Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43301) Fire/SOUL/CD válasza RBJ (#43298) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát így magunk közt szólva nagy értelmét nem látom így 3 felé szedve a cuccost (IS/AV/FW), max talán annyi "értelme" lehet, hogy a "nextnextnextfinish" userek, akik arra is képtelenek, hogy a CIS telepítőjében az egyik képernyőn egy pipát kiszedjenek, azok is fel tudják telepíteni, amit akarnak... :DDD
A telepítők mérte szinte teljesen egyforma (31Mbyte) szóval, talán kimaradt a CIS-ben megtalálható választó screen az AV és FW-ből...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#43302) RBJ


RBJ
addikt

No megint találtam valamit.
Azt hittem , hogy a kerio csak tűzfalba érdekelt. /régen legénykoromban :DDD ezzel kezdtem utána lett comodo/ hanem komplett védelmi szoftvere is van sophos motorral.
[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43303) Caporal


Caporal
csendes tag

sznorbi2

Felraktam újra én is tegnap délelőtt a Vipret. Nem bírtam magammal.
Ma alig negyed órája kapcsoltam csak még be a gépet és fel is dobta a kis buborékát, hogy megkezdte a frissítéseket lehúzni. Erről lenyomatot készíteni, nagy meglepetésemben le is maradtam. De a többiről már nem Kép és Kép.
Ezek szerint mégis javították ezt a frissítési hibát. Valahol az angol fórumon azt olvastam pár hete, hogy a Sunbelt november végére ígérte a javítást. Hát ezek szerint megcsinálták. :K

Nálam alapon, ahogyan a telepítéskor is volt, azaz 1 órás időközökre van állítva a Vipre frissítés. Ezt nem állítottam át.
Tegnap összesen 10 frissítést adtak ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#43304) ko9 válasza Caporal (#43303) üzenetére


ko9
addikt

Nekem is fennvan a VIPRE, én tegnap 3óra alatt 2szer láttam frissíteni. Csak nincs ez annyira elhanyagolva :R
Ugyanaz a adatbázisunk van :Y :C

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#43305) ko9 válasza sznorbi2 (#43240) üzenetére


ko9
addikt

Ez ügyben megy egy PÜ!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#43306) BlackSeven válasza Caporal (#43303) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Ez jó hír. Fel is teszem én is a Vipret, de csak a sima AV-t mert a Premium (ha be volt kapcsolva a HIPS modulja) igen csak éreztette a jelenlétét, hogy ott van a gépen. Amint látom Nálad a PC Tools fala van fent. Azt hiszem, hogy én is teszek egy próbát vele, főleg, hogy itt van már az új hetes belőle. Régebben igen jó tapasztalataim voltak ezzel a fallal.
Sajnos kénytelen vagyok váltani, legalább is egy rövid időre, mert a "drága" ESS-em tegnap délután óta (talán az akkor lehúzott frissítésének köszönhetően?) megkergült. Elindítottam egy kézi, full scant és valamikor félúton járt amikor teljesen szétesett a kezelő felülete (ilyen még sosem volt eddig), a Tálcán az ikonjaim elkezdtek eltünedezni meg visszajönni és pulzálni :DDD , na meg a bal alsó sarokban lévő zöld színű Start fülből eltűnt a Start felírat is. Hüle egy látvány volt szó mi szó.
Kikapcsolni a gépet is csak a Vészkikapcsolással tudtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43307) tintirin


tintirin
tag

Sziasztok!
Körülbelül 2 hete a gépem bekapcsolásakor ez az ablak jelenik meg

tudja valaki mitől lehet?

(#43308) F34R


F34R
nagyúr

Tegnap este én is elgondolkodtam a Vipre-n utánna rájöttem , hogy kába vagyok és inkább aludtam. Legutóljára érdekes dolgokat produkált [CLT-nél mivel elsődleges böngésző az Opera és dobálta fel a pop-up kat kitörölte az exe.-jét mert károsnak itélte :DDD , frissítésnél csontra fagyasztott (nagy adatbázis telepítése esetén ) és volt néhány fals riasztás is :U ]

(#43309) polonic válasza tintirin (#43307) üzenetére


polonic
félisten

Én nem tudom mitől lehet.
Keress rá a google-ban a hibakódra. És ellenőrizd a géped több irtóval.

(#43310) BlackSeven válasza tintirin (#43307) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Sok lövésem nekem sincs, csak tippem van. Ezt okozhatja vírus, trójai, vagy egyéb rosszindulatú fertőzés is. Ha van olyan régebbi rendszer-visszaállítási pontod amikor biztosan jó volt a rendszered akkor állítsd vissza arra. Ha nem javul meg akkor próbáld meg csökkentett módban indítani a windows-t és lefuttatni a Malwarebytes'-t utána meg az ESET OnlineScannert is. Ha ez sem segít - de csak tipp a részemről és ne ijedj meg! - akkor lehet, hogy rendszerfájlok sérültek (amit megint csak okozhatott virus) és ez miatt hibás szektorokat talál a windows és ezért van ez a hiba üzenet.

[ Szerkesztve ]

(#43311) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Emsisoft Mamutu 3.0 - 1 éves promo

Avast! Internet Security 5.0 Free 1 Year Activation Code

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#43312) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#43311) üzenetére


polonic
félisten

Az avast-os oldalon az linken a lap alján egy nagy fehér oldal jön be, semmi nem jelenik meg. :) IE8-cal. Chrome-mal is ugyanez történik.

[ Szerkesztve ]

(#43313) blattida válasza polonic (#43312) üzenetére


blattida
nagyúr

Rókával bejön rendesen. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43314) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#43312) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nálam nincs gond, se IE8, se FF esetén sem...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#43315) polonic válasza blattida (#43313) üzenetére


polonic
félisten

Biztos azért van így, hogy feltegyem a rókát. :)
Inkább akkor nem kell avast kód. ;]

Akkor nálam lehet a gond, de hogy mi, azt nem tudom. :U

[ Szerkesztve ]

(#43316) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#43315) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem tudom mi lehet az oka, nálam IE8-hoz flash és java van telepítve illetve nem használok reklámszűrőket sem (meg úgy a konkrétan semmi más kiegészítőt sem)

Reklámszűrők szeretik néha keverni a szalámit... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#43317) sznorbi2 válasza tintirin (#43307) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni de ezt a 07-es hibakódot a férgek(worm) szokták okozni a memo írásakor.

Ha nem csal az emlékezetem akkor a haveromnak egy Klez variáns miatt csinálta ezt és én azt gondoltam, hogy rosszalkodik a memóriája de másik gépben ellenőrizve hibátlan volt.
Majd ekkor 4 fertőkergető után egy jó pár fájlt törölt a Klez miatt. Utána rendben működött megint a gép.
Ha szerencséd van akkor nem a Klez okozza a probléma forrását, hanem valamilyen más pl: Framework.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#43318) Gorneck válasza tintirin (#43307) üzenetére


Gorneck
titán

Géppel minden rendben? Mert ez hdd és memó hiba is simán lehet...

Gorneck#1239

(#43319) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#43316) üzenetére


polonic
félisten

Ugyanígy van nekem is. Van java és flash. Kiegészítők sincsenek, én sem szeretem őket.

Na most már működik. Valami szellem vót, garantált. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43320) BlackSeven válasza Fire/SOUL/CD (#43311) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Az AVAST! Internet Security 5.0 egy éves kulcsát valami féle kvíz játékhoz kötik és a helyes választ adók közül sorsolnak ki 100 szerencsés nyertest. (remélem jól értettem az ott leírt feltételeket) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43321) sznorbi2 válasza Gorneck (#43318) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Hát az a baj, hogy ezt a hibakódot rengeteg hibára kiírja a Win, mert valóban lehet hardveres és szoftveres hiba is de akár az általam leírt Klez worm is okozhat ilyet.

To protect and serve!

(#43322) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#43311) üzenetére


Tetete1
senior tag

Mi ez a Mamut? :U

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43323) polonic válasza Tetete1 (#43322) üzenetére


polonic
félisten

Mamutu, viselkedéselemző.

(#43324) F34R


F34R
nagyúr

én is néztem google-n többnyire fertőzést írtak ők is , ajánlották neki az MBAM-t ,de előtte Combofix futott hijack-nak , utánna megtisztult :D

(#43325) Tetete1 válasza polonic (#43323) üzenetére


Tetete1
senior tag

Köszi. :Y

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#43326) tintirin


tintirin
tag

köszönöm a válaszokat megnézem a gépem 1 pár vírusirtóval

(#43327) ko9 válasza F34R (#43308) üzenetére


ko9
addikt

Nekem korrekte bejön a VIPRE. Főleg hogy suliban én vagyok az összefutási mag, ergo ha valami kell valakinek, az én gépembe dugja a pendrive-ját, ezért 1001féle autorun vírusom volt már. Mióta fennvan a VIPRE mindig ha bedugok egy pendriveot feldob egy kis ablakot, hogy ellenőrzöm-e, és ha az igenre kattintok, addig még Explorerrel se tudok hozzáférni, ameddig átnézi a cumót.
Viszont most valami nem tetszik neki. Ugye mikor letöltöd, lehet kérni egy 30napos kódot, amit leküldenek mailba. Meg is kaptam, telepítés után be is adtam neki, viszont ma egy keresésnél, mikor fogott 2 vírust, nem engedte eltávolítani, mondván nem írtam be a kódot. Nem is találtam lehetőséget utánna a kódbeírásra. Más valaki járt így?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#43328) MagLev


MagLev
csendes tag

Sziasztok!

Használta valaki már a PC Tools AntiVirus 2011 Free programot? Mik a tapasztalatok erről?
Bevallom, hogy én csak a Spyware Doctorukról és a tűzfalukról hallottam eddig.

(#43329) sznorbi2 válasza MagLev (#43328) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Elég harmatos a Pc Tools free verziója mert nem a fizetős adatbázisát használja. Azt terjesztették róla, hogy a Symantec adatbázisát használja de ez nem nem állja meg a helyét.
Egy jóval kevesebb Signature-t tartalmazó adatbázist használ a free verzió. :F

To protect and serve!

(#43330) csaba1203 válasza MagLev (#43328) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha megnézed ezt a videó-t még a kipróbálásától is elmegy a kedved:
[link] :D :DD

(#43331) Imi1981 válasza ko9 (#43327) üzenetére


Imi1981
veterán

A sugónál tudsz beírni serialt ha jól emlékszem!

Én még nem jártam úgy amit írtál csak az szokott lenni hogy kiírja hogy ön próbaverziót használ, leokézom és törli is a vírusokat.

Más!
Kicsit visszaolvasva láttam hogy gond van a Vipre frissítésekkel.
Én most 2 hónapig használtam a Vipre premiumot és a magyar oldalról töltöttem a magyar nyelvű telepítőt és idáig tökéletesen frissített akár napi 8 alkalommal is, de ha csak délután kapcsoltam be a gépet akkor is kb 4-szer.Úgyhogy szerintem nem számít hogy angol vagy magyar oldalról van letöltve szerintem itt más gond van a frissítéseknél.Kb Áprilisban használtam még a vipret akkor nekem se ment az autó update most meg tökéletesen ment.De most felraktam a panda cloud pro-t mert megvan még az 1 éves promo licencem és gondoltam használom ha már van. :D

[ Szerkesztve ]

(#43332) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Eddig teljesen rendben van a Vipre frissítése, jelenleg a 7465 adatbázisra frissített. Ja, és nem akasztja ki a gépet az definíciós fájlok frissítésénél és kb. 2 mp-be telik a napi frissítések ideje egyenként. Hónapokkal ezelőtt még 1-1 frissítéskor a gép teljesen agyhalott állapotba került, most meg észre sem venném ha a buborék nem figyelmeztetne. :C

Más:

Megjelent a Pc Tools Firewall Plus új verziója!
Ez ingyenes volt mindig, már mint a PLUS verzió? :Y Vagy nem is volt más az utóbbi években?

[link]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#43333) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Malwarebyte's fórumán, azon a topicon, amin vannak csatolva károkózó fájlok, azokat letudom tölteni ha regisztrálok?

Más: Nálatok a Vipre keresés beállitásnál, az Egyéni keresés típusnál nem szokta elfelejteni a beállítást? Mert nekem igen, és ez már zavaró. Kép
Előre is köszönöm a válaszaitokat. :R

(#43334) sznorbi2 válasza Sz_Imre (#43333) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A Malwarebytes fórumán én is reg. vagyok, de nem igazán tudom letölteni a kártevőket mert inkább azokat az adminok tudják letölteni és elemezni. De miért akarsz a gépedre szabadítani kártékony fájlokat?

Igen a Vipre kissé szenilis az egyéni scan-nél mert elfelejti a beállításokat.
Bár egyéne válogatja de engem nem zavar egyáltalán, főleg, hogy hamarosan megy vissza a gépre az F-Secure IS 2011! :DD

To protect and serve!

(#43335) Sz_Imre válasza sznorbi2 (#43332) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

A Pc Tools Firewall Plus mindig is ingyenes volt, és ezzel az új 7 verzió megjelenésével tud magyarul is. :C

A Viprenél tényleg javult a frissítés, gyorsan letölti és már betölti az adatbázisába. Másrészt a keresőmotorjuk is frissült valamikor, de nem a legjobb lett őszintén szólva. Mert az eddigi gyors keresések a ~3 perc alatt megtette, most meg ~8 perc alatt. :U Vagy lehet, hogy jobban átvizsgálja a fájlokat.

(#43336) Sz_Imre válasza sznorbi2 (#43334) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Őszinte leszek, én még véletlenül sem akartam úgy kártékony fájlokat futtatni, mert ahogy látom azok zip vagy rar fájlban vannak. Csak a VirusBuster-nek akartam volna küldeni vírusmintákat. De akkor ez így offos lesz ez a megoldás.

"Igen a Vipre kissé szenilis az egyéni scan-nél mert elfelejti a beállításokat".
Jó akkor most már tudom, hogy nem nálam van a hiba.
"Bár egyéne válogatja de engem nem zavar egyáltalán, főleg, hogy hamarosan megy vissza a gépre az F-Secure IS 2011!"
Így könnyű hogy nem zavar téged. ;] :D

(#43337) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani kis erőforrású vírusírtót?Egy isminek a gépére kellene.
(A Panda Cloud-on gondólkodom)Vagy Eset-re ami nekem is volt már a gépemen párszór...
Fontos,h a weblap betőltődés ,böngészés is gyórs legyen.

THX!

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#43338) RBJ


RBJ
addikt

Az avast promi oldal nekem se jön be . pedig rókával nyomom. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43339) Caporal válasza sznorbi2 (#43332) üzenetére


Caporal
csendes tag

Szia!

Hát nálam nem akar menni.

Nálad milyen időintervallumra van beállítva? Nálam 1 órásra. Megnéztem az előzményeket és ott csak ennyi van, Kép pedig délelőtt fél tíz óra óta egyfolytában be vagyok kapcsolva.
Nem akarom kézzel indítani a frissítést mert meg szeretném várni, hogy mikor csinálja meg magától is.

Pedig milyen szépen indult a mai napom. :O

[ Szerkesztve ]

(#43340) RBJ


RBJ
addikt

az avast free és pro között konkértan mi a különbség.
tudja valaki , hogyan kell az avast karanténban levő fileokat törölni.?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43341) Egorov válasza Orlin (#43337) üzenetére


Egorov
aktív tag

Én ezt ajánlom: MSE Eredeti Microsoft Windows rendszer szükséges hozzá.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43342) HZoli87 válasza RBJ (#43340) üzenetére


HZoli87
veterán

(#43343) RBJ válasza HZoli87 (#43342) üzenetére


RBJ
addikt

az oké nem is tudom minek irtam. inkább az lenne a fontosabb ,hogy amiket betett a karanténba azokat szeretném mindet törölni de nem egyesével mert úgy őrület.
mivel ráeresztettem pár pakkot tele van. :DDD
és meg kell ,hogy mondjam találati arányát nézve nem is olyan rossz a kis avast ravasz.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43344) riki


riki
senior tag

Megtaláltam a tuti ingyenest: Panda cloud 1.3 + pc-tools 7 firewall plust. Szerintem ez még a Cis5-öt is veri. :C

(#43345) 12-es csaj válasza RBJ (#43343) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Mégis írok ebbe a topikba :D , mert segíteni szeretnék:
Hirtelen nem emlékszem, lehet-e így, de azt hiszem, igen: a fájlkezelőkben is megszokott Shift-es kijelölés, majd jobb egérgomb, és törlés. Ne törődj vele, hogy közben eltűnik a kijelölés.

A másik, amiért írok oda, ahova már elvileg nem írok: itt lett linkelve ez az IS-promo. Kitöltöttem azt az egy kérdéses kvízt, és megadtam az egyik e-mailemet, így elvileg benne vagyok a játékban. Azt nem tudom, hogy beruházzak-e a dologra. Igazából nekem nem kell, amit az IS pluszban nyújt, de valahogy mégis vonz. Jön az 5.1-es verzió, ki tudja, mit hoz majd. Jobb a Win7 tűzfalánál az avast tűzfala? Nem kérdez sokat - jó, igaz, sokat nem, de értitek, a Win tűzfalhoz képest.

(#43346) blattida válasza riki (#43344) üzenetére


blattida
nagyúr

Sajnos vagy nem sajnos, de nem veri.
Ha csak az av részt nézem, magában, tehát sandbox, d+ és felhő nélkül, akkor talán a maci jobb, viszont kompletten biztos, hogy nem.
Nem rossz a Pctools fala, de koránt sem olyan erős, mint például a comodo...egy Online Armor-ral sokkal erősebb párost alkotnának a Pandával... :K ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43347) BigManus válasza riki (#43344) üzenetére


BigManus
addikt

A Panda Cloud? Jót nevettem...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#43348) RBJ válasza 12-es csaj (#43345) üzenetére


RBJ
addikt

köszi , mindig tanul az ember valamit. pl ezt a shift es módszert nem ismertem. :))

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43349) 12-es csaj válasza RBJ (#43348) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Értetted, mire gondolok, és sikerült?

(#43350) RBJ válasza 12-es csaj (#43349) üzenetére


RBJ
addikt

sikerült, sikerült azért nem vagyok olyan nyomi . :DDD
köszi

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.