Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) sheep válasza embe (#9648) üzenetére


sheep
addikt

ja, én is így vagyok vele, ezért inkább nem is cseszegetem mindenféle romokkal
nekem egyetlen bajom van csak, az otthoni wifiről állandóan ledob, de ott meg valszeg a router a ludas mert nyílt hálózatokkal semmi baja

szóval nekem tökéletes a telefon így is

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9652) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Rom manager-t felraktam, kiválasztottam egyből, hogy reboot into recovery és kaptam egy restart után egy gyári visszaállított felületet :S
Még jó, hogy mindent elmentettem előtte, de miért nem ment a recovery módba?
Előtte mindenképpen kellett volna a Flash ClockworkMod Recovery??

(#9653) #09908736 válasza 8nemesis8 (#9652) üzenetére


#09908736
törölt tag

Hát, ha nem telepítesz recovery-t, akkor hogy akarsz belépni?

(#9654) 8nemesis8 válasza #09908736 (#9653) üzenetére


8nemesis8
veterán

Azt hittem már eleve van a telefon linux alapjainál egy ilyen, mondjuk a szervizeseknek :)
Ez egyébként szervizbe küldött telefonnál meglátszódik/eltűntethető az a recovery rész?

(#9655) #09908736 válasza 8nemesis8 (#9654) üzenetére


#09908736
törölt tag

Új ROM telepítésnél eltűnik (persze, ha nem főzött, hanem gyári)

(#9656) embe válasza 8nemesis8 (#9652) üzenetére


embe
nagyúr

Így van! Telepíteni kell a recoveryt. De ezt leírtam neked lépésről lépésre......

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9657) alexander12 válasza tutis (#9650) üzenetére


alexander12
aktív tag

Mozgás közben szerintem sokkal lassabban talál jelet

kíváncsi, OP8T

(#9658) tutis válasza alexander12 (#9657) üzenetére


tutis
őstag

ez tény, de eddig ezzel se volt gond.. Illetve áltam is párszor az autóval, azalatt lett volna ideje jelet találni. Majd hétvégén tesztelek.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#9659) 8nemesis8 válasza #09908736 (#9655) üzenetére


8nemesis8
veterán

Oké, szuper :)

(#9660) 8nemesis8 válasza embe (#9656) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez nálam valahogyan kimaradt, csak a rom manager telepítésére figyeltem :D
Lenne hozzád egy kérdésem, visszaolvasva láttam hogy kutakodtál, hogyha elcsesződne a rom, akkor hogyan lehet recoverybe tenni, mert ugye a fizikai gombok erre nem alkalmasak.

Ezt megoldja a Smart Flash Tool vagy valami más?

(#9661) tzsolesz válasza atillaahun (#9616) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ezt melyik szoft csinálja?

Nálam nincs ilyen.

(#9662) embe válasza 8nemesis8 (#9660) üzenetére


embe
nagyúr

Ha meghalna a teló, akkor arra jó a smartflashtool. Azzal tudod telepíteni, mondjuk a v10a-t és rootolod recon666 leírása alapján. Telepíted a rommanagert, abból flasheled a recoveryt ;] , majd kilépsz recoverybe, és csinálsz egy visszaállítást a mentésből. Max 15 perc az egész.

Más:
Ha meghal a teló, vagyis nem indul el a rom, csak bootlop van, akkor is megoldható a recoverybe lépés. Amikor indul a teló, és megjelenik az LG logó, akkor a hangerő le gombot kell nyomkodni folyamatosan.
De előtte recoveryből telepíteni kell a romodnak megfelelő okosságot, amit innen tudsz letölteni:
eRecovery -- nekem működik. :K

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9663) 8nemesis8 válasza embe (#9662) üzenetére


8nemesis8
veterán

Zsír, köszi.
Már megvan egyébként a backup is, most csináltam meg.
Már csak azt kell kitalálni, hogy Smart Flash Tool a jobb vagy a KDZ egy friss gyári rom felrakásához?

Illetve , ha új gyári romot rakok fel, akkor battery wipe szokott kelleni?

(#9664) embe válasza 8nemesis8 (#9663) üzenetére


embe
nagyúr

A smart szerintem egyszerűbb.
Battery wipet érdemes csinálni. A battery calaibration is ezt csinálja szerintem. Ugyanis kell 1-2 töltés-lemerülési ciklus, hogy ez a fájl létrejöjjön a helyes értékekkel.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9665) cerb


cerb
tag

sziaszitok skacok!

nem tudjátok, hogy be lehet*e állítani, hogy hívásnál ne azt a kis másfél centis képecskét mutassa a teló, hanem egy teljes képernyőset, vagy legalábbis egy nagyobbat mint most? gyári lite rom van fent.
köszi!

(#9666) atillaahun válasza YxVs (#9637) üzenetére


atillaahun
veterán

Én Zeus v3-mat. De ha nem az SD szar, akkor mitől lesz fos a felvétel? A gyári rögzítőprogram volna hulladék? Mondjuk mindegy, mert amíg a GPS-t nem tudom megbízható szintre hozni, addig nem fogok különösebben foglalkozni ezzel, csak érdekességből próbáltam ki, hogy ha szükség lenne rá menne-e, de úgy látszik azért a tökéletestől még igen messze van ez a telefon.

(#9661) tzsolesz
MoboPlayer-rel próbáltam lejátszani. De elég kaka volt. Más felvételeknél még nem volt baja.

(#9667) clark68


clark68
tag

Jó lenne tisztázni hogy miért is nem jó a GPS a telón?
Azért hívják AGPS modulnak mert szükség van netkapcsolatra a pozició belövéséhez,ez nem egy negyvencsatornás PNA készülék aminek csak az a dolga hogy elnavigáljon A-ból B-be.
Tehát mielőtt azt mondod hogy szar tedd hozzá hogy internetkapcsolattal próbáltad,épületben vagy sem és milyen progival.

(#9668) atillaahun válasza atillaahun (#9666) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem már említettem egy párszor, hogy nincs a-GPS-es rásegítés az OB-ban, arra meg még senki nem tudott eddig válaszolni, hogy ennek az ellenkezőjét azt mire alapozza.
Egyébként hosszasan részleteztem már GPS-es tapasztalataimat korábbi hozzászólásaimban, esetleg keress rájuk.

(#9669) tzsolesz
Nem tudom igazából minek nevezzem, nem mondanám laggnak, mert nem akad meg egyáltalán, csak olyan vontatottan játssza a felvételt, mintha az emberek meg autók pl. sokkal lassabban mozognának a felvételen, mint a valóságban. Alacsonyabb talán az fps azért lehet?

[ Szerkesztve ]

(#9669) tzsolesz válasza atillaahun (#9666) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ha úgy látod nem akad, hanem microlaggol, az is SD kari miatt van. :K
A hang problémáról még nem hallottam, és nem is találkoztam vele. :U

A-GPS-es pedig tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#9670) atillaahun válasza tzsolesz (#9669) üzenetére


atillaahun
veterán

De ki mondta ezt, vagy hol van ez leírva? Csak mert én használtam a-GPS-es telefonokat meg rom-okat, de azokban ezt külön be lehetett kapcsolni. Talán CM-ben is van ilyen. Alap rom-ban viszont nincs. Legalábbis nálam.

[ Szerkesztve ]

(#9671) embe válasza atillaahun (#9670) üzenetére


embe
nagyúr

Khmmmm.... szerintem van. Beállítások/GPS és biztonság / vezeték nélküli hálózat használata
Szerintem ez az. Hisz ez a lényege. Mobilhálózatból határozza meg a helyzetet.
Eszerint van benne. Ja és ez alapján is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9672) sheep válasza atillaahun (#9670) üzenetére


sheep
addikt

az nem attól függ szerintem hogy van -e ilyen opció
a régebbi modellekben be lehetett kapcsolni (vagy írhatnék régebbi oprendszert is), de igazából én még agps nélküli androidos telefont nem láttam
ez persze nem azt jelenti hogy nincs, csak számomra nagyon furcsa lenne ha nem lenne agps támogatás
én inkább olyasmire gondolok hogy a bekapcsolhatóság egy feature volt régen, most ezt a mobilnet bekapcsolással oldod meg
persze lehet hogy nagyon rosszul gondolom :F

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9673) 8nemesis8 válasza embe (#9664) üzenetére


8nemesis8
veterán

Igen most nézem. :DD

Amit recon666 leírt az alapján megnézem a Smart Flash Tool-t.
v20o-t érdemes most feltenni ugye?

(#9674) atillaahun válasza embe (#9671) üzenetére


atillaahun
veterán

A vezeték nélküli hálózat-nak semmi köze a GPS-hez, az szimplán mobil adótornyok (esetleg WiFi) alapján megmutatja a helyzeted néhány száz méter pontossággal. A műholdak helyzetét sajnos nem tudja/befolyásolja.
Egyébként valóban sok oldal említi az a-GPS vevőt, de ha csak azon múlik találok olyat is ami meg nem. Pl lg.hu, de mondhatnám akár az OB 100 oldalas user manual-ját, abban sincs róla egy büdös szó sem. Egyébként az a-GPS vevő szerintem nem a szó szoros értelmében vett hardveres kütyü, csak szoftveres támogatottságnak, kiegészítésnek kellene lennie a rom-ban. Nem zárom ki, hogy van benne, de úgy logikus, hogy az ilyesmit ki és be lehessen kapcsolni ha már elérhető. Gondolva az olyanokra akik nem szeretnék, hogy ezáltal fogyjon a mobilnetük, még ha minimális fogyasztása is van. Vagy esetleg bármilyen egyéb okból nem szeretnék használni.

(#9672) sheep
Szerintem elég rosszul gondolod. Mobilnet nélkül is tud működni az a-GPS (már ha van), pl. WiFi-n.

[ Szerkesztve ]

(#9675) embe válasza atillaahun (#9674) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem - ez az én véleményem - amit leírtam a beállítások között az az agps. De ezen nem vesszünk össze. Nekem megfelelő a gps vétele, ha van benne, ha nincs.

8nemesis8 - én feltettem. De nem vettem észre semmit sem, hogy javult volna valami. De ha már kiadták, akkor csak van benne valami javítás. Szerintem.

a 2 hiba megmaradt:
1: ha hívnak pár másodperc kiesés van ha fogadom a hívást
2: emelkedő csengő hang továbbra is.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9676) tzsolesz válasza atillaahun (#9674) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nekem semmilyen net nélkül is kiválóan működik az IGO. WIFI, és egyéb mobilhálózatok teljes kizárásával.

(#9677) clark68


clark68
tag

atillahun

AGPS

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Az AGPS (=Assisted GPS) olyan GPS vételi módszer, mely földrajzi helymeghatározásra képes, de a műholdak helyzetének pontos számításához segédprogramra és adatokra van szüksége, melyet a mobilszolgáltatón vagy WiFi hálózaton keresztül kap meg (megkapja a következő 7 napra a műholdak pontos helyzetét). Ezt az információt a vevő adatbázisában tárolja, így a koordináták pontos meghatározása pár másodpercet vesz igénybe. Ha nem használunk segédprogramot, akkor is megtalálja a műholdakat a vevő, de akár 12,5 percet is igénybe vehet a folyamat, míg kiszámítja a helyzetet. Normál GPS vételénél a vevőnek 40-50 másodpercre van szüksége az első koordináta vételéhez, de még le kell töltenie a műholdak pályaadatait amely több időt vehet igénybe - figyelembe véve a műholdjel megközelítőleg 50 b/másodperces adatátviteli sebességét.
Működése a telefonban lévő GPS és a mobilszolgáltató szervere közötti adatcserén alapul. A mobiltelefon a navigációs adatokat nem csak a műholdaktól, hanem a mobilszolgáltató szerveréről kapja meg. A műholdjel lassú adatátviteli sebességének kiküszöbölésére találták ki az AGPS-t.
Az eljárás lényege a következő:
a készülékbe épített GPS néhány másodperc alatt egy durva, kezdeti műholdpozíciót határoz meg, amit elküld a mobilszolgáltató felé
a szolgáltatónak a műholdas vétel szempontjából előnyös helyen, stabilan kiépített GPS-vevője van, valamint elegendő számítási kapacitása, ami a telefontól kapott információ alapján gyorsan kiszámítja a műholdak helyzetét
a készülék a szolgáltatótól megkapja a műholdak pontosan kiszámított adatait
a készülék kiszámolja a szolgáltató adatai alapján a helyzetét
Az eljárás előnye, hogy a készülékbe elegendő egy egyszerűbb GPS-vevőt és kisebb kapacitású processzort beépíteni, ugyanakkor a szolgáltató biztosítja a telefon pozíciójának számításához szükséges számítási kapacitást és a pontos adatokat.
Ez a szolgáltatás általában fizetős, mivel az információkat az internetről szerzi be, és ez adatforgalommal jár.
Forrás:[link]

[ Szerkesztve ]

(#9678) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!
Tudtok olyan programot ami megakadályozza a telefon akadását vagy esetleg a futó alkalmazásokat autómatikusan bezárja. Task killert nem akarok

(#9679) alikah88 válasza Richee11 (#9678) üzenetére


alikah88
tag

Szia!
Ezeket a telefon elvileg automatikusan megcsinálja :) De lehet többféle scriptet is használni, mint pl a V6Supercharger. Task killert hanyagold :)

Google Pixel 8 + Huawei Watch GT 2

(#9680) amerigo válasza clark68 (#9677) üzenetére


amerigo
aktív tag

2011 október óta a GPS tapasztalataim:
-nincs adatkapcsolatom csak néha használok wifit
-soha sem talált pár másodpercen belül pozíciót
-általában, ha régen használtam a GPS-t akkor is max. 3-4 percen belül talál jelet
-normál, napi használatnál 1 percen belül van jel

[ Szerkesztve ]

(#9681) sheep válasza atillaahun (#9674) üzenetére


sheep
addikt

persze, csak rosszul fogalmaztam, szóval adatkapcsolatot értek alatta, mindegy hogy wifi v mobilnet

de amúgy mindegy, enélkül is kb 3 perc alatt van jel

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9682) atillaahun válasza embe (#9675) üzenetére


atillaahun
veterán

... és (#9677) clark68
Inkább azt kutassátok elő, hogy a Wireless Network Location mit csinál pontosan. Szerintem e körül van a félreértés (részetekről) nem az a-GPS körül.
Én egyébként eddig EZT találtam róla a googledev oldalán. A network provider alatti 1 sor a lényeg, bár nem sok minden.

Embe, esetleg próbáld ki, hogy a vezeték nélküli hálózatot bepipálod, GPS-t meg ki, majd Maps. Ha az valóban a-GPS volna, gondolom kikapcsolt GPS-sel nem találna meg azonnal a térképen. Mégis megtalál (csak pontatlanabbul). Ezért mondom, hogy nincs köze hozzá.

(#9676) tzsolesz
Nekem pedig semmilyen hálózati rásegítéssel sem javul a helyzet.

(#9678) Richee11
Supercharger v6-ot én is tudom javasolni. Bár csak haladóknak.

Más.
Egyébként itt vannak a korábbi GPS-es szavazások eredményei (köszi Kerio).
1
2
Érdekes, látni hogyan romlott le az arány a -néhány embernek nem megy csak-ról, 10 emberből 4-nek nem megy rendesen-re.

Személy szerint nekem az a problémám sokatok hozzáállásával, hogy ha valaki GPS problémával jön, akkor nem megoldást próbáltok neki adni, hanem inkább megmagyarázzátok, hogy a tietek jól működik, ebből következőleg az övé önhibájából rossz.
Én pl. még egyszer sem tapasztaltam a 2-3 mp-es késést a hívások elején, mégse mondtam még senkinek, hogy azért van mert nem ért hozzá.
5 ZTE Blade-em volt, meg 2 Skate-m, volt alkalmam tapasztalni, a kínai tömeggyártás eredményét, hogy minden egyes darab máshol defektes. Még ha ezt a koreaiak is rakják össze.

[ Szerkesztve ]

(#9683) sheep válasza atillaahun (#9682) üzenetére


sheep
addikt

csak az a gond hogy sajnos nem tudunk megoldást adni
ha nem jó akkor valszeg hardveresen rossz, szóval szervíz
viszont az megint más kérdés hogy a szervíz ezt hibának tartaná-e...
én a samsungokkal vagyok úgy, hogy eddig az összesnek szar volt a gps-e amit próbáltam, teljesen mindegy milyen samu (ace, sgs-ből vagy 4 , omnia2)
szóval igazából a gps-ednek nem így kellene működnie

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9684) atillaahun válasza sheep (#9683) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát nem. Csak én meg a szervizesekbe nem bízok. :( Úgyhogy marad az önjavítás. :U

(#9685) embe válasza atillaahun (#9682) üzenetére


embe
nagyúr

"Személy szerint nekem az a problémám sokatok hozzáállásával, hogy ha valaki GPS problémával jön, akkor nem megoldást próbáltok neki adni, hanem inkább megmagyarázzátok, hogy a tietek jól működik, ebből következőleg az övé önhibájából rossz." - ilyet senki nem mondott. :N
Valahol láttam gps fixet, az xda oldalán. Esetleg egy próba azzal. Én személy szerint semmi megoldát nem tudok rá. csak tényként közöltem, hogy az enyém jó. Nem szóltalak le, vagy meg.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9686) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Tegnap feltettem tesóm telójára a 20o-t, de végülis a "régi" frissítő módszerrel csináltam, tehát ami a 3D leírása volt.. A másik megoldással nem csinálta meg, plusz be is fagyott a frissítő.

Véleményem szubjektív...

(#9687) sheep válasza hackeeeee (#9686) üzenetére


sheep
addikt

én is feltettem tegnap este a v20o-t sikeresen kdz-vel, eddig egyelőre semmilyen változást nem látok
az első alkalommal hihetetlen gyorsan beolvasta a memóriakártyát (8gb cl10 samu), de azóta ugyanolyan lassan csinálja megint
az akku viszont sztem jobban bírja

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9688) embe válasza sheep (#9687) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem gyorsan olvassa. De csináltam egy töredezettségmentesítést a w7-el.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9689) hackeeeee válasza sheep (#9687) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Majd tesóm nyilatkozik, hogy hogy bírja.. Remélhetőleg nem fog 1 nap alatt lemerülni.

Nekem kicsit zötyögősen ment a flash, de aztán sikerült. :)

Véleményem szubjektív...

(#9690) embe


embe
nagyúr

Akkor sikertörténet, mindkettőtöknek sikerült. :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9691) hackeeeee válasza embe (#9690) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jajaja, bár először azt hittem h nem fog sikerülni, aztán a "régi módszerrel" sikerült. :D

Amúgy a GPS-hez.. Hálózat alapján pozícionáltok?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9692) sheep válasza hackeeeee (#9691) üzenetére


sheep
addikt

én csak "simán", + mobilnet engedélyezve :D
a gps-t még nem teszteltem, majd a hétvégén talán

@embe
köszi a tippet, akkor és is csinálok egy töredezettségmentesítést

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9693) embe válasza hackeeeee (#9691) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem ki van pipálva állandóan.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9694) hackeeeee válasza embe (#9693) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ugye ezért, mert ha hálózat segítségével pozicionál a GPS, akkor sokkal gyorsabban találhat jelet.. Mert ugye sokszor az a gond, h nem találja meg, aztán ha egyszer megvan, akkor már jó..

Véleményem szubjektív...

(#9695) embe válasza hackeeeee (#9694) üzenetére


embe
nagyúr

Elvileg - véleményem szerint - ez az aGPS. Igaz tegnap volt erről egy kis vita itt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9696) hackeeeee válasza embe (#9695) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg az. :K Bár az aGPS elvileg a wifi-re vonatkozik, most azt nem tudom, h a mobilhálózatra vonatkozik-e.

De mindegy végülis, ha be van kapcsolva a kiegészített gps, akkor, ha van mobilnet, akkor annak segítségével is pozicionál.

Véleményem szubjektív...

(#9697) pcsabat


pcsabat
őstag

embe, sheep: nem akarok közbe szólni a de memória kártyákat, flash drive-okat, ssd-ket nem töredezettségmentesítünk. Azon kívül, hogy működési elvüknél fogva szórják szét az adatokat a tárolón még csökkenti is az élettartamukat (feleslegesen terheli írás/olvasási ciklusokkal). (magyarul: nem lesz tőle gyorsabb a telefon és még káros is)

[ Szerkesztve ]

(#9698) embe válasza pcsabat (#9697) üzenetére


embe
nagyúr

Passz. Töredezettségmentesítést csináltam a gépen, és ott a súgóban ez volt: " Az USB flash meghajtókhoz hasonló cserélhető tárolóeszközök szintén töredezetté válhatnak. A Lemeztöredezettség-mentesítő eszköz összerendezi a töredezett adatokat, aminek hatására a lemezek és a meghajtók hatékonyabban működhetnek. " - előtte 34% töredezettséget mutatott a micro sd, utána 0-t. Passz. :U

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9699) hackeeeee válasza embe (#9698) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez igaz...

Lehet csinálni, de csökkenti az élettartamot.

Véleményem szubjektív...

(#9700) pcsabat


pcsabat
őstag

Igen, ez a merevlemezekre igaz és valóban hasznos is (bár nem az alap vinfos töredezettségmentesítő, mert az semmire nem való). De hidd el, amit az előző hsz-ben írtam az úgy igaz. Ha nekem nem hiszel tessék utána nézni. Nekem akkor hívták fel rá a figyelmem először mikor SSD került a gépembe. Mivel itt nincsenek fizikai mozgó alkatrészek, amiknek össze kellene vadászni az egymáshoz tartozó adatot egy korongról, ezért nincs értelme egymás mellé rendezni őket. Más logikával működnek ezek az eszközök.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.