Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) nokiander válasza Recon666 (#10895) üzenetére


nokiander
tag

Rendben oké de fent van a legújabb lg pc suite és azt írja nincs rá frissebb.... :F Szerintetek ez orvosolná a problémát?Akkor ezek szerint van az enyémnél frissebb

Godlike79:hát de ez is magyar...mondjuk amatőr vagyok úgyhogy nem vitatkoznék..ezekszerint akkor ez egy régi firm?

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10902) kriszpontaz válasza sheep (#10898) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az elég gáz. És ha állandóra kapcsolod a wifit? Beállítások - Vezetéknélküli beállítások - Wifi beáll. - bal szélső menügomb a telefon alján - Speciális - Wifi kikapcsolása - soha. ?

(#10903) kriszpontaz válasza bubus66 (#10900) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A tiédet tuti a T vagy eleve a gyártó tolta fel v20n-re, csak azt nem értem, hogy hogy frissült v20o-ra???? Mivel nekem is v20n van és a v10e-t hozza friss szoftnak...

(bocs a helyesírási és mondatszerkezeti hibákért, már 3 feles van bennem :D !!!négynégy44!!)

nokiander: A v20l az asszem olasz firmware. Magyar nyelvet attól még tartalmazhat.

[ Szerkesztve ]

(#10904) nokiander válasza bubus66 (#10896) üzenetére


nokiander
tag

Na ezt kaptam amit írtál hogy egyenlőség jel után imei:
LGP970 null 101KX002259 20010101 GLOBAL/GLOBAL N N

De látom bubus66 logout blogjában elég korrekt leírás van úgyhogy nekiesek,szorítsatok.... :C

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10905) bubus66 válasza nokiander (#10904) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Az IMEI számot xxx ki és az egészet küld el így. A kijelölt a lényeg. Meg csinálhatod úgy ahogy le van írva, csak minden driver legyen fent. Amíg a teló drivereket telepít, addig ne piszkálj semmit. De először olvasd el rendesen.

OK 359xxxxxxxxxxxx LGP970 ATMHTL 202KPMZ358811 20120215 V10E_00 http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP970/ATMHTL/V10e_00/V10E_00.kdz http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP970/ATMHTL/V10e_00/V10E_00.kdz GLOBAL/GLOBAL N N EL GSM

Nincs meg valakinek a V10E HUN mert innen [link] nem tudom letölteni.

Ezt írja ki. De csak a V10E HUN-nál

Forbidden

Your client is not allowed to access the requested object.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10906) nokiander válasza bubus66 (#10905) üzenetére


nokiander
tag

Ezt kaptam:
2 004xxxxxxxxxxxx LGP970 null 101KX002259 20010101 GLOBAL/GLOBAL N N

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10907) nokiander válasza bubus66 (#10905) üzenetére


nokiander
tag

Akkor most ne a v20o hun rakjam fel ami a blogodban is van?V10E HUN-et?

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10908) davetiesto


davetiesto
csendes tag

az mitől lehet hogy felraktam az uj marvel romot de nincs benne semmi widget se a hátterek se semmi extra csak a menü meg ilyen full alap dolgok!

(#10909) bubus66 válasza nokiander (#10907) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10907) nokiander

De, hogy mehet fel a V20O nem ha meg kell roott akkor ott van alul kettő de hogy nem rak csak fel a V20O.

A rootolt is v20o és v20n
A V10E HUN-t azt én kértem, ez gondolom nem kell neked, ami a Blogban van az a V10E T-MOBILE

A T-Mobilos V10E azért tettem, fel ha kell valakinek valamiért vissza vinni esetleg a telefont. Meg ez volt neki az eredeti firmware.

(#10908) davetiesto

Telepíthetsz rá gyári appokat azt hiszem embe fórum társ előrébb belinkelte. Ebből tudsz feltelepíteni amit akarsz.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10910) nokiander válasza bubus66 (#10909) üzenetére


nokiander
tag

Oké akkor belevágok,köszike :R

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10911) bubus66 válasza nokiander (#10910) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Csak finoman, és olvass el mindent figyelmesen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10912) sheep válasza kriszpontaz (#10902) üzenetére


sheep
addikt

Természetesen arra van állítva :-)
A defynél ugyanez volt régen, a többi telefonnal viszont semmi gond nem volt ilyen szempontból

Nokiander:
Lg pc suite-tal ne foglalkozz, nálam pl elcseszte a telefont
Smart flash tool vagy kdz, egyszerű mindegyik, nekem is sikerült elsőre, nem kell félni

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10913) bubus66 válasza sheep (#10912) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10912) sheep

A KDZ is egyszerű de nekem a istenért nem akar menni a Win7-en Ezért használom a SmartToolst, inkább. Meg én nem nagyon használom a P500-nál nagyon ráfáztam egyszer vele.

A PC Suite, az azért érdemes felrakni, mert tesz fel még drivereket. Az viszont nem tudom, hogyan cseszte el a telefonod? Én régóta használom, és soha semmi gond nem volt vele. Csak annyi a P500 CM7 Romokat az istenért nem az akarta látni. Persze csak név jegyek szerkesztésére.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10914) sheep válasza bubus66 (#10913) üzenetére


sheep
addikt

Csak annyi volt hogy az lg updater egy olyan verziót rakott fel automatikusan amivel nem működött a 3g
Ahogy mondod szerintem is a smart flash tool a legegyszerűbb

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10916) bubus66 válasza sheep (#10914) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10914) sheep

Ilyen elő fordul az LG Updaterrel. Voltam már én is úgy, hogy valami más fajta szoftvert tette fel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10917) nokiander


nokiander
tag

Sajnos nem segített a firmware frissítés a kamerán így már egészen biztos hogy hardver hibás :O Tudtok valami jó szervizest vagy aki ezt nem horror áron javítaná...gondolom a kameramodul adta meg magát :W

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10918) bubus66 válasza nokiander (#10917) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10917) nokiander

Ha garanciális, akkor, és T-Mobilos firmwaret rakd vissza a V10E TMO-t és, vidd vissza a szervizbe, úgy hogy ezt visszatetted. Frissítsék, vagy csinálják meg csak a TMO.s firmware legyen rajta. A SmastFlashTool-lal vissza tudod rakni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10919) nokiander válasza bubus66 (#10918) üzenetére


nokiander
tag

De már nem garanciális :C Ezért kérdeztem hogy valami ötlet :F Amúgy is gyári függetlenként vettem...

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10920) bubus66 válasza nokiander (#10919) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor, szerintem mindegy milyen firmware van rajta, érdeklődj a szervizeknél, a bevizsgálás azt hiszem ingyenes. Kérjél ár ajánlatot tőlük.

A mi a kamera baja?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10921) nokiander válasza bubus66 (#10920) üzenetére


nokiander
tag

Hát igen erre gondoltam én is....hát az a baja hogy ja fényképezni akarok akkor ugye elindítom a fényképező alkalmazást de nincs semmi kép illetve lefagy nyomok egy home gombot onnantól meg meghülyűl a telefon vagy megfagy...újra kell indítanom utána jó minden csak a kamera nem akar elindulni...próbáltam lgcamera-app al amit leszedtem marketról de azzal is ugyanez...gondolom a kamera modul adta meg magát vagy mi....

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10922) bubus66 válasza nokiander (#10921) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor valószínű, a KDZ frissítéshez vissza térve, volt egy P500-am frissítettem a gyári frissítővel. Nem lett jó, feltettem rá KDZ-val az eredeti firmwaret, és újra indulásnál fekete képernyő fogadott, nem lett nagy baja, csak alaplap csere volt. Tehát ki a jó isten tudja, hogy a gyári frissítő miket rakosgat rá. Előfordulhat, hogy te is frissítetted, a gyárival és valami más fajtát rakott fele és meg ölte a kamerát.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10923) nokiander válasza bubus66 (#10922) üzenetére


nokiander
tag

Hát igen ez is elképzelhető de ezt már csak a szerviz tudja csak megmondani...remélem nem egy brutális összeg lesz a megcsináltatása... :( A pojén az hogy nem találok a neten sehol se hozzá külön kamera modult pedig egyik ismerősöm azt mondta hogy kb 7500ft hozzá...Vajon ebben egybe van az alaplappal vagy külön de aztán az is lehet hogy nem is a kamera hanem az alaplapon adta meg magát valami vezérlő mondjuk a kamerát leszámítva minden hibátlanul teszi a dolgát ezért nem is próbálkozok a kamerával mert annak csak újraindítás a vége mindig :DDD Eladni biztos nem akarom mert már nagyon hozzám nőtt meg nagyon jó kis telefon.... :C Ez majd a javítási összeg függvénye de mindenképpen megtartanám legfeljebb nem fotózgatok mondjuk nem is vagyok az a nagy fotózgatós fajta eddíg akármilyen telefonom volt nem használtam soha de ugye amikor meg nem működik akkor meg használná az ember meg idegesítő :)) :W

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10924) bubus66 válasza nokiander (#10923) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Ha alaplap akkor szerintem jobban jársz, ha alkatrésznek el adod, és veszel egy másikat.

ugye amikor meg nem működik akkor meg használná az ember meg idegesítő

Igen meg ha egyszer van benne kamera, akkor az működjön is. Ha alaplap akkor ez lehet, hogy csak a kezdet, azt majd jön a többi sorba nem akarlak elkeseríteni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10925) nokiander válasza bubus66 (#10924) üzenetére


nokiander
tag

Az marha jó.... :W Remélem hogy nem....Miért mondod hogy jön a többi?Van tapasztalatod benne?

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10926) bubus66 válasza nokiander (#10925) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Igen sajnos van, LG P500 is így kezdte, csak kamera, az miatt akartam frissíteni aztán jött sorba, már az érintés szórakozott aztán jött a gyári frissítés, utána a KDZ aztán a sötét képernyő (vagy is könyv nehezék).

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10927) embe válasza frikfrak (#10915) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
De keresőt én is tudom használni. :K Én konkrétan arra a tokra vagyok kíváncsi.
Egyébként nekem ilyen tokom van. Ezek saját képek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10928) bubus66 válasza embe (#10927) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Hol vetted ezt a tokot? De én is arról az oldalról akarok rendelni, kijelző védő fóliával.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10929) embe válasza bubus66 (#10928) üzenetére


embe
nagyúr

Vateráról vettem. ha gondolod megpróbálom a srác elérhetőségét előkeríteni. 1500 volt postával.
De itt is van egy hasonló.

Na megtaláltam a vaterás srác elérhetőségét:
Balázs Péter
order.megrendeles@gmail.com

cuccai

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10930) nokiander válasza bubus66 (#10926) üzenetére


nokiander
tag

De a frissítés hatására mentek el a dolgok nem???Illetve utána... :F

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10931) foxymaxy válasza embe (#10927) üzenetére


foxymaxy
senior tag

az enyém +[ilyen] :Y
produced by : lg optimus black :C

[ Szerkesztve ]

e pluribus unum

(#10932) embe válasza foxymaxy (#10931) üzenetére


embe
nagyúr

Az én képeim tetted be? :U :U :U nem értem így...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10933) axioma válasza embe (#10932) üzenetére


axioma
veterán

Hehe, mindenkinek a sajatjaba ugrik az adott link, mert nekem nincs es igy csak a reg. kepernyot lattam:)

(#10934) FerNandor válasza atillaahun (#10855) üzenetére


FerNandor
őstag

Most csináltam ma egy másikat (másik tartóval is) és nagyon jó lett. az elején, kicsit zizeg, utána viszont már nem és a fókusz is úgy tünik, hogy jó.
csak elnémítottam egy-két helyen editor programban és most menti el a videót... másfél óra alatt, nem tudom.. nem lehet ugyanolyan videóba elmenteni, mint eredetileg, ahogy a telefon is felveszi? vagy azt felülírni?? video pad-del csinálom.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#10935) dave182


dave182
senior tag

Sziasztok,az elmúlt kb 1000 hsz-t rajtam kívülálló okokból nem tudtam elolvasni,nagyon lemaradtam....néztem az első hsz-t de rég volt már frissitve így csak a kérdezés marad.az első kérdésem az lenne van e bármilyen ics rom erre a telora,a masik az lenne h mi a leggyorsabb,stabilabb rom amit érdemes felrakni?most gyári v20 n van rajta...valaki leirna vagy linkelne a rom cserét?köszönöm...

(#10936) nokiander válasza dave182 (#10935) üzenetére


nokiander
tag

Quadrant 1150 pontot ad miközben látom hogy másnak meg 1500 meg 2000 is.Sd kártya számít milyen?Nekem 8gb class 2-es...Gyári v20o

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10937) Recon666 válasza nokiander (#10936) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A Quadrant kb minden tesztnél más pontot dob.

(#10938) nokiander válasza Recon666 (#10937) üzenetére


nokiander
tag

4x egymás után megcsináltam és ugyan ilyenek voltak az eredmények 5-6 pont +-...

"Indítsd újra utána próbáld meg"az is megvolt... :R

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10939) Recon666 válasza nokiander (#10938) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Indítsd újra utána próbáld meg.

(#10940) bubus66 válasza embe (#10929) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10929) embe

Köszönöm a linket és az el érhetőséget.

(#10930) nokiander

Igen a gyári frissítés elkezdte a KDZ meg betette neki a kaput.

(#10935) dave182

Itt találsz romokat

[link]

Vagy a Logout blogomba, ha kell vannak gyáriak és van recovery + root-os is

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10941) nokiander válasza bubus66 (#10940) üzenetére


nokiander
tag

Remélem tényleg nem lesz horror a javítás...nem találok sehol se képet hogy a kamera az alaplapon van egyben vagy külön elemként leszedhető....mind1 :DDD Más,van valami jó kis főzött rom amit ajánlanátok a kicsikére :F Megéri feltenni egyáltalán :F

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10942) Recon666 válasza nokiander (#10941) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A Marvel 7-et ajánlani tudom.

(#10943) nokiander válasza Recon666 (#10942) üzenetére


nokiander
tag

Aha kipróbálom esetleg egy linket dobhatnál ha szépen megkérnélek de ha nem akkor megkeresem.....Olvastam hogy a "nova" romokat is istenítik... :K

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10944) bubus66 válasza nokiander (#10943) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

3 hozzá szólással előtted linkeltem az XDA-t ott Nem csak a Marvelt,hanem több ROM közül i s válogathatsz. A Marvelben válogathatsz milyen app-kat akarsz feltenni.

XDA ROMOK

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10945) embe válasza Recon666 (#10942) üzenetére


embe
nagyúr

Video felvételnek van hangja? Rendesen működik ez a funció?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10946) Recon666 válasza embe (#10945) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Azt se tudom mikor vettem fel videót telefonnal. :DDD De megnézem mindjárt.
Van hang.

[ Szerkesztve ]

(#10947) embe válasza Recon666 (#10946) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Köszi! Mert a legtöbb főzött romban szinte nincs hangja a video felvételnek. :F
Elkezdtem szedni ezt a Marvel romot, de tetű lassan jön.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10948) nokiander


nokiander
tag

Az szerintetek miért van hogy ha hívnak felveszem majd halozom és rá 3másodpercre hallanak meg mintha késne....nemrég lett frissítve v20o-ra s elötte nem volt ilyen.....

[ Szerkesztve ]

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

(#10949) embe válasza nokiander (#10948) üzenetére


embe
nagyúr

Mert erre a telefonra ez jellemző. :F

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10950) nokiander válasza embe (#10949) üzenetére


nokiander
tag

Ez kérdés vagy válasz?

"Néha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.