Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) alexander12 válasza embe (#8998) üzenetére


alexander12
aktív tag

Igen , világít tovább. Úgy mint 2.2 alatt volt. Az első link az. Letöltöd és recoveryből install. A notifit próbáltam de nálam nem működik. :-(

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#9002) csimpok válasza alexander12 (#9001) üzenetére


csimpok
aktív tag

És ez más dologba nem nyúl bele ugye, xanadu féle lite romra feltehető? Egyébként van még rajtam kívül aki kipróbálta ezt a romot, és bejött neki?

(#9003) embe válasza alexander12 (#9001) üzenetére


embe
nagyúr

Na köszi meglesem. Megyek melózni, próbálgatom majd,lesz időm.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9004) embe válasza alexander12 (#9001) üzenetére


embe
nagyúr

V2.3.4 lite romon működik az első linken lévő cucc. A kijelzővel együtt 8 1 percre van állítva ) kapcsol ki az érintőgombsor világítása is. :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9005) tzsolesz válasza atillaahun (#8999) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Többet kell ide járni. :DDD

Ugye az a topic haldoklik, ahol kevés a gond. Ahol sok a szarakodás, és bug, ott több a szócséplés is. Nagyon sok Black tulaj van már itt a PH!, rengeteg. De még mindig növekedő tendenciát látok.

Egyébként a Google Play-el csak a neve lett más a Market-nek. Semmi különbség. Annyi hogy ezzel egy időben leértékeltek egy csomó alkalmazást.

embe, nem néztem mi az. Ezt csak telepíteni kell? :F

Jah, látom root kell hozzá.

Sima 2.3.4 V20N-re van már könnyű megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#9006) foxymaxy válasza csimpok (#9002) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Nekem csak "bevan tárazva" a xanadu
:-) prada3 a nyerő
/pill egyébként + én is látogatom az xdát
külön alkalmazás van hozzá ;-)

e pluribus unum

(#9007) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok!

Most szeretném megvenni az első Androidos telefonomat.Sokat megnéztem és végül az Optimusnál kötöttem ki.Sok tesztet elolvastam,de inkább az "agyakat" szeretném megkérdezni.Tehát,nekem,mint átlagfelhasználónak,ajánlanátok ezt a gépet?

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#9008) tzsolesz válasza Doblós (#9007) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mindenképpen. :K

(#9009) Doblós válasza tzsolesz (#9008) üzenetére


Doblós
aktív tag

Akkor Ő lesz.Még annyit kérdeznék,hogy nagyjából az akksija mennyit bír?Átlagos használat mellett.Csak azért kérdezem,mert sehol sem találtam erről egyértelmű választ

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#9010) Recon666 válasza Doblós (#9009) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Egyértelműt nem is fogsz találni, nagyban függ, hogy mennyit használod, milyen beállításokkal. nálam 2-3 napot elmegy.

(#9011) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Nekem most frissített a gyári szoftver a Google Play csomagra. Az ikon megváltozott. Amúgy. nagy különbség nincs.

(#9012) Doblós válasza Recon666 (#9010) üzenetére


Doblós
aktív tag

Az nekem bőven elég.Köszönöm a választ,de most jut eszembe,volt pár napig egy Defy+-om,az LG mennyivel jobb,vagy mennyiben más?

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#9013) Recon666 válasza Doblós (#9012) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A kijelzője nagyságrendekkel jobb, és maga a készülék is gyorsabb....

[ Szerkesztve ]

(#9014) Doblós válasza Recon666 (#9013) üzenetére


Doblós
aktív tag

Remek,köszönöm a választ.

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#9015) Matrixka válasza alexander12 (#8997) üzenetére


Matrixka
tag

Szia!
És hogyan lehet megcsinálni?

(#9016) sheep


sheep
addikt

hello
holnap veszek egy ilyen készüléket
azt szeretném kérdezni, hogy melyik a legfrissebb független szoft a telefonra? (azt tudom hogy 2.3.4 csak mi a kódja vagy hogy hívják :D
kell valamire figyelni vásárláskor?
köszi

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9017) foxymaxy válasza sheep (#9016) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Nem Kell nézni semmit v20n a legfrisseb szoft :-)
de ha Nem az van rajta otthon le frissíted :P
a kijelzőt ellenőrizd hogy ne legyen pixel hiba, és hogy lássa a készülék a memóriákat.
Ezek a lényeges dolgok ;-)

[ Szerkesztve ]

e pluribus unum

(#9018) sheep válasza foxymaxy (#9017) üzenetére


sheep
addikt

oks, köszi :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9019) KillArmy


KillArmy
tag

Sziasztok!

Jó ideje 2.3.4 V20n van a telómon, de kb 1 hete, egyik napról a másikra elkezdett nagyon durván merülni, kevesebb mint 1 napot bír ha nem csinálok vele semmit, ha rendesen használom akkor fél napot se. Ez kb harmada az eddigi üzemidőnek, szóval kicsit azért mellbe vágott így hirtelen.
Szóval van valami ötlet hogy ez mitől lehet?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9020) Recon666 válasza KillArmy (#9019) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Valami a háttérben fut és kajálja az akksit, ez a legvalószínűbb, nézd meg az alkalmazáskezelőben.

(#9021) KillArmy válasza Recon666 (#9020) üzenetére


KillArmy
tag

Nem jelez semmit, csak a szokásos telefon készenlét, telefon készenléti állapot, hanghívások és kijelző. Mondjuk fura hogy a telefon készenlét 2x van, és ugye az 46-47%on áll...

[ Szerkesztve ]

(#9022) Recon666 válasza KillArmy (#9021) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ne a mi meríti az akkumulátor menüpontban nézd, hanem az alkalmazások, futó szolgáltatásokban.

(#9023) KillArmy válasza Recon666 (#9022) üzenetére


KillArmy
tag

Ott sincs nagyobb dolog, a go launcher a legnagyobb 17 megával.

(#9024) eisento válasza foxymaxy (#9017) üzenetére


eisento
addikt

ahol veszed a telto nezd meg hogy latja-e a simkartyadat mert en kifogtam gyari uj keszuleket ami nem latta a sim kartyat persze rogton csereltek szoval pixelhiba teszt memoria es sim kartya ellenorzest a boltban ejtsd meg :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#9025) foxymaxy válasza eisento (#9024) üzenetére


foxymaxy
senior tag

ja tényleg a simkártya is játszott :K

e pluribus unum

(#9026) sheep válasza eisento (#9024) üzenetére


sheep
addikt

gondolom nekem szólt, köszi csekkolom azt is :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9027) tothricsi37


tothricsi37
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég függetlenítettem t-mobilos telómat egy kóddal amit a netről rendeltem.Eddig nem is volt probléma,mindegyik hazai kártyát elfogadta.Most kint dolgozom Ausztriában és vettem hozzá egy net és egy sima telefon sim kártyát.A kártyákat elfogadja de roamingot ír ki a teló.Ezért a net kártyán nem tudom bekapcsolni az adatszolgáltatást,a telefon kártyáról pedig így nagyon drága a hívás haza.Másik telefonba helyezve a kártyák tökéletesen működnek úgyhogy az én telefonommal van a hiba.Valakinek lenne esetleg ötlete hogyan orvosolhatnám a hibát?Előre is köszönöm.

(#9028) takessz


takessz
senior tag

Valaki tudja mikor jön ki végre updateres Frisstiés a Lg kezeitöl mert kezdem uni már a várakozást és bocside ilyne fözöt romokat nem nagyon akkarok felteni

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9029) YxVs


YxVs
senior tag

sziasztok,

2.3.4 lite romot használok, szeretném visszatenni a gyári LG-s facebook alkalmazást.
megvan a gyári app csomag mentve, de vajon milyen néven keressem? mert végigböngészve a gyári alkalmazásokat, név alapján nem egyértelmű...

üdv.
YxVs

(#9030) embe válasza YxVs (#9029) üzenetére


embe
nagyúr

Keress vissza, mert ezek a közösségi alkalmazások egy cím alatt szerepeltek!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9031) YxVs válasza KillArmy (#9019) üzenetére


YxVs
senior tag

nekem is ugyanez a problémám, durva merülés egy nap alatt 0-ra.
eddig 2-3 napot ment, semmi új alkalmazás nem fut a háttérben, futó szolgáltatásoknál csekkolva.
mit lehet tenni??

(#9032) YxVs válasza embe (#9030) üzenetére


YxVs
senior tag

úgy érted nem a gyári app csomagban van benne?
ki tölthette ezt fel és mikor?

(#9033) embe válasza YxVs (#9032) üzenetére


embe
nagyúr

A teljes app csomag, de nem tudom, hogy mi a neve az alkalmazásnak. nem tudom ki tölthette fel. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9034) premete válasza embe (#9033) üzenetére


premete
veterán

Valami srs néven volt, nincs f@szbukom, nem tudom.
Az aláírásodra reflektálva, már többen mentek a Lajtától nyugatra Orbanisztánból, mint 1956-ban.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9035) atillaahun válasza tzsolesz (#9005) üzenetére


atillaahun
veterán

Ne nekem mondd, én már írtam jópár hozzászólást ami a kuttttyát nem érdekelt, pedig még kérdés se volt benne, csak néhány (hasznosnak vélt) közérdekű infó. De így hogy nincs reakció, sokszor már nekem sincs kedvem megosztani amikor találok valami érdekeset/hasznosat.
Nyilván nem több noob kérdésre, meg off hozzászólásra vágyok, inkább csak vállalkozó szellemre, meg tárgyilagos értékelésekre, elvégre ez mégiscsak egy szakmai topic, nem kisegítő.

(#9007) Doblós
Ha nem fontos neked a GPS, inkább csak jó ha van kategória, akkor tudom ajánlani. Sajnos ez a része átlagon alulira sikerült, és eddig nem nagyon van hozzá használható javítás.
Még a LED-es értesítések működését hiányolom, de ez tényleg inkább hiányosság, mint hiba. Ezeken kívül elégedett vagyok a telefonnal, főleg hogy használtan vettem olcsóbban.

(#9029) YxVs
Igen, sns.apk néven fut, de nagyon butított, úgyhogy én le is hajintottam.

[ Szerkesztve ]

(#9036) sheep válasza atillaahun (#9035) üzenetére


sheep
addikt

én meg voltam elégedve a gps-sel, nagyon jól működött, hamar talált holdat, pontos volt

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9037) premete válasza sheep (#9036) üzenetére


premete
veterán

Tényleges gps-hibáról még én sem hallottam, csak fémgőzölt szélvédő, kevés rálátás, agps (mobilnet pár KB-jának) letiltása esetén.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9038) atillaahun válasza premete (#9037) üzenetére


atillaahun
veterán

Volt alkalmam ma tesztelni elég sokat, olyan 60 km-t mehettem városban erre-arra, és meg se tudom számolni hányszor dobta el a jelet, volt hogy 10 mp alatt talált vissza, volt hogy 2 perc kellet neki. Ráadásul elég pontatlan is, sokszor ugrál a jel a térképen, egyáltalán nem folyamatos, és az is szembetűnő kereszteződéseknél-kanyarokban, hogy már rég nem ott vagyok ahol mutatja, illetve késve korrigál. Ritkán, de olyan is volt párszor, hogy induláskor kellett neki 1-2 perc míg magához tért.
Wireless Network Location be volt egyébként kapcsolva, de nem számított, szerintem semmiben nem befolyásolja a GPS-t, és navigációt.

Egyébként továbbra sem hiszem, hogy lenne az OB-ben aGPS, legalábbis nem tudom te hol találtad ezt a tiedben.

(#9036) sheep
Szóval te is navigálgattál és a fentiek közül egyiket sem tapasztaltad, minden frankó volt? Gyári ROM-mal tolod?

[ Szerkesztve ]

(#9039) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!
Hála istennek megoldódott az a problémám hogy a képernyő néha bevillant, és most már tudom, hogy a Task Killer okozta a problémát.
Most azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy esetleg nálatok is fennáll az a probléma, hogy néha kicsit befagy a telefon. Eddig még nem kellett kivennem az akksit, meg nem is indítottam újra a telefont, de néha játék közbe kicsit befagy, és akkor várok vele 2-3 percet
és kiírja hogy SD kártya adatainak ellenőrzése...
Meg néha a főképernyő oldali között a váltás is akad..először arra gyanakodtam, hogy túl sok kint az asztalon a widget, de most már csak 1 oldalon van minden ami lényeges...
esetleg ti is tapasztaltatok ilyen problémát?

(#9040) atillaahun válasza Richee11 (#9039) üzenetére


atillaahun
veterán

Akadni szokott néha mikor betelik a memória, de azért nem percekre.
Egyébként gyanús ez, hogy a játék teleszemeteli az SD-d egy halom apró átmeneti fájllal, amire az SD file checker ráizgul, és akkor scannel neked egy sort.
Tolj fel mondjuk egy ES Task Manager-t, vagy valami autorun-t tiltani képes App-ot, és tiltsd le a mediaprovider-t, akkor nem lesz többet tetves médiafájl ellenőrzés. Lesz viszont helyette egyel több App-od a memóriában.

(#9041) sheep válasza atillaahun (#9038) üzenetére


sheep
addikt

kb fél éve volt ilyen telefonom, gyári v10a (vagy20?)
igo és sygic is tökéletesen ment, a fél dunántúlt beautóztam
nagyon jól működött mindig

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9042) csimpok válasza sheep (#9041) üzenetére


csimpok
aktív tag

Nekem is jó a GPS, szóval egy esetből nem lehet levonni azt a tanulságot, hogy rossz lenne.

(#9043) Kerio válasza atillaahun (#9038) üzenetére


Kerio
őstag

Pedig nekem is tökéletes megy a navigáció. Ezzel járom az országot. A három betűs szoftver van rajta. A ROM pedig most éppen a gyári. De a Zeus-al sem volt gond. Egyszer dobta el a jelet, de az is egy érdi aluljáróban volt.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#9044) saphancs válasza csimpok (#9042) üzenetére


saphancs
aktív tag

két telo esetében viszont már a te szavad az enyém ellen :-)
neke .is ugyanúgy sz@rakszik a gps, pedig az eddig itt elmondott dolgokat mind kipróbáltam, hogy jobb legyen!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#9045) atillaahun válasza Kerio (#9043) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor lehet felküldök még rá egy iglót próbaképpen, csak valahogy egyszerűbb a Maps, mint ezt a másikat lehekkelni valahonnan, térképet, poi-kat vadászni hozzá, meg frissítgetni őket folyton, de most már tényleg kíváncsi vagyok hogy az mit alakít majd.

[ Szerkesztve ]

(#9046) atillaahun


atillaahun
veterán

Egyébként nem lehet itt valami szavazást indítani a topic-ban? Csak egy olyat, hogy volt/van-e problémád a GPS-sel? Igen/Nem. Kíváncsi lennék az arányokra. :U

(#9047) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

valaki kérdezte a xanadu romot hogy mi a vélemény, most ki prószáltam :B
hát a neve hazudik (P970_GB_234_V20N_lite_refined) finomított
a rom teljesen ki van gyomlálva +spékelve 1 zeam launcher, úgy hogy mókolt :(((
elég gyorsnak tűnik 250-270 free ram, de nálam egy félkarú óriás benyomását kelti
valszeg megy vissza a prada3.0 vagy TSF shell :Y [tsf shell]
a Pradánál viszont néha döccenés tapasztalható pl: alkalmazás megnyitásakor néha elgondolkozik, vagy akad a görgetés a menüben,pedig ram van bőven 200 felett free
ja és eszi az akut kb 1,5 napot bír átlag használattal :O

[ Szerkesztve ]

e pluribus unum

(#9048) premete válasza foxymaxy (#9047) üzenetére


premete
veterán

Azért csináltam 3 romot, hogy tudjatok válogatni, ott a teljes változat is. Azért lite, mert ki van gyomlálva, sokan nem szeretik az eröforrás zabáló gyári launchert és egyéb sallangokat.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9049) Hokika


Hokika
tag

lehet már egyszerűbben rootolni a V20n-t vagy még mindig csak a romos megoldás lehetséges?

MAGYAR ÉGEN MAGYAR ISTEN, motorosnak párja nincsen!

(#9050) takessz


takessz
senior tag

Srácok nektek is át változott a market ikonja nekem most már Google play lett és egy fehér bevásárlo tasak

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.