Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#162501) Farkassacred válasza Pano (#162500) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az mióta ultrabook a laptop bizony mindenhol ilyen.. Én "hiszek" a fizikában, itt bizony erőszakolják ezeket a gépeket manapság.. :C
Komolyra fordítva a szót, tényleg meglátszik a vékonyítás hatása sajnos, a fizika bizony nem hazudik. U-s processzor ide vagy oda, ezekben a házakban könnyen előjön a throttling.

[ Szerkesztve ]

(#162502) Farkassacred válasza here (#162498) üzenetére


Farkassacred
őstag

Szia. Ennyiből csak ezt a laptopot tudnám ajánlani. Acer
Lesz három év tuti gari. :)

(#162503) Farkassacred válasza Bullitz (#162496) üzenetére


Farkassacred
őstag

Hordozásra az elite jobban való.

(#162504) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Nem olyan baromi sürgős, de mostanában
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
200k
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Egyetemi felhasználás, programozás, néha kis photoshop, youtube, lazább feladatok.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem nagyon játszanék vele.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
14 - 15,6, jó lenne fullhd.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Fontos a hordozhatóság, minél könnyebb, annál jobb.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win 10 lenne rajta csak, megoldom magamnak.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD kell, 256 - 500gb elég. 8gb RAM
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
Háttérvilágításos bill, esetleg minimal design.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Használt is lehet, újnak nyilván jobban örülnék, de meg tudok barátkozni használt géppel is.

Amit már kinéztem, az a Honor Magicbook 14. Minden szempontból tök jó lenne. Van esetleg más ötletetek, vagy az jó választás lehet?

Köszi!

(#162505) here válasza Farkassacred (#162502) üzenetére


here
tag

Köszönöm.

A google a barátom....az egyetlen....

(#162506) uisz1 válasza Farkassacred (#162483) üzenetére


uisz1
csendes tag

Szia. Köszi de nem vagyok Acer párti 😃😃

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

(#162507) Farkassacred válasza Dreadloord (#162495) üzenetére


Farkassacred
őstag

A kettő közül én a probook felé húzódom, de az a Thinkpad is az ajánlott gépek között van. :K

(#162508) Farkassacred válasza bobalazs (#162490) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ez talán? Hp

(#162509) Farkassacred válasza Kolox (#162489) üzenetére


Farkassacred
őstag

Kicsit drágábban, de őt tudnám ajánlani. Acer
3 év garid lenne, viszont filmezni nem lesz egy leányálom rajta.. de ennyiért csak ilyen kijelzőt kapni.

(#162510) bobalazs válasza Farkassacred (#162508) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi a tippet. Kérdésem az, hogy nem jobb lenne egy ilyen?
[link] Mivel 2015ös, az általad linkelt meg 2012es, és abban a pár évben azért volt kis generációs ugrás nem? Vagy az ivy proci van olyan jó mint 5300U?

(#162511) Farkassacred válasza bobalazs (#162510) üzenetére


Farkassacred
őstag

De ez 12 colos. Ha elegendő lenne a mérete, akkor persze meglehet nézni élőben. Egy ötödik genes procival kicsit olcsónak tűnik ez..

(#162512) charg


charg
tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy laptopra munkához. (programozás)

HP mellett döntöttem. A szóba jöhető opciók:
HP Elitebook 850 G6
HP Elitebook 840 G6
HP Elitebook 850 G7

A G7-et venném, de a problémám az, hogy csak 250 nit, 45% NTSC kijelzővel kapható.
Mennyivel lehet gyengébb ez a kijelző a 400 nit, 72% NTSC-s változathoz képest a napi használatban?

A G7 ára 250 nit-es kijelzővel 430k
A G6 ára 400 nit-es kijelzővel 500k

(#162513) Tom1939 válasza charg (#162512) üzenetére


Tom1939
őstag

250 nites kijelzővel én biztosan nem venném. Még egy nagyrészt asztalon tartott 17-esnél is pont egy ilyen 250 nit fényerő tartott vissza a vásárlástól. Szerintem az max szobában otthon ok, de nappal erős besütő fénynél már ott is erősen kompromisszumos.

Ha nincs drasztikus különbség (pl új generáció teljesen, elitebookoknál ez 2-3 évente jön ha jól tudom) akkor én a régebbit venném. Ha meg nagy a különbség az újabb javára másban akkor várnék amíg elérhető jobb kijelzővel.

(#162514) Tikakukac válasza charg (#162512) üzenetére


Tikakukac
titán

Garantáltan egy budi lesz az olcsóbbik.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#162515) charg válasza Tikakukac (#162514) üzenetére


charg
tag

A kijelzőn kívül a CPU a különbség:
G6 - i5-8265u
G7 - i5-10210u

(#162516) Tikakukac válasza charg (#162515) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyilván ugrott egy gent., ez önmagában olyan nagyon sokat nem hoz, a kijelző itt a bulis tétel.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#162517) KompÓth


KompÓth
csendes tag

Sziasztok!

Igazából sikerült megtalálnom a topik alapján amit szeretnék, de egy szakmai kérdést még engedjetek meg. A mai nappal megjelent (újra) a mysoft kínálatában a HP Probook 450 G7 i5-ös verziója, nvidia dGPU-val. 512-es SSD-vel. Szerintem egész jó árban.
Alapjáraton inteles verziót nézegettem. Van esetleg valami hátránya az nvidiás verziónak, tehát hogy van egy külön dGPU? Érdemesebb ezt megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#162518) charg válasza KompÓth (#162517) üzenetére


charg
tag

(#162519) bari012


bari012
tag

Sziasztok,
ASUS ZenBook UX331U-val milyen tapasztalatok vannak? Főként melegedés és akku érdekel. Korábbi hsz-eket visszaolvasva, nem javasoltátok, a kis méret és a dedikált VGA miatt. 2 év távlatából, ez vajon valóban problémát jelent, és melegszik a gép? Valamint az akkuja normál, 'otthoni' használat mellett vajon kibir 5-6 órát? Mennyire jellemző az akku élettartamának rohamos romlása?
Köszönöm!

(#162520) Little_Gaara


Little_Gaara
csendes tag

Hali mindenkinek,

Egy notebookot szeretnék venni a következő dolgokhoz használnám: 4k filmeket szeretnék rajta nézni (nem hazudok, torrent letölt és úgy nézném) plusz asszony nézne rajta netflixet és néha webböngészőben sorozatot.
A keret olyan 180-250 között mondanám.
Konkrét típus nincs kiszemelt.
Előre is köszönöm a segítő válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#162521) mp54 válasza Little_Gaara (#162520) üzenetére


mp54
senior tag

Arra nem gondoltál, hogy átküldöd HDMI-n a tv-re? Az mégis csak nagyobb kép...

(#162522) chakany


chakany
tag

Sziasztok!

Egyik barátom szeretne laptopot venni, kérnék egy kis segítséget.
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
- 1-2 hónapon belül, de ha karácsonykor szoktak lenne tényleges nagy akciók, akkor akár azt is megvárja
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
- 200-250ezer (de ha mondjuk 300-ért van, akkor átgondolja)
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
- Leginkább irodai alkalmazásokra, de időnkét 1-2 kisebb videót is szerkesztene vele, illetve filmezne
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
- Nem játszana valószínű
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
- 14" matt IPS, full HD
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
- Igen, rendszeresen lenne hordozva, de utazás közben nem valószínű, hogy lenne használva.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
- Windows, de ha ez opcionális, akkor megoldom a telepítést
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
- m.2 SSD, legalább 250 Gb, RAM-ból legalább 8 Gb (de gondolom, ha videót is szerkesztene akkor inkább 12-16 kéne)
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
- dedikált videókártya (ki tudja mit hoz majd a jövő, lehet bekattant és el kezd játszani)
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
- csak új, mert a 0%-os THM-et szeretné kihasználni

Amit még szeretne, hogy könnyű, csajos és lehetőleg fém borítása legyen. Ja és ne legyen HP.

Köszi nektek :)

(#162523) Tikakukac válasza chakany (#162522) üzenetére


Tikakukac
titán

Fém, könnyű, csajos, ne HP, durván plafon 300, de mindezt még 0%-ra is.

Akkor első körben írja meg azon boltokat, akik adnak neki 0%THM-el gépet, ez lesz a házifeladat :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#162524) chakany válasza Tikakukac (#162523) üzenetére


chakany
tag

:DDD
Az nem fontos most hogy 0% thm-es üzletet is ajánljatok, majd figyelgeti Ő hogy hol oldja meg, ha van esetleg 2-3 ajánlott típus. (De amúgy azt írja H edigitalnal és a notebook.hu)
Ha külső tekintetében kompromisszumot kell kötni, akkor majd megmondom neki h lesz egy remek gépe és használja, ne pedig lecsukva nezegesse :P

[ Szerkesztve ]

(#162525) Tikakukac válasza chakany (#162524) üzenetére


Tikakukac
titán

De nekünk az fontos, hogy ne mondjunk olyat, amit ennyiért nem fog tudni megvenni ilyen konstrukcióban. Benyögök egy teszem azt 440 G7-et 240-ért. Király. Nekiestek a webnek és kiderül, hogy ja, ezt 310 alatt egyik 0% THM-es árbeépítős boltban sem adják oda.

És így futjuk a köröket oda-vissza. Ezért nézzétek ki a boltokat és majd abból a készletből redukálunk.

Amúgy pont a HP a nagy hazai 0% THM-es banda.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#162526) chakany válasza Tikakukac (#162525) üzenetére


chakany
tag

Bocsi, közben szerkesztettem az előző kommentemet. Edigitalnal és a notebook.hu-nal
Köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#162527) Little_Gaara válasza mp54 (#162521) üzenetére


Little_Gaara
csendes tag

Az a terv csak ahhoz kell "vas" és ami most van az édes kevés hozzá
Elfelejtettem ezt hozzátenni.

(#162528) KompÓth válasza charg (#162518) üzenetére


KompÓth
csendes tag

Ezt tényleg ennyire komolyan kéne venni? :F
Akkor marad a HP Probook 450 G7 sima inteles verzióban (ha csak másoknak nem más a véleménye).
Ahogy néztem 280-300 körül a probookon kívül nem igen van más épkézláb ajánlat (thinkpad E nem szimpi).

(#162529) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről?
[link]
Az ára forintban 103k.
Egy kislánynak kellene online sulizásra. Nem ismerem az AMD-ket, mennyire stabil ez a konstrukció? A lényeg, hogy megbízható legyen és időtálló.
Esetleg tudtok ajánlani jobbat hasonló árban? Akár használt is szóba jöhet...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#162530) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok!
Melyik változat az ajánlottabb? [hp 250 g7] vagy [lenovo v15] minőség illetve könnyebb tárhely bővítés szempontjából?(+1tb hdd)

(#162531) Årpi


Årpi
őstag

Sziasztok! Nem igazán vagyok képben a mai felhozatallal, így segítséget kérnék:

Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Szeptember
A gépre szánt összeg forintban?
230-250k
Felhasználás?
Böngészés, Photoshop, kell a multitasking azért
Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem használnám játékra, nem kell dedikált GPU
Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS
FullHD IPS-nek örülnék,
Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem nagyon
OS?
Lényegtelen.
Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD, legalább 256 és legalább 8GB ram.
Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új, bontatlan, de aprós új is játszhat.

:R

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#162532) policecars


policecars
csendes tag

Sziasztok,

a Lenovo weboldala szerint létezik a számomra tökéletes laptop, a 81X200F1HV [link] . Ryzen 4500u, 8 GB, IPS, érintős. Viszont a google erre a típusra pontosan nulla találatot ad. Van ötletetek, miért nem lehet(ett) kapni és érdemes-e várni arra, hogy pár héten belül megjelenik a kínálatban?

(#162533) hallador válasza beach head (#162530) üzenetére


hallador
addikt

Használt Üzleti. És komolyan mondom. A HP 250 nem lenne rossz, de mostanában ez a 250 nem az a 250 ami 5 éve volt.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#162534) Tikakukac válasza policecars (#162532) üzenetére


Tikakukac
titán

Hazai disztriket megzargatod és talán.

Mondjuk nekem a Flex szó instant ablakon kiugrás, de ha más nem, egy alaplapod csak lesz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#162535) policecars válasza Tikakukac (#162534) üzenetére


policecars
csendes tag

Köszi, írok nekik, hátha.

Rossz tapasztalataid vannak velük? Nézegettem a Vivobook Flipeket is, illetve amazonokon olvasgattam a véleményeket, de inkább a Flipekről írták, hogy törnek.

(#162536) Tikakukac válasza policecars (#162535) üzenetére


Tikakukac
titán

Ja, hát azt tudnak, igen. Addig amíg a garit simán intézik no para. Rendeztem megint maileket. Régi szép idők, mikor ügyfelek bizonygatták, hogy nem verték földhöz a gépüket csak hát egyszer csak eltört :P Aztán igen elég sok ilyen koppanással végződött, emberek meg álltak a 400k-s cuccokkal is olykor a semmiben.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#162537) ferni


ferni
őstag

Sziasztok, egy barátom most szeretne laptopot vásárolni, ő ezt nézte ki magának:
[link]
ASUS ROG STRIX G G531GT (G531GT-AL106)

Mint látjátok olyan 400k a határ, játékra lenne.
Van ennél jobb opció ennyiért?
Fontos, hogy minimum 120hz-es kijelző az legyen benne.

Sajnos se én, se ő nem ért hozzá annyira, mint ti itt mindannyian :P

Köszönöm szépen a segítséget :)

(#162538) Csandi válasza ferni (#162537) üzenetére


Csandi
őstag

Ez tudtommal az egyik legjobb opció, ha valaki kisebb kerettel akart gamer lapost venni akkor ennek a gyengébb hardverrel felszerelt verzióját linkelték mindig, így feltételezem még ezzel a hardverrel is jó vétel :)

(#162539) Alvin76


Alvin76
tag

Lányomnak tanuláshoz (szövegszerkesztés, excel, Powerpoint, filmnézés, youtube, netezés) keresek gépet, a mostani HP6470 helyett, amire ráült, és kitörött a bal zsanérja. :O
HP 840 g3, és HP 1040 G3 között vacillálunk. a kettő között mi a különbség? árban kb. ugyanaz...

(#162540) hallador válasza Alvin76 (#162539) üzenetére


hallador
addikt

A HP EliteBook 800-as sorozat a HP mainstream enterprise business vonala, ameddig a az 1000-es a lightweight convertible modell. Az az a régebbi 1000-es modellek, kifejezetten vezetőknek készültek.
Én a 800-as szériát jobban szeretem.
Hozzáteszem, hogy az Elite Dragonfly feleslegessé tette az EliteBook 1000-es szériát.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#162541) ferni válasza Csandi (#162538) üzenetére


ferni
őstag

Most nézem nem is a jó nevet másoltam ki, mert ez a
ASUS ROG STRIX G G531GU (G531GU-AL740)

Ha jól néztem ez az egyik legjobb verziója a laptopnak.
Ebben már 6 magos a proci, i7 stb, ez alá nem kéne menni. 8 GB RAM ami zavaró talán.

De vannak itt olyanok, hogy Strix Scar III G531.... Meg vannak Zephyrusok is....

Túl sok a név bakker.... :DDD
Szóval van a ASUS ROG STRIX G G531GU (G531GU-AL740)-nek olyan verziója akár Scar akár akármi, ami jobban megérné, mint ez a verzió? :D

Esetleg van más gyártótól ilyen ajánlat, ami megfelel ennek?

(#162542) Mikulásbá válasza ferni (#162541) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezt a topikot ajánlom,itt kérdezz inkább : [link]

(#162543) blue_23 válasza ferni (#162541) üzenetére


blue_23
senior tag

G531 Strix G: 120 Hz kijelző, 60% körüli színlefedettség, teljesen műanyag
G531 Scar III: 240 Hz kijelző, 96% körüli színlefefedettség, fém fedlap, keystone

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#162544) policecars válasza Tikakukac (#162536) üzenetére


policecars
csendes tag

Köszi, a T100 Transformer 6 éve bírja, talán ez is beválik. Ha kapható lesz :)

(#162545) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Segítséget kérnék! A nagyfiam egyetemre megy. Szeretne egy olyan laptopot ami legalább két évig kihúzza. A keret max 200 ezer. Tudnátok ajánlani esetleg? Ezt nézte ki, de szerintem a 4 giga ram kevés, főleg integrált vga-val. ASUS VivoBook 14 X413FA-EB218T Notebook. De nem értek hozzá. Ja és újat szeretne.
Köszönöm!
Kérdésekre a válaszok:
1. Most. Sürgős.
2. Max 200 ezer.
3. Egyetemi tanulmányok segítése. Nem grafika vagy video. Humán. (Pénzügy, gazdaság)
4. Nem kell játék.
5. 14" legalább és FHd.
6. Sokat és igen.
7. Win 10.
8. SSD 256Gb. Memória, hogy fusson döccenés mentesen a win 10 és az Office. Optikai meghajtó nem kell.
9. USB, Bluetooth, Wifi, esetleg HDMI.
10. Új gép.

[ Szerkesztve ]

(#162546) Tikakukac válasza policecars (#162544) üzenetére


Tikakukac
titán

6 évet lehúzott T100-al? Azt a kutyamindenségit. Akkor tényleg elnézést a kifejezésért, de a léc az nincs felrakva túl magasra :N 19-re lapot húzni meg, biztos jó szerencsejátékos is :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#162547) smekone


smekone
tag

Sziasztok!

Páromnak szeretnék laptopot vásárolni a következő felhasználásra: Internetezés, word, excel, power point.

Igények:
-14-15 zoll-os kijelző
- belső tárhelyből minél több( sajnos nem vagyok tisztában vele hogy laptopoknál mi számít soknak)
-használt is szóba jöhet
- a következő 2 hétben szeretnénk megvásárolni
- a rászánt keret maximum 150.000 HUF

A huawei D14-15-ről mik a tapasztalatok?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#162548) HSCS


HSCS
csendes tag

Sziasztok !

Laptop vásárlás előtt állok, rég nézelődtem már gépek között sok sok évvel ezelőtt.
Nézegettem most őket, és felmerül bennem egy kérdés.

Létezik még kivehető akkus gép ?
(régi gép ilyen, jó lenne ha az új is ilyen lenne)

Köszi a segítséget !

(#162549) Tikakukac válasza HSCS (#162548) üzenetére


Tikakukac
titán

Mind kivehető szinte 99%. Annyi, hogy ehhez kell 2-4-6-8 csavart lekapni még előtte. Most miért szeded ki az akkut, hogy ennyire muszáj?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#162550) Cben


Cben
csendes tag

Sziasztok!

1.osztályos gyerkőcömnek vennék laptopot (ha beüt az iskola zár erről tanulna).
Játék nem lenne :) max a MINECRAFT
15,6"
Keret 150 max 200
Hurcolászva nem lesz.
Win 10
SSD jó lenne
(párom szerint az ujjlenyomatolvasó az kell bele :) )
Lehet új és használt is.

Használtban ezt néztem ki: [link]

Köszi a segítséget !

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.