Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9558) eisento válasza Zsolt96 (#9553) üzenetére


eisento
addikt

ez az oldal (es a tarsoldalak is) azert vannak hogy megbeszeljek az adott topik temajat tapasztalatait, de ha vetted volna a faradtsagot es elolvastad volna a forum szabalyzatot akkor tudnad hogy a warez tiltott mint sok mas forumon. jo hogy nem mar adunk neked letoltesi linket a jatekhoz meg leirast a telepitesrol. majd jon Bog es jol kibannol ha nem viselkedsz. az meg no comment hogy azert huzol le egy telefont mert egy mokolt (warezolt) jatek nem megy a telefonodon. megveszed eredetiben es akkor menni fog ha nem akkor tudsz a supportnak irni es kapsz tanacsot vagy visszakapod a penzed. es azt irod nincs azon az oldalon fent a jatek, a jatek honlapjat linkeltem be ott van egy bazi nagy BUY felirat ranyomsz megveszed es orulsz. jah hogy te ingyenes letoltest kerestel az oldalon van olyan is bal oldalt hogy "free android games" na ott mindegyik ingyenes. sok sikert. :C

Cooler96: nem csak telefonalasra jo :) email-re nekem bongeszes is jol jon mert meg tudom nezni ha leszallt a repcsi becsben es akkor kevesebbet kell fizetni a parkolasert :P de aki tenyleg jatekra akarja hasznalni az vegyen sony xperia play-t az igazi jatektelo mint egy psp.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.