Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19751) ViZion válasza Hauptmann (#19749) üzenetére


ViZion
félisten

Lehet, tudom, h volt ilyen, csak gondolkodni nem sikerül most, sry. Ha D1-et szeretted, akkor DX szerintem. Én megvettem a soar-t, majd el is adtam. Azt hittem hibás, mert BSoD-t dobott, de havernál jó volt... mire rájöttem, h HT link tuningot nem szereti, ehhh. Játékban nem volt jobb hangja, mint a DX-nek, hiányzott a Xonar switch, ilyesmik. Creative lett, újan, az megy apróra, egyelőre itt az X-Fi HD, de nekem a DX hangja még most is jobb, de lehet már csak beképzelem :B öregszem na.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19752) Hauptmann válasza ViZion (#19751) üzenetére


Hauptmann
addikt

Meggyőztél, nincs kedvem kísérletezni huszonpár ezer Ft-ért, a D1 már bizonyított. Ha nem esik be használt DX addig, január elején megveszem újonnan.

(#19753) Inc.corp. válasza jaja1981 (#19750) üzenetére


Inc.corp.
tag

Én az erősítőnél keresgélnék, mert ha a PC-ben lévő hangkártya (legyen bármelyik is) 5.1 analóg formátumra vissza tudja alakítani a digitális jelet,akkor várhatóan az erősítő is(kivéve,ha pl.nem ismeri az adott kódolást).Ha optikán küldöd ki a jelet,akkor max a hangerőt tudod változtatni, mást nem Hiába állítasz bármit is a hangmenüben, az a hangkártya által előállított analóg jelre vonatkozik nem a digitális kimenőre.

(#19754) AngerFîsT válasza Hauptmann (#19752) üzenetére


AngerFîsT
tag

Pedig van aprón úgy 3 darab is :D

I Say Anger you say FisT!

(#19755) Hauptmann válasza AngerFîsT (#19754) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, és mindegyik jegelve, ez az én értelmezésemben azt jelenti, hogy nincs.

(#19756) Joezyka válasza DarthSun (#19736) üzenetére


Joezyka
senior tag

és (#19735) Inc.corp. :
Kitakarítottam a registry-t amennyire lehetett. leszedtem minden olyan programot ami gyanús volt, hogy nem tudom mi az. Minden a hangkártyához kapcsolodó programot is leszedtem. Csatlakoztattam, a w7 nem látta. Driver fel, akkor felismerte, és a helyzet változatlan :( . ugyanúgy förtelmes a hangja. Leszedtem az ASUS drivert, csak a home theater-t hagytam fent, így legalább a hangzásban van egy kis "boost" az alaphoz képest. Még lehet visszaváltok w10-re, ha egyszer lesz időm hozzá. Már felfrissítettem szóval jogtiszta a w10-em, csak memóriakezelési problémáim adódtak amiket nem lehetett megoldani.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#19757) Inc.corp. válasza Joezyka (#19756) üzenetére


Inc.corp.
tag

Akkor az utolsó ötletem egy másik gépen való próba,ha ott sem jó akkor az U7,ha igen,akkor ez a pc.

(#19758) DarthSun válasza Joezyka (#19756) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nemtudom, szerintem is lehet hogy akkor valami gond van az U7- el vagy a számítógépeddel :U

A 3 test probléma nem megoldható.

(#19759) Iceman83


Iceman83
tag

Sziasztok,
Hyperx Cloud füles mellé szeretnék egy hangkártyát vásárolni, ami minőségben már jobb lenne, mint az integrált alaplapomon lévő.
A Creative Sound Blaster Z helyett mit ajánlatok ami ugyan olyan jó teljesítményű, mert nem lehet most kapni Sound Blaster Z és sürgős lenne.
Amin könnyen lehet váltani hangszóró és füles között ha hátra vannak bedugva.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#19760) Inc.corp. válasza Iceman83 (#19759) üzenetére


Inc.corp.
tag

A hónap második feléig azt kapod ami az üzletekben megmaradt, az idei/jövő rendelések kb.az utánra realizálódnak.A Creative-nél gondolom az OEM vagy a legkisebb Z-re gondoltál,amit ezek szerint jobban vittek mint az ASUS Strix Soar variációkat.Amennyiben nincs szükséged sokpontegyre és csak füleshez kell, esetleg körülnézhetsz a DAC topikban.Vannak olcsóbbak is.Mondjuk egy DAC-nál számít a forrás is természetesen,youtube meg egyéb netes agyontömörített zörejekhez (amiket gyakran én is hallgatok:) felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#19761) Iceman83 válasza Inc.corp. (#19760) üzenetére


Iceman83
tag

Köszi az infót.
Nekem kell 7.1 ezért hangkártya jöhet szóba.
Akkor ASUS Strix Soar tűnik jó választásnak?

[ Szerkesztve ]

(#19762) Inc.corp. válasza Iceman83 (#19761) üzenetére


Inc.corp.
tag

A helyzetet tekintve, (hogy sürgősen kell) szerintem bevállalható.Itt a fórumon(amiről tudok) ViZion kollegának volt ilyenje,de hamar megvált tőle mivel neki nem tetszett.Ő az ASUS D1(PCI) / DX(PCIe)-hez viszonyította(ezek régebbi kártyák).Kifejezetten nem rakta "tiltólistára" a Strix-eket,de érdemes lenne megvárnod,hogy mit mond.Arra még figyelj,hogy a kereskedők elég gyakran a Strix Soar-hoz(~25K) a Strix Raid Pro(~35K) képét rakják ki,tehát a legkisebbhez nincs külső vezérlő.

(#19763) ViZion válasza Inc.corp. (#19762) üzenetére


ViZion
félisten

:R Annyi "bajom" volt vele, hogy az FX tuningját nem szerette, de ez egyedi dolog. DX-hez jobb az SW, Xonar switch-el a profilváltás két kattintás, Soar progija lassabban tölt be, mivel ott meg kell nyitni mindent egyben. Zenére mindkettő jó, játékra DX nekem a favorit, de ez is szubjektív, kinek melyik hangzás a bejövősebb.

Fent a keresőben is lehet találni bejegyzéseket, nem mai kártya ez sem, érdemes olvasni.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19764) chester91


chester91
senior tag

Sziasztok!

Hangkártya vásárlásra adtam a fejem. PCIe csatlakozással, optikai csatlakozóval a későbbi fejlesztéshez. Amik eddig felmerültek, az az Asus Strix Soar, Creative Soundblaster Audigy RX, Creative Soundblaster Z Bulk. Ezeken kívül van e valami javasoltabb, vagy ezek közül érdemes választani az egyiket?

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#19765) Iceman83 válasza Inc.corp. (#19762) üzenetére


Iceman83
tag

Még ezt néztem Creative Soundblaster Audigy RX van olyan jó mint a Z típus vagy Soar?

[ Szerkesztve ]

(#19766) Iceman83 válasza Iceman83 (#19765) üzenetére


Iceman83
tag

Ezeknél Creative Soundblaster Audigy RX vagy Soar típusoknál hangfal nekem 2.1 és a Cloud csatalakózókat dughatom mindet hátra és winbe váltani mit akarok éppen használni füles vagy hangfal?

[ Szerkesztve ]

(#19767) Inc.corp. válasza Iceman83 (#19766) üzenetére


Inc.corp.
tag

Iceman:Ittössze tudod hasonlítani őket.Egyszerre füles és hangfal csatlakoztatása csak a Z-nél működik.Valamint az RX 7.1 a Z 5.1.Technikailag(és szerintem is)a Z a jobb,kb. annyival amennyivel drágább.
chester91:Ebben a kategóriában a Creative Z.Lehet OEM is,azon nincs led és E.M.I.pajzs egyébként ugyanaz.Nagyjából a legfőbb különbség,hogy az ASUS 7.1-es a többi a füleden múlik.

(#19768) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!
Lassan dűlőre jutok: a kiszemelt egy Creative Soundblaster Z. Viszont mivel a csatolófelület PCIe, ezért nem biztos hogy elfér a VGA miatt. Azt kérdezném a z tulajoktól, hogy a hangkártya behelyezésekor a PCIe csatoló szélétől kb mekkkora helyet foglal?
Nekem ilyen alaplapom van.

(#19769) ViZion válasza redingitell (#19768) üzenetére


ViZion
félisten

Hány VGA-d van? Hány slotosak?
HA 1 VGA van, akkor a rövid PCIe csatiba és a 2. VGA slotba is mehet. HA 2 VGA van, akkor rizikó, h elfér-e.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19770) chester91 válasza Inc.corp. (#19767) üzenetére


chester91
senior tag

Köszi!

Én is a Bulk felé hajlok, korábban, amíg az Audigy RX 16-18 között mozgott, a felé tendáltam, de most, hogy 20 fölé kerekedett, inkább a Z.

Mivel 7.1-es hangrendszer elérhető árban nem nagyon van, így maradok az 5.1-nél, abban is majd keresek egy elérhető árút, amin már van optikai s/pdif csatlakozó, mert az alacsonyabb árkategóriánál mind koaxiális csatlakozóval bír.

[ Szerkesztve ]

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#19771) redingitell válasza ViZion (#19769) üzenetére


redingitell
senior tag

CSak 1db rx 480 van abba a csatiba, amelyik a procihoz van közelebb. Totál azt hittem, hogy csak a rövid PCIe-be csatlakoztathatom. Egy hosszú és 2 rövid PCI slot meg szabad

(#19772) ViZion válasza redingitell (#19771) üzenetére


ViZion
félisten

...akkor van hova dugnod :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19773) redingitell válasza ViZion (#19772) üzenetére


redingitell
senior tag

:R

(#19774) Inc.corp. válasza redingitell (#19771) üzenetére


Inc.corp.
tag

Igen,hasonló cipőben járok én is.A Creative Z a 2.VGA/PCIe slotban csücsül.Az elsőt 1x azonnal elbuktam a proci hűtő miatt, a másodikat a VGA kártya miatt(talán cipőkanállal beférne,de a hűtés miatt nem tettem oda).Nem véletlen,hogy inkább lehagyják a PCI aljzatokat a lapokról, de még úgy sem lehet használni a PCIe 1x-ket.Aki több VGA-t működtet annak meg hiába van több PCIe 1x csatija,azokat szépen letakarják a kártyák.Arról nem is beszélve,hogy ha pl.egy PCIe x4 SSD tárolót akar valaki tenni a gépébe (mondjuk én) akkor az előzőek miatt már nincs hova tennie és vehet egy jóval túlárazott "gamer+turbo+ultra"lapot,hogy legyen egynél több 4xPCIe csatolója.Nem is értem ezt a tervezést.

(#19775) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

Hi! Aki jártas a hangkártyák világában...nem tudja esetleg hogy hova lettek a Creative hangkártyák a boltok polcairól?

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#19776) ViZion válasza Zoli54213 (#19775) üzenetére


ViZion
félisten

Pult alatt nézted? ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19777) Mydgard


Mydgard
tag

Csao!

Berendeltem ma az alza.hu-rol egy X-Fi HD-t, erdemes felrakni a gyari driver-et hozza vagy jo csak ugy alapbol is?

HP Omen 15 | Intel® Core™ i7-10750H | NVIDIA® GeForce RTX™ 2070 Max-Q | 16GB DDR4 | 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

(#19778) r0b1


r0b1
tag

Sziasztok!

20 ezer Ft-ig lehet olyan belső hangkártyát kapni ami érezhetően jobb egy Asrock B150M Pro4s hangkeltőjénél, az alábbi igények figyelembevételével?
Sztereó zenehallgatásra kellene, meg néha kis játékra, szóval elég a 2.0. Egy Genius SP-HF1250B hangfal és egy Superlux HD681 EVO menne róla, mindenképpen belső hangkártyát szeretnék (azt hiszem PCI Express-nek hívják), nem usb-set.
Ahogy nézem ezeket a belső hangkártyákat, Asus xonar, Creative X-Fi HD, már mind 5.1-esek, de nekem arra nincs szükségem, esetleg ebben az árban még így is jó választás lehetne?
Köszi!

(#19779) superg


superg
senior tag

Ö lenne egykérdésem ,lehet amatőr.Vettem egy Asus Xonar DX/XD/A-t ,ilyenek a kimenetei [link]
Most ezt egy 2.0-ra hogy is kell rákötni.Fejhallgatót mire kössem?

(#19780) pulutodurumo válasza superg (#19779) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A front lesz a nyerő.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#19781) Inc.corp. válasza r0b1 (#19778) üzenetére


Inc.corp.
tag

20K-ért újonnan ASUS DG/DGX DS/DSX a D1/DX már felette van valamint ezeknek nincs külön fejhallgató kimenete, ha az fontos, ill.Creative RX,de azon meg két mikrofon bemenet van és összességében szerintem érdemes inkább egy Z-t venni (ha csak nem akarsz egyszerre két mikrofont használni).A többi Creative és ASUS is mind 20K felett van, itt viszont szinte mindegyiken van külön fejhallgató kimenet+fejhallgató erősítő,azaz maradhat folyamatosan bedugva a Genius is meg a Superlux is.A Creative X-Fi HD külső kártya és nem tud 5.1-et.A sokpontegyes kártyáknál is tudsz 2.0/2.1-ben hallgatózni,ilyenkor csak a front kimenetet használod.A Superlux-ot nem igazán tudom hová tenni (legalábbis az adattáblája szerint) mivel ilyen tudással általában a több tízezres fejhallgatók rendelkeznek.Az ár-érték aránya tűnik a legvalósabb adatnak, de ettől még jól szólhat és egy hangkártya jót tesz neki.

(#19782) superg válasza pulutodurumo (#19780) üzenetére


superg
senior tag

Kösz :)
Most van egy Asus Xonar XD meg egy pont fentebb említett Creative X-Fi HD hangkártyám
Mindkettőt használtam vette itt aprón.Először Asus XD-t aztán olvastam hogy fejeshez jobban ajánlott a külső,meg azon van fejh.erősítő is stb ,pont volt egy eladó,megvettem.
Creative megy PnP is de én feltettem amit találtam drivert.
Egyelőre jó mind kettő.Én is pont fent említett Genius hangfallal és mikrofonos fejessel használom.Még további hallgatózás követően döntöm el melyik marad,mert az egyik ugye felesleges lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19783) voros12


voros12
csendes tag

Sziasztok!

Van nekem egy HyperX Cloud I-es headsetem, és nemrég azt vettem észre, mintha a jobb oldali rész hangosabban szólna mint a bal. Talán mintha a basszus lenne nagyobb benne. A gépben egy Asus B85M-G alaplap van, és a füles az első jackre van rádugva, kipróbáltam a hátsó jack-en is de ugyan úgy hallottam egy kis különbséget. Sajnos más fülessel nem tudtam letesztelni hogy ott is ez van-e.
Szerintetek ez lehet a hangkártya miatt?
Érdemes lenne nekem ehhez a füleshez venni egy hangkártyát, illetve ha igen milyeneket tudnátok ajánlani maximum 20e forint környékén. Illetve ami nem PCI csatis mert abból csak 1 van az alaplapon.

(#19784) superg válasza superg (#19782) üzenetére


superg
senior tag

Illetve még annyit hogy használtan mindkettő 20 alatt volt(13,17K)
(#19783) voros12:Nekem is Hyperx Cloud van csak a Core verzió ,fülhallgató sincs ?,abból minden háztartásban akad nehány.Illetve telefonra dugd rá hogy ott hogy szól.Egyébként mindenképp vegyél szerintem
legalábbis nekem az alaplapi nagyon gyenge,ez már megérdemel külön hangkártyát.És ha csak fejeshez kell inkább a DAC topikban érdeklődj az szól inkább a fejesekről

[ Szerkesztve ]

(#19785) Tomacko válasza r0b1 (#19778) üzenetére


Tomacko
senior tag

A xonar DS/DSX vonalat felejtsd el, silány ócska vacak a mai alaplapokhoz mérve..... saját tapasztalatból mondom. A xonar DG/DGX a fejeseden tud javítani a rajta lévő fejeserősítő miatt. Konkrétan én mikor be tettem a gépbe a gyári OPA-val a Xonar DS-t és A-B teszteltem a kimeneteket hát majdnem sírtam. Na nem az 5ezer forint miatt amit kiadtam érte használtam anno, hanem a sok időt amit rá pazaroltam. Egy jó OPA csere viszont nagyon jó irányba viszi előre és szerethető jó hangot tudsz kihozni belőle. Én bkercso fórumtársunk OPAgreen-t használom.

Tomi

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#19786) voros12 válasza superg (#19784) üzenetére


voros12
csendes tag

Szia!

Köszi a választ.
Megpróbáltam bedugni a telefonba és úgy nem éreztem hogy a jobb hangosabb lenne, tehát szerintem a géppel lesz valami gond. Illetve milyen hangkártyát tudnál ajánlani ehhez, olyan 20 ezer forint környékén.
És érdemesebb belső vagy külsőt venni. Az a gond hogy mivel elég nagy videókártyám van, nem tudom hogy férne be alá egy hangkártya ezért lehet inkább külső lenne célszerű.

(#19787) redingitell


redingitell
senior tag

Köszi mindenkinek a segítséget. Creative Soundblaster ZX lett, ami ma meg is jött. Az első tesztek alapján nagyon nem bántam meg.

(#19788) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Beszereztem ma egy DX-et. A kérdésem az, hogy melyik PCI-E slot-ba érdemes tenni a kártyát? Régen úgy tanultam még az ISA slot-os időkben, hogy a VGA-tól legmesszebb eső slot-ba érdemes berakni a hangkártyát, a PCI slotnál is ez volt az ajánlott? Most mi a helyzet?

(#19789) superg válasza voros12 (#19786) üzenetére


superg
senior tag

Külsőt is lehet sőt,fejhallgatókhoz inkább azt ajánlják mert nem szedi össze a zajt a gépből.Van külön topikja[link]
20 alatt csak használtak vannak többnyire,legalábbis az ott ajánlottak közül,én is használtam vettem mint írtam.

[ Szerkesztve ]

(#19790) sNk77


sNk77
aktív tag

Sziasztok, rendeltem egy AT ATH-AD500X-et és majd egy Asus Z170 Pro Gaming alaplappal fogom használni főként FPS játékra (multi 5v5, nem bf-ek), a maradék zene. Tudnátok ajánlani hangkártyát mellé, hogy azt halljam honnan jönnek ? Vagy esetleg DAC vagy AMP(?) a jobb-e, ezeket nem igazán tudom, hogy micsodák. Esetleg bőven elég neki az alaplai integrált cumó ? Nem szeretnék sokat költeni rá, 20-25 ezer. A válaszokat előre köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

nádpálca

(#19791) Inc.corp. válasza sNk77 (#19790) üzenetére


Inc.corp.
tag

Üdv
Az alaplapi kártyáknál,kevés kivétellel, minden jobb.Ehhez a füleshez valami ilyesmi illene:[link],de ez mondjuk használt,másrészt így is drágább mint a keret.Mindkét kitételhez (játék,zene)ettől a kategóriától indulnának a kártyák árban és minőségben.Valamint nem írtál a kommunikációról (TS,Ventrilo stb.), hogy milyen mikrofonos megoldást használsz.Ugyan is ha vmilyen kimondott DAC-ot (fejhallgató erősítő)választasz,akkor azokon nagyrészt nem lesz mikrofon bemenet.Az alaplapi mikrofon bemenet teljesítményben és minőségben is rosszabb megoldás.Tehát a keretet figyelembe véve:belső kártyának ASUS xonar DG/DGX,D1/DX esetleg Strix Soar,Creative Z,külső kártya;Creative X-Fi HD,ASUS U5/U7 (ezeken van mikrofon bemenet)

[ Szerkesztve ]

(#19792) sNk77 válasza Inc.corp. (#19791) üzenetére


sNk77
aktív tag

Szia, igen kelleni fog a mikrofon része is. Majd veszek valamilyen felcsiptethetőt. Megnézem majd ezeket, kösz a tippeket.

nádpálca

(#19793) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok
Tudom nem ide tartozik,de megpróbálom.
Ez lenne a kérdésem

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#19794) chester91


chester91
senior tag

Sziasztok!

Múltkor már felmerült egy kérdés, és akkor a válaszok alapján az SB Z Bulk volt a nyerő. Viszont jelenleg elég érdekesen alakulnak az árak, és újból feltenném a kérdést, hogy a következők közül melyik lehet a bestbuy:

- Creative Soundblaster Audigy RX 23.503 Ft
- Asus Strix Soar 24.195 Ft
- Creative Soundblaster Z Bulk 29.324 Ft
- Creative Soundblaster Z 31.636 Ft
- Asus Strix Raid Pro 34.883 Ft
- Asus Xonar Phoebus Solo 38.282 Ft

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#19795) redingitell válasza chester91 (#19794) üzenetére


redingitell
senior tag

Hát nem tudom, de a 31K-t sokallom. Itt 25K körül van, ingyenes szállítással. Hétfőn rendeltem, csütörtökön nálam volt.

[ Szerkesztve ]

(#19796) Inc.corp. válasza sNk77 (#19792) üzenetére


Inc.corp.
tag

A felcsíptethetőt szerintem kerüld el,mert kiátkoznak a ts-ről:)Annál már egy állványos kondenzátoros is jobb.Nekem dinamikus állványos van,azt mondják olyan mintha (kis túlzással)egy rádió stúdiójából beszélnék.

(#19797) chester91 válasza redingitell (#19795) üzenetére


chester91
senior tag

Ez így elég jól hangzik, valószínűleg az lesz akkor, hacsak nem valakinek van jobb ötlete :) Köszi az infót :)

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#19798) Inc.corp. válasza Bacusuz (#19793) üzenetére


Inc.corp.
tag

Üdv
Alapvetően egyszerre csak egy eszközt tudsz használni.Esetleg az alapértelmezett eszköz és az alapértelmezett kommunikációs eszköz beállításokkal lehetne próbálkozni.Mi lenne a cél az egyidejű működéssel?

(#19799) Bacusuz válasza Inc.corp. (#19798) üzenetére


Bacusuz
őstag

Tudod az öregem már nem egy mai darab, és nehézkes neki megérteni hogy kapcsolja át.
Alapértelmezettként a beépített hangszórot használja, de most kitalálta hogy van egy 2.1 hangszórója hogy az is szóljon ha bekapcsolja, ha pedig a tv-t bekapcsolja oda is átmenjen a hang.
Szóval nem megoldható.azert köszi

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#19800) Laci13


Laci13
tag

Sziasztok
Sound Blaster Z 5.1 játékokhoz jó egy pl Sennheiser GSP 300 fülesnek adna jó térhangzást?
Érzeni 5.1 és 7.1 közti különbséget ?
Asus Soar 7.1 jobb választás lenne Sound Blaster Z helyett térhatás miatt?
Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.