Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#80958) bul07 válasza szabonagyur (#80951) üzenetére


bul07
nagyúr

Na azért nem kellene ilyen lekezelő lenni
Pénz megvan rá , még akár több is lenne a dokinak(körzeti orvos), de felesleges neki mert csak böngészik, és programot se fog rá telepíteni én fogom neki rátenni amit kell és úgy fogja használni, Firefoxot nem is ismeri például

De mivel nem ismeri csak a Asus márkát meg a Lenovot hogy adod be neki hogy FUJITSU-t vegyen, sehogy(erőltetni nem fogom mert ha véletlenül baja lesz akkor rosszul érezném magamat)
Most hazament Romániába ott is megnézi és lehet hogy vesz is valamit(nekem ez lenne a legjobb mert saját döntése lenne nem az én ti ajánlásotok)

Én nem azt vártam hogy rábólintson bármire re is bárki hanem az adott készletből a lehető legjobbat megnevezni, mint hozzáértő tanácsadók

És azt is tudom hogy nap mint nap mindig ugyanazok kérdések tanács kérések jönnek, ha folyamatosan olvasnám az itt ajánlottakat akkor nem is kérdeztem volna de mivel 30-50percem volt hogy ajánljak valamit nem volt idő rendesen visszaolvasni

De még mindig adott a kérdés hogy melyik a legkisebb rossz az adott paraméterek alapján, ebben a hozzászólásban leírottak alapján (11 hozzászólással feljebb) (#80947) bul07 plusz annyi hogy 2év garancia

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.