Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) eisento


eisento
addikt

jolvan menjel nezd a ben10-et vagy mit nez mostansag a fiatalsag. de ha gondolod keress meg 110kg-os embert keress ^^ forumon konnyu puposkodni.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#9552) bubus66 válasza Zsolt96 (#9545) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Figyel, én szégyellem magamat, hogy így viselkedsz. Én csak vendég vagyok egyelőre itt az oldalon így viselkedtél a Blade topikba is? Nem illő fosozni meg másokat meg sérteni. Tanuld meg vagy menj a Blade topikba ott meg edződsz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9553) Zsolt96


Zsolt96
tag

Jólvan szép egy manus lehetsz...:D na de én nem fogok itt veszekedni nem alacsonyodok le ha lehet... de szerintem azért van ez a prohrdver cumó hogy lehetsen kérdezgetni ez van ezt kell szeretni ha nem tetszik akkor ez van. Ne olvasd el amit írok és örűlsz.

(#9554) Zsolt96


Zsolt96
tag

Bubus nem én kezdtem...nem tudsz olvasni?:/ na szálljatok már le rólam cső.

(#9555) hackeeeee válasza Zsolt96 (#9554) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem szépen kértem.

Véleményem szubjektív...

(#9556) bubus66 válasza eisento (#9549) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#9549) eisento

Igazad van

Bocs, de nyugi én is ilyen voltam a másik topikba, sajnos vannak ilyen emberek. Már visszább vettem én is. De soha nem jutott eszembe, ha vettem egy telefont, és ha nem indul el rajta valami, akkor (ráadásul) még a saját topikjában, szidom is tudom, nekem még nincs, de remélem, holnap már tapicskolom.

Zsolt96

Vissza olvasok biztos én kezdetem. De akkor sem szidom, és nem mondom el mindennek a telefont ha nem indul el rajta valami. Olvass, és kérdezz tisztességesen, előbb utóbb meg kapod rá a választ.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9557) Cooler96


Cooler96
aktív tag

Emberek én már csak a Marvel romot várom V20O-ra..nagyon izgatott vagyok már:D

Marvel 6: sok változás nincs benne,egy kicsit gyorsabban merül az aksi de észrevehetetlen,ha nem arra koncentrálsz.Gyors,szép stb... bár az a gyenge boot screen az elején elég gázos:Dmindeképp ki kéne venni.Annak is örülnék, ha a caller-t is témázná tantrums.

Zsolt96: én ebbe az egészbe nem akarok belekerülni, de ha játszani akarsz vegyél playstation-t(most jelent meg a vita),xbox-ot,egyéb ilyen dolgot.Telefon telefonálásra való nem játékra

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#9558) eisento válasza Zsolt96 (#9553) üzenetére


eisento
addikt

ez az oldal (es a tarsoldalak is) azert vannak hogy megbeszeljek az adott topik temajat tapasztalatait, de ha vetted volna a faradtsagot es elolvastad volna a forum szabalyzatot akkor tudnad hogy a warez tiltott mint sok mas forumon. jo hogy nem mar adunk neked letoltesi linket a jatekhoz meg leirast a telepitesrol. majd jon Bog es jol kibannol ha nem viselkedsz. az meg no comment hogy azert huzol le egy telefont mert egy mokolt (warezolt) jatek nem megy a telefonodon. megveszed eredetiben es akkor menni fog ha nem akkor tudsz a supportnak irni es kapsz tanacsot vagy visszakapod a penzed. es azt irod nincs azon az oldalon fent a jatek, a jatek honlapjat linkeltem be ott van egy bazi nagy BUY felirat ranyomsz megveszed es orulsz. jah hogy te ingyenes letoltest kerestel az oldalon van olyan is bal oldalt hogy "free android games" na ott mindegyik ingyenes. sok sikert. :C

Cooler96: nem csak telefonalasra jo :) email-re nekem bongeszes is jol jon mert meg tudom nezni ha leszallt a repcsi becsben es akkor kevesebbet kell fizetni a parkolasert :P de aki tenyleg jatekra akarja hasznalni az vegyen sony xperia play-t az igazi jatektelo mint egy psp.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#9559) bubus66 válasza Cooler96 (#9557) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#9557) Cooler96

:C :C :C Jogos +1

eisento

Ha valamit nem tudok, akkor olvasok, az 1 HSz-ben és ha meg süllyedek, akkor keresek, és ha ott sem találok választ a kérdésemre, akkor kérdezek, meg megpróbálok esetleg segíteni másoknak, ha pedig warez dolog azt megkérdezem esetleg vagy letöltési linket kérek PÜ.-ben. Természetesen nem OFF-lom a saját telefonomhoz tartózó topikomat.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9560) eisento válasza bubus66 (#9559) üzenetére


eisento
addikt

es ez igy is van jol :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#9561) bubus66 válasza eisento (#9560) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen így kellene működnie De sajnos egy két embernél, nem így működik. :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9562) Stieve


Stieve
csendes tag

Sziasztok!
Kernek egy kis segitseget, otletet! Par honapja nyomkodom a black-em, nagyon jo telonak tartom, szeretem. Sajna a gps problema nalam is adott. Ennel viszont van egy meg idegesitobb gondom. Nem tudok mms-t fogadni. Tokeletesen mukodott, aztan egyik naprol a masikra ha kuldenek egy kepet, megjelenik a szovegbuborek, de a kep nem. Minden gyari, a beallitasok is jok. Nem piszkaltam a telot, az uzenetkezelo is alap, meg a 2.2 droid. Volt mar valakinel ilyesmi problema, esetleg otlet? Elore is koszi! Sziasztok! Atte

Bocsanat az ekezetek hianya miatt!

[ Szerkesztve ]

(#9563) sheep válasza Stieve (#9562) üzenetére


sheep
addikt

nem próbáltad frissíteni 2.3-ra? hátha az megoldja

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9564) atillaahun válasza foxymaxy (#9457) üzenetére


atillaahun
veterán

És korábbi ROM-okon milyen volt nálad?
Milyen Navit használsz?

(#9509) anderledani
Nem.

#9516) eisento
Márpedig, hogy a szervizesek nem fognak neked kocsikázni, és gps-t tesztelni az is biztos. Legfeljebb kimennek a kijárat elé, aztán ha 10 perc alatt talál jelet az mán úgy jó. De sok szervizbe egyébként még csak meg se nézik a telefonokat, csak visszaküldik, hogy "javítva".
Szvsz most buktál kb. 2-3-4 hetet, és addig is telefon nélkül vagy.

(#9565) eisento válasza atillaahun (#9564) üzenetére


eisento
addikt

pozitivan kell hozzaallni a dolgokhoz :)

mellesleg nem buktam mert kaptam egy samu cseretelot de volt itt elfekvobe egy se x10 mini most ezt hasznalom. es max 2 hetet ha bukok...

persze lehet hogy radugjak es kimerik a telo ertekeit ha megfelel a gyari erteknek persze hogy rairjak hogy oke. de mivan ha kiderul hogy megsem okes? szerencsem lesz es talan alaplapot cserelnek (szervizes is mondta hogy alaplapot cserelnek eleg gyakran)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#9566) Mika1227


Mika1227
őstag

Class 4-es memókártya elég a telóba? Vagy milyen a minimum ami kell? Nem akarok HD videózni.

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#9567) foxymaxy válasza Mika1227 (#9566) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Kártyája válogatja ;) de inkább a
class6-os ajánlott az tuti ;)

e pluribus unum

(#9568) pcsabat válasza Mika1227 (#9566) üzenetére


pcsabat
őstag

ha nem akarsz 720P mkv-t nézni róla akkor elég. Nekem volt benne class4, most class10 van benne. Annyi különbséget éreztem, hogy gyorsabban olvas a 10-esről be dolgokat és a 720p videók ezen már nem szaggatnak, míg a class4-esről igen erősen.

(#9569) tutis


tutis
őstag

recoveryhez [ez] kell? Ha igen, csak feltelepítem a rootolt telóra, utána meg követem [ezt]?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#9570) saphancs válasza tutis (#9569) üzenetére


saphancs
aktív tag

ahogy teccik mondani! :)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#9571) premete válasza pcsabat (#9568) üzenetére


premete
veterán

Nem hiszem, hogy a class4 miatt szaggatna: eleve a class4 minimum írási sebességet jelent, olvasásban ennek többszörösét tudja; de ha csak a 4 MB/s sebességet vesszük olvasásnak, akkor is elméletileg percenként 240 MB-ot beolvasna, vagy 14400 MB-ot óránként, ez pedig már inkább a 1080p-hez közelít.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9572) embe válasza tutis (#9569) üzenetére


embe
nagyúr

1: Igen, kell. Vagy legalábbis ezzel a legegyszerűbb feltelepíteni a recoveryt.

2: Igen.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9573) Matrixka


Matrixka
tag

(#9574) hackeeeee válasza Matrixka (#9573) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az ingyenes játékok közbeni reklámok? Ajj, szerintem ezt mindenki tudja.. Hagyjukmár.... Valami miatt ingyenesnek kell tudnia lenni ezeknek az alkalmazásoknak.. Van aki még rá is bök, ha jót talál.. Elhiszem, hogy valamennyivel jobban eszi a telót, de nem annyival, h ezekkel akár napokat lehetne spórolni..

AB-nél.. Ha nem engedélyezi a GPS-t, és a hálózat alapú pozícionálst, akkor is eszi az akku-t pl? Érdekes ez...

Ha nem netezel velük egyáltalán, csak sokat telefonálsz 3G módban, akkor is le lehet meríteni 1 nap alatt a telót, és ehhez semmi reklám nem kell.. :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9575) embe válasza Matrixka (#9573) üzenetére


embe
nagyúr

Ezért kell rootlot telón alkalmazni az AdFree progit, és ne lsznek reklámok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9576) hackeeeee válasza embe (#9575) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez ennyire jó?

Csak kíváncsi lennék arra, h ha lemérnék az üzemidőt ezt használva, akkor vajon, hogy merülne a teló... :U

Véleményem szubjektív...

(#9577) embe válasza hackeeeee (#9576) üzenetére


embe
nagyúr

Én nem az üzemidő miatt használom már majd 1 éve ezt a appot. Hanem így nincsenek hülye reklámok az ingyenes appokban.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9578) hackeeeee válasza embe (#9577) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sejtettem ám. :)

Csak kíváncsi lennék erre.....

Véleményem szubjektív...

(#9579) pcsabat válasza premete (#9571) üzenetére


pcsabat
őstag

ezzel én is tisztában vagyok, attól függetlenül ugyanazzal a 720p-s MKV-val tesztelve a korábban leírtakat tapasztaltam. Nem beszélve arról, hogy gyorsabban beolvassa magát a kártyát is. Emellett elég sokszor másolok rá gigabájtokat (leginkább lossless formátumú zeneként) és nekem nem mindegy, hogy 4-5 max 6 mega/sec-el megy rá (ahogyan a korábbi class4-el) vagy 20-22 mega/sec-el ahogyan a mostani class10-el. Tisztában vagyok vele, hogy ez mem kártya/telefon függő, viszont más véleménye meg, hogy fórumokon miket irkálnak nem érdekel. Nekem ez a saját tapasztalatom és ennek hiszek a legjobban.

(#9580) tutis válasza hackeeeee (#9576) üzenetére


tutis
őstag

én régebben használtam még a progit, tökéletes volt. Azaz 1 hibát fel tudnék róni. Zedge progiban nem töltődött be a csengőhang sample. De ez lehet azóta javult..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#9581) hackeeeee válasza tutis (#9580) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pár helyen már olvastam róla.. :)

Mondjuk Én csak böngészőben próbáltam hasonlót, ugye adblock-ot, Nekem az valahogy nem jött be, nem volt jó, lassította a böngészést, meg ilyesmi..

Véleményem szubjektív...

(#9582) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

sziasztok :)
volna 1 olyan kérdésem hogy nem rootolt telóhoz valamilyen vissza állító programot nem tudtok véletlenül? amivel az appokat + mi1mást kitudom menteni :)
van 1 ilyen mentésem még root időszakból de az már nem aktuális
most a v20o van rajta és az embe által linkelt romot akarom feltenni :R

e pluribus unum

(#9583) embe válasza foxymaxy (#9582) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem ha ez a romod nincs rootolva akkor keresgélj a marketen backup progikat.
Könyvjelzőkhöz ezt, telepített proramokhoz telepítőfájlok mentése ezzel, . Sms-eket ezzel.

A telószámok a google fiókból ugye visszamennek.

Esetleg nézd meg a Mybackup progit. Elvileg ehhez nem kell root jog. De én ennek csak a root változatát használtam anno, így erről nem tudok nyilatkozni.

............. talán a Temporary root volt a neve????
...még a ZTE Blade-s korszakban, annak is az elején :) használtam valami progit, nem tudom a nevét - ha megvan megírom, ami ideiglenesen rootolta a telót. A következő újraindításig. Hogy ez ha meg is lenne működne-e ezzel a telóval??? passz. Igaz ha nem, akkor a market elvileg be sem ajánlja. Csak mivel az enyém rootolva van, így nem igazán tudom kipróbálni. :N

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9584) foxymaxy válasza embe (#9583) üzenetére


foxymaxy
senior tag

köszönöm kipróbálom őket :C
én még a titanium backups-nál leragadtam, de ahhoz + root kell :B

e pluribus unum

(#9585) tzsolesz válasza hackeeeee (#9576) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Még csak hogy merül a teló. De gondolom erősen felelős ez a tény sokszor azért is, hogy akadnak a kis szar appok, meg játékok. Tetemes erőforrásokat von el a teló hardveréből megfelelő futtatás kontjára.
Ez is nagy pénzcsapda. Hiszen vegyél jobb telót te állat, hát nem megy az angry birds.
Kicsit javul a helyzet, ha kikapcsoljuk a WIFI-t, 3G-ét, és GPS-t. De gondolom akkor is folyton fel akar menni, hiába nem sikerül, és megint csak az energiát fecsérli..... :(

(#9586) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Én is sikeressen frissítettem a Vodás telómat LG updéterrel V20o-ra, azt vettem észre így egy nap után hogy jobb lett az akuidőm. Mivel lehetne ezt rootolni ha lehetséges egyáltalán?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#9587) hackeeeee válasza tzsolesz (#9585) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vagy csak spontán vedd meg, és akkor reklámmentes lesz.

Véleményem szubjektív...

(#9588) embe válasza foxymaxy (#9584) üzenetére


embe
nagyúr

Én is a titaniumot használom. De ehhez van nekem root. :K

neo-geo
Kicsit kellene visszaolvasni. Tegnap ez ki lett tárgyalva. :K

Belinkelem az én hozzászólásaimat:

Tehát nézd át ezt és ezt.

Ekkor egy rootolt v20o lesz a telódon.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9589) embe válasza neo-geo (#9586) üzenetére


embe
nagyúr

2x ment

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9590) pcsabat válasza embe (#9588) üzenetére


pcsabat
őstag

ebből a marvel-es v20o-ból ki vannak takarítva a gyári app-ok? Létezik valami hasonló V20o-ból mint a premete féle V20n? Egy olyasmire lenne szükségem :)

(#9591) Cooler96 válasza pcsabat (#9590) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Igen tekints erre úgy mint egy premete lite-ra csak v20o-s.Csak az lg appok vannak kilőve meg zipal meg deod és ennyi egyébként nincs rajta változtatás

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#9592) pcsabat válasza Cooler96 (#9591) üzenetére


pcsabat
őstag

frankó, akkor du megy fel. Köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

(#9593) embe válasza pcsabat (#9590) üzenetére


embe
nagyúr

Én magamnak takarítottam ki.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9594) pcsabat válasza embe (#9593) üzenetére


pcsabat
őstag

titanium backup nekem is az első progi lesz rajta, de jobban halad ha már kipucolták a javát előttem :)

(#9595) embe válasza pcsabat (#9594) üzenetére


embe
nagyúr

Ez igaz. nekem is sikerült kilőnöm a launchert, mivel másik nem volt rajta bootlop lett az eredmény. Recoveryből ment vissza a mentés, majd ismét neki szaladtam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9596) doctorem


doctorem
csendes tag

Sziasztok! Rootolt V20o esetében valaki próbálta már a "fokozatosan hangosodó csengőhang" problémáját megoldani? XDA-s leírás alapján próbáltam, de valamiért nem működik. Roppant idegesítő.

(#9597) doctorem válasza Cooler96 (#9591) üzenetére


doctorem
csendes tag

A szóban forgó Marvel v A - GB 2.3.4 v 20o-rom nem lite, ugyanis tartalmaz minden gyári LG app-ot. Viszont rootolt verzió, így mindenki maga pucolhatja ki a nem kívánt programokat

Ez jobb is így, ugyanis mindenki egyénre szabva végezheti el a pucolást, függően attól, hogy mire van szüksége. Szerintem vannak nagyon jól használható LG appok, de én így is 20-25 appot töröltem (kezdve a gyári böngészővel és az SNS.apk-val :) )

(#9598) motro


motro
csendes tag

Sziasztok!
Hogyan távolíthatnám el a legörgethető értesítési sávról a zenelejátszót ?!
Előre is köszönöm a segítséget!

(#9599) embe válasza motro (#9598) üzenetére


embe
nagyúr

Először is megismered a telódat. ;] Ha ez nem sikerül, de csak akkor, kövesd ezt!
1: Megnyitod a gyári zenelejátszót. ZENE néven van az alkalmazások között.
2: Miután megnyitottad, a MENÜ gomb. Ez a bal szélső érintő gomb.
3: Beállítások menüpont - és tt van Voálá: "Értesítés megjelenítése" - pipa ki.

Kész is vagy.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9600) tutis válasza doctorem (#9597) üzenetére


tutis
őstag

ez nagyon jó hír, eddig ezért nem tettem fel, de mostmár fel fogom tenni

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.