Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5851) mike1334 válasza hitchins (#5849) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :) PS4-re van ilyesmi? Bár ott nem láttam refurb modellt...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5852) hitchins válasza mike1334 (#5851) üzenetére


hitchins
őstag

Ott nincs EA access. Refurbhoz hasonlo cucc szerintem van de en szemely szerint meg MO-on nem nagyon lattam hivatalosan, max aprohirdetesben.

(#5853) mike1334 válasza hitchins (#5852) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor sanszos az xbox...már csak az asszonyt kell meggyőzni a szükségességéről, mert még nincs gyerek, akire ráfoghatnám :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5854) Croft-21 válasza hitchins (#5849) üzenetére


Croft-21
őstag

Bocs a láma kérdésért, de az ea access csak az EA által kiadott játékokhoz jó? A játékok árából kapok kedvezményt? Évi 6 ezer Ft, de ha engem csak a Mirrors Edge Catalyst érdekel, akkor nekem nem éri megvenni, ugye? :)

(#5855) oriic válasza Croft-21 (#5854) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak és kizárólag EA-s játékhoz jó. Ha téged érdekel egy játék a listából, előfizetsz egy hónapra, annyi idő alatt végig tudod játszani pl az említett Mirror's Edge-t.

Live-Die-Respawn

(#5856) mike1334 válasza oriic (#5855) üzenetére


mike1334
veterán

Van valami infó arról, hogy milyen gyakran bővül a lista? Mondjuk havonta egy játék vagy vmi...vagy csak simán ad hoc?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5857) Croft-21 válasza oriic (#5855) üzenetére


Croft-21
őstag

Egy hónapra is elő lehet fizetni? Klasz :) XONE-ra is lehet? Ja...de most jut eszembe, hogy nekem nem MasterCard van, hanem Maestro :(

[ Szerkesztve ]

(#5858) oriic válasza mike1334 (#5856) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Változó ez. Van hogy 3-4 hónap után kerül bele a vaultba (vagyis a teljes kiadású játékok listájába) egy-egy új cím, de pl Battlefield-ek olyan 8-9 hónappal a megjelenés után kerültek bele.

Viszont amíg nem kerülnek bele a játékok, addig is 10% kedvezményt kapsz minden EA-s játék vásárláshoz.

(#5857) Croft-21

Persze, PC-n és Xbox One-on is elő lehet egy hónapra fizetni. (PC-n nincs is éves előfizetés, csak havi, xbox-on van az éves, ami 5990Ft)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5859) medcson


medcson
újonc

Sziasztok!
Konzolvásárlásra adnám a fejem kinéztem egy XO Elitet amit szívesen megvennék.Azzal a kédéssel fordulnék hozzátok hozzátok, hogy szerintetek megérné e?Van egy szamítógépem defelujítani kb. ugyanannyi pénz lenne és az Microsoft be is jelentette, hogy kiadjak az exkluzívokat PC re is ez viszont elegge öngól szagú szerintem. Köszi a válaszokat

(#5860) hitchins válasza medcson (#5859) üzenetére


hitchins
őstag

Szerintem ezt senki nem tudja megmondani csak Te. Az hogy kinek ki eri meg egyeni preferencia kerdese. Mivel hogy mennyit szeretsz jatszani stb....

(#5861) Polllen válasza medcson (#5859) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt döntsd el, hogy mivel szeretnél játszani és erre mennyit szánsz.

A mivel alatt azt értem, hogy mindig az aktuális AAA címek, vagy csak régebbiek, stb-stb.

Mindkét választásod lehet jó, ha előtte eldöntöd mit szeretnél.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5862) zadir1


zadir1
tag

Hali!

Eladnám / beszámítatnám xbox 360 gépem. A kérdésem az lenne, ha majd belépek valaha a hőn áhított XO konzolomon a mostani accountommal, akkor letölthetem e a jelenleg rajtalévő játékokat, amik elvileg mennek XO-n is? Ja és a xbox 360-as GTA 5 lemezem menni fon XO-n, vagy meg kell vennem az új változatot?
ui: Hová érdemes küldenem a régi konzolt, melyik boltot javasoljátok?

(#5863) mike1334


mike1334
veterán

Ha már felmerült a 360 is..érdemes használtan venni? Kb mennyiért lehet venni 500gigás meghajtóval (lehetőleg garanciával)? Van bolt amelyik megbízható és normális áron ad használt konzolt?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5864) Polllen válasza zadir1 (#5862) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szia!

Ezek a játékok futnak jelenleg XO-n, ami ebből megvan, azzal tudsz majd játszani.. GTA nincs közötte.

Van konzol beárazos topik, ott megmondják, hogy kb. mennyi a reális értéke a gépednek. Ezután kérdezz meg néhány boltot, hogy mit mondanak rá. Szerintem utána inkább felteszed hardverapróra. :)

mike1334

Ha 360-t szeretnél, akkor érdemes használtan venni. 40k-ért már lehet találni jó és sok garis gépet.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5865) mike1334 válasza Polllen (#5864) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!
Apropó, van vmi infó, hogy kb meddig lesz támogatott még a 360 a játékok terén?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5866) Madwe válasza mike1334 (#5865) üzenetére


Madwe
nagyúr

Már most sem az jóformán.

(#5867) mike1334 válasza Madwe (#5866) üzenetére


mike1334
veterán

Már egy új játék se jön ki rá?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5868) Madwe válasza mike1334 (#5867) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, jön, de igazából csak 1-2 multi butított változata az amik jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#5869) mike1334 válasza Madwe (#5868) üzenetére


mike1334
veterán

Mondjuk így is le vagyok maradva jó pár évvel....kb a legfrissebb pc-s játék, amivel játszottam az a fallout new vegas...szóval a régiekkel is ellennék egy darabig :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5870) hovika81


hovika81
tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, gondolkozok PS3 vagy PS4 vásárlásán, azt szeretném kérdezni, hogy érdemes-e még a PS3-at használtan megvenni vagy inkább újjonan? A másik kérdésem, hogy a PS4 kompatibilis-e lefelé szóval viszi-e a 3-ra kiadott játékokat? Előre is köszönöm.......

Diablo 3 - hovika81#2333

(#5871) XFishboneHUN válasza hovika81 (#5870) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ezen nem is igen gondolkoznék, persze, hogy PS4, ha csak e kettő közül vacilálsz! Visszafelé pedig nem kompatibilis a PS4!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#5872) desolator válasza hovika81 (#5870) üzenetére


desolator
senior tag

Ha még sose volt ps3-ad vagy xbox 360-ad akkor én azt is nagyon ajánlom. Több száz játék közül válogathatsz pár ezer forintért és gépet is már kapsz nagyon olcsón.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#5873) janston


janston
aktív tag

Sziasztok!

Olyan konzol kellene, amire a legtöbb kinect játék van: tánc, sport, aerobik, fitness.
Köszönöm!

(#5874) Madwe válasza janston (#5873) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az az xbox 360 lesz, onera alig jött ki valami, a ps kamerához meg még annyi sem.

(#5875) mynames


mynames
senior tag

Üdv!

Első konzolt vennék majd a gyereknek. Kinectes kell, mert tetszik neki. Mit javasoltok?
Jómagam csak PCn játszok, semmit sem értek konzolokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#5876) Madwe válasza mynames (#5875) üzenetére


Madwe
nagyúr

1et kellett volna csak visszaolvasnod :D

(#5877) entoni1989


entoni1989
tag

Sziasztok.

Xbox One S vásárlás előtt állok, azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy szerintetek, van-e értelme a 2 Tb-at megvenni avagy elegendő az 1 Tb-os is? Játékra amit tuti rajta lenne a GTA V minden mennyiségben, Fifa 17, Battlefild 1, Forza Horizont 3 és a Motorsorts 6. Ezek a tutik, de mindezek mellet még maradhat az 1 Tb-os verzió nézve még helyem bőven? Azért volna az szimpatikusabb mert most elég jó árban lesz 1 Tb-os Xbox One S + Fifa 17 letöltő kód és a gyári 1 kontrollerhez még adnak +1-et és így mindenestűl 116 ezerért, ami szerintem nem rossz és ha nem igazán indokolt a 2 Tb-os akkor inkább megmaradnék ennél a csomagnál. Szerintetek? :C
Meg akinek esetleg már van Xbox One S, annak a véleményére is nagyon kíváncsi lennék, már mint a gépről, mi a véleménye. :DD

Köszönöm! :R

(#5878) LeventeV válasza entoni1989 (#5877) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szia. Szerintem nagy általánosságban elég az 1 Tb, mivel arra ráfér kb 15+ játék. Ráadásul az a csomag amit írtál (konzol + két kontroller + Fifa 17) 116ért jobban megéri mint a 2 Tb-os alapcsomag.

(#5879) Doky1988


Doky1988
senior tag

Hali! Ha most vennetek konzolt mit vennetek? Jatek amivel jatszanek: CoD, NFS, Fifa stb..

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#5880) Madwe válasza Doky1988 (#5879) üzenetére


Madwe
nagyúr

PS4pro, mert most jön ki, az lesz a legerősebb, így ha számít a grafika, felbontás, fps, egyértelmű (eddig a sima ps is jobb volt vmivel multiplatformok terén) arról nem beszélve, h psből többszörösen többet adtak el, így ha online is játszanál, nagyobb a játékosbázis, hamarabb találsz partikat (na nem mintha xen annyira vészes lenne a helyzet).

Amit x mellé fel tudok hozni, az az ea access, aminél havidíjért cserébe megkapsz jópár ea játékot, ennek nézz utána, hátha ez fontos számodra.

Ha ráér 1 évig, akkor meg xbox scorpio esetleg.

(#5881) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Mostanában kicsit rám jött a nosztalgia. Sosem voltam nagy konzolos ,egy Sima Xboxom,majd egy X360 Elitem volt összesen,viszont kiskamasz koromból tök jó érzéssel gondolok vissza ,az akkor még prémium és számomra megfizethetetlen játékokra. Ps 1 : Mortal Kombat Trilogy , Abes , Herkules stb , majd PS2 a Soul Reaver és Tekken ,sok StarWars játék stb. Ezeket ma már utána vágják az embernek, eredetiben sem drága talán,de chippel teljesen baráti a dolog. A tanácsotokat kérném ,hogy mit lenne érdemes venni? PS 2-ben,PS1-ben vagy PSP-ben gondolkozzak inkább?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#5882) LeventeV válasza GoTReX (#5881) üzenetére


LeventeV
senior tag

Mindeképp PS2. Szerintem a mai napig a legjobb konzol amit valaha gyártottak. Visszafele kompatibilis, így a PS1-es játékokkal is fogsz tudni játszani.
PSP-re nagyjából a PS2es játékok lebutított változatait adták ki, amik nem voltak rosszak, sőt akadt köztük pár igazán jól sikerült darab (pl. GoW Chains of Olympus vagy Ghost of Sparta). De én mindenképp a PS2-t ajánlom.

(#5883) GoTReX válasza LeventeV (#5882) üzenetére


GoTReX
őstag

Nagyon szimpatikus az is. Sima Xbox ha jól tudom erősebb /jobb grafikájú volt,de messze nem volt annyi nagy név rá. PSP viszont hordozható ,igaz kicsit drágább. Vannak 11-14k-ért zsebkopott példányok (1004) és ~20k környékén 2004-es típusok szebb állapotban. Köszönöm a gyors választ! Más is kifefejthetné a véleményét. :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#5884) LeventeV válasza GoTReX (#5883) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ha mindenképp PSP-t szeretnél venni, akkor a 3000-es szériát ajánlom a jobb kijelző miatt.

Amúgy ha van egy jobbacska Androidos telefonod, akkor tudsz rá letölteni PSP emulátort. PC-re is van emulátor, és elég kicsi a gépigénye.

[ Szerkesztve ]

(#5885) GoTReX válasza LeventeV (#5884) üzenetére


GoTReX
őstag

Playstation 2-nél mire figyeljek? Szeretnék normális darabot,ha már veszek. Lehet még eredeti lemezeket nem szétkarcolva szerezni manapság?:) Gondolom iszonyat sok konzol/játéknak kell még lennie,mert nagyon sokáig gyártották.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#5886) entoni1989


entoni1989
tag

Most olvasom hogy PS 4-hez van VR szemüveg, elég komoly cucc lehet már csak az árából is ítélve és szerintem ez nagyon jó dolog :C Igaz ez még nem pártoltat át az Xbox táborától :DD De nagyon jó volna ha egy ilyet fejlesztenének Xbox One-ra is, szerintetek várható ilyen? :))

(#5887) LeventeV válasza GoTReX (#5885) üzenetére


LeventeV
senior tag

Új játékok terén elég limitált a kínálat, és piszkosul drágák is, ezért vagy a használt játékokat javaslom, vagy, egy chippelt konzol beszerzését.
Mindenképp Slim-et vennék a helyedben, és minél újabb szériát. 9000x a legújabb, aztán a 7000x és az 5000x volt az első Slim. Nekem még 5000x-em volt, és az is jól működött.
Mindenképp jó lenne ha ki tudnád próbálni, mert előfordulhat, hogy az olvasó már nem a legjobb benne.
Emellett mindenképp teljes csomagot vegyél, memóriakártyával, kontrollerekkel, mert elég nehéz már ezeket is kapni, ha meg még vannak elszórva, akkor ezek is eszementül drágák.

15-20 ezer körül kaphatsz egy komplett csomagot.

(#5888) HAX válasza entoni1989 (#5886) üzenetére


HAX
tag

Én úgy tudom, hogy a scorpio (a felkokszolt xbox) támogatni fogja az oculus rift-et, ha rosszul tudom javítson ki valaki.

Egyébként ezt a topikot ajánlom ilyen témára: [link]

(#5889) GoTReX válasza LeventeV (#5887) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszi a választ! Találtam is egyet egy húszasért( controller+mem card, pár játék). Most arra várok hogy milyen seria is ez. 82-es LCD-n mennyire gázosak ezek a mai szemmel? Anno emlékszem volt pár játék PS1-re ami nagyon szaggatott, PS2-nél ez nagyon benne van? :U :B Igazából Res. Evil 1-2-t nézném már meg fotelból,amikor még volt hangulata.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#5890) LeventeV válasza GoTReX (#5889) üzenetére


LeventeV
senior tag

Havernal jatszottunk HDTV-n meg anno, de abszolut vallalhato volt. Lehet kapni viszont utangyartott component cable-t, azzal elmeletileg javulna a kep.
http://img.td-imgs.com/images/12/86/1286_177491_GPS2AV01.jpg

(#5891) entoni1989 válasza HAX (#5888) üzenetére


entoni1989
tag

Erről az infóról én is olvastam, viszont megjelenés 2017 őszére várható csak :O Nah de sebaj, addig megveszem az Xbox One S-t, remélem érezhető változásokat tartogat, pláne hogy most egy 4K-s TV-t is sikerült mellé beszereznem :DD

(#5892) XFishboneHUN válasza entoni1989 (#5891) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Azt remélem tudod, hogy alapvetően nem támogatja a 4K-t, csak lejátsza a 4K-s bluray filmeket?! :U

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#5893) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Én abszolút kezdő vagyok. Kicsit beleolvasgattam a topicba, de igazából elvesztem. Az asszonnyal gondolkodunk a dolgon, hogy karácsonyra kellene egy konzol. Főleg a gyerekeknek. :) Viszont itt jön az első fontos kérdés, kicsiknek érdemes venni? 5-6 évesekre gondolok és nem a nevelési módszerek miatt kérdem természetesen. :) hanem, hogy kihasználható e nekik.
A másik lényeges dolog a mozgásos vezérlés lenne, mert ha már a tv elé űzöm a gyerkőcöket, akkor legalább mozogjanak kicsit. Mindkettőből van ilyen, a kinectről láttam pár videót, meg ha jól tudom, ps re a move? De melyik milyen? Tudom 1000 Ft-os kérdés, de hát a tapasztalatok a legjobbak.
Persze mi is használnák, felnőttek, akár barátokkal is, meg esetleg esténként egy kicsit. Ami lényeges még, hogy pl használható e valamelyik médialejátszásra? Jelenleg raspberry pit használok ilyenre, ehhez hasonló fícsörre gondoltam, pl lejátszás hálózatról, film infók, stb.

Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#5894) Keller16 válasza XFishboneHUN (#5892) üzenetére


Keller16
aktív tag

Meg felskálázza játékokat is.

(#5895) entoni1989 válasza XFishboneHUN (#5892) üzenetére


entoni1989
tag

Igen tudom, sajnos még 4K-s játék élmény várat magára, úgy jövő év vége feléig :( De viszont úgy hallottam, hogy a színhűsége az új S-nek, pláne 4K-s TV-en szembetűnően jobb mint a sima One. Lehet ebben valami?

(#5896) Madwe válasza entoni1989 (#5895) üzenetére


Madwe
nagyúr

A hdr-re gondolsz? ahoz nem elég sima 4k tv, hanem hdr-es 4k tv kell, hdmi 2.0-n

(#5897) mike1334


mike1334
veterán

Üdv. Egyik ismerős vett egy 360-at és a gombhoz a kabát elve alapján most cserélné a régi típusú tvjét laposra :) a kérdése, hogy ehhez a konzolhoz elég egy 82 centis HD felbontású tv? Mmint hogy sokkal rosszabb lesz a játékélmény, mint egy 102 centis FHD tvn? Nem vagyok benne biutos, de mintha a 360 úgyis csak HD-t rud ugye? Köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5898) tDr1v3r válasza mike1334 (#5897) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tud Full HD-t is (felskalaz), de a 82 centis tevekben altalaban nincs olyan jo panel. Egy Full HD teve sokkal idotallobb (most a 4K hajnalan is), en azt vennek melle ha nem problema az arkulonbseg.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5899) entoni1989 válasza Madwe (#5896) üzenetére


entoni1989
tag

Egy ilyen TV-ről lenne szó, gondolom ez már csak tudja azt :DD

(#5900) mike1334 válasza tDr1v3r (#5898) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!
Ez például jó választás lenne? Nem kerül sokkal többe, mint amit kinézett..és mivel nem 1-2 évre venné, ezért lehet költ többet rá...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.