Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6801) uszid94 válasza Szabi® (#6800) üzenetére


uszid94
tag

Na vegre talaltam egy embert akinek van osszehasonlitasa is koszonom szepen! Fifaval veletlenul nem szoktal jatszani?

[ Szerkesztve ]

(#6802) Szabi® válasza uszid94 (#6801) üzenetére


Szabi®
addikt

PES19 et toljuk haverral One x-en az tűéles :)

(#6803) pachito válasza Szabi® (#6794) üzenetére


pachito
őstag

Lehet hogy én vagyok öreg de én marhára nem látok semmi különbséget az égvilágon a 3 kép között :DDD Durva hogy van aki ilyen szempont alapján választ hogy Neymarnak 3 szállal több szőrzet pelyhedzik az arcán :Y

(#6804) F-ECT$ válasza pachito (#6803) üzenetére


F-ECT$
titán

Kép alapján nincs sok különbség, mozgásban azért már akad(hat). Illetve az se mindegy, hogy milyen TV-n fogja az ember nézni.

Dive ever, work never.

(#6805) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok!

Nagyon nem vagyok benne a konzolok világában. Bátyámmal beszéltük, hogy jó lenne a gyerkőcöket meglepni, talán még mi is néha élveznénk (nincs rá időnk, gyerekeket meg inkább focipályára, túrázásra, sétára, olvasásra tereljük). Ettől függetlenül nem szeretnénk, hogy kimaradjanak ebből a világból, szinte minden barátnál már van:) 5 és 7 év közötti fiúk, lányok.

A Kinect egész jó szórakozásnak tűnt, erről mi a vélemény? Egy X360 Kinecttel és egész jól szórakozhatnak a gyerkőcök? Vagy PS3 Move? Vagy X One és Kinect? Nem akarunk rá túl sokat költeni, kb. 50e körül, ha annyiból kihozható valami értelmes. Na meg mi a fene ez a Slim, Fat, stb :)
A TV egy 42"-es és 51"-es plazma.

Ezt csak érdeklődésként kérdem, mert ha valami jó, azt lazán megveszem, de jól tudom, hogy 360-ra simán le lehet tölteni a játékokat, szemben PS3, PS4, One csak eredeti játszik? Meg 360-nál ír valami chippelést, gondolom ez az, amivel letöltve is lehet játszani?

Köszönöm!

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#6806) uszid94 válasza F-ECT$ (#6804) üzenetére


uszid94
tag

Mozgasban? Miert te mit tapasztaltal??

(#6807) VikMorroHun válasza Szabi® (#6791) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nekem csak PS4 van, de még nem láttam olyat, hogy menüben szaggatott volna. Red Dead Redemption 2-ben, ha egyszerre 4 háznál többet kellett megjeleníteni, akkor már igen.

Gurabli: Xbox 360, Kinect és PS3 már a múlté, úgyhogy kérdéses, ha tudsz is szerezni ilyeneket, milyen állapotban.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#6808) Szabi® válasza VikMorroHun (#6807) üzenetére


Szabi®
addikt

Egy egész több fórum is tárgyalja :D Volt sima gépem is meg Prom is,,tud akadni és szaggatni menübe,store-ból kilépéskor stb :)

gurabli Mind a ps3 mind a xbox360 jó választás lehet,xbox-on a kinect még kiforrotabb is és kedvezöbbek a gyerekeknek szánt cimek.Nagyon szép állapotú konzolokat tudsz venni Kinect-el együtt Pl. Platinumshop.hu-ból,garanciát is adnak és megbizható a bolt és nagy a termék paletta,hivd őket bátran,ünnepek elött rendeltem le 4 konzolt tölük,1 ps3-at és 3 xbox360-at :R :)

[ Szerkesztve ]

(#6809) F-ECT$ válasza uszid94 (#6806) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem Fifazok, csak általánosan írtam arról hogy vannak címek amik jobban futnak X-en, mint Pro-n.

Dive ever, work never.

(#6810) mike1334 válasza gurabli (#6805) üzenetére


mike1334
veterán

Ez itt tiltott, de ps4-ből is létezik "okosított", keress rá neten, ha ez érdekel. De én az eredetit ajánlom mindenből.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6811) Szajo


Szajo
őstag

Üdvözlet.
Egy olyat had kérdezzek, hogy valakinek van összehasonlítási alapja az Xbox One S és az X között?
Nekem 1080p-s tvhez kellene tehát a 4k kilőve.
One S en mennyire futnak rosszul a játékok?
Az új címek akadoznak rajta?
Eddig PCs voltam de már nem akarok upgradelgetni főleg hogy egy héten kb 2-3 órát tudok jatszani.

[ Szerkesztve ]

(#6812) Szabi® válasza Szajo (#6811) üzenetére


Szabi®
addikt

Nagyon jól futnak S-en is,sőt én láttam FAT-en a red dead redemption 2-öt az is teljesen játszható,élvezhető.

(#6813) F-ECT$ válasza Szajo (#6811) üzenetére


F-ECT$
titán

1080-ban nagy különbség nincs, mondjuk én tuti X-et vennék, mert nem sokkal drágább és jól fog jönni az a plusz erő még a következő pár évben.

Dive ever, work never.

(#6814) Szajo válasza F-ECT$ (#6813) üzenetére


Szajo
őstag

Hát a nem sokkal drágább azért képlékeny mert közel kétszer annyi.
(Nyílván újat az újhoz mérve boltot a bolthoz)

[ Szerkesztve ]

(#6815) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok!
Forza Horizon 4re Xbox one x vagy PC?

(#6816) dunc válasza hhenry (#6815) üzenetére


dunc
nagyúr

Xbox one x

(#6817) hhenry válasza dunc (#6816) üzenetére


hhenry
őstag

köszi

(#6818) F-ECT$ válasza Szajo (#6814) üzenetére


F-ECT$
titán

Inkább 1.5x annyi. Pc-s szemmel meg egy normálisabb vga-t se kapsz a különbözetért.

Dive ever, work never.

(#6819) Szabi® válasza F-ECT$ (#6818) üzenetére


Szabi®
addikt

+1
Sőt majdnem a teljes konzol árért sem :D

(#6820) Szajo válasza F-ECT$ (#6818) üzenetére


Szajo
őstag

Ez igaz :D
De pont ez a lényeg, hogy a gépbe kellene kártya azt nem akarok venni:D

[ Szerkesztve ]

(#6821) S e t h válasza uszid94 (#6799) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mérd fel azt is, -már ha fontos a multi- hogy az imertségi köreidhez tartozóknak milyen hardvere van.
Mi a gyerek miatt vettünk xboxot, több olyan tartalmat találtam rá mint ps-re, ami gyerekeknek jó, cserébe csak egy ismerősöm 10 éves gyerekének van még xbox, haveri körben meg ott van 5 playstation, tolják orrba-szájba, ezért/is/ én vettem egy ps-t is, mert a gyerek xboxozik, apa meg nem akart még egy xboxot a házba.
Alapvetően a játszani kívánt játékok határozzák meg melyiket preferálja inkább az ember, engem az exkluzívok érdekelnek, plusz megnéztem mi jön ki idén és ez alapján használok most ps-t, viszont ha kevésbé érdekelnének a szóló kampányos játékok, és lenne pár ismerősöm is xbox-ra, akkor azt választanám.

Plusz pont az xboxnak a visszamenőleges kompatibilitás, főleg ha van gyerek is s háznál.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6822) Linda1


Linda1
aktív tag

Sziasztok.
Vennék a fiaimnak konzolt, ez lenne az első, úgyhogy fogalmam sincs melyik lenne jobb. Ár max. 20ezer. Ezt találtam, vállalható lenne? Köszi.
https://edigital.hu/gepek/playstation-classic-jatekkonzol-p595478

(#6823) sp8787 válasza Linda1 (#6822) üzenetére


sp8787
addikt

Ugyanaz feleert
LINK

A tobbirol majd a tobbiek elmondjak a velemenyet. Sok fugghet az eletkortol...etc.

(#6824) mike1334 válasza Linda1 (#6822) üzenetére


mike1334
veterán

Nem véletlenül kerül ennyibe, ha kicsit nagyobb a gyerek, akkor csak porosodni fogom kidobott pénz, szvsz.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6825) Linda1 válasza mike1334 (#6824) üzenetére


Linda1
aktív tag

10 évesek. Eddig csak tableten játszottak, criticalops, battle royal, ha jól írtam, ilyen lövöldözős, idióta játékok, amihez 3gb-s tablet szükséges.
Most nincsenek itthon, nem nagyon tudom mi a kedvencük, de a Minecraft -t már kinőtték.

[ Szerkesztve ]

(#6826) F-ECT$ válasza Linda1 (#6825) üzenetére


F-ECT$
titán

10 éves korban már bőven elég idősek a "rendes" konzolokhoz, szóval Xbox One és PS4 vonalon gondolkozz. Ezek a Classic gépek inkább azoknak valók, akiknek nosztalgia miatt érdekesek.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6827) nico9519 válasza Linda1 (#6825) üzenetére


nico9519
tag

Az általad linkelt PlayStation leginkább azoknak szól akik anno játszottak fiatalon ezekkel. Ismerve a gyermekeid korosztályát leginkább a Fortnite pöröghet ezerrel náluk ahhoz meg minimum egy PS4 vagy egy Xbox One kellene. Ezek viszont jóval a büdzsé fölött vannak használtan is. Én azt tanácsolom, hogy egyelőre maradjon a tablet, arra letölthető a Fortnite és PUBG is (meg még kitudja mi amik az ő korosztályukban megy most) és esetleg szülinapra vagy karácsonyra a feljebb említett két konzol valamelyike.

(#6828) Linda1 válasza F-ECT$ (#6826) üzenetére


Linda1
aktív tag

Értem, köszi. Néztem az Xbox -t, azok olyan 80ezer körüli ársávban mozognak, az egy kicsit soknak tűnik nekem most.
Mi az a PS4?
nico9519 köszi.
Mi az xbox és a PS4 közötti különbség?

[ Szerkesztve ]

(#6829) F-ECT$ válasza Linda1 (#6828) üzenetére


F-ECT$
titán

Playstation 4, de az is 80e Ft körül kezdődik. Ez a 2 konzol az (PS4 és Xbox One), amin a ma menő játékok futnak.

A PS4 és a Xbox között az a különbség, hogy ez két cég 2 féle terméke, a játékok nagy része mindekttőre megjelenik, de van amelyik csak az egyikre vagy a másikra. Árban kb ugyanott vannak, a PS4 népszerűbb, de az Xbox hardveresen erősebb.

És még számolj azzal, hogy ezekhez játékokat is kell venni, plusz mindkettőhöz van havi előfizetés ha a neten keresztül másokkal is akarnak majd játszani (és fognak).

Dive ever, work never.

(#6830) Linda1 válasza F-ECT$ (#6829) üzenetére


Linda1
aktív tag

Érzem. Akkor elhalasztjuk egy kicsit a vásárlást. Köszi.

(#6831) F-ECT$ válasza Linda1 (#6830) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha be mered vállalni, akkor használtan olcsóbb példányokat is ki lehet fogni.

Dive ever, work never.

(#6832) Linda1 válasza F-ECT$ (#6831) üzenetére


Linda1
aktív tag

Nem igazán szeretem a használt dolgokat, inkább majd egy újat, ahhoz van garancia is.
De nem sürgős, kibírják.

(#6833) mike1334 válasza F-ECT$ (#6829) üzenetére


mike1334
veterán

Xboxot újonnan már lehet(ett) 50e forintért is kifogni..és nincsenek egy árban a ps-sel, csak kicsit keresgélni kell.

Amúgy nyugodtan vehet használtan is garanciával, sok baj nem szokott lenni velük.

Ps classic baklövés lenne szerintem is.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6834) F-ECT$ válasza mike1334 (#6833) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát én még BF alatt se nagyon láttam 50e Ft-ért Xbox-ot, inkább 55-60e körül indultak, de akkor a PS4 is lement 59e-re.

Pár ezer forint különbség van a 2 platform között, de nagyságrendileg ugyanannyiba kerül mindkettőn játszani.

Dive ever, work never.

(#6835) mike1334 válasza F-ECT$ (#6834) üzenetére


mike1334
veterán

Ha elpasszoltad a hozzá adott játékot és/vagy külföldről rendelted megvolt annyiból. Ha fiatal srácoknak kell, akkor az xbox gazdaságosabb, az éves access csak 6e, és tele van sport (és egyéb) játékkal, pl előző fifa. De pl a fél éves game pass is egész olcsó most, abban meg van a legújabb PES.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6836) F-ECT$ válasza mike1334 (#6835) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt az árat a játékok elpasszolásával írtam, igaz ezek a magyar akciók voltak, a külföldiekkel nem foglalkoztam.

A 6k most csak 5.5k, de az "csak" az EA access, a Live Gold 17.5k, míg a PS4-es megfelelője 18k akció nélkül.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6837) mike1334 válasza F-ECT$ (#6836) üzenetére


mike1334
veterán

Live gold kb mindig van akcióban 12-13e egy év. Bár van ps+ "akció" is most, már ha szereted a pubg-t :P

Amúgy ea access ára rosszul van feltüntetve, majdnem 6e forintot von, de ha írsz a szopottnak, akkor visszaadják a különbözetet.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6838) Linda1 válasza F-ECT$ (#6836) üzenetére


Linda1
aktív tag

Ez most nagyon magas nekem amiről beszéltek, de szétnéztem a használtak között, xbox one annyi, mint egy új, Xbox 360-t láttam 30-50 ezerig , ajándék játékkal.
Ez nagyon régi típus?

(#6839) Cyrin válasza Linda1 (#6838) üzenetére


Cyrin
addikt

nekem pont ilyen korú gyerkeim vannak, és ezeket a multi címek érdeklik, egymással szeretnek játszani. fortnite jelenleg az isten, abban az is jó, hogy a pc-sekkel is lehet játszani. érdemes körbekérdezni, hogy az osztálytársaknak milyen van. mivel velük akar majd együtt játszani.
és nyugodtan mehet használt garanciális is, xbox one vagy ps4 slim.
nézz szét itt is a hardveraprón pl.
családi összefogással meg lehet venni. ehhez jöhetnek az előfizetések pl xbox esetén, az említett EA Access (6 ezer egy évre) és a Live gold ami kötelező ha a többiekkel akar játszani (az akciókat figyelni kell)

[ Szerkesztve ]

(#6840) mike1334 válasza Linda1 (#6838) üzenetére


mike1334
veterán

Lassan az xbox one és a ps4 helyett is új jön. 360at akkor érdemes venni, ha érdekli őket a kinect.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6841) F-ECT$ válasza mike1334 (#6837) üzenetére


F-ECT$
titán

Akció ps+ esetén is szokott lenni, pl decemberben 15 hónapot kaptál az éves előfizetés áráért.

Dive ever, work never.

(#6842) Linda1


Linda1
aktív tag

Cyrin, mike1334 köszi, úgyis nyáron lesz aktuális, addig eldöntöm milyen legyen.
Hardverapro nem sanszos, Romániába kell.

[ Szerkesztve ]

(#6843) hhenry válasza Linda1 (#6842) üzenetére


hhenry
őstag

X360at már én se ajánlom csak a kinect miatt de azt meg végül megunják

(#6844) Linda1 válasza hhenry (#6843) üzenetére


Linda1
aktív tag

:R

(#6845) #10186752 válasza Linda1 (#6838) üzenetére


#10186752
törölt tag

X360-at már semmiképp se vennék. Olyan az, mint hét évvel ezelőtti híreket olvasni.

(#6846) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!
Talán kissé off, ráadásul nulla rálátással kérdezem: Kinecttel hogy áll az Xbox One? Érdemes beruházni rá, vagy inkább leszálló ág...?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6847) dunc válasza pocokxx (#6846) üzenetére


dunc
nagyúr

leálló

(#6848) #10186752 válasza pocokxx (#6846) üzenetére


#10186752
törölt tag

Forget

(#6849) oriic válasza pocokxx (#6846) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos új játékok nem készülnek rá már, maximum a régiekkel lehet játszani rajta. Arról nem is beszélve, hogy One S és One X esetében kell külön átalakítót venni ahhoz, hogy a géppel használni tudja az ember.

Live-Die-Respawn

(#6850) mike1334 válasza oriic (#6849) üzenetére


mike1334
veterán

Plusz az MS leállította a gyártását a kinectnek ..Ez is beszédes.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.