírásokat is. Azokban ez is benne van.

Mit szeretnél telepíteni?

(#28068) DeathAdder válasza szabof1 (#28067) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen olvastam is az előbb, de annyi a hirtelenbe jött információ, hogy elsiklottam felette :(((

Ezt ajánlották tegnap, te melyiket ajánlanád?

Igazság szerint csak a húgomnak szeretnék egy gyors és stabil telefont csinálni belőle, ezért érdeklődök, hogy melyik lehet a jó :)

(#28069) szabof1 válasza DeathAdder (#28068) üzenetére


szabof1
őstag

Ez jó. De a mostanival (ami ugye MIUI) mi a baj?
Ehhez csak a MIUI telepítési leírásomat kell megcsinálni.

(#28070) G3kko


G3kko
tag

Sziasztok!
CM7.1 illetve 7.2 alatt tapasztalt wifi problémámat (konkrétan nem talál wifit, pedig van) próbáltam az érintett hozzászólások között (melyek már nem maiak) visszaolvasva orvosolni, manapság van erre valami biztos megoldás?

Olvastam külföldi fórumokon és itt is, hogy nem biztos, hogy a rom/ok hibája, egyes router beállítások is okozhatják, erről tudtok valami komolyabb infóval szolgálni?

2.2.2-es gyári rom-al megfelelően működik

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#28071) DeathAdder válasza szabof1 (#28069) üzenetére


DeathAdder
veterán

Semmi baj nincs vele.
Igazából én semmit nem piszkáltam rajta még, csak megnéztem mi van rajta és próbálkoztam egyből a romcserével :)

(#28072) szabof1 válasza G3kko (#28070) üzenetére


szabof1
őstag

Az első hozzászolásokban van a router problémákról szó. Olvastad mostanában őket?

(#28073) Shyciii


Shyciii
veterán

Haha, bekaphatod nyomorék android.
Működik az a módszer, hogy az sms, ébresztő, és csengőhangjaimat a gyári helyre másolom (system\media), nem pedig a kártyán bohóckodok mindenféle könyvtárral.
Így újabb teendők lesznek a WIUI-k átalakításakor :)

(#28074) DeathAdder válasza szabof1 (#28072) üzenetére


DeathAdder
veterán

Beírok mégegyet lehet hülyeség, de jobb megelőzni a problémát, és kérdezni ha valamibe nem vagyok biztos, ahogy azt az 1 hsz ben is írja :)

Szóval innen (CWM) mostmár bármilyen custom romot telepíthetek simán? Mondjuk a WIUI t..

Természetesen a szokásos wipe dolgokkal tisztában vagyok :)

(#28075) kymco


kymco
veterán

Megjelent a miui.hu-n a 2.2.17. A korábbi 2.2.10-zel is nagyon meg voltam elégedve, hamarosan felteszem ezt is.

www.refujvaros.hu

(#28076) szabof1 válasza DeathAdder (#28074) üzenetére


szabof1
őstag

Így van. Erre már bármelyiket telepítheted.
Szoktuk mondani, hogy néha nem árt tiszta lappal 2.2 Froyóról indulni. De ezt most kihagyhatod.

(#28077) georef


georef
tag

Hali!
Akinek a mokke van fent az tud T-mobile-os mms-t küldeni?
Eddig hiba nélkül fut a mokee, aksi idő jó ha nem játszok vele.

(#28078) Verhóó válasza G3kko (#28070) üzenetére


Verhóó
tag

Nekem CM-al mindig rosszalkodik a WIFI. Véletlen szerűen szokott elbaxódni. Mondják itt hogy urban legend, persze, biztos az, csak nekem kísért :((( Megoldás a MIUI

(#28079) domerator válasza georef (#28077) üzenetére


domerator
veterán

Megy az mms siman

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28080) Joke21


Joke21
aktív tag

Felraktam a legújabb WIUI-t. Eddig jó. Ami idegesített eddig minden romnál és ennél is megvan (bár lehet csak én vagyok béna hozzá), az amikor fel akarom venni a hívást és nem úgy nyúlok a telefon felé, akkor a távolságérzékelő miatt szépen elsötétül a kijelző és nem tudom felvenni. Néha azt sem tudom megnézni, hogy ki hív. Ilyenkor jön a távolabb tartás, aztán megpróbálom megint felvenni. Nem igaz, hogy nem lehet úgy megírni, hogy csak akkor kapcsoljon ki a kijelző, ha már felvettem, előtte ne. Vagy valaki tud erre valamilyen megoldást?

A másik: a 3 betűs navi ugyan úgy feltelepítve, ugyan azzal az sd-n lévő könyvtárral ezen simán fut, nem lép ki belőle 5 percenként, nem úgy mint a dsj-miui-val. Szóval ne mondja nekem senki, hogy ez nem a rom hibája. Viszont a hívás után, még mindig behal a telefon, jó esetben csak 1-2 percre nem reagál semmire, rosszabb esetben csak az akksi kivétel segít. Ez mitől lehet?

(#28081) szabof1 válasza Joke21 (#28080) üzenetére


szabof1
őstag

Erre írtam én azt (hárombetűs lefagy bejövő hívásnál), hogy nem mindegy melyik "verzió".

(#28082) Z0C!


Z0C!
őstag

Domi, Lacopapi és a többiek.

Adott egy Voda845, 2.3.7. A Market folyamatos connection lostal eldobja a kapcsolatot. Lehetetlen a frissítés.
Korlátlan net hozzáférés + Wifi is van de semmi. Vkinek vmi gyógyír?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28083) Shyciii válasza Joke21 (#28080) üzenetére


Shyciii
veterán

Ezt a nem úgy nyúlok hozzát nem értem, de az igaz, hogy az elmúlt 2-3 WIUI verziónál tényleg sok embernél előjön az a hiba, hogy ha hívják, akkor sötét a képernyő, és csak 3-4mp múlva jelenik meg, hogy ki hív (néha nekem is csinálja).
A hívás végeztével való behalást viszont sosem tapasztaltam.

(#28084) Davebowman válasza Joke21 (#28080) üzenetére


Davebowman
senior tag

A Domi féle djsmiui nálam a 3 betus szepen ment, nem volt vele baj

Vargalex 1.1.7

(#28085) domerator válasza Shyciii (#28083) üzenetére


domerator
veterán

Ugyanezt tudom mondani... a felvevés előtt elvileg nem szabadna a proximitynek aktívnak lennie, ezt ki is próbáltam úgy, hogy én hívtam és amíg fel nem vették, addig nem tudtam elsötétíteni a kijelzőt. A hívás vége halál nálam se jött elő sose.

Joke:

A tilosnavi eddig MINDEN light romon jól vizsgázott (nem tudom tudod-e, de van benne egy olyan menüpont, hogy navigálás a háttérben... ha azt nem pipálod be, akkor leáll a navigáció, ha kikapcsolod a kijelzőt.

Shyciii: a csengőhangot már rég így oldom meg, készen vannak az ogg fájlok és amikor pusztítok a zipből akkor rögtön mennek bele a system mediába a megfelelő mappába a saját ogg hangok :R

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28086) Joke21 válasza szabof1 (#28081) üzenetére


Joke21
aktív tag

Nem a navi hal be, hanem a tárcsázó. Ha életre kel a telefon, a navi megy tovább. De azért kipróbálnék egy verziót, ami szerinted jó. Privibe megírhatnád hogy pontosan melyik is az. :)

Shyciii: Hívás után csak akkor hal be, ha navigálok. Lehet félreérthető volt egy picit.
Ami viszont mindig előfordul: Amikor csörög a telefon, kijelzi ki hív. Felakarom venni, közelít a kijelző felé a kezem és szépen elsötétül a kijelző, nem reagál semmire. Mint mikor ugye odateszed a füledhez. Na most ilyenkor jön az, hogy megint el kell távolodnom a telótól és megpróbálni megint felvenni. Így egy hívásfelvétel akár 10mp-ig is eltart, jó esetben megvárják, rossz esetben nem.

(#28087) domerator válasza Z0C! (#28082) üzenetére


domerator
veterán

Zoci:

rootolt a teló?

Ha igen, akkor megpróbálhatod, hogy market és market updater töröl a system/app mappából és beteszed a régi marketet... ahhoz jó az update zip, amiből már neked is van egypár.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28088) DeathAdder válasza szabof1 (#28076) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi.
Custom kernelek nincsenek Defyre? :)

(#28089) szabof1 válasza DeathAdder (#28088) üzenetére


szabof1
őstag

Csak a meglevő Defy kernelekkel gazdálkodhatunk

(#28090) Z0C! válasza domerator (#28087) üzenetére


Z0C!
őstag

Kösz!

Megpróbálom! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28091) Joke21 válasza domerator (#28085) üzenetére


Joke21
aktív tag

Hát eléggé vágom a tilosnavi-t, nem ez az első telefon amin használom és amire feltettem. Érdekes, hogy minden más telefonon jól muzsikál, csak az enyémen nem. Teszem hozzá haver froyo-ján is szépen megy. Nálam nem. Vagyis, most már szépen megy, nem fagy, már csak a hívások nem tetszenek neki. Bár inkább a tárcsázónak nem tetszik, úgy néz ki.

Kipróbáltam most én is. Kint volt az asztalon a telefon. Hívtam és kétszer is elsötétült, igaz csak egy pillanatra. Engem hívtak, szépen működött, ahogy kell. Viszont, ha zsebben volt, hívtak, kivettem, még sötét volt, akkor életre kelt gyorsan, majd mikor felakartam venni, megint elsötétült, aztán játszhattam vele, hogy magához térjen. Szóval a zsebes dolgot nem szereti.

Davebowman: Elhiszem, hogy neked szépen megy, de megérthetitek, hogy ugyan az a verzió, nálam nem ment, másnál igen, most más romon megint jó. Ennyi.

(#28092) G3kko válasza szabof1 (#28072) üzenetére


G3kko
tag

Igen az első hsz-t olvastam, de abban nem találtam a router problémára megoldást, a többi hsz-ben pedig a keresés nem talált ilyenre találatot.

@ Verhóó (#28078): Kösz, akkor megnézek egy MIUI-t, hátha :)

(#28093) domerator válasza Joke21 (#28091) üzenetére


domerator
veterán

Kikapcsoltad a settingsben a proximity forced... vagy mi a franc menüpontot? ... tudod, az a zsebes cucc, hogy a proximity mindig működik, hogy a zsebedben véletlenül se ébredjen a teló... most nem tudom, hogy hol van pontosan, de azt hiszem a hívás beállításoknál... ahol a némítás lefordítással is van. Lehet, hogy ez a gondod a folyton üzemelő proxi szenzorral.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28094) Shyciii válasza domerator (#28085) üzenetére


Shyciii
veterán

Facca. Mondjuk én lusta voltam ogg-ba menteni, csak mp3-at átnyomtam.
Amúgy nálam az verte ki a biztosítékot most, de nagyon, hogy a Player Pro helyett pár hete a Zplayer-t használom (WP7 Mango lejátszója). Abban meg nem lehet állítani, hogy melyik mappából szedje a zenéket, hanem amit talál azt mindet behúzza. Nah most a .nomedia file-al ki lehet zárni a csengőhangokat, csak akkor a rom is elveszíti ezeket, és utána már hiába tettem vissza mindent a megfelelő mappába az sdcardon, kurvára nem láttam a csengőhangokat. Úgyhogy anyáztam egyet az androidra, hogy milyen korlátolt, és kipróbáltam, hogy ez működik-e, mert anno olvastam, hogy nem minden esetben jó (arra már nem emlékszem, hogy romtól függ-e, vagy mitől). És így mükszik, szal ki tudok minden mást zárni, és akkor a Zplayer is csak azt fogja mutatni amit kell, yess.

Közben még nyirbáltam a 2.2.3-as romon. 138MB-os WIUI-ból csináltam 110MB-osat :D

[ Szerkesztve ]

(#28095) mm89 válasza domerator (#28021) üzenetére


mm89
őstag

Cpu Spy csak smartass -re jó? Én felraktam mokee-ra. Ne nagyon higyjek neki?
(bár nekem eddig ha a cpu spy mutatott is sleep-et, a miui beépített akksi-figyelő izéje nem nagyon. néha egy -két percre mutatott alvást..)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#28096) mm89 válasza htctopaz (#28024) üzenetére


mm89
őstag

Én az eredetit használom, tökéletes! (ellenben wiui-val sose volt jó, sose rakta ki a fényképet csak egyandroid figurát, kivéve ha miui launcherrel csináltam, azzal jó volt)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#28097) domerator válasza Shyciii (#28094) üzenetére


domerator
veterán

Igen, sajnos a playerek nem mindegyike tud mappából lejátszani, mind a playlistet erőlteti... azt meg rühellem egyenként összeválogatni... egyszerűbb mappába húzogatni. (ha egyszer almám lesz, nagyon fogok ettől hányni...)

Miket raktál még ki a 2.2.3-ból?

-----------------------------------------------------
(#28095) mm89:

Jááááj... dehogyis... nem azért mondtam... nézegesd csak, mutatja az bármilyen üzemmódban vagy... én csak azért nem erőltettem, mert a mokee-ban nem tudom állítani a thresholdot, a frekvenciák állítgatása meg igazából félmegoldás a smartasshoz képest.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#28098) Toto00 válasza baal-amiga (#27991) üzenetére


Toto00
tag

nekem ilyen tokom van! nagyon pöpec!

(#28099) Shyciii válasza Joke21 (#28091) üzenetére


Shyciii
veterán

Jaaa, hogy navi közben. Azt nem tom, de majd kipróbálom valahogy.

Azt próbáld ki, hogy a settings/programs/call settings/answer settings alatt az Enforce Proximity Sensort kapcsold ki (ha be van kapcsolva), mert az kurvára nem úgy működik ahogy kellene. Össze-vissza kapcoslgatja ki-be a kijelzőt mikor anno próbáltam.
Igaz nekem a flip to silence sem működik...A többi on-ra állítva legyen.

[ Szerkesztve ]

(#28100) Shyciii válasza domerator (#28097) üzenetére


Shyciii
veterán

Almám sosem lesz. Annyit én nem adok egy telóért :)
Ez az egy hibája van ennek a Zplayernek is, de így legalább ki lehet küszöbölni.
Viszont szép és gyors :)

A leírtakon túl kiszedtem egy csomó felesleges háttérképeket, témákat, hangokat. De gondolkodom még, hogy kiszedem a gadgetek alól a frame-ket, meg clock-okat, mert sosem használtam...azok is foglalnak vagy 3MB-ot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.