Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82701) Zaied válasza Amerigo57 (#82700) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A márka ragaszkodásra írtam a dolgot, hogy azért ehhez szerintem kár ragaszkodni :)
Nem tudom hogyan fogja, de a CM710/711 lemaradt!

Nem az RP volt aki kilopta innen az ajánlót(hivatkozás nélkül említette)?

(#82702) Synthwave válasza Zaied (#82701) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ki az az RP? Wut?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#82703) Zaied válasza Synthwave (#82702) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

(#82704) Synthwave válasza Zaied (#82703) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ott van forrásnak a PROHARDVER!. Érdekes betűszedettel.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#82705) Zaied válasza Synthwave (#82704) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Már ott van, inkább így fogalmaznék, felszólítás után sikerült a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#82706) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Üdv!

Szeretnék vezetékmentes egeret venni, akksisat. Sokat használom (játékra már nem igazán), és legalabb 3 méterről. Nem szeretnék rá tízezreket költeni, főleg a mai élettartamok miatt.

Jelenleg két ilyen van. (két felhasználónak)

Nem is rossz, méretre, gombokra, akksira, árra, kattintáshangerőre, hatótávra nézve be is vált. Újonnan elég jók voltak. Még nincsenek egy évesek, de az egyik akksija már halódik, (a többet használté), a görgetés az ami elejétől gyengén muzsikál, opos állítástól függetlenül.

Jó lenne valami jobb, ha már újat veszek, esetleg tud e valaki ajánlani amolyan ebayosat (vagy aliexpress stb), mivel többtizezret nincs kedvem kiadni egérre.

Esetleg erre látatlanba vélemény?

Vagy valakinek van ilyen kinti egerek közül valami tipp?

Előre is köszi a válaszokat.

(használtat nem szeretnék.)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#82707) TeebyKay válasza Kuruc2 (#82706) üzenetére


TeebyKay
őstag

Sajnos ezek az egerek mind lutri, vagy kicsit szar, vagy nagyon szar, a topic lakók nem szoktak ezekkel kísérletezni, inkább egyszer vegyen az ember egy jobb egeret, mivel utólag a hibáit javítgatni pár száz, max ezer forintos tétel szokott lenni és van akinek sok évig gondja sincs vele. A legolcsóbb vezeték nélküli amit jó szívvel tudnék ajánlani az a Logitech G305 (vagy G304 külföldről).

[ Szerkesztve ]

(#82708) tigerk


tigerk
tag

1. Mennyi a keret?
Jó lenne 25k alatt.De ajánlott esetben max 35k.
2. Használtpiac játszik?
Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik?
Szeretném elkerülni de ha nincs más akkor játszik.
4. Mire használnád az egeret?
Általános Gaming semmi fancy cucc
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
Fingertip
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
19 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
2800DPI a mostani.
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
Vezeték nélküli mágiát kerülném.
min2-4 plusz gomb egy két makróhoz.
Bírja a strapát ne dupla klikkeljen 2 év után.Normális és friss driver, egyszerű makrózással mert a mostani genius gila egy lapát xxxx mind szoftveresen és hardveresen.
Segítséget előre is köszi. :D

[ Szerkesztve ]

(#82709) Kuruc2 válasza TeebyKay (#82707) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Nézegettem, de ez nagyon kicsi. És sokan írják is hogy nekik is az.
Igazából a jelenlegijeimnél is jobb lenne nagyobb nekem. :S
(ez volt az egyik ok az áron kívül amiért kénytelen voltam ezekkel a cirkuszi kínaiakkal próbálkozni.)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#82710) TeebyKay válasza Kuruc2 (#82709) üzenetére


TeebyKay
őstag

A nagyobb méretűek a Logi G603-al indulnak, ha annak az árát már sokallod akkor kénytelen leszel kísérletezni azokkal a kínai egerekkel, vagy esetleg megbarátkozni egy használt egérrel, bár jelenleg azok se sokkal olcsóbbak az újaknál tapasztalatom szerint.

(#82711) Kuruc2 válasza TeebyKay (#82710) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Típushibás görgőbajos, rövid élettartamos, sok a panasz rá, 20+ kategóriában ez számomra totál vicc. 10 kínai egér ugyanennyiért (akár egy év élettartammal is) 20-szor annyi ideig húzza ezek szerint.
Számomra netezni meg jó az is. Azért köszi a tippeket.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#82712) Synthwave válasza tigerk (#82708) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Általános Gaming semmi fancy cucc"

Tehát fancy. :D


"Vezeték nélküli mágiát kerülném."

Nincs "mágia". Van már olyan, ami legkomolyabb eSport szinten is megállja a helyét.

"ne dupla klikkeljen 2 év után."

Hajajj, vannak elvárások. 2021-ben ez annyira nem pálya. :DDD Talán az optikai switch-ek lesznek akkor előnyben. Viszont a kapcsolócsere párszáz forintos tétel, szóval...

Néhány jó fingertipes cucc:

Cooler Master MM710
Cooler Master MM720 (optikai switch)
Xtrfy M42
Razer Viper Mini (optikai switch, viszont Synapse driver)
G-Wolves Hati HT-S
G-Wolves Skoll Mini

A Viperen kívül mind PixArt PMW 3389. Top tier szenzor, de nem erőltetném vele a 1900+ cpi-t (ahogy a másik nagy kedvenc PMW 3360-nal sem a 2000+-t), mert efölött 32 frame-nyi smoothing jelentkezik.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#82713) schray


schray
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni vezeték nélküli egérre. TLDR háttérsztori lent:
1. Mennyi a keret? - max 20e Ft
2. Használtpiac játszik? - csak bontatlan, vagy egyszer kipróbált de amúgy garos
3. eBay, külföldi rendelés játszik? - nem
4. Mire használnád az egeret? - Lightroom, Photoshop, Office, stb.
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - hát egérfüggő, a palm/fingertip kb.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. kb 17cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - 800-1500, jó lenne ha lehetne állítani, pl PS-ben rajzolásnál kisebbre venni
8. Egyéb igények - Produktivitás a fő szempont, több és jól programozható funkció gomb, állítható dps jó lenne. NEM LEHET LOGITECH (ld. lent). Játékra elvétve használom, akkor se kompetitiv FPS

Háttértörténet :D
Sajnos új egeret kell vennem, mert a Logitech G602 most már négy különféle hibát produkál kb 2 év nettó használat után és tarthatatlan a helyzet (ha valakit érdekel: akadozik a görgő, nem megy a középső kattintás, érintkezési hibás a vevő, és egyszerre több gombot is érzékel az oldalán egyet lenyomva).

Az előző egerem egy MX Master volt, még talán első generációs, de azzal is egy rakás minőségi gond volt, ahogy több más Logitech hardveremmel is. Hiába gyártanak néha zseniális dolgokat, egy-egy modell vállalhatatlan minőségben kerül ki tőlük, cserébe jó drágán. A G602-őt szerettem, de ezen a ponton én ennek a gyártónak több pénzt nem vagyok hajlandó adni, emiatt kiesik jóformán a kapható egerek 70%-a, főleg azok, amikről tesztek és vélemények vannak, úgyhogy hálás lennék ha segítenétek :) Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

71% víz

(#82714) Zaied válasza schray (#82713) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ebbe a keretbe csak 1 versenyző van a G305, de ha rajzolsz inkább akkor Wacom tábla.

(#82715) schray válasza Zaied (#82714) üzenetére


schray
tag

Nem rajzolok, fotó szerkesztésre kell, wacom táblám van amúgy, Logitech-re meg nem adok többet pénzt, ahogy írtam is. 25-30e körül esetleg?

71% víz

(#82716) schray válasza Zaied (#82714) üzenetére


schray
tag

Félreértést elkerülendő: tudom, hogy nem szabad márka alapján választani és biztos vagyok benne, hogy a G305 egy jó egér, ezt nem vonom kétségbe. De annyit szívtam már Logitech holmikkal, hogy egyszerűen nem tudok jó szívvel további pénzt költeni olyan termékre, amit ők gyártanak. :/

De köszi a segítséget azért :)

71% víz

(#82717) Zaied válasza schray (#82715) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

3 opciód van összesen, bármennyi pénzed is van Logi nélkül :D
1. Steelseries Rival 3 Wireless (nem tökéletes a wireless minősége, de szerintem ps re jó lenne)
2. Glorious Modle O Wireless (baromi rossz a QC kontroll a cégnél)
3. Razer Viper Ultimate
Mindnek rosszabb a progija mint a Loginak. A G602peches széria sokaknál amúgy.

Az én szubjektív véleményem hogy PS/Ligthroomra untig elég egy jó mechanikus billentyűzet+Wacom tábla, sokkal gyorsabb használni egér nélkül és produktívabb is.

[ Szerkesztve ]

(#82718) TeebyKay válasza Zaied (#82717) üzenetére


TeebyKay
őstag

QC kontroll? A QC nem a quality control amúgy is? :D A minőség ellenőrzés ellenőrzés? :D Bocs :D

(#82719) schray válasza Zaied (#82717) üzenetére


schray
tag

Értem... :U Köszi :)
Tegyül fel a Logi kap egy utolsó utáni esélyt tőlem :))

Mi ajánlott, ismerten jó széria még amin több gomb van?

(+ microsoft egerek nem jók? )

71% víz

(#82720) Zaied válasza TeebyKay (#82718) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

schray
Kábelesbe több opciód lenne.
Logitech G Pro Wireless akcióba(annál jellemző a főkapcsoló hiba sajnos, de lehet kifogsz egy jót, enyémmel még semmi baj)
A Microsoftnak az Intellimouse egerei jók és kész, nem tudom hogy most gyárt e vezetékmenteset, de annak is rosszabb lehet a vezetékmentes megoldása.

TeebyKay
Leesett XD Csak simán minőség ellenőrzés rossz.

[ Szerkesztve ]

(#82721) Ezustroka


Ezustroka
tag

Sziasztok!

A régi Logitech G203-as egeremben sajnos tönkrement a mikrokapcsoló. Próbáltuk kicserélni új Omron kapcsolókra, de sajnos nem sikerült jól a forrasztás, próbáltuk javítani is, de most már úgy vagyok vele, hogy inkább cserélem az egeret.

Szerettem az előzőt, de okulva abból, hogy nekünk nem nagyon megy a forrasztás, máshoz vinni szintén macerás, arra gondoltam, hogy olyan egeret keresek, amelyikben forrasztás nélkül cserélhető a kapcsoló. Úgy láttam, hogy ez a lehetőség kizárólag az Asus bizonyos egereinél adott. Túl sokat nem szeretnék költeni a cserére, szeretek fps játékokkal játszani, de már nincs rá végtelen időm, meg esport játékos sem vagyok.

Szóval ahogy nézelődtem arra jutottam, hogy mivel szeretem, ha van két oldalgomb, az ASUS ROG Strix Impact II egér lehet a befutó. Jól gondolom, hogy ez megfelelő lehet nekem?

Köszi a segítséget!

(#82722) schray válasza Zaied (#82720) üzenetére


schray
tag

És a G604? Szívem szerint vennék még egy G602-őt, kényelmes, kézre áll, mindent tud, ami nekem kell, csak hát a minőség... A G604 szemre tudja ugyanazt, lehet tudni róla valamit?

71% víz

(#82723) Zaied válasza Ezustroka (#82721) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

schray
Passz, én nem próbáltam még, de már nem is fogom :DD

Ezustroka
Van egy G203 belsőm ha érdekel írj rám, hibás kábellel és házzal kaptam, de a belső elektronika hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#82724) schray válasza Zaied (#82723) üzenetére


schray
tag

Na akkor én kipróbálom, aqua-n akciós. :DD
De lehet taktikus leszek és egy év múlva eladom, és veszek egy másikat, nem várom meg, amíg elkezd szétmenni, mint a g602 :DDD

71% víz

(#82725) Zaied válasza schray (#82724) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Vagy a Logi supportnak írsz, ők kezesebbek ilyen téren. Sajnos ez ilyen mostanában, nincs igazán garantált minőség, főleg vezeték nélkülibe, ott a Logi amúgy is piacvezető indokoltan.

[ Szerkesztve ]

(#82726) Amerigo57 válasza schray (#82722) üzenetére


Amerigo57
őstag

schray
A RTINGS szerint valamivel jobb egér , a Logitech G604 , mint
a Logitech G602 . - Én maradnék a G602 -nél.
Link:
Mind kettő akciós , a Itt. Link

[ Szerkesztve ]

(#82727) chatran válasza Zaied (#82717) üzenetére


chatran
őstag

"Steelseries Rival 3 Wireless (nem tökéletes a wireless minősége)."
Rosszabb, mint a G305 lightspeed technológiája?
Online FPS játékokra nem alkalmas?
Pedig erre akartam cserélni a G305-öt, csak egy jó akcióra várok.

(#82728) Zaied válasza chatran (#82727) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Hát a G305-öt én nem cserélném le rá érezhető visszaesés.
Határeset, komolyabb szinten én nem ajánlanám online FPS-re(a G305-höz képest több mint a duplája a késés).
Minőségre amúgy jobb lenne/jobbnak érződik.

(#82729) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

Tudja valaki, hogy a Logitech G703 HERO Kelet-Európai (910-005640) és Nyugat-Európai (910-005641) kiadásai között mi a különbség? :F

Üdv:
Rhino666

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#82730) ferni válasza Rhino666 (#82729) üzenetére


ferni
őstag

Állítólag nincs köztük semmi különbség csak a használati útmutató talán meg néhol a csomagolás. Logitechnél szokott lenni ez a west-east dolog valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#82731) gordonfreemN válasza ferni (#82730) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Csak reméljük nem az megy mint oly sok más terméknél. Volt kolléga samsungba dolgozott, jelölték a kelet európai és nyugat európai tv-ket és "más" is került bele.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#82732) nuke7 válasza gordonfreemN (#82731) üzenetére


nuke7
veterán

milyen más..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#82733) Amerigo57 válasza gordonfreemN (#82731) üzenetére


Amerigo57
őstag

Ez igaz lehet , ahogy elnézem az Oroszországi értékeléseket ,
Logitech G703 HERO Kelet-Európai (910-005640) egérről.
Pl. :
" Отзывы покупателей о Мышь Logitech G703 Hero 16K Lightspeed Gaming Mouse Wireless/USB Black (910-005640) " Link:

Помимо всего могу сказать что через 4 месяца у меня протерлась подставка под большой палец, сколько я пользовался мышками такое первый раз, сразу скажу что я не царапаю мышки или что-то такое, это место банально протерлось, что я считаю вообще не допустимо для мышки в такую цену, это оскорбительно
Категорически не рекомендую данную мышь
Достоинства: Лёгкий вес
Недостатки: Очень плохое качество материалов

[ Szerkesztve ]

(#82734) Rhino666 válasza Amerigo57 (#82733) üzenetére


Rhino666
őstag

Akkor azt hiszem 910-005641-est kell vadásznom. :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#82735) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Skandináv országokban , a vásárlói vélemények alapján
***** egerek :

ASUS ROG Gladius II Core
ASUS ROG Strix Carry
ASUS ROG STRIX Impact II Wireless
Deltaco Gaming Gamingmus DM210
DELTACO Gaming Mus WM90
DELTACO Gaming Mus LED
Endgame Gear XM1 RGB
Glorious PC Gaming Race Model O Wireless
G-Wolves Hati
Logitech G PRO Hero
Logitech G PRO Wireless
Logitech PRO X Superlight
Razer DeathAdder V2
Razer Viper
Razer Viper Ultimate Wireless
SteelSeries Rival 710
Xtrfy M4 RGB
Xtrfy M42 RGB
ZOWIE EC1
ZOWIE EC2- A/B
ZOWIE FK1
ZOWIE ZA11-B
ZOWIE ZA12-B
ZOWIE ZA13-B

[ Szerkesztve ]

(#82736) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Érdekes dologra lettem figyelmes a napokban:


Ez eredetileg nem volt rajta, viszont nem ütöttem meg, nincsenek karmaim :DDD , nem nyúltam hozzá koszos kézel, el nem tudom képzelni, mi okozhatta.
Az oldalán is felfedeztem egy ilyet, de az sem feltűnő egyébként.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#82737) ShepardS


ShepardS
csendes tag

Sziasztok,
Egy olyan kérdésem lenne, hogy vezetéknélküli egér+billentyűzet kombónál hol lenne az ideális helye a 2 usb dongle-nek, valamint számít-e esetleg ha túl közel lesznek egymáshoz?
Asztali géphez vannak kötve, de sokszor nem az asztalnál ülve használom őket, hanem a kanapéról, a tévé elől. Ez úgy 2-3 méter távolság.

Jelenleg az előlapi usb panelben vannak, de ez nem túl ideális mert más usb-t így nem tudok használni. Az alaplapi usb portokról nem működtek rendesen, túlságosan el vannak dugva.
Kaptam hozzájuk hosszabbító kábeleket, azoknak az elhelyezése érdekelne igazából, hol lenne a legjobb vagy van-e valamilyen általános ajánlás.
Logi G613 és 603 kombóról van szó.

(#82738) nuke7 válasza Amerigo57 (#82733) üzenetére


nuke7
veterán

очень полезно спасибо

Itt mindenki ismeri a ciril betűket és tud oroszul is?

https://youtube.com/user/nuke7

(#82739) notika77 válasza nuke7 (#82738) üzenetére


notika77
senior tag

ез а минимум :)

ui.: Google translate

[ Szerkesztve ]

(#82740) Rhino666 válasza nuke7 (#82738) üzenetére


Rhino666
őstag

это уже Балканы

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#82741) nuke7


nuke7
veterán

elmentek a francba :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#82742) nem_tom


nem_tom
őstag

Sziasztok! Egeret vennék (mily meglepő) és érdekelne néhány hozzáértő véleménye. Kinéztem párat, de dönteni nem tudok.

1. Mennyi a keret? 15k
2. Használtpiac játszik? Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem
4. Mire használnád az egeret? Vegyesen, de kicsit az FPS játékok felé kéne billenjen a mérleg
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? fingertip
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. Ha jól mértem 18cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Közeped, fps játékoknál kicsit alacsonyabb (pontos számadatokat nem tudok mondani, csak érzésre állítgattam
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Minimum legyen két oldalsó gomb. Ha van rajta egy-két extra az se baj, de ne legyen rajta 50. Úgy se használnám és csak útban lenne.
Ami még fontos, hogy a klikkelések és a görgetés jól kivehető legyen, nekem fontos a visszajelzés. (elég ha minimum érzésre) A görgő esetében ez különösen fontos, nem szeretnék olyat amelyiknél nem érzékelhető, hogy átfordult. Illetve ne legyen olyannyira könnyű, hogy elhúzza a kábel. Az se baj ha nehéz, nem tudom nekem mennyire lenne jó az ha súlyosabb avagy sem.

Na szóval elég alaposan átnéztem a Árukeresőt, kinéztem párat és érdekelne, hogy szerintetek melyik lenne az ideális választás.

Logitech Prodigy G203
Razer DeathAdder Essential
Logitech G402 Hyperion Fury
SteelSeries Rival 3
ASUS Cerberus Fortus
Razer DeathAdder Elite - Ennek 20k az ára, ezt azért tettem be, mert eléggé szimpatikus, ha esetleg valaki nagyon expert és meg tud győzni róla, hogy ez lenne a legidálisabb választás lehet beadom a derekam, de ha nem ad annyi pluszt akkor maradnék a 15k keretben.

Ha egyéb javaslat van, azt is szívesen várom. :)

Köszönöm előre is! :R

(#82743) Amerigo57 válasza Rhino666 (#82729) üzenetére


Amerigo57
őstag

Rhino666 .
A Logitech G703 HERO (910-005641) egeret ,
Magyarországon is lehet kapni egyik kiskerben. ( Ipon )
Link:

(#82744) Zaied válasza nem_tom (#82742) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A Deathadder Essential rossz egér, fingertiphez ezt a sorozatot amúgy se ajánlanám.
G402-őt se.
Asus-t nem tudom milyen.
A listádra meg fölraknám a G102-őt is ugyan olyan mint a 203.
Cooler Master MM710/711 és Razer Viper mini is megérhet egy próbát ha belefér még, mindkettőnél megérné a plusz pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#82745) Rhino666 válasza Amerigo57 (#82743) üzenetére


Rhino666
őstag

Köszi, láttam, de várok vele hogy 25k alá essen. Most vettem G502 HERO-t és még ismerkedünk. Reményeim szerint elég lesz mindenesnek.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#82746) nem_tom válasza Zaied (#82744) üzenetére


nem_tom
őstag

Ahogy elnéztem a Viper mini -t, nem olyan népszerű cucc. Kicsit ezért tartok tőle.

A G102 és G203 pontosan ugyan olyan, vagy van valami (minimális) különbség?

(#82747) Synthwave válasza nem_tom (#82746) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hol nem népszerű?

Ugyanaz a kettő.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#82748) Mclovin válasza nem_tom (#82746) üzenetére


Mclovin
senior tag

pedig a Viper Mini az általad felsorolt logitech egereknél szerintem egy szinttel magasabb polcon van.

(#82749) nem_tom válasza Synthwave (#82747) üzenetére


nem_tom
őstag

Árukeresőn néztem, abból indulok ki. De sokan mondjátok úgy látom, egy ismerősöm is említette, hogy az egy jó választás lehet, szóval biztos megérné azt vennem. :)

(#82750) Synthwave válasza nem_tom (#82749) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz. Az árukeresős szakértők véleményeit inkább hagyjuk; annyi baromságot olvastam már ott, hogy könyvet kéne kiadni belőle, ritka, amikor olyan ír oda, aki tudja is hogy mi a harci helyzet. : D Nem véletlenül van itt ez a topik.

Számomra az egyetlen eltántorító tényező a Viper Minitől igazából csak a driver (Synapse) lehet, mert baromira intruzív, nem hagy békén, amíg föl nem rakod (és nem tudok róla, hogy ezt meg lehetne kerülni, ha valaki igen, ne legyen rest, dobja be a topikba!). Volt már olyan, hogy POST után Windows még sehol, de az ablaka már felugrott, hogy telepíteni kéne. :CViszont ez minden újkori Razer kütyüre igaz, amihez létezik legacy meghajtó, csak azokra nem.

Ha nem fáj párszáz MB-os drivert installálnod, téged ez nem érint.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.