Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) premete válasza Cooler96 (#10149) üzenetére


premete
veterán

Ha igaz lenne, amit írsz, akkor semmi értelme nem lenne a backupnak, ha csak ugyanazon rom alól lehetne használni, ami alatt a mentés készült.
Szerintem valamit benéztél.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#10152) 8nemesis8 válasza premete (#10151) üzenetére


8nemesis8
veterán

Vagy benézett vagy nem recovery menüből készített full backupra gondol esetleg :F

(#10153) Cooler96 válasza premete (#10151) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Én nem tudom,nekem ezt írta ki,kétszer is.Nem hiszem, hogy tévedett a rendszer.Egyébként logikus csinálsz egy mentést xp-n felteszed windows 7et akkor nem bírod visszahozni az xp-s mentést...de javíts ki ha tévedek :))

De ott csináltam backup-ot,recoveryben fullosat.Ezután írta ki,többször is próbálkoztam,ha ugyanaz a rom maradt fent akkor vissza tudtam hozni,ha mást tettem fel akkor nem.

sheep: igen,hallható a különbség,sokan írták,hogy nem elég a 'mezei fül' hozzá,úgy tűnik igen,hallani a változást:)

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#10154) sheep válasza Cooler96 (#10105) üzenetére


sheep
addikt

nekem tetszik ez az audio cucc, mw600-as bt fülesem van és sokkal dinamikusabban szól (poweramp)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10155) embe válasza Cooler96 (#10153) üzenetére


embe
nagyúr

Én ezzel a hibával nagyon sokszor találkoztam. MD5 ellenőrzés során lépett fel. Meg is halt a teló egy flashelés közben, féltégla lett, majd nagy okoskodás után sikerült visszahozni.

Ja ez még a ZTE Blade korszakban volt. De miután kicseréltem a látszólag hibátlan ebay-es ;] memkarit egy Samu 8gb-osra, ez a hiba egyszer sem jelentkezett. Pedig én is rápróbáltam egy pár romot erre a telóra is. A Blade-re meg nagyon sokat.

A fentiekből én azt a következtetést vontam le, hogy a microsd-vel volt valami szarság. Az én tapasztalatom alapján azt mondom, neked is lehet az a gond. Persze nem biztos, de én a saját tapasztalatomról beszélek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10156) premete válasza Cooler96 (#10153) üzenetére


premete
veterán

Tévedsz még a hasonlatban is. :)
Ha az xp-ről csinálsz egy hasonló mentést, mondjuk Acronis True Image-el, majd felteszed a windows7-et, utána az xp-t vissza tudod állítani ugyanazzal a backup.tib fájllal.
Visszaáll a komplett partició és az mbr is.
A nandroid backup esetén ugyanaz a helyzet, a cwm-et nem érdekli, hogy milyen rom van fenn, visszateszi a mentésből a
boot.img
recovery.img
cache
data
system
particiókat,bájtra, ahogy voltak.
A mentéskor készült md5 arra kell, hogy ugyanaz kerüljön vissza, mint ami el lett mentve, annak semmi köze a fenn lévő romhoz, azt nem is látja a cwm. Abba ne menjünk bele, hogy ki lehet cserélni az elmentett cuccokat, de ahhoz az md5-öt is át kell írni, ami lehetséges, de nem egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#10157) Cooler96 válasza premete (#10156) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Értem:) de akkor mitől nem engedett visszaállni?

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#10158) premete válasza Cooler96 (#10157) üzenetére


premete
veterán

Embe írta: rossz sd-n ha egy bájt megsérül, az md5 már nem engedi visszatenni.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#10159) embe válasza premete (#10158) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem tuti az volt a gond. Mert mint írtam kártya csere tán minden gondom megoldódott.
De előtte úgy beállt a Blade, hogy semmire nem reagált. Be sem villant a kijelző semmi.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10160) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Én is vettem bele egy 8GB-os Samsung kártyát és a kingston 4GBos cl 4-eshez képest ég és föld.
Képek rögzítésénél eddig 15-17 másodpercet is volt, hogy várnom kellett a mentésre, most meg 2-3 a max.
Beolvasása is nagyon gyors.

(#10161) embe válasza 8nemesis8 (#10160) üzenetére


embe
nagyúr

Ugyanazzal a rommal? :Y

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10162) 8nemesis8 válasza embe (#10161) üzenetére


8nemesis8
veterán

A fényképezés igen, ugyanazon romon.
Szerintem ez a kingston kártya valami utánzat lehet, habár boltból való :F
De írtó kaksi a sebessége. 1 Mb-al sem tudtam másolni róla!

(#10163) embe válasza 8nemesis8 (#10162) üzenetére


embe
nagyúr

Na nekem is valami hasonló Kingstone kari lehetett ami szarakodott.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10164) eisento


eisento
addikt

Na szep napot!
Szoval tegnap ugye visszakaptam a telot a szervizbol, elvileg szoftverfrissitesen esett at (v20o)
T-mobileos keszulek, a gps megjavult 10mp alatt talal jelet es tartja is szepen, navigon 4.1.1-el probaltam :) bar kicsit nekem fura a navigon szoft igo utan de remelem mihamarabb kijon hivatalosan is a primo androidra es ha az is olyan arban lesz mint a navigon (18k) megveszem persze ha nem eves frissites lesz csak hanem allando.

szoval akinek gps problemaja van erdemes elkuldeni a telot :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#10165) sheep válasza eisento (#10164) üzenetére


sheep
addikt

:K
zsíír

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10166) 8nemesis8 válasza embe (#10163) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát igen, de most már annyira jó áron vannak ekkora kártyák is, hogy ezen aztán tényleg nem érdemes spórolni.

Ti Over- vagy Underclockot próbáltatok a Zeus romon?

(#10167) tutis válasza eisento (#10164) üzenetére


tutis
őstag

nem mondtak semmit szervízben mit csináltak rajta?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#10168) eisento válasza tutis (#10167) üzenetére


eisento
addikt

de. szoftvert frissitettek :D

erdekes mert en is raktam fel kdzvel v20o-t es nem volt jo... visszatettem v10e-t elkuldtem visszajott es jo :) ki erti ezt

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#10169) tutis válasza eisento (#10168) üzenetére


tutis
őstag

fura, gyári V20o-val szarul ment nekem a gps, feltettem a német V20o-t, azzal is szar.. Miben lehet más a náluk lévő szoft? :F

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#10170) eisento válasza eisento (#10168) üzenetére


eisento
addikt

viszont. most nezem ujraindult 20 percel ezelott lol :D de inkabb induljon ujra minthogy a gps legyen szar. na majd ezt meg nezegetem :) marmint a restartot

tutis na ezaz! en se ertettem hogy mi a szartol lett jo. na mind1 meg ezt az ujraindulast meg azert figyelem. eddig ez nem volt.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#10171) Richee11


Richee11
senior tag

ICS várható még ebbe az évbe? vagy a minimum az 2013..? :D én nem vagyok telhetetlen nekem a 2.2 van még a telefonomon, tehát a gyári Op-rendszer, és kiválóan működik.

(#10172) foxymaxy válasza Richee11 (#10171) üzenetére


foxymaxy
senior tag

elméletileg ez év utolsó harmadában :)
gyakorlatban fene tudja :P

e pluribus unum

(#10173) bubus66 válasza Richee11 (#10171) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10171) Richee11

Itt a link az ICS állítólag szeptemberre várható. Legalább is a leírásban az szerepel.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10174) sheep válasza bubus66 (#10173) üzenetére


sheep
addikt

az lg szerint szepetmber=valamikor jövő év tavaszán
akkor viszont már rég kint lesz a jelly bean
ördögi kör :D
egyébként miben jobb az ics? én nem várom...minden o.k. a telefonnal

más:
valaki homályosítson fel pls:
fel szeretném tenni a zeus v6.1-et
a rom managerrel csináltam egy backupot a telefonról, amit az sd kártyán tárol
a kérdések:
-ezt hogyan tudom elérni ha vmi gebasz van?gondolom a recoveryben van olyan menü amivel fel tudom installálni (?) De ha nem bootol a telefon akkor hogyan tudok a recoverybe belépni?
-ez a mentés miben különbözik a nandroid backuptól? mindenhol azt írják hogy az kell, ez nem ugyanolyan?

bocs a láma kérdésekért de ez kicsit homályos nekem...
köszi

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10175) Cooler96 válasza sheep (#10174) üzenetére


Cooler96
aktív tag

eRecovery van a zeusban, amivel bootnál hosszan megnyomva a g-gombot belépsz a recoverybe:) tök mindegy,milyen backup progival csinálod,a backup az backup az ég világon tök mindegy hogy nandroid vagy cwm

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#10176) sheep válasza Cooler96 (#10175) üzenetére


sheep
addikt

ok, értem, köszi
és mi van akkor ha nem sikerül felrakni a zeust valami miatt és kéne a mentés? akkor hogyan érem el a recoveryt?
mert most a telefonról a rommanageren keresztül tudok belépni, de ugye ez flesselés közben nem elérhető

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10177) Cooler96 válasza sheep (#10176) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Kiveszed az akksit,elindítod és nyomogatod a g-gombot be fog jönni a recovery:)

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#10178) sheep válasza Cooler96 (#10177) üzenetére


sheep
addikt

ááá értem
ok köszi :D

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10179) Cooler96 válasza sheep (#10178) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Most dobtam fel én is,elnézegettem a reportját elég jó dolgok vannak benne:)

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#10180) Kowi84 válasza Cooler96 (#10177) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Root-olással kapcsolatban tudna nekem valaki segíteni, mert olvastam egy két írást ezzel kapcsolatban próbáltam volna letölteni a megfelelő zip-et hozzá, de vagy döglött a link, vagy valami vírusos cucc...

(#10181) Kowi84 válasza Kowi84 (#10180) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Vagy esetleg egy olyan oldalt mutatni, ahol használható dolgokat találok ezzel kapcsoltban

(#10182) Cooler96 válasza Kowi84 (#10181) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Olvasd el az első hozzászólást.Le van írva minden...két linket is adnak

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#10183) bubus66 válasza Kowi84 (#10181) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10181) Kowi84

Itt a link itt meg van minden

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10184) Kowi84 válasza bubus66 (#10183) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Közben ráakadtam valami ginger break-re. Ez a módszer nem működik???

(#10185) tlala


tlala
addikt

Nekem a ZEUS billentyűzete/bevitele keserves. Nem lehet kikapcsolni (én legalábbis nem tudom) az angol nyelvű T9-et vagy itt hogy hívják, illetve a billentyűzete is rosszabb lett nekem (jóval több tévesztést eredményez) mint a 20o gyári.

(#10186) Cooler96 válasza tlala (#10185) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Akkor szedd le,én go keyboard-ot használok(mert sokat használom a swype bevitelt) és tökéletes.Csak kicsit sok ramot eszik a többinél de megéri.Majd huex rájön egyszer csak, hogy nem kell erőltetni ezt a htc keyboard-ot.

Kowi84: a gingerbreak unroot-hoz kell,amit bubus kollega adott linket ott pontosan le van írva minden úgy csináld

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#10187) Kowi84 válasza Cooler96 (#10186) üzenetére


Kowi84
aktív tag

És csak ez az egy módja van a root-nak v20o rom-on??? Elég bonyolultnak tűnik.... És nem egészen értem mit jelent a 6. lépésben a "press and hold volume + button" Addig oké hogy nyomva kell tartani a hangerő gombot, de mi az a + button???? Milyen gombot????

(#10188) Cooler96 válasza Kowi84 (#10187) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Amivel növeled a hangerőt te lüke:D magyarul a volume fel gomb.Egyszerűbb mód sajnos nincsen,de legalább csak egyszer kell ezt végigcsinálni.(Pedig gyorsan átfutottam,egyáltalán nem nehéz:) ) még képek is vannak

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#10189) bubus66 válasza tlala (#10185) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10185) tlala

Töltsd le az AnySoft billentyűzetet a GooglePlayből, itt í link azt rakd be a Beállítások=> Nyel és Billentyűzetnél pipáld ki és állítsd be a nyelvet, billentyüzet között tudsz választani. Természetesen, magyar. Az oldal amit linkeltem az elsőt és a másodikat töltsd le.

[link]

Cooler96

Nem próbáltad az Anysoft Keyboardot? Én ezt használom nagyon jó. Nekem bejön. Szerintem, egy próbát meg ér.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10190) bubus66 válasza embe (#10118) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10118) embe

nekem ezt írtaa ki az IMEI beírása után. De a telefon a V20n jött már.

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=

OK 35xxxxxxxxx LGP970 ATMHTL 202KPMZ358811 20120215 V10E_00 http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP970/ATMHTL/V10e_00/V10E_00.kdz http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP970/ATMHTL/V10e_00/V10E_00.kdz GLOBAL/GLOBAL N N EL GSM

Meg a gyári launcher milyen néven van a system/app mappában?

(#10185) tlala

Ha nem teszik a HTC Ime dob ki a system/app mappából, és tedd be helyette a Latin Imei-t ha kell, át küldöm neked a Commaderrel meg tudod csinálni. Nem kell ki csomagolni csak meg nyitni, a HTCImei-t törölni a másikat meg bemásolni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10191) ricska1


ricska1
csendes tag

Sziasztok :) lenne egy egyzserü kérdésem az miért van h az lg honlapján még nincsen hozzá 2.3 android? :D

" Van nálunk minden , van nálunk pénz "

(#10192) 8nemesis8 válasza Kowi84 (#10180) üzenetére


8nemesis8
veterán

Egyébként ha sokan írják, hogy jó és mégis vírust jelez, az olyan szempontból téves, hogy root esetén ugye egy exploitot hajt végre a kód, a telefonnal szemben. Tehát az ilyen jellegű dolgokat jó ha alapból vírusnak kezeli, de nálunk most pont erre van szükség :)

(#10193) 8nemesis8 válasza ricska1 (#10191) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nem kell velük foglalkozni szerintem, én nem is követem figyelemmel az oldalukat. Kicsit érdekes amit néha megenged az LG nekik, de hát ők is beismerték, hogy a frissítéseknél eléggé gondba vannak, akár más gyártókhoz képest is. Túl kevés a munkaerő, legalábbis erre hivatkoztak pár hónapja...

(#10194) tutis válasza eisento (#10170) üzenetére


tutis
őstag

fura dolog történt, megjavult a gps :) Kiszedtem a zeus romból a gps fájlt és kicseréltem a sima rootoltban lévőt. Tegnap autóban útközben bekapcsoltam a gps testet, gondoltam nem fog úgyse jelet, de 1 perc alatt befogta a jelet. Mondom jó, elég sok az 1 perc is.. Ma reggel a szobában rápróbálok, 3mp alatt befogta a jelet. Mondom oks, teló kikapcs, bekapcs. Újra 3mp alatt fogott jelet (ablakból rálátni az égboltra)
Párszor teszteltem de legrosszabb esetben 10mp alatt fogott jelet. Majd tesztelem útközben meg más helyszínen is, mivel azt sejtem hogy mivel legutoljára itthon kapcsoltam ki a gps-t meg újra be, így könnyen megtalált ugyanazon a ponton..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#10195) ricska1 válasza 8nemesis8 (#10193) üzenetére


ricska1
csendes tag

de akkor nem is lehet frissiteni nagyobbra mert tegnap frissítettem aztán ugyanazt rakta fel :D

" Van nálunk minden , van nálunk pénz "

(#10196) 8nemesis8 válasza ricska1 (#10195) üzenetére


8nemesis8
veterán

Mivel csináltad?
Tuti végbement a frissítés?

(#10197) ricska1 válasza 8nemesis8 (#10196) üzenetére


ricska1
csendes tag

aha persze ami lg oldalán van program azzal csináltam :D

" Van nálunk minden , van nálunk pénz "

(#10198) Cooler96 válasza ricska1 (#10197) üzenetére


Cooler96
aktív tag

Miért mindenki az original updaterrel próbálkozik.Szart sem ér az a program...

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#10199) eisento válasza tutis (#10194) üzenetére


eisento
addikt

:DD :C :C :C azert majd probald meg egy rovidebb utszakaszon is hogy jo-e :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#10200) 8nemesis8 válasza ricska1 (#10197) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ahogyan írják valóban nem sokat érő, néha jelez amikor frissítés sincs, néha befejezi a látszólagos frissítést, néha közben megszakad :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.