Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) bubus66 válasza atillaahun (#10645) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi meg találtam csak a SuperOneClicket nem tudom le tölteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10652) Kerio


Kerio
őstag

Érdekes, hogy ha a böngészöben, a googleba beírok valamit, és végigírom a sort, akkor nem követi a szöveget. Látatlanban kell írni. A gyári szoftverrel csinálja.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#10653) bubus66 válasza Kerio (#10652) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10652) Kerio

A gyárival nem vettem észre, hogy ezt csinálná de cseréld le a Dolphin Bóngésző HD-t

Innen le tudod tölteni ha kell. [link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10654) bubus66 válasza bubus66 (#10653) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Rosszul írtam Dolphin Bögésző HD-re

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10655) Kerio válasza bubus66 (#10653) üzenetére


Kerio
őstag

Köszönöm! Ezzel követi. Viszont ha nyomok rá egy entert, és újra rákattintok, hogy javítsak, már nem megy a végére

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#10656) bubus66 válasza Kerio (#10655) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szívesen én régóta használom, már és nagyon jó, volt olyan, amit a gyári böngészővel nem tudtam letölteni a Dolphinal simán letöltöttem. Neked kell oda tenni a kurzort, de azt hiszem, hogy meg van mennyi karaktert írhatsz be. Utána nem enged tovább írni, vissza ugrik az elejére.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10657) Kerio válasza bubus66 (#10656) üzenetére


Kerio
őstag

Az a baj, hogy nem látszik a beírt szöveg vége. Így nem tudom odatenni a kurzort. Tekerni meg nem lehet.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#10658) bubus66 válasza Kerio (#10657) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Hát regényt akarsz írni ;) ;) ;) Küldj egy képet róla mert ez nem értem. A google keresője, nem végtelen, tehát, mint írtam egy bizonyos karaktert enged csak beírni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10659) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Boldog Húsvétot nektek!

Zeus 6.1-el 2-2,5 napot elvagyok, úgyhogy nekem marad.
Nem is fagy, egyedül 1 nagyon idegesítő benne, hogy amikor kikapcsolom a kijelzőt az esetek 30%ban eldobja a wifit. Az volt a lakásomban is és a szülői házban itthon is.

(#10660) bubus66 válasza 8nemesis8 (#10659) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Neked is Boldog Húsvétot.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10661) Kerio válasza bubus66 (#10658) üzenetére


Kerio
őstag

Van a beíró sáv, amit alapból látsz (a kis téglalap). Az pár karakterre elég, utána ugye elkezdi "tekerni", míg írod. Na nekem az meg sem mozdul. Vagyis beírom azt a pár karakter,t ami először látszik, aztán a többit nem látom. Tök vakon írok :U
A másik böngészőnél pedig mozgatja, de ha rányomok, hogy keresés, és visszakattintok, hogy módosítsak a beíráson, akkor már nem megy a végére. Max space-vel tudok. Próbáltam húzni a kurzolt, de nem megy tovább.

BOLDOG HÚSVÉTOT MINDENKINEK! :K

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#10662) bubus66 válasza Kerio (#10661) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Passz akkor tudom mi lehet. Nekem rendesen működik, mind kettő, a Dolphint csak a letöltések miatt használom Nem is kérdeztem milyen rom van rajta?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10663) Kerio válasza bubus66 (#10662) üzenetére


Kerio
őstag

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#10664) bubus66 válasza Kerio (#10663) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10663) Kerio

Igen ez a legújabb verzió. Ez melyik, a V20O Hun vagy melyik rom? De én nem erről kértem képet,ha nem amikor be írsz a keresőbe, az hogyan van?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10665) Kerio válasza bubus66 (#10664) üzenetére


Kerio
őstag

Nekem a német van. A root miatt. Úgy néz ki, megoldódott. A beallítások/billentyűzetnél a nyelv úgy volt beállítva, hogy "német (Magyarország)". Átállítottam Magyarra. Érdekes, hogy nem volt a beállítások között német (Magyarország)

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#10666) bubus66 válasza Kerio (#10665) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10665) Kerio

Igen most azon vagyok, hogy valahogy a V20O_HUN-t ki rootoljam. De eddig meg süllyedtem. Melyik billentyűzetet használod? Ha a gyárit használod akkor ajánlanám a AnySoft billentyűzetet. SMS-nél is jó mert van bent, jobbról- balra dőlő ékezet, és akkor ki lehet írni a 160 karaktert

Ha meg venném a Google Playből a szuperuser elite.apk azzal tudok rootolni próbálta már esetleg valaki?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10667) bubus66 válasza atillaahun (#10642) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10642) atillaahun

[link]

Megtaláltam amit írtál te is meg többen az adb-vel kapcsolatban de meg süllyedek vele. Itt a link ez alapján csinálnám.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10668) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy a Sandisk C4 8 GB Micro SDHC jó a telefonba valaki próbálta már?? most tudnék venni 3500ft annyiért gondolom megéri.

meg valaki le tudná írni hogy lehet szoftvert frissíteni vagy valami linket én a gyári t-mobilos frissítést szeretném feltenni mert a 2.2.2 van még fent ha netről akarom mindig kiírja hogy ez a legfrisebb :F

meg nálam a gps el is problémák vannak műholddal nem talál jelet csak ha fent vagoyk neten ezt hogy lehet orvosolni?

köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#10669) atillaahun válasza 8nemesis8 (#10659) üzenetére


atillaahun
veterán

Van 1-2 WiFi-s beállítás a Zeus script-ben, talán a jelerősséghez van köze, próbálj ott állítgatni valamit.

(#10667) bubus66
Én nem konkrétan arra a leírásra gondoltam. Elég bonyolultnak tűnik, felét én se értem, hogy mit miért csinál.
Én igazából EZ alapján root-oltam. Ezt már próbáltad és nem ment? Melyik része akadt el?

(#10668) gyuri00
1. hsz.-be van(nak) link(ek) moddoláshoz rom cseréhez/frissítéshez.
GPS kb. minden 2. embernek szarakodik, van akinek egyáltalán nem megy, van akinek eldobálja a jelet. Én most a Zeus 6.11-ben található GPS beállításokat tesztelgetem, de eddig csak 2 rövid utan volt vele, úgyhogy nem tudok érdemben nyilatkozni. Majd hétvége felé megírom hogy alakított. Eddig egyelőre ígéretesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#10670) bubus66 válasza gyuri00 (#10668) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10668) gyuri00

Igen az ki is fogja írni neked, mert a T-Mobile még nem adta ki a frissítés, de a nevem alatt a Logout bolg ott frissítést találsz, a leírás alapján meg csinálhatod,(de kipróbálva a T-Mobile V10E is vissza tető.) gyári v20o frissítést, felteheted. mert az én telefonom 3 hete a v20n jött már ki és a Gyári LG frissítő fel frissítette a V20O-ra. Szerintem a GPS lehet a 2.3.4-es meg oldja nekem semmi gondom nincs vele. atillaahun Amit Ő is irt ott olvasgass.

(#10669) atillaahun

Melyiket csináltad vele a régi 2.2.2 mert arra jó a 2.3.4 meg sem mozdítja. De meg próbálom még egyszer talán a frissen telepített Win7 más képen muzsikál. Úgy emlékszem, mint ha embe fórum társ azt írta, volna, hogy a 2.3 ez már nem jó, de azért köszi, a segítséget.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10671) bubus66 válasza atillaahun (#10669) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10669) atillaahun

Meg lehetni csinálni, ha a kdz fájlból kibontott bin fájt ki tudnám bontani, mert ott a System/app és a System/bin mappához hozzáférnék. Arról esetleg semmit nem tudsz, ha meg venném a Superuser Elite.apk-t a Gooogle Playből azzal lehetne rootolni?

A GPS-szel igazad van mert én a gyári V20O_HUN-t használom és tökéletes.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10672) 8nemesis8 válasza gyuri00 (#10668) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez a Class4-es mit tud sebességben?
Hirtelen nem találtam meg, egyébként Samuból 10-est kapsz ennyiért :)

(#10673) bubus66 válasza 8nemesis8 (#10672) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10672) 8nemesis8

- memóriakapacitás (GB): 8 GB - olvasási sebesség: 15 MB/s - írási sebesség: 6 MB/s - sebességosztály: Class 4 (min. 4 MB/s) ...

Tessék uram, igaz ez sima micro sd.

A kártyák sebességét a típusuk utáni class 2, class 4, class 6, class 8, class 10 adja meg, amiben a class utáni számok a kártyák minimum írási/olvasási sebességét jelölik MB/s-ban.

A memóriakártyák írási sebességéről a Class megjelölés ad könnyen érthető információt: a Class 2-es modellek legalább 2 MB/s, a Class 4-esek legalább 4 MB/S, a Class 6-osok legalább 6 MB/s, a jelenleg leggyorsabb Class 10-esek pedig legalább 10 MB/s-os írási tempóra képesek. A Class 10 esetében viszont van egy trükk. Ahogyan a legtöbb adattárolónál, az SD kártyáknál is fellép a töredezettség, amikor a sok ismételt felülírás miatt az adatok nem szépen sorban, hanem a tárolón szétszórva kerülnek rögzítésre, egyszerűbben mondva a fényképünk egyik része a kártya elején van, aztán jön egy csomó más adat, aztán a fotó közepe, majd megint ez-az, végül a kép többi része. Ilyenkor ezeket a részeket elő kell keresni, ami több időbe telik, mint ha csak szépen sorban ki kellene olvasni. A Class 10 megkötése, a 10 MB/s-os írási sebesség nem töredezett – ezért potenciálisan lelassult – tárolóra vonatkozik, míg a többi, lassabb Classnál töredezett tár esetében is biztosítani kell a minimális sebességet. Az SD kártyák olvasási sebességének megjelölésére nincs hivatalos szabvány, ott a marketingesek azt találták ki, hogy a lassan kőkorszakinak nevezhető CD olvasási tempóhoz viszonyítanak majd, mert akkor lehet többszázas értékekkel dobálózni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10674) atillaahun válasza bubus66 (#10670) üzenetére


atillaahun
veterán

Igaz, bocs erre nem gondoltam, én még valszeg v10-zel, tehát 2.2-vel kaptam a telefont.
Azóta meg nem kellett root-olni, úgyhogy fogalmam sincs sajnos 2.3 alatt hogy megy.

(#10671) bubus66
Nem tudom sajnos az Elite része milyen többletet ad. :U

[ Szerkesztve ]

(#10675) bubus66 válasza atillaahun (#10674) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, a segítségedet, nem egy nagy összeg, meg veszem, azt meg látjuk, meg az XDA majd meg kérdezem, de az a véleményem talán előbb vagy utóbb lesz, hozzá külön root.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10676) YxVs válasza atillaahun (#10669) üzenetére


YxVs
senior tag

Szia,

hát akkor én meg is osztom tapasztalataimat a GPS-sel kapcsolatban Zeus v6.11-es rommal.
próbáltam több fajta gps.conf fájllal is, természetesen mind HU-s szervereket tartalmaz, de nem javított semmit. egész egyszerűen nem hogy lassan találna jelet, hanem sehogy sem.
hagytam pedig vagy 15 percig is. ezután feltettem a Zeus GPS Europe javító csomagot recovery-ből, azzal van hogy 5 percen belül talál jelet, van hogy 1 percen belül is, viszont van hogy egyáltalán nem. tehát reménytelen és kilátástalan a helyzet, pedig elég sokat szarakodtam vele.
Ha valakinek sikerült egy jó conf-ot találni hozzá, vagy egy jobb javító csomagot, az ossza meg legyen kedves.

más…hogy lehet beállítani, hogy új email érkezése esetén ne legyen értesítési hang?

(#10677) foxymaxy válasza YxVs (#10676) üzenetére


foxymaxy
senior tag

helló :)
nekem is a zeus 6.11 van fent de tökéletes a gps (három betűs navi I-vel kezdődik :)
az első felcsatlakozás kicsit nehézkes volt, kb.10percig nemvolt jel, ezért fel csatlakoztam a netre wifi-vel és úgy próbáltam a gps-t, pár percen belül talált jelet :)
azóta wifi és mobil hálózat nélkül is csatlakozik :C

e pluribus unum

(#10678) bubus66 válasza foxymaxy (#10677) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10677) foxymaxy

Ezt nézted már a GPS-el kapcsolatba?
[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10679) YxVs válasza foxymaxy (#10677) üzenetére


YxVs
senior tag

valahova feltöltenéd a gps.conf és gpsbrcmconf.xml fájlodat, amivel tökéletesen működik?

(#10680) gyuri00


gyuri00
aktív tag

sziasztok a belső memóriára hogy lehet zenéket feltenni?

(#10681) kriszpontaz válasza bubus66 (#10673) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hasznos hozzászólás volt, most gondolkodom egy 16Gb-os Kingstonban ami Class10-es. Viszont kicsit összekavart az írásod.
Még most sem tudom eldönteni hogy egy Class10-es vagy pl. egy Class4-es vagy 6-os jobb a telefonba.
Hallottam már olyanról hogy HD videó rögzítésnél a Class10-esek hajlamosak kockásodásra, viszont jó lenne a magasabb sebesség hogy ne egy hétig olvassa a médiaszkennelésnél a kártyát.
Volt erről szó 1000x ebben a topicban, de nem jutottam eredményre. Valakinek van Kingston Class10 16-os kártyája amiről véleményt tudna mondani?

(#10682) #09908736 válasza gyuri00 (#10680) üzenetére


#09908736
törölt tag

Sehogy.

(#10683) bubus66 válasza kriszpontaz (#10681) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Én nem tudom, mert én 8Gb Class4-est használok. De szerintem, jó a 10 mert a skateba is Class6 ajánlottak.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10684) pcsabat válasza kriszpontaz (#10681) üzenetére


pcsabat
őstag

én a saját tapasztalatom tudom leírni. Volt a telefonban Kingston 8gb Class 4 meg Kingston 8 gb Class 10. Sok különbséget nem lehet észrevenni. Ami viszont nekem saját tapasztalat alapján szembe tűnő volt:

- Class 10-es kártyáról lejátszva mkv kiterjesztésű 720p videókat nem szaggatnak, míg class 4-el lassúak voltak/akadtak (ezt is kártyája válogatja)
- gyorsabban szkenneli a kártyát a készülék ha Cl10 van benne (ha tele van adattal akkor nem mindegy sztem)
- a videó felvétel mintha folyamatosabb lenne Cl10-essel (nem vettem észre eddig videókészítési hibát, bár összesen 5-6 db-ot készítettem erre a kártyára maximum)
- adatok felmásolása gyorsabb Cl10-el (ha olyan rohanó ember vagy mint én akkor nem mindegy mennyi ideig vánszorog fel az adat a telefonra gépről)

Én azt mondom, hogy hátrányodra nem fog válni ha Cl10-et veszel. Én lecseréltem a Cl4-et rá és nem bántam meg. Főleg ha pár száz forint csak a különbség közöttük.

(#10685) kriszpontaz válasza pcsabat (#10684) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi szépen! Megyek és beszerzek egyet :). Irány a Class10. Jelenleg az említett Kingston van normális árban a környezetemben (majdnem besz. áron).

(#10683) bubus66: köszi Neked is!

Egyéb:
A v20o-ban még tapasztalható a gyári zenelejátszó lassúsága (számok, albumok, előadók, lejátszási lista fülek közötti váltásnál) és akadozása lejátszás közbeni tekergetés vagy számléptetés (ujjal simítva) közben?

[ Szerkesztve ]

(#10686) bubus66 válasza kriszpontaz (#10685) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon szívesen.Én meg meg vagyok akadva a rootal. Az istenért nem tudom ki rootolni a V20O_HUN-t.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10687) pcsabat válasza kriszpontaz (#10685) üzenetére


pcsabat
őstag

Nincs mit! Remélem meg leszel vele elégedve. Lejátszó terén sztem meg próbáld ki a poweramp-ot, annál jobb nem létezik androidra, sztem megéri a pénzét. Gyári füles elég gyenge hozzá, de egy közepesebb kategóriájú/árú fülessel eszméletlen mit tud szólni (pláne ha nem mp3-at hallgatsz vele hanem mondjuk egy jobb FLAC-t). A 16 gigára már fér abból is bőven :)

(#10688) foxymaxy válasza YxVs (#10679) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Alap Zeus 6.11
De ha gondolod felrakom :-)

e pluribus unum

(#10689) FerNandor


FerNandor
őstag

Hali,
segítsetek légyszi, eddig nekem is a zeuson 4-5 másodperc alatt talált a gps jelet (gps testben próbálva), de most nem: csak 2 müholdat látott egész délután 2 perc alatt, addig próbáltam. Valaki, akinek gyorsan "lock"-ol kimásolná nekem a gps file-ban lévö dolgokat és hogy mi a file neve pontosan + zeus tweakerben a gps mire van állítva, (stock, cm7 meg még valami van ott)
köszönöm elöre is! Zeus v6.11en vagyok, ami V20o alapú.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#10690) clark68


clark68
tag

bubus66
Minden tiszteletem a kitartásodért hogy nem adod fel a gyári rom rootolását.
Nekem nincs ilyen problémám mert független a teló és külföldön vásárolt így mehet rá bármi.
Az én tippem az lenne hogy telepísd fel az SDK-t és aztán ha csatlakozott a telefon akkor
ADB-vel fel lehet varázsolni.
Az SDK-ról egy részletesebb leírás:[link]

(#10691) atillaahun válasza YxVs (#10676) üzenetére


atillaahun
veterán

Zeus 6.11-be nincs is gps.conf fájl alapból. Van egy olyan gyanúm, hogy az nem hogy javít, hanem még talán ront a teljesítményen. Szerintem azt felejtsd el, nekem sincs.
A Zeus scriptben lévő alternatív gps beállításokat nem próbálgattad?
Azok asszem mind a gps_brcm_conf.xml-t cserélgetik.

Alaphangok neked friss telepítés után ezek szerint a 6.11 abszolút nem talált jelet?

(#10689) FerNandor
Nekem CM7-re van állítva, eddig olyan 3-4 kört mentem vele melóba meg haza, elég gyorsan talált jelet, meg szépen is navigált. De egyelőre nem akarom elkiabálni, tolom majd minden nap a héten, aztán hétvégén megírom az összesítést.

[ Szerkesztve ]

(#10692) FerNandor válasza atillaahun (#10691) üzenetére


FerNandor
őstag

azt hiszem akkor még a sima zeus6-os volt fent nekem, amivel 5 másodperc alatt lockolt. felraktam a 6.11-et, akkor nem próbáltam. ezután felraktan a sima v20o-t próbaképp, majd visszaraktam a 6.11-et és már nem jó a gps.. van valaki, aki még a sima 6-oson van? ha igen legyen olyan krdves és másolja ki azt a gps file-t. :D

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#10693) YxVs válasza FerNandor (#10692) üzenetére


YxVs
senior tag

nekem is ugyanez a tapasztalatom. zeus v6-on 5 másodperc volt alapból, v6.11-en szintén alapból anélkül, hogy buheráltam volna valamit is, szar az egész. valaki feltölthetné a
6-os zeus gps configját. ja még annyi, hogy nekem is v20o alapú 6.11 van fent.

[ Szerkesztve ]

(#10694) bébi67


bébi67
aktív tag

Bubus66 !

Köszönöm a korrekt leírást a v20oHun telepítéséhez.
Megcsináltam a leírás alapján, elsőre sikerült.
Nem kell várnom, hogy a t meddig kotlik még a frissítés kiadására.
Még egyszer köszönöm! :C

(#10695) FerNandor válasza YxVs (#10693) üzenetére


FerNandor
őstag

de jó, hogy legalább más is ismeri ezt a prolémát. remélem lesz valaki, aki felrakja azt a file-t, egy ilyen miatt nem lenne kedvem most megint ROM-ot cserélni...

SZERK.: nekem most ablakból kihajolva 10-emeletesböl, tizenpár másodperc alatt ráállt a müholdakra. nem tudom, mitöl javult meg. YxVs próbáld a tweakerben átállítani, reboot majd próba, fogalmam nincs, hogy nekem most melyiken van, de jó.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#10696) sheep


sheep
addikt

az utóbbi pár nap tapasztalata a zeus v6.11-gyel:
-gps ok, Ausztriát végig navigálta, net nélkül kb.4-5 perc alatt fog jelet (nettel azonnal) sygic
-akku majd 3 napot bír ha nincs agyonhasználva
-volt egy sod :( zenehallgaás közben egyszer csak kikapcs
amúgy gyors, minden ok vele eddig

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10697) atillaahun válasza sheep (#10696) üzenetére


atillaahun
veterán

Érdekes, nekem is mindkétszer rádióhallgatás közbe SoD-zett még hétvégén. Azóta semmi.

(#10698) bubus66 válasza bébi67 (#10694) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon szívesen. Folyamatosan rakok fel még gyári romokat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10699) sheep válasza atillaahun (#10697) üzenetére


sheep
addikt

mondjuk nálam a poweramp ment, bt fülesen keresztül, plusz töltőn volt
de érdekes amúgy...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10700) FerNandor válasza YxVs (#10693) üzenetére


FerNandor
őstag

nekem ez van most a gps_brcm_conf.xml file-ban:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<glgps xmlns="http://www.glpals.com/" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.glpals.com/ glconfig.xsd" >
<!--HAL Confguration: Please make sure to split the hal configuration when it's bigger than 1K bytes. -->
<hal
acPortName="/dev/ttyO0" lBaudRate="115200" cLogEnabled="true" acLogDirectory="/data/gps/log" ltoFileName="lto.dat"
enhanced-assisted="false"

arp-supl-enable="true" arp-supl-cap-msb="true" arp-supl-cap-msa="true" arp-supl-cap-ecid="false"
acSuplServer="lge.glpals.com" SuplPort="7275"

/>
<hal
acNmeaOutName="/data/gpspipe"
ResetOnStart="false"
gpioDelayMs="80"
ctrlPipe="/data/gps/glgpsctrl"
lcsApiSockName="/data/gps/lcs.socket"
acNvStoDir="/data/gps/"
gpioNStdbyPath="/sys/devices/platform/hub_gps_gpio/poweron"
gpioNResetPath="/sys/devices/platform/hub_gps_gpio/reset"
/>
<!-- Sample HAL Conf to enable TLS CA checking and GPIO setting.
acSuplServer="www.spirent-lcs.com" SuplPort="7275" tlsCertPath="/system/etc/spirentroot.cer"
-->

<!-- Parameters passed to GlEngine -->
<!--gll
LogPriMask="LOG_DEBUG"
LogFacMask="LOG_GLLAPI | LOG_DEVIA | LOG_NMEA | LOG_RAWDATA | LOG_DEVMS | LOG_ASIC_IO | LOG_BBTEST | LOG_DEVET | LOG_MESM | LOG_DEVKF | LOG_DEVJG | LOG_DEVMR"
FrqPlan="FRQ_PLAN_10MHZ_2PPM_10MHZ_100PPB" FrqPlan="FRQ_PLAN_10MHZ_2PPM" "FRQ_PLAN_16_8MHZ_2PPM"
RfType="GL_RF_PALS7" "GL_RF_BARRACUDA" "GL_RF_2075_LN22" "GL_RF_2075_BRCM" "GL_RF_PALS7_BRCM" "GL_RF_BARRACUDA_BRCM" "GL_RF_BARRACUDA_EXT_LNA"
NOTE: "GL_RF_BARRACUDA_EXT_LNA" should be used for BAS
FrqPlan="FRQ_PLAN_26MHZ_2PPM_26MHZ_300PPB"
/-->

<!-- NOTE: BrcmRFwildBase, BrcmRFclkDiv, anBrcmRFclkRefHz only needed for Broadcom RF front end test chips
( i.e. GL_RF_2075_BRCM and GL_RF_PALS7_BRCM )
BrcmRFwildBase="0x1E2D6409"
BrcmRFclkDiv="21"
BrcmRFclkRefHz="26000000"
pps-enable="false" pps-offset-madb shell chmod 777 /system/bin/gpsd/glgps_tmp
s="0" pps-width-ns="100"
-->

<gll
LogPriMask="LOG_DEBUG"
LogFacMask="LOG_GLLAPI | LOG_DEVIA | LOG_NMEA | LOG_RAWDATA | LOG_DEVMS | LOG_ASIC_IO | LOG_BBTEST | LOG_DEVET | LOG_MESM | LOG_DEVKF | LOG_DEVJG | LOG_DEVMR | LOG_DEVCV"
FrqPlan="FRQ_PLAN_26MHZ_2PPM_26MHZ_300PPB"
RfType="GL_RF_4751_DANUBE_EXT_LNA"
/>

<!-- List of jobs can be performed by the GPS controller -->

<!-- The default job all parameters are set to default values -->
<job id="normal">
<task >
<startup ignore_osc="true" ignore_rom_alm="true" ignore_nav="true" ignore_pos="true" ignore_ram_alm="true" ignore_time="true"/>
</task>
</job>

</glgps>

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.