Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) Inarus válasza #65755648 (#1) üzenetére


Inarus
addikt

Miért? Mi a baj a teszt topicjával? :U

(#3) #65755648 válasza Inarus (#2) üzenetére


#65755648
törölt tag

PL hogy nem lehet módosítani a címet úgy hogy "olvass 1 .hsz"-t +persze az 1.hsz-t is. Itt gondolom fogjátok engedni, vagy nem?

(#4) Huroq válasza Inarus (#2) üzenetére


Huroq
senior tag

Hasonlót szeretnénk összehozni, mint a Galaxy SII -nek, vagy a ZTE Bladenek :)

(#5) retroid


retroid
senior tag

Sok sikert a szerkesztéshez és jó munkát :R
Lehet holnap én is veszek egy ilyet

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#6) #65755648


#65755648
törölt tag

Hogy ne szemeteljük szét a topik elejét privátban írhattok javaslatokat, vagy akár készen megfogalmazott részeket amiket szeretnétek betenni az első hsz-be. Én már elkezdtem írni egy rövid összefoglalót a speckókról és a frissítés menetéről. Aki már rootolta és szépen össze is tudja szedni a "hozzávalókat" (szöveget akár lefordítva az xda-ról), az kérem tegye meg és küldje át privátban. :R

(#7) TayRol


TayRol
veterán

Hajra!:)

(#8) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez már kicsit jobban fest mint a régi :)

kengyel

(#9) Synaptic


Synaptic
senior tag

De azért irkálhatnánk is bele nem ? :D :D

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#10) #65755648


#65755648
törölt tag

Ennyit összedobtam. De én még nem rootoltam, azt olyan kéne megírja aki már megcsinálta, és a GPS-es gondokat-megoldásokat is össze szedhetné valaki. Egyébbel ki lehet bővíteni később is az 1. hsz-t.

(#11) stilo18 válasza #65755648 (#10) üzenetére


stilo18
addikt

Teljesen jo! Kengyel baratunk dobhatna ossze valamit a GPS-rol!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#12) kengyel válasza stilo18 (#11) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mit dobjak össze a GPS-ről ? Na kérem az LG Optimus Black készülék gps rendszere egyszerűen hibátlan ,hamar talál jelet és nem veszíti el. :D stilo kolléga tömör voltam ? :)

kengyel

(#13) stilo18 válasza kengyel (#12) üzenetére


stilo18
addikt

Végül is igen...:D

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#14) alikah88


alikah88
tag

Hali mindenkinek! A mai napon én is Optimus Black tulaj lettem :D
Ez az első androidos telefonom, eddig nagyon bejön :) hirtelen ennyi, majd még úgyis írok/olvasgatom majd folyamatosan a fórumot!

Google Pixel 8 + Huawei Watch GT 2

(#15) kois


kois
csendes tag

Sajnos még mindig sikertelen a frissítés, T-mobile sw V10a van fent. Itt akadok el. Lehet, hogy a routernél kell állítani valamit?

[ Szerkesztve ]

(#16) kois válasza kois (#15) üzenetére


kois
csendes tag

A contact gomra nyomva ide küld: http://mobilephones.us.lge.com/support.aspx
Persze az oldal nem található...Country United States... A menüben a Customer Support / Supporting model alatt meg véletlenül sincs a P970... Lehet beviszem a T-mobilhoz vagy az LG-hez, hogy nyomják fel a friss SW-t a telómra

(#17) #65755648 válasza kois (#16) üzenetére


#65755648
törölt tag

Gondolom ezeket már mind próbáltad, de hátha valamelyiket mégsem:
-másik usb port (lehetőleg közvetlenül az alaplapra, nem a gép front-paneljén)
-telón usb debugging ki/bekapcsolása, memóriakezelőjében a "Csak adattár" ki/bekapcsolása
-LGMobile update reinstall, esetleg futtatás rendszergazdaként
-telefon driver asszem fel kell legyen installálva, másképp fel se ismeri a telefont, de ha mégse akkor rakd fel

(#18) hoge87


hoge87
tag

Valaki találkozott olyannal hogy win 7 alatt nem tudott szinkronizálni és frissíteni (a b2cappsetupot nem is engedi feltelepiteni), mert hibaüzenetet irt ki?Aztán végül sikerült a dolog, csak másik, régi gépen, xp alatt...
De itt is 6% ig frissített utána megszakadt...mindig 6-7% között ad hibaüzik hogy akksit ki, ujraindit, és telepités ujrainditása...párszor ujrainditottam, de ugyanaz...Valami ötlet valakinek?

(#19) stilo18


stilo18
addikt

Amivel en frissitettem(LG Pc suite),annak a telepitoje a gyari 2Gb-os memokartyan volt. Felmasoltam a gepre,telepit,aztan mar ment is minden....

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#20) kengyel válasza stilo18 (#19) üzenetére


kengyel
nagyúr

De gondolom azóta a gyári kártyát már kicserélted . Vajon ha kijön a 2.3 azt is ezzel az eljárással tudjuk majd frissíteni ? Tényleg tud valaki a megjelenésről valamit ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#21) Robez88 válasza kengyel (#20) üzenetére


Robez88
tag

Az utolsó (júlis vége) hitelesnek tűnő információ szerint augusztus vége, szeptember elején jöhet a OB-re a 2.3. Ezután azért beindulnak a dolgok, mivel például a Cyanogenmod és MIUI fejlesztőinek a fülét is nagyon rágják a júzerek hogy legyen moddolt rom. Ezek a félhivatalos verziók a többi telefonnál tapasztaltak alapján biztos megdobják a teljesítményt és növelik a használati értéket.

Más. Már kb. 1 hete nálam van a telefon. Nagyon nem babráltam a Froyoval, de az akkumlátor úgy néz ki beállt egy stabil értékre. 75%-on huztam le a töltőröl 38 órája és még 29%-on áll. Igaz nem nyomkodtam egész nap, de azért némi telefonálás, wifi, és zenehallgatás (BT-os füles) volt. Szerintem így egész korrekt. Azt viszont nem értem hogy a futó szolgáltatásokban miért megy egy csomó felesleges dolog (pl. FinancesService) ami egyrészről memóriát foglal, és meríti a telefont. Rootolással és némi uninstall-lal gondolom ez a állapot orvosolható, bár én még nem mertem megcsinálni. A NOVA romot is kipróbálnám, de ahhoz sincs elég bátorságom, első andro-s telom az OB, nem akarom rögtön téglává vahrázsulni :B

Jelenleg LauncherPro-t használom a gyári helyett, sokkal folyékonyabb, nincsenek akadások., és viszonylag jól konfigurálható.

[ Szerkesztve ]

(#22) 8nemesis8 válasza Robez88 (#21) üzenetére


8nemesis8
veterán

Rootolás nélkül is tudsz leállítani programokat elvileg. Feladatkezelőben keresd és amíg nem indítod újra, addig a rendszer sem fogja magától.
Rootolással pedig törölni is tudod ezeket a sok esetben felesleges dolgokat, ezekről listát is találhatsz az XDA-n...

(#23) Robez88 válasza 8nemesis8 (#22) üzenetére


Robez88
tag

Elvileg le tudom... gyakorlatban mind az előre telepített Pénzügyek, Hírek, Térképek elindulnak egy idő után maguktól. :) Itt már csak a root lehet megoldás szerintem!

toflehi!
Köszi az 1. hozzászólás szerkesztését!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#24) stilo18 válasza kengyel (#20) üzenetére


stilo18
addikt

Persze, hogy kicsereltem, dehat ezt privatba kibeszeltuk mar...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#25) stilo18 válasza Robez88 (#21) üzenetére


stilo18
addikt

A"viszonylag jol konfiguralhato"olyan enyhe kifejezes, hogy azt elmondani nem tudom.
Nezz be kulfoldi topikokba, vagy esetleg ide is, nehany ember hihetetlen mit megtud csinalni...mar majdnem muveszetnek neveznem...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#26) rayman2006


rayman2006
tag

toflehi!
Gratulálok jó lett leírás,infók így tovább.
Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#27) #65755648 válasza rayman2006 (#26) üzenetére


#65755648
törölt tag

Köszi, és neked is Robez88!

Ha valaki leírja magyarul akkor a root-ot is beszúrom, ha nem akkor egyelőre így marad amíg én is rootolom az enyémet

(#28) kengyel válasza stilo18 (#24) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tudom azért írtam de láttom nem vetted :)

kengyel

(#29) axioma


axioma
veterán

Szerintetek letezik az, hogy a telenoros redbull hatlap nem teljesen egyezik mereteiben az eredeti telefonnal? Azert merul fel a kerdes, mert az ebay-rol direkt OB-hez gyartott tarto nem lett jo, par tizedmilli lehet a gond (vastagsagban). Mar eppen elkezdtem irni a reklamaciot, de lehet, hogy nem is az o keszulekukben van a hiba... es akkor minek csesztessem.
Mellesleg beszerzesi aron (1100 huf) elado akkor ez a tok, flipes, termeszetesen felprobalas utan, nem redbull-oshoz ajanlva. Ebay 250862735625.

(#30) stilo18 válasza axioma (#29) üzenetére


stilo18
addikt

En kizartnak tartom....!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#31) phmphm válasza axioma (#29) üzenetére


phmphm
csendes tag

Szerintem kezdd el használni. Pár tized millimétert enged a bőr használat közben.

Én több tokot kipróbáltam vásárlás előtt és végül olyat vettem amit SGS II-eshez gyártottak, abban kényelmesen elfér, igaz én övre csíptethető tokot vettem.

(#32) axioma


axioma
veterán

Koszi.
A gond nem a borrel van, hanem a muanyag kerettel. Vagy az egyik hosszanti oldal pattan be, vagy a masik. A hatan hintazik, ha ez nem az eltero hatlapmeret miatt van, akkor a masik tippem, hogy a telefon oldala ugye keskenyebb, mint a kozepe, es mintha a keskenyebbet vettek volna figyelembe.
Ujra probalni nem merjuk, mert a 10 napos telefont mikor felig beleraktuk, ugy beleszorult, hogy feltem kivenni (azert is kezdtem a hatlapot gyanusitani, mert a hatlap ragadt, a telefon a gyenge eroszak hatasara kezdte levetni a hatlapot, vegul szerencsere sikerult egyben kivenni, de fel oraig fraszban voltam, hogy mi van ha a tok muanyagja tovabb birja, mint a telefone...)

(#33) TayRol


TayRol
veterán

igazabol melyik topic a FŐ topicja a telefonnak?:)

(#34) #65755648 válasza TayRol (#33) üzenetére


#65755648
törölt tag

Ez, a másikat el kéne felejteni.

(#35) alikah88


alikah88
tag

Én a T-ben vettem tokot. Az én tokom is SGS II-höz való, vagy SGS-hez, arra már sajna nem emlékszem, és pont jó. Nekem a "kihuzogatós mágneses végű" fajta van, kicsit keményebb fajta bőrből, aminek örülök is, mert talán az jobban védi a telefont :D bár 1500-ért nemtudom, hogy valódi bőr-e... de jónak tűnik.

Google Pixel 8 + Huawei Watch GT 2

(#36) Jazz^


Jazz^
tag

Üdv.

A telefon hangszórói mennyire hangosak, ill az előlapi hangszóró tiszta hangzást biztosít? Az előző telefonom (SE W890) eléggé gyenge más telefonokhoz viszonyítva (a walkman névhez képest meg végképp), nem szeretnék ebbe a hibába esni a mostani vételnél. :F

(#37) #65755648 válasza Jazz^ (#36) üzenetére


#65755648
törölt tag

Kihangosítva az előlapi hangszóró nem is szól, csak a hátlapi. Halknak biztos nem halk, a hangminőség viszont nem fut el, vagyis telefonok közt sztem átlagos, de egy 1eFt-os "táskarádióhoz" képest már sz@r.

(#38) Jazz^ válasza #65755648 (#37) üzenetére


Jazz^
tag

Előlapi hangszóró nem hangosítható ki, az természetes, lehet rosszul fogalmaztam.Az érdekelne, hogy forgalmas, zajos helyeken is érthetően lehet-e a beszédpartnert érteni?

A hátlapi se zenehallgatásra kell, hanem esetleges kihangosított hívásokra, érthető legyen hívófél, ne zúgjon, sercegjen, recsegjen a hang.. :)

(#39) #65755648 válasza Jazz^ (#38) üzenetére


#65755648
törölt tag

Ilyen szempontból sztem tök jó, nekem a diszkóban is sikerült meghallanom (na jó inkább a vibrát éreztem) a hívást és annyit megértenem kihangosítás nélkül is hogy menjek ki a klub elé :D

Amúgy csináltam videót is odabent, de a mikrofon már nem tudott megbirkózni a hangerővel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) Jazz^ válasza #65755648 (#39) üzenetére


Jazz^
tag

Köszi, akkor úgy fest, hogy bőven megfelel az igényeimnek a telefon. :C

(#41) ß3NC33


ß3NC33
tag

Van itt olyan, aki esetleg a függő ( T-mobile) telefonját turbosimmel használja? Érdekelne működik-e egyáltalán vele a teló... :R

(#42) stilo18


stilo18
addikt

Nem tudjátok hol lehet hátlapot vásárolni a telóhoz?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#43) stilo18 válasza stilo18 (#42) üzenetére


stilo18
addikt

Hoho...Ebay-en több fajta is van!:D Fehér...kiváncsi lennék, hogy nézne ki...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#44) Dzsiforsz


Dzsiforsz
tag

Sziasztok!

Tegnap bementem a T-hez megnézni a telefont élőben, mert lehet hogy ilyet veszek. Tetszett a telefon, csak annyi zavart, hogy pl. úgy 10 érintésből 1-et eltévesztett mikor szöveget irtam, vagy a menübe tapicsoltam a dolgokat. Megnéztem, még 10a szoft volt rajta. Ti, aki már használjátok egy ideje tapasztaltok ilyet, vagy javitották már, vagy ez egyedi hiba lehetett?
Még a Defy-n gondolkozok, de hiányozna az előlapi kamera majd skypehoz.. hát nemtom.. Az audio kimenete milyen mert egy teszten azt irták, hogy nem a legjobb zene hallgatásra?
köszi a segítséget!!!

(#45) rayman2006 válasza Dzsiforsz (#44) üzenetére


rayman2006
tag

Nekem is T-s nem volt még ilyen problémám mondjuk hamar felraktam v10e--t..
Szerintem jó a audio kimenete jól fülhallgatóval szép tisztán szólnak a zenék.
Én is ez Defy között gondolkodtam sokkal szebb kijelző jobban is nézz ki külsőre is szoftverével se voltak problémák.Defynél jobb az biztos

[ Szerkesztve ]

(#46) Xanyi


Xanyi
tag

Sziasztok!

Ha Vodánál veszek ilyen telefont akkor arre mennyire friss szoftvert lehet tenni hivatalosan itthon? Nem is a verziószáma érdekel, hanem hogy ha azt felteszem, akkor fogom-e tapasztalni a korábban olvasott melegedési, gyors merülési, és beszélgetés közben ingadozó hangminőségü gondokat?

Amúgy próbáltam visszaolvasni, de rengeteg az infó. Valaki összefoglalná hogy milyen hibákkal találkozhatok ha ilyen telefont veszek? Légyszí!

Előre is köszi!

(#47) gabó válasza Xanyi (#46) üzenetére


gabó
tag

Szia!
A legfrissebbet föl tudod rá tenni. Nincs melegedés, rossz beszédminőség. Egyedüli gondom,h ha a network autóra van téve akkor hamar merül(ez bosszant, állítólag vmiért a Voda 3G-vel van van gondja, Ts hálózattal 1 napot kibír, míg vodával nálam max fél nap), de ha 2G-re lockolod ok lesz, elmegy simán 2 napot. Minden más ok a telefonon.

Nekem8

(#48) Brianko


Brianko
tag

Sziasztok!

Még csak gondolkodom a telefon megvásárlásán mivel a régi Galaxy 3 fürdés után megadta magát. Méretben és árban ez jött ki a legjobb vételnek. Leginkább a kis fogyasztású IPS kijelző nyerte meg a tetszésemet. A mi miatt még esetleg kérdéses a megvétele az a BT headset-ről történő hangtárcsázás? Van e ilyen? Vagy ez a funkció csak a 2.3 Androidnak a sajátja? Esetleg használta valaki már így, mert vezetés közben jól jönne.

Üdv

(#49) Xanyi válasza gabó (#47) üzenetére


Xanyi
tag

Köszi!

(#50) Xanyi válasza gabó (#47) üzenetére


Xanyi
tag

Magyar nyelv van rájuk hivatalosan? Mert ahogy olvasom 2.3-astól van magyar az androidba, ebbe pedig 2.2 van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.