Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43201) Tetete1 válasza betyarr (#43198) üzenetére


Tetete1
senior tag

Újrafeltettem, de 2,5 óra nem volt elég az adatbázis és frissítés letöltéséhez. :W

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43202) ludla válasza RBJ (#43200) üzenetére


ludla
őstag

Nekem azt írták a jövőév első felében várható az új kiadás.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#43203) Stephan89 válasza blattida (#43197) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Szia!

Köszönöm szépen a választ! Még lenne kérdésem, ha nem gond, :U de azt már a CIS topicjában teszem föl, nem akarok itt tovább offolni.

Üdv.

(#43204) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Nekem kb. 3 hete volt a gépen a Vipre Premium és előtte olyan 3 hétig használtam de nekem rendben volt a frissítése miután nem a magyar honlapról letöltöttet használtam, hanem a angol verziót és azt magyarosítottam be. Előtte a magyar honlapos verzió volt telepítve és azzal bizony nekem sem volt hajlandó frissíteni automatikusan, csak kézileg.
Az magyar honlapos verzió még a hálókártyámat sem ismerte fel normálisan, így netem sem volt vele csak ha megbízhatóként állítottam be a karit. Ekkor viszont nyitott portok voltak.

Na ezt a problémát is megoldotta az angol verzió a .com-os oldalról letöltve. Majd utána magyarosítás és készen is volt. :D

To protect and serve!

(#43205) Caporal


Caporal
csendes tag

Sziasztok!

Azért regeltem be ide, hogy rákérdezzek a Vipre frissítési problémámra de amint látom ezzel nem vagyok egyedül.
Én a Vipre Antivírust használom/használtam volna, angol verzió, innen letöltve és egy éves vásárolt liszensz hozzá a magyar forgalmazótól. A magyarítást nem tettem bele. Eddig is nagyon körülményesen frissített, de az utóbbi 2 hétben napokat késett és csúszott a frissítése és amikor meg húzta le a frissítéseket volt, hogy másfél-két órát eltökölt vele. (UPC FiberPower 120 netem van!)
Írtam erről a magyar sunbelt technikai támogatásnak egy szép levelet és az erre adott válaszukban nekem is valami teljesen idióta semmit mondó választ adtak, hogy biztosan nem a megfelelő kódot írtam be vagy nem legális helyről töltöttem le a Vipret. :D (Ők küldték a kódot a pénz átutalása után)
A második levelem is elment ezek után, amire a válaszlevelükben kérték, hogy küldjem a log fájlt vagy mit, amit a programban tudok létrehozni és majd azt kianalizálják. A kianalizálás után (elég hamar) azt válaszolták, hogy szerintük semmi gond a frissítéssel, minden rendben van nálam.
Mondták és annak ellenére állították ezt, hogy nálam rendre 2 nappal azelőtti frissítésre jelezte a Vipre, hogy az a legújabb és nem volt hajlandó az éppen aktuális aznapit lehúzni hiába indítgattam kézzel a frissítést.
Ekkor mérgemben leszedtem és felraktam a NOD32-őt magazinos kóddal.

[ Szerkesztve ]

(#43206) sznorbi2 válasza Caporal (#43205) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Üdv a fórumon és itt a jó kis vírusírtós csapatban. :D

Ez érdekes, most ezzel megpiszkáltad a gondolkodómat, hogy az angol verzió is vacakolt nálad. Nekem is UPC-nél van FP30 csomag de nem problémázott a leírt időszakban. De még az F-Secure védelme mindig jobban bejön nekem és még van érvényes promos kódom is hozzá ezért cseréltem le a Vipre védelmét( még mielőtt valaki rákérdez, hogy akkor miért cseréltem le?)
Na mindjárt felpattintom a gépemre és hamarosan írok a helyzetről. ;)

To protect and serve!

(#43207) Caporal válasza sznorbi2 (#43206) üzenetére


Caporal
csendes tag

Szia!

Telepítés után nekem azonnal lehúzta a legújabb adatbázist, és pillanatok alatt csak utána kezdte el a 2-3 napos csúszásokat meg az órás időtartamot igénylő frissítés lehúzásokat. Most így ezzel, hogy feltetted még nem tudod meg az eredményt.
Legalább el kell teljen 3 nap a telepítés után amíg majd látszik, hogy hajlandó lesz frissíteni magától vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#43208) Tetete1 válasza sznorbi2 (#43204) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem ez az angol verzió volt fenn, amit te ajánlottál mégsem frissített már 3-4 napja, csak manuálisan, azt se fejezte be soha. 2,5 óra után elgogyott a türelmem, nem csoda.

Egy dologért nem haragudhatok, nem fizettem érte, triálban használtam.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43209) F34R


F34R
nagyúr

Az igen Vipre fail :D Repült egy kis pízzz ki az ablakon

(#43210) Tetete1 válasza F34R (#43209) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ha sok van belőle, nem számít....

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43211) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Már a Vipre van a gépen. Na meglátjuk, hogy mit reagál olyan 2-3 nap múlva. Majd visszatérek kedden este a Vipre ápdét kérdésre, mert én is kiváncsi vagyok rá, hogy mi a helyzet vele. :DD
Kb. 3 hete még teljesen rendben volt napi kb. 4-5 frissítést töltött le magától és hol 1, hol 2 órásra volt állítva a frissítési idősáv. Most minden a gyári beállításon van és lesz is.
Izgatottan várom az eredményt. :K

To protect and serve!

(#43212) BlackSeven válasza sznorbi2 (#43211) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Én is. :DDD :K És köszi, hogy kipróbálod.

Itt tudod ellenőrizni az éppen aktuális legfrissebb definíciós szignaturát.

(#43213) Tetete1 válasza sznorbi2 (#43211) üzenetére


Tetete1
senior tag

És láss csodát - visszatöltöttem a 10 nappal ezelőtti verziómat - egyből le tudott frissíteni a reggeli adatbázisával. Van ebben is valami rafkóság..... :W

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43214) Caporal válasza Tetete1 (#43213) üzenetére


Caporal
csendes tag

Így van. A telepítést követően azonnal lehúzta nálam is a legfrissebb virus adatbázist, de attól kezdve aztán el is kezdett akadozni meg késni napokat a frissítése.

Majd 3 nap múlva (úgy szerda magasságában) írd be ide, hogy hol tart a frissítéssel a Vipre. Akkor már tisztább képet fogunk kapni.

(#43215) Tetete1 válasza BlackSeven (#43212) üzenetére


Tetete1
senior tag

Az előbb frissítettem a 28-i, 07.00 órás adatbázisára, ami neki nincs is ( a Sunbelt szerint), legalábbis eddig még, de mégis a 7435-ös, de az nem a 07.00 órás

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43216) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ebben a pillanatban frissítette a legújabb adatbázist a Vipre és olyan villámgyorsan lefrissített, hogy észre sem vettem a gépen a lassulást mert eddig gyakorlatilag meggyilkolta a gépemet frissítéskor(ez most olyan 2 mp volt). Eddig okés a dolog, de majd kedd este magassága dönti el, hogy a helyzet rendicsek vagy nem rendicsek! :D

To protect and serve!

(#43217) riki


riki
senior tag

Látjátok ezért a legjobb a cloud alapú védelem,mert mindig a legfrissebb adatbázist használja. :K

(#43218) sznorbi2 válasza riki (#43217) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Való igaz. ;)

De azért még nem olyan fejlett az a felhőcske, hogy helyettesítsen egy jól megtermett IS-t!
Aki teljesen normálisan netezik annak valóban remek választás egy felhő alap.
Egyébként valahol láttam, hogy a Pandának a felhő verziója jobban teljesített mint a normál telepített adatbázissal rendelkező verzió(mind a kettőnél PRO verzió).
Akkor a Panda felhő Pro tényleg tud valamit, ha jobban tevékenykedett mint az AV Pro 2011.

Ja, a Vipre adatbázis száma amit nemrégen frissített nekem az 7436 (2010.11.28. 9:00:00)

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#43219) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

sziasztok

sikerült az egyetememnek köszönöhetően egy új 1 éves virusbuster internet security suite kulcsot szerernem. nem nagyon ismerem ezt a programot. teljesen normál internetezési szokásomhoz (levelezés, facebook, online jatekok) megfelel? letölteni nem igen szoktam. Ha már szereztem kulcsot gondoltam kiprobálom.
köszi

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#43220) TFSi válasza iNfAntRy (#43219) üzenetére


TFSi
őstag

Szerintem teljesen jó, sőt mostanság egyre jobb. A tűzfala pedig Outpost progi, úgyh elég erős. Mindenképpen próbáld ki!

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#43221) Caporal válasza sznorbi2 (#43216) üzenetére


Caporal
csendes tag

Szia!

Ez eddig jó hír de várjunk kedd estig vagy szerdáig inkább.
Egyébként honnan és melyiket töltötted le? A magyar oldalról az angolt és betetted a magyarítást vagy egyből a magyar verziót? Vagy pedig innen az angol oldalról és maradt az angol verzió vagy ebbe tetted bele a magyarítást? (ha magyarítottad egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

(#43222) sznorbi2 válasza Caporal (#43221) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Első 1 órában nekem sem akart frissíteni(kellett volna neki) mert utána kapcsoltam, hogy proxy-ról netezek! :F
Majd utána szépen frissített amikor nem proxy-ztam!

Na ez szép kis levezetés volt és jó hosszú kérdés. ;) :D
Szóval, a hivatalos angol oldalról téptem le és még nem hungarizáltam be, de szerintem nem is fogom. Bár ki tudja?
Viszont nekem már legalább 1,5 hónapos a letöltött Vipre telepítője és úgy látszik ez működik is rendesen, mint kb. 3 hete is tette. De azért nem akarom elkiabálni a dolgot.
Jelzem, nem a magyar oldalról származik mert az nem hajlandó frissíteni automata fokozatban.
Persze, hogy várunk akár szerda estig is. :DD

Ha nekem jó lesz akkor gondolom ti is kéritek majd az én telepítőmet, ugye? :K

To protect and serve!

(#43223) RBJ válasza sznorbi2 (#43222) üzenetére


RBJ
addikt

Norbibácsi.
tudsz valami jó kis proxy listát adni nekem vagy oldalt ahol lelhetők gyors proxy k ?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43224) Tetete1 válasza sznorbi2 (#43222) üzenetére


Tetete1
senior tag

Visszatöltöm 8 perc alatt a 10 nappal előtti verziót, utána 1 perc a vírusfrissítés (ne ezt kapják el, ne a náthát). :DD

(#43222) sznorbi2
Adhatsz nekem is proxylistát.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43225) BlackSeven válasza RBJ (#43223) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Ment privát.

[ Szerkesztve ]

(#43226) BlackSeven válasza Tetete1 (#43224) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Neked is ment privát.

(#43227) Tetete1 válasza sznorbi2 (#43222) üzenetére


Tetete1
senior tag

Most frissítettem - manuálisan - 7437-re (11.00 órás).Megtáltosodott???? Ujabb nincs!!!

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43228) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Tetete1:
Dobáltam neked egy privit.

Akkor én már ne is foglalkozzak a proxy-val? :DD
Olyan f@szán el tudok tűnni a neten a proxy-kon keresztül, hogy öröm nézni. Viszont ilyenkor a Vipre tűzfalában nem igazán működik rejtett mód, sőt. :F
De végűlis miért működne amikor hamis az ip címem! ;]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#43229) Tetete1 válasza sznorbi2 (#43228) üzenetére


Tetete1
senior tag

Köszi.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43230) vv5204


vv5204
senior tag

Az ismert animáció jó minőségben.

Avast megesz vírus. ;]

(#43231) Narxis


Narxis
nagyúr

Miért nincs az új matousec "tesztben" az OA?

Egy emsisoft dolgozó írta:

Currently, the vendor paying the biggest money stays on top of the ranking. Why? Every re-test costs money and the tests of all products are not performed at the same time. So it ends up in a battle of vendors paying for retests everytime a new test component is added. If you don't pay again, your product is ranked lower because there's another one paying to get the top score. Sorry, I can't support that. In my opinion that's a rip-off.

Úgy néz ki nem is lesz többé OA ebben a...öööö..."tesztben". :)

Ez meg egy gyönyörűen részletes írás arról, hogy mennyire van jelentősége a matousec "tesztnek".Klikk ide

Thanos was right.

(#43232) wwhy


wwhy
veterán

F-secure IS 2011 7 napja nem frissített.
Jogtiszta Wz, jogtiszta FS, tűzfal, defender kikapcsolva
Most már fsdbupdate9.exe-vel sem.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#43233) wwhy


wwhy
veterán

Hiába kattintok az ellenőrzésre, szerinte minden OK, sikerült. Alatta viszont:

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#43234) sznorbi2 válasza wwhy (#43233) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Pü. re(pü)lt a részedre.

To protect and serve!

(#43235) ko9


ko9
addikt

Üdv!
Most kezdek nézni én is valami más rendszervédelmi megoldások után. Soknak kipörgettem az ingyenes próbaverzióját, igazán egyik se jött be, vagy olyan dolgokat nézett vírusnak amit naponta használok, vagy fogta a gépet, vagy átengedett valamit. Így visszaolvasva utánanézek a FS IS 2011-nek, na meg az sznorbi2 aláírásában bujkáló védelmi rendszernek. Azokon kívűl van valami másra szükségem?
Esetleg ellenjavallat?
Köszönettel: Gyula
Proxy listát én is kaphatok? Nem nagyon találtam működő magyart :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#43236) Caporal válasza ko9 (#43235) üzenetére


Caporal
csendes tag

Tévesen ment. Bocsi. :DDD
sznorbi2-nem szántam.

[ Szerkesztve ]

(#43237) Caporal válasza sznorbi2 (#43234) üzenetére


Caporal
csendes tag

Szia!

Ma amerikai idő szerint hajnalban 5:44-kor ami itt nálunk az időeltolódás miatt 11:44 óra, kiadták a mai első adatbázist frissítést a Viprehez. Neked ezt lehúzta automatikusan? Csak kérdezem így mint résztávnál eredményt.

[ Szerkesztve ]

(#43238) ko9 válasza ko9 (#43235) üzenetére


ko9
addikt

Most nézem konkrétan, vagy én értettem félre, hogy használsz egy komplett csomagot (FS IS), két Anti-Malware-t (Malwarebytes' Anti-Malware Free + Hitman Pro 3) és még egy vírusírtót (Clam AV)? Ezeket hogy használod? Vírusírtókból úgytudom mindegyikbe van valós idejű védelem, ezek nem fogják nagyon a gépet / nem akadályozzák egymást? Az Anti-Malware-eket hogy használod? Heti egy lefuttatás?
Köszönöm előre is a segítséget, és ha valahol már leírtad, én kérek elnézést, nem sok időm van visszaolvasgatni :W
Üdv: Gyula

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#43239) #41133696 válasza Tetete1 (#43213) üzenetére


#41133696
törölt tag

Csak azt nem értem, - így visszaolvasva a mai napi pár posztot - , hogyha ilyen elemi problémák vannak egy cuccal, mint amilyen a frissítés, akkor minek szívatják magukat az emberek vele... Biztos törölném le a fenébe... Főleg úgy hogy van annyi alternatíva....

(#43240) sznorbi2 válasza Caporal (#43237) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Azt nem néztem, hogy hányas számú adatbázis, de nekem már a 7443-nál jár és automatikusan töltötte le.

ko9:

Magyar proxy-t én sem nagyon találtam, de én egy programot használok ami kb. 7500 proxy-t ellenőriz időnként vagy ha én akarom. De van lista amit tudsz használni, vagy a programot próbálod ki amiben viszont már van magyar proxy is. Viszont sok amerikai és kanadai proxy szerver van olyan gyors mint a magyar, bár most az oroszokat használom, mert azok néha még gyorsabbak mint az eddig általam említettek.

Tehát, van egy valós idejű F-SIS2011 meg egy ClamAV(ez nem akadt össze az F-SIS-el eddig, honlapján is írja, hogy elférnek egymás mellett egy fő védelemmel) bár most nincs telepítve ebben a pillanatban a ClamAV, + még van a Malwarebytes ami nem valós idejű(kb. 1-2 hetente futtatom le kézileg) és a Hitman Pro sem valós idejű és minden nap 1X leellenőrzi a gépet.
Viszont azt tudd, hogy a ClamAV nagyon veszettül figyel még az F-Secure mellett is és sokszor hamarabb reagál mint az F-Secure!

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#43241) janes1976


janes1976
őstag

Aki avg-t használ, ahhoz lenne kérdésem.

Felugrik 1 csomószor az, hogy ez+az internethez akar kapcsolódni, nyomom neki hogy válasz megjegyzése, de ló*aszt se jegyez meg. Lehet hogy én vagyok hozzá láma. Valaki tudna segíteni?

Az kéne hogy automatán működjön, ne dobáljon fel ablakokat, zargat minden hülyeséggel, tököm kivan vele. :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#43242) riki


riki
senior tag

Én is pont ezt akartam mondani mint GoodSpeed. A program is pont olyan árú mint pld. tv. Ugyanazok a jogok vonatkoznak rá. Tehát ,ha nem teljesíti ami a szerződésben foglaltatik ,jelezzétek a támogatás felé,hogy a következő lépés a fogyasztó védelem lesz,ha érdemben nem tesznek semmit. Ha ez sem segít akkor jelezzétek,hogy el szeretnétek álni a szerződéstől,és részarányosan igényt tartotok a befizetett ősszegre. Kíváncsi leszek erre mit lépnek. :W

[ Szerkesztve ]

(#43243) janes1976


janes1976
őstag

Avira tud magyarul?

AVG-hez valaki?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#43244) #41133696 válasza janes1976 (#43243) üzenetére


#41133696
törölt tag

nem.

(#43245) Caporal válasza sznorbi2 (#43240) üzenetére


Caporal
csendes tag

Szia!

Köszi, hogy megnézted. Ez a 7443-as a legfrissebb. A következő, ha betartják az eddigi időritmust, akkor (hazai idő szerint) délután fél három körül várható majd. Utána pedig nagyjából 2 óránkét lesznek a következők. Naponta átlagosan 7-9 frissítést adnak ki.

[ Szerkesztve ]

(#43246) joci761 válasza janes1976 (#43241) üzenetére


joci761
tag

Gondolom AVG IS-t használsz. Bár nem ismerem az AVG-t de amit írsz annak alapján a tűzfal beállításainál kellene átnézni az opciókat, hogy ne kérdezzen annyit. ..

Comodo forever

(#43247) sznorbi2 válasza Caporal (#43245) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Akkor gyorsítanak a fiúk, mert kb. 5 frissítés volt naponta nem is olyan régen, Most meg már 7-9 frissítés/nap?
7 órás eltolódás van a mi időnk szerint az Ő adatbázisukhoz képest.

To protect and serve!

(#43248) janes1976 válasza joci761 (#43246) üzenetére


janes1976
őstag

Ja gondolom, csak nem tudom mit kellene állítani, hogy a lehető legkevesebbet kérdezze.

AVG tűzfal megerősítést kér, ezt kéne kikapcsolni. Csak a hol meg a mire nem világos.

KIsebb otthoni vagy irodai hálózton van most a tűzfal profil. Ennek ismeri fel, ezt állítja be. A szar az, hogy akármire állíom át, újraindításnál mindig a fent említettet állítja be automatice.

Hátha erre téved vki, aki keni vágja. :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#43249) joci761 válasza janes1976 (#43248) üzenetére


joci761
tag

Laca tudna neked ebben a témában segíteni...Hátha erre téved...

Comodo forever

(#43250) BlackSeven válasza sznorbi2 (#43247) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Szia!

Nem akarok nagyon okosnak tűnni, de 6 óra az eltérés.
Magyarország az EAST1, hivatalos kifejezéssel pedig az UTC +1 (Coordinated Universal Time) alatt vagyunk.
A teljes amerikai északi-déli kontinens, és ezen belül az USA (is) 4 időzónára tagolódik. A Sunbelt Softvare az USA keleti részén, Floridában székel és ebből adódóan Ők az USA-t átszelő négy időzóna közül a Keleti-parti időzónába tartoznak. Az pedig a WEST 5, hivatalosan pedig az UTC -5 időzóna. Átszeli még az USA-t nyugat felé haladva a WEST 6(UTC -6) a WEST7(UTC -7) és WEST8(UTC -8) időzóna.
Ebből ki is olvasható a 6 órás időkülönbség.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.