Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#80987) bul07 válasza runner 125 (#80979) üzenetére


bul07
nagyúr

Pont ez az amiért én se tudom lenyomni a doki torkán a FUJITSU-t mint márkát

Nekem nincs bajom vele, öcséméknél még mindig használatban van egy FujitsuSiemens laptop(azt hiszem pi2515) öcsém első laptopja és még az élettársa vígan elvan vele , memóriát kellet cserélni benne mert mindig fogyogatott újraindult , de jól bírja, azt hiszem 2007-be lett véve de nem biztos(vista volt rá előtelepítve)

(#80962) Khelben

Ahogy írtam nekem nem bólintás kell , hanem egy egyszerű válasz :)
Hogy a rosszak közül ez a légkevéssé rossz ......
Végül is mire jó egy olyan fórum ahol az igényeknek és feltételeknek megfelelő gépet ajánlják

De mondani fogom neki hogy fontolja meg a FUJITSU Lifebook AH544/G32 gépet mert itt az ajánlották és nem a ............. gépet(na ide kellene valami nem tökélestes de használható) és vagy megfogadja vagy nem

Egy példa
Hiába mondja az autószerelő hogy Kia Ceed-et vegyen használt dízelbe , ha neki nem kell Kia hanem csakis Opel kell
Ekkor a jó autószerelő nem tehet mást hanem tapasztalatai alapján ajánl egy olyan típus az Opelekből ami legkevésbé szervizigényes abban az árkategóriában, és vagy hallgat rá vagy nem

Egy fórumból eltanácsolni max moderátornak van lehetősége, én megértem hogy néha fárasztó válaszolni de semmi nem kötelező biztos lesz itt olyan aki tud jó tanáccsal szolgálni az adott kérdésre és persze kedve is :DDD Na de mindegy

És persze boldog ünnepeket mindenkinek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.