Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6383) dwelablack


dwelablack
tag

Sziasztok,

tudom a fekete péntekről lemaradtam, de nem baj, legalább nem kell kapkodnom a döntéssel, mert már így is majdnem beleugrottam egy konzol vételbe.

Onnan indult a történet, hogy vennék egy 3betűs xbox360-at Kinecttel. Igény: gyerek ugrál a tévé előtt, apa néha fifázik. Ezek most kinecttel olyan 60 körül elérhetőek, használtan. Ilyen már volt nekem néhány éve, ismerem búját baját.

Elkezdtem bejárogatni a konzolboltokba, és azt mondtam, engedjük el ezt a 10 éves technikát (a 3 betűs módosítás miatt ragaszkodtam hozzá), és inkább veszek egy One S-t 75-ért újonnan. +egy kinect.

Érzelmi és logikai alapon már eldöntöttem, hogy a OneS-t választom. (remélem jól döntöttem :F )

Gazdasági oldalról segítenétek kicsit eligazodni? (mivel eddig még csak a sötét oldalon jártam :U )
- Kinect használatához valamilyen kiegészítőre van szükség, tudok olyan szettet venni, ami már alapból tartalmazza? esetleg jobban is jövök ki úgy?

- Kellene a gyereknek 3-4 jobb minőségű kinectes játék. Mit ajánlanátok? Hogyan szerezzem be: Új/használt/letöltés?

- Kellene apának egy fifa 17 (esetleg 18), egy forza 6 (esetleg 7). Hogyan szerezzem be: Új/használt/letöltés?

Köszi,
Gyula.
:R

[ Szerkesztve ]

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.