Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5901) XFishboneHUN válasza mike1334 (#5865) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Hivatalosan 2016.12.31. után már nem jön ki rá játék.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#5902) mike1334 válasza XFishboneHUN (#5901) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5903) tDr1v3r válasza mike1334 (#5900) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem tudom, kérdezz rá a tévés szakmaiban.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5904) Madwe válasza entoni1989 (#5899) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miért tudná? Ez egy belépő tv, 4ks piacon kifejezetten olcsó, nem is tudja. Lgnél az uh6107ben van pl hdr pro, de az uh 8507től super hdr, aminek már értelme is van (300k+ba kerül egy ilyen már). De amit igazán ajánlanék az szintén lg, csak már oled, csak azok meg minimum 500któl indulnak (s az még csak fhd, nem 4k).

[ Szerkesztve ]

(#5905) Madwe válasza Madwe (#5904) üzenetére


Madwe
nagyúr

Arról nem is beszélve, hogy ebben az árkategóriában az input lag is baromi magas lesz, nem játékra való. 30ms alatt illik lennie, akkor már megfelel.

(#5906) GoTReX


GoTReX
őstag

Kiégtem Fokozhatatlan.... :DDD

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#5907) mike1334 válasza tDr1v3r (#5903) üzenetére


mike1334
veterán

Oksa, köszi :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5908) sucre


sucre
csendes tag

Sziasztok!
Két Bundle között vacilálok: Xbox One S Fifa 17-tel és PS 4 (nem tudom hogy melyik de nem slim, valszeg 1216b, de nem tuti neten nem írnak pontos infót) Uncharted 4, Bloodborne, Heavy Rain és Beyond: Two souls játékokkal. Áruk csak pár ezer forint különbség, tehát ez nem igazán befolyásoló tényező. Xbox UK-ból rendelve, PS4 osztrákoknál határ menti boltban ennyi. Exclusive címek se tudnak annyira meggyőzni hogy egyiket vagy a másikat válasszam. Kontrollerek közül is próbáltam mindkettőt, mindegyik tetszett (egyedül ez a 90-es évekbeli elemes megoldás nem tetszik az X1-nél). Nincsenek nextgen konzolos barátaim sem akikkel tudnék játszani együtt. Régebben volt PS3-am, maradtak játékaim is, de azok ugye nem játszhatóak, meg nem is játszanám őket amúgy sem. Valaki esetleg tudna valami érdemi tanácsot adni? Gondolok itt olyanokra, hogy melyiknek jobb az online szolgáltatása, hogy nem laggosak a szerverek, jobb ingyenes játékok járnak az előfizetéshez. Vagy esetleg valamelyik gyorsabban tönkremegy, hangosabb vagy akármilyen sokakat zavaró tényezője van. Vagy tényleg marad az hogy pénzfeldobással eldöntöm, mert eddig nagyjából mindenki azt mondta. Egyelőre jobban hajlok a PS4 felé mert ez az elemes dolog nem megy ki a fejemből, viszont a Fifa 17et valószínüleg megvenném amúgy is, és azért mégiscsak a One S most jött ki.
Hálás lennék ha valaki tudna segíteni.

(#5909) LeventeV válasza sucre (#5908) üzenetére


LeventeV
senior tag

Autós vagy akció/kaland játékok tetszenek jobban?
Ha autós akkor Xbox, ha akció/kaland akkor PS4, és ebben az esetben a bundle amit kinéztél kiváló választás. Konzol esetében mindenképp a játékok kell döntsenek, az egyéb szolgáltatás csak körítés. Hiába most nem tetszenek az exkluzívok, egyiket kipróbálod és csak simán rákattanhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#5910) Madwe válasza sucre (#5908) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ps hangosabb - mondjuk a slim pont h halk, kb mint az xone.

A szolgáltatások terén kb ugyanolyan (in)stabil mindkettő... Régebben live stabil volt, psn gyatra, most psn sokat fejlődött live meg romlott s egy szinten vannak.

Ingyenes játékok xonehoz jobbak, mert nekik kell küzdeni a vásárlókért ;]

Online serverek ált. játék fejlesztőié, ezért ez nem releváns, ugyanolyanok. Ugyanakkor miután több mint 2x annyi ps tulaj van mint xone, ezért ott sokkal nagyobb a játékosbázis, hamarabb talál online meccseket. Ettől függetlenül az ismertebb játékoknál xoneon sincs gond jó ideig.

Mindkét konzol megbízható, nem megy egyhamar tönkre, ha nagyon akarod akkor sem :D

Mindezek tekintetében lehet neked jobb vétel az xone (mondom ezt ps tulajként) mert halkabb, jobbak az ingyenes játékok. Ha slimet vennél psből, az is halk lenne mondjuk. Vagy jön a pro nemsokára, az meg sokkal erősebb (2x mint a sima ps4 és 3x mint az xone)

Szóval kérdés inkább az ingyenes játékok érdekelnek e, vagy a több játékos esetedben kb.

Itt vannak az eddigi xboxos ingyenes gold játékok.

Itt pedig a ps+os ingyenes játékok.

(#5911) GoTReX


GoTReX
őstag

Ha hirdetésekben PS2-nél azt írják ,hogy chippelve van , abba beletartozik hogy HDD mod is van benne, olvas gamét USB-ről, vagy van benne emulátor SNES-re? Ha nem akkor ezeket házilag meg lehet oldani? :U Soha sem volt Playstationöm nagyon nem vágom ezeket. :B

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#5912) XFishboneHUN válasza Madwe (#5910) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Régebben live stabil volt

Sz.v.sz. most is az, nekem sose volt vele bajom. Jobb szolgáltatást nyújt stabilitásban és minőségben, mint a PSN.

(Ahogy te is írtad, igen az utóbbi időben jelentősen javult a szolgáltatás minősége a Sony-nál is...)

"hamarabb talál online meccseket."

hagyjuk már ezt a sz@r sallang dumát, miközben egyáltalán nincs így.

Mi az, hogy hamarabb talál online meccseket a PS, mint egy Xbox One... :D Nevetségesnek tartok ilyet még megemlíteni is egy pro-kontra esetében :D Az tény, hogy több PS-es van, de ilyet akkor se írj le PS javára, mert hülyeség.

Bocsi, csak ez a két dolog verte a szemem és gondoltam reflektálok rá Xbox felhasználóként. :U :U

(És ne vedd személyeskedésnek, csak saját tapasztalatok és vélemény!)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#5913) Rathrol válasza Madwe (#5910) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Azért ez erős túlzás "pro nemsokára, az meg sokkal erősebb (2x mint a sima ps4 és 3x mint az xone)" :)

[ Szerkesztve ]

(#5914) Madwe válasza XFishboneHUN (#5912) üzenetére


Madwe
nagyúr

Régebben live stabil volt

x360 idejében nem volt rá gyk. panasz. xone óta még én is rengetegszer belefutottam a fórum átfutása közben a panaszokba. Ettől függetlenül nincs baj vele, nagyjából stabil, de nem olyan mint régen.

"hamarabb talál online meccseket."

Pedig így van. Ne az épp aktuális hypeolt aaa címekre gondolj, ott nem jelentős az hogy 50 vagy 100.000 ember játszik vele. A 2+ éves címeknél viszont nem mindegy, h 2 perc vagy 10 perc a que. Persze az se zavaró annyira, s ez címenként változó, de azért így van általánosságban!

(#5913) Rathrol

Gpuban? Kb reális.

Xone 1.31 TFLOPS (x3=3.93)
Ps4 1.84 TFLOPS (x2=3.68)
Ps4Pro 4.2 TFLOPS

[ Szerkesztve ]

(#5915) Rathrol válasza Madwe (#5914) üzenetére


Rathrol
aktív tag

"hamarabb talál online meccseket."

Szóval két konzolod van és stopper órával méred hogy mikor csatlakoznak? :U

Jah hogy itt a számok a lényegesebbek amik a papíron vannak úgy persze valamivel jobb, de fream rate tekintetében kb egyenlő.

[ Szerkesztve ]

(#5916) Madwe válasza Rathrol (#5915) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudtam, hogy a teljesítmény az pusztán fpsben mérendő, felbontás, részletesség, animációk, textúrák, effektek, algoritmusok meg semmit nem számítanak.

Mellesleg olvasd már el mit írtam a quetimehoz, nyilván nem az aktuális címeknél problémás, fifánál pl még a 16ra lehet kb ugyanaz lesz az eredmény év végén, de a 15re már sanszos h nagyobb lesz a különbség.

Meg nyilván egy bf4nél se szembetűnő, mert még mindig pörög, de azért ám ott is érezni.

[ Szerkesztve ]

(#5917) Rathrol válasza Madwe (#5916) üzenetére


Rathrol
aktív tag

"Nem tudtam, hogy a teljesítmény az pusztán fpsben mérendő, felbontás, részletesség, animációk, textúrák, effektek, algoritmusok meg semmit nem számítanak."

Miről beszélsz? Nézzél már meg egy digital foundry videót ott megállítják/kinagyítsák és semmi különbséget nem látsz grafikai szinten, exkluzívot meg hagyjuk...max annyi eltérés van talán hogy a ps4 1080p míg Xone 900p felbontáson van (de ez sem mindegyik játéknál), és itt sem látni különbséget.

"Mellesleg olvasd már el mit írtam a quetimehoz, nyilván nem az aktuális címeknél problémás, fifánál pl még a 16ra lehet kb ugyanaz lesz az eredmény év végén, de a 15re már sanszos h nagyobb lesz a különbség."

Na itt biztos kijön a különbség, de haladni kell a "korral". :DDD

(#5918) Madwe válasza Rathrol (#5917) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ennek mi köze a prohoz?

(#5919) Rathrol válasza Madwe (#5918) üzenetére


Rathrol
aktív tag

PS4 PRO ne hasonlítsuk már a Xbox one-hoz, arra ott lesz majd a Skorpió.

(#5920) Madwe válasza Rathrol (#5919) üzenetére


Madwe
nagyúr

Te most direkt csinálod ezt:D?

Eleve ezzel kezdtem, eleve erre reagáltál, amiben leírtam h most jön a pro, s az mihez képest mennyivel erősebb.

Ezt írtam:

"Vagy jön a pro nemsokára, az meg sokkal erősebb (2x mint a sima ps4 és 3x mint az xone)"

Erre te

Azért ez erős túlzás "pro nemsokára, az meg sokkal erősebb (2x mint a sima ps4 és 3x mint az xone)" :)

Ebből indult ki az egész. Én erről beszéltem, mert erre reagáltál. Most akkor ne nézzük azt, h vki, aki most kért tanácsot, h mit vegyen MOST, az ne nézze mit tud a pro, mert azt majd a scorpiohoz kell nézni ami egy év múlva jön? Ez most hol releváns?

Én objektíven igyekeztem segíteni a kérdezőnek, te meg folyamat fanboykod kb, legalábbis szerintem.

A lényeg h semmiképp ne vegyen most prot, mert azt majd a scorpiohoz nézzük, ezért csakis a one s és a ps4 meg ps4 slim között vacilálhat:D Mindegy, elengedtem...

[ Szerkesztve ]

(#5921) Rathrol válasza Madwe (#5920) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Tök mind1, én arra akartalak rávilágítani hogy a sima PS4=Xbox one teljesítményével, szóval Ps4 pro (2x ps4 vagy 2x xone).

[ Szerkesztve ]

(#5922) Madwe válasza Rathrol (#5921) üzenetére


Madwe
nagyúr

Erre meg írtam, h mi mennyit tud tflopsban. Mert a teljesítménykülönbséget abból vezettem le. Az h ez végeredményben mit jelent, az nyilván más kérdés, s nem lesz mindenhol így.

(Mellesleg halkan súgom meg, h a ps4 xonehoz képesti kb +50% erőfölénye tflopsban kb pont annyi, mint ami 900p és 1080p között pixelszámban a különbség.

1600 x 900 = 1,440,000 pixel.
1,440,000 x 1.5 = 2,160,000 pixel.
1920 x 1080 = 2,073,000 pixel.

Igen, nem minden játéknál van 900 meg 1080, van ahol kijön így, van ahol nem, de azért ezekből a számokból ki lehet indulni.)

(#5923) mntn válasza -=V3rthil=- (#50) üzenetére


mntn
tag

Üdv!

A konzolgamershopal van valakinek pozitív/negatív tapasztalata?

(#5924) energy4ever


energy4ever
addikt

A Gamepad topik elege kihalt, ugyhogy megkerdeznem itt a kontrolleres kerdesemet.

PS4, vagy Xbox One kontroller hasznalhatobb vezetek nelkul pc-hez?
Lehetoleg lehessen megoldani bt-vel, mert kulon vevot nem akarnek venni hozza.

(#5925) ithuriel válasza energy4ever (#5924) üzenetére


ithuriel
csendes tag

Nekem Xbox One-os van, amihez vettem külön wireless adaptert... Nem tudom mi van manapság Microsofttal, de minden, amihez nyúlnak egy katasztrófa. :( Driverek rosszak, egyes játékonál régebbi driver működik jól, egyeseknél az új (leginkább MS játékoknál volt gond, pl. Ori and the Blind Forest, Max: The Curse of Brotherhood), Windows 10-nél store-ban is van egy app, amivel frissíteni lehet a firmware-t a kontrolleren, és sokaknak lefagy a frissítés és egyszerűen megöli a kontrollert... nem tudok sok jót mondani így róla. Ráadásul nekem most wireless adapterrel egyszerűen nem megy a kontroller. Ahogy összeszinkronizál a kettő, kikapcsol az adapter és a kontroller is 3 mp.-en belül (úgy hogy addig a 3 mp.-ig működik), szóval vezetékesen kell használnom. Visszavinni nem tudom, mert valószínűleg szoftveres a hiba, win újratétel gondolom megoldaná....

(#5927) mike1334


mike1334
veterán

Xbox 360-hoz (később esetleg onehoz) milyen 32 colos tv ideális? Tvs topikban már kérdeztem, van is pár kiszemelt, de hátha van vki aki ekkora tv-n használja :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5928) energy4ever válasza mike1334 (#5927) üzenetére


energy4ever
addikt

FullHD, Led, 360 meg meg tamogatja a 3D-t is.
Remelem nem pontos tipus erdekell. Ezeket nezd, es nem tudsz mellenyulni.
Ha dragabb(3D) kell, akkor Samsung, vagy LG, esetleg Philips
Ha olcsobb, akkor Orion, vagy Hyundai

[ Szerkesztve ]

(#5929) mike1334 válasza energy4ever (#5928) üzenetére


mike1334
veterán

A 3D annyira nem fontos, legalábbis nekem. Igazából az érdekel, hogy fontos e hogy smart tv legyen, vagy hogy van e nagy difi az input lag mértékében egyes típusoknál, meg esetleg, hogy kell e vmi extra csatlakozó ami nem széria tartozék ma már minden tv- n.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5930) ldave válasza #17954112 (#5926) üzenetére


ldave
félisten

PS2-re jóval egyszerűbb és olcsóbb a játékbeszerzés.

A Slime draws near! Command?

(#5931) LeventeV válasza mike1334 (#5929) üzenetére


LeventeV
senior tag

Mennyire ragaszkodsz a 80 centihez? Mert ha nem fontos a 3d, akkor már egész jó árban lehet kapni játékra is alkalmas 40-42 colos Tv-t baráti áron, főleg, hogy közelednek a karácsonyi akciók.

(#5932) energy4ever válasza mike1334 (#5929) üzenetére


energy4ever
addikt

Bar nem 30 colos tv-m van, de azt kell mondjam, hogy a legolcsobbak is alkalmasak jatekra.
Nekem egy 50 colos hyundai tv-m van. Teljesen input lag mentes. Egy regi felsokategorias 30 colos LG FHD-s tv-rol valtottam erre a modelre, es jatek kozben nincsen semmi hatraltato kullonbseg. Egyedul a hang minoseg, dehat en ugyis hangszoroval, vagy fejhallgatoval jatszok.

(#5933) mike1334 válasza LeventeV (#5931) üzenetére


mike1334
veterán

Minél olcsóbban akarom megúszni (70-80e), mert lakásra gyűjtünk, de karácsonyra vennénk egy tvt, meg esetleg egy konzolt :)

energy4ever
Köszönöm, megnyugtató :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5934) woryz


woryz
senior tag

Sziasztok!

Mi a különbség az XBOX 360 és az XBOX One között? Melyik XBOX-ot érdemes megvenni? Kell az 1TB-s vagy elég lehet az 500-as is? Mivel gyereknek szánom, nem lenne baj, ha kinectes... El vagyok veszve a konzolok világában, azt se tudom merre vagyok arccal előre... :((

(#5935) tDr1v3r válasza woryz (#5934) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Egy generacionyi. A 360 2005-os technika, a One meg 2013-as. :) Egy 500 gigas refubrished One-al es Kinecttel ellennenek a gyerkocok, csak mozgaserzekelos jatek keves van ra.

X360-ra tobb Kinectes jatek van, de az meg eleg koros... most erre okes, de ha a gyerkocok cseperednek lehet jatszananak ujabb, nem mozgaserzekelos jatekkal is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5936) Madwe válasza woryz (#5934) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom hány évesek, de Nintendoval lehet jobban járnak... Gyerekbarát, de nem csak 10 éves ugrabugra van rá mint kinektre. Az új switch mondjuk csak márciusban jelenik meg, a wii u meg most fut ki, uh ha karácsonyra kell, nem szóltam :D

(#5937) woryz válasza tDr1v3r (#5935) üzenetére


woryz
senior tag

Milyen az a refubrished one? Ez látszik valahol a dobozod? Csak mert én a sima 500GB-s és 1TB-s One-val talákoztam eddig. Akkor lehet, hogy nem lesz hozzá kinect, most úgyis a FIFA a favorit, azzal szekál... Nem értem miért, de mind1. :B

(#5936) Madwe: Hát igen, karácsonyra lenne...

(#5938) tDr1v3r válasza woryz (#5937) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Refubrished felujitott, ujracsomagolt gepet jelent. Az alaplapot kiveve teljesen uj gep, uj kontroller is jar hozza, annyi hogy a dobozan fel van tuntetve ez a jogszabalyok miatt. Nagyon jo gepek azok is, 70k korul aruljak oket a boltok, haver is vett egyet es teljesen ugyanolyan mint az en ujonnan vasarolt gepem. Azert is javaslom ezt, mert a kulonbozetbol tudnatok Kinectet venni.

Fifa meg... egy EA Access elofizu 6e forint egy evre, es a nagy rahedli jatek kozt van Fifa is (bar csak 14-tol 16-ig). Meg tobb mas cim is, ha esetleg az apuka is szorakozna... :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5939) hitchins válasza woryz (#5937) üzenetére


hitchins
őstag

En mindenkeppen xbox one-t vennek. Illetve melle egy ea access elofizetest amiben evi 6ezer forintert tudsz jatszani ea jatekokkal koztuk fifa 16-tal de idovel az uj is resz is bekerul.
Mediamarktba ma erdemes lenne benezni. Ott lattam refurbisherd gepeket 70e ftert es ma akcio van lehez olcsobban el tudnad hozni.
http://redfriday.hu/

Ha nagyon kell kinect akkor van olyan kiszereles is refurbishedben de szerintem jobban jarsz ha azt utolag kulon veszed meg akar aprohirdetesben is talalsz.

[ Szerkesztve ]

(#5940) Def26 válasza Madwe (#5922) üzenetére


Def26
félisten

Brutális türelmed van. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5941) etejedu


etejedu
őstag

Sziasztok!
Vettem egy kontrollert a laptopomhoz, de bizonyos játékok alatt nem működik!
(Omega Phantom gamepad, Tescoban nagyon olcsón 2 év garival.)
Nem akartam sokat költeni rá, mert csak egy bizonyos játékhoz (BF1) szeretném abban is a repülős résznél akarom kiváltani az egeret.
Ajánlottak valami szoftvert, de ahonnan le lehet tölteni ezerrel vírust rakna a gépemre. Esetleg van olyan hely ahol lehet vírusmentesen "FREE" ilyen szoftvert, vagy hasonlót letölteni?

Jó helyre írok egyáltalán?

(#5942) #87082240


#87082240
törölt tag

Sziasztok! PS4-et érdemes Xbox One S-re cserélni? Ismerős ajánlott az egy éves gépemért egy bontatlan Xboxot. Sony exkluzívjai annyira nem hoznak lázba. Főleg FPS játékokkal játszok, most a Fallout 4-re vagyok rákattanva. Ti mit gondoltok a cseréről?

(#5943) ldave válasza #87082240 (#5942) üzenetére


ldave
félisten

Ha a saját Sony címek nem vonzanak, akkor a Xbox mondjuk egy EA Access előfizetéssel jó ajánlat lehet számodra.

A Slime draws near! Command?

(#5944) #87082240 válasza ldave (#5943) üzenetére


#87082240
törölt tag

Köszi az infót, megtörtént a csere, most ismerkedek az új jövevénnyel. :)

(#5945) sut3kh


sut3kh
csendes tag

Üdv!

Olyan kérdésessel fordulnék hozzátok hogy jelenleg van nekem Xbox one (fat) koznolom, és megfordult a fejembe hogy Xbox one S kéne váltanom, mivel hardveraprón 1Tb fat garisan 70-75ezer ft környékén mennek eladásokra és újonnan Xbox one S 500gb (nekem bőven elég a tárhely) 90-95ezer ft környékén mozognak szóval bukó 20ezer ft körül alakulna jobb esetben, megéri váltani vagy sem?
4K HDR TV-m nincs, ugye a digital foundry youtube néztem összehasonlító videókat fream rate alapján és néhol azért kijön 4-5 fps is az S javára, aki már váltott fat-ről S az írja már le a véleményéét hogy gördülékenyebben futottak e az új modellen a játékok a régi típushoz képest?

(#5946) energy4ever válasza sut3kh (#5945) üzenetére


energy4ever
addikt

Nem fogod eszrevenni a kulonbseget. Az S meg nagyon uj amugy is, barmilyen gyermekbetegsege kijohet meg boven!

(#5947) woryz


woryz
senior tag

Srácok, bocsánat a nagyon noob kérdésért, de mi a különbség az XBOX One és az XBOX OneS között? Ha kb ugyanannyi a kettő, melyik éri meg jobban?

(#5939) hitchins: Lehet, hogy rossz helyen néztem, de refurbished verziót nem láttam, csak talán egyet a Tescoban. Sem wehshopban, sem másik boltban (MM-et kerülöm a folyamatos tömegnyomor miatt, szóval a webshop a preferált :) )

[ Szerkesztve ]

(#5948) oriic válasza woryz (#5947) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Srácok, bocsánat a nagyon noob kérdésért, de mi a különbség az XBOX One és az XBOX OneS között? Ha kb ugyanannyi a kettő, melyik éri meg jobban?"

Az Xbox One S már kisebb, beépített tápegysége van, kevesebbet fogyaszt, támogatja a 4K filmlejátszást, valamint a HDR-t. Ezek mellett kicsit tuningolva van a megemelt órajelnek köszönhetően.

Live-Die-Respawn

(#5949) hitchins válasza woryz (#5947) üzenetére


hitchins
őstag

Ha ugyanannyi a ketto akkor s-t vennek de 65 a refurbished xbox one. Ketlem hogy S modell van ennyiert.

(#5950) woryz


woryz
senior tag

És ha még a választhatóak közé bekeverek egy PS4-et is? XBOX ONE Refurbished akkor is az ajánlottabb?

(#5948) oriic: thx

(#5949) hitchins: Nem emléxem, hogy hol találtam, de amit néztem XBOX One az nem refurbished volt... Viszont én Refurbished-ből 75-ért találtam a legolcsóbbat, hol láttad 65-ért?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.