Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#49156) Duttya


Duttya
csendes tag

Sziasztok!

Februárban összeállítottam egy AMD, APU-s konfigurációt, most lett pénzem és szeretném tuningolni. Tudnátok tanácsokat adni?

A gépem:
Alaplap: Gigabyte GA-F2A85X-UP4
Proc: AMD A10-5800K 3.80GHz FM2
RAM: Kingston 8Gb Hyperx Beast DDR3 1866MHz CL9
Táp: Chieftec CTG-500-80PB 500W OEM
HDD: WD 1000GB CAVIAR BLUE 7200RPM 64MB SATA3
Ház: M-TECH NOB09A RED

Az alaplap csak 1866MHz-ig támogatja a ramokat ezért választottam bele, de olvastam interneten, hogy tudná kezelni a nagyobbakat is, csak azt már nem garantálja a gyártó.
Szóval arra gondoltam, hogy veszek bele egy ilyet
[link]

meg videokártyát
[link]
De ezt csak úgy kinéztem, ár szerint. Szóval ha ebben az árkategóriában van jobb akkor jöhetne...

Hűtőnek pedig ezt
[link]
vagy ezt:
[link]
Nem tudom mennyire jó választások és a ramok elférnek-e alattuk.

Még annyi kérdésem van, hogy a táp bírni fogja, ha megkapja ezeket a tuningokat + proc húzás? Valamint később még SSD illetve további HDD.

Előre is köszi a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.