Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5251) Gebriel válasza Krapter (#5250) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem felesleges Wii U.. elég neki a sima Wii a leírtak alapján.

(#5252) ElJoykey


ElJoykey
csendes tag

Sziasztok!

Pc mellé szeretnék 1 venni 1 konzolot. Olvastam itt pár kommentet kérdést és láttam Sheldon Cooper szenvedését a Box one-PS4 között:) Nos nálam 1szerűbb a helyzet mert pc uttán teljesen beszippantott az xbox360as World of Tanks. Érdekele,hogy várható e a közeljövőben esetleg xbox one os átirat belőle vagy 1-2 évig még tuti nem? Ha valaki esetleg jártas lenne ebben a kérdésben. Jelen állás szerint ugy a 360-at veszem meg bár lehet butaságot csinálok:)

(#5253) M@trixfan válasza rnagy88 (#5087) üzenetére


M@trixfan
addikt

Bizonyos okok miatt kimaradtam mostanában a fórumról, ezért a késői válasz. Egyetértek az előtem szólókkal, miszerint a PS4 kamerája nem éri el a Kinect szintjét. A Kinect hardveresen és optikában komolyabb, de nem kizárt, hogy a PS4 kamerája szoftveresen lesz felhozva. Az 50%-kal több compute mag tartogat még lehetőségeket hosszabb távon.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#5254) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Üdv

50.000 ftért keresem a legjobb konzolt, ami fontos:

2 joy
Atom biztos működés (első generációs 2010 előtti xbox360 kizárva)
folyamatos játék utánpótlás és sok minőségi játék (GTA5 Call of Duty Asassins Creed 4 stb)

Lényegében PS3 és Xbox 360 között vacilálok, de nem tudok dönteni...

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#5255) ldave válasza Miamiquake (#5254) üzenetére


ldave
félisten

Fej vagy írás?

A Slime draws near! Command?

(#5256) Miamiquake válasza ldave (#5255) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

A megbízhatóság lenen a lényeg, mire kell figyelni x360 vagy ps3 esetén?

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#5257) ldave válasza Miamiquake (#5256) üzenetére


ldave
félisten

Ha használtan veszel X360-at és PS3-at, olyat keress mindenképp amire van garancia, azok biztos hogy nem régebbi gépek, mint egy év, így szinte biztos, hogy a legutolsó szériából vannak, ami mindkét gyártó esetében teljesen megbízható. Nincs igazán semmi amire figyelni kéne. Próbáld ki, legyen gari és akkor jó vagy.

A Slime draws near! Command?

(#5258) vonSux


vonSux
őstag

xbox one vagy ps4 filózgatós video

(#5259) Miamiquake válasza ldave (#5257) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Köszönöm. :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#5260) allein


allein
addikt

Üdvözletem mindenkinek. Szeretnék vásárolni egy játékkonzolt. Nem tudom melyik legyen a nyerő márka, nincs kedvenc márkám, soha nem volt még ilyen jellegű konzolom. Régen játszottam sokat PS-en. Ki, mit ajánl és miért? 100.000 ft.-os ár alatt gondolkodom :K

#5258) vonSux - nézem :K

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5261) allein válasza allein (#5260) üzenetére


allein
addikt

Legyen akkor 100.000 - 150.000 között az ára :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5262) ldave válasza allein (#5261) üzenetére


ldave
félisten

Mindkét gép megfelelő lehet, a játékkínálat ami eldönti, hogy valakinek az X1 vagy a PS4 a jobb választás, de egyik se rossz. Talán a közeljövő valamivel erősebb lesz PS4-en, mert több játék jön rá az elkövetkező időszakban, de ez nem jelent semmit hosszútávon.

A Slime draws near! Command?

(#5263) pomk válasza allein (#5261) üzenetére


pomk
őstag

Ahogy mondani szokás, "exkluzív játékok alapján kell dönteni", mert az egyik 19, a másik 1 híján 20. :)

(#5264) allein válasza pomk (#5263) üzenetére


allein
addikt

Kollègámnak is ps4 konzolja van, neki ez a nyerő :K
1080p felbontás van Ps4-en, Xb1-en pedig nincs, azért ez sem elhanyagolható :N

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5265) vonSux válasza allein (#5264) üzenetére


vonSux
őstag

Az XO-n is vannak játékok full hd felbontásban és a PS-n is van alatta (multiplatform játékoknál egyelőre a PS-n gyakrabban nagyobb (kicsivel) a felbontás, mint a Boxon). De fontos lehet az is, hogy ha multiznál az ismerőseiddel Nekik milyen gépük van. Arról nem is beszélve, hogy fontos, de nem minden a felbontás, a játék élmény (pl a sokat említett exklúzív címek) perdöntőbb.

(#5266) FR33


FR33
aktív tag

Hali!
Konzol vásárlás lesz előbb-utóbb. Ps3-at vehetnék most 40ért ( 2joy, + twist Dock állvány + 2012-es slim megbizhato sráctol )
Éri meg ez az arat? vagy inkább nextgen?

(#5267) ldave válasza FR33 (#5266) üzenetére


ldave
félisten

Ha az eddig megjelent játékok érdekelnek, akkor nyugodtan vegyél PS3/X360-at, ha az eljövendő játékok jobban izgatnak, akkor nextgen.

A Slime draws near! Command?

(#5268) allein válasza vonSux (#5265) üzenetére


allein
addikt

Hát igen, egy ismerősöm van egyelőre akinek konzolja, kollégám és neki PS4 konzolja van, multiplayer azért nem rossz elfoglaltság :N

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5269) steeel35 válasza allein (#5264) üzenetére


steeel35
tag

Péniszméréshez tényleg nem hanyagolható az 1080p.

[ Szerkesztve ]

(#5270) allein válasza steeel35 (#5269) üzenetére


allein
addikt

Lehet, hogy te azzal méred :U Én nem tudhatom :N

Nem informálódtam helyesen, nem tudtam, hogy már az XB1-re is vannak 1080p felbontású játékok.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5271) tDr1v3r válasza allein (#5270) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Régen is volt, most is van. Csak kérdés hogy kell-e... van aminél a PS4 csak alacsonyabb framerate mellett tudja hozni az 1080p-t, 900p-ben meg XO-n patent (Dragon Age Inquisition). Maradjunk annyiban hogy az 1080p hype baromság, nem ennek kellene vinnie a konzolt a hátán mert sokszor csak kár esik belőle.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5272) allein válasza tDr1v3r (#5271) üzenetére


allein
addikt

PS4 megrendelve :DD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5273) tDr1v3r válasza allein (#5272) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Jó játékot! :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5274) allein válasza tDr1v3r (#5273) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen :C :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5275) pomk válasza allein (#5272) üzenetére


pomk
őstag

Milyet és honnan? :)

(#5276) allein válasza pomk (#5275) üzenetére


allein
addikt

Uberkonzoltól vásároltam, Jet Black CUH-1116A modell.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5277) pomk válasza allein (#5276) üzenetére


pomk
őstag

;)

(#5278) allein válasza pomk (#5277) üzenetére


allein
addikt

:D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#5279) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok!
Ezek az akciós árak mikor vehetők igénybe? mit kell hozzá tenni/előfizetni?
Ha uj accountot hozok létre ( ps ) akkor magyart vagy külföldit hozzak létre?
LINK

(#5280) zsombor22


zsombor22
aktív tag

Eddig se voltam oda az XO ért de ma hatalmasat csalódtam benne.
Ma a munkahelyemen rákötöttük egy 65"-s Samsung UHD-tvre beraktuk az nfs rivals-t.
Hát mit ne mondjak borzasztó volt,az intrók a videók szépek voltak,de maga a játék tiszta pixeles,a fákon a levél kocka alakú nagyon csúnya volt kidolgozása és lagolt elég sűrűn. :W

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#5281) Gebriel válasza zsombor22 (#5280) üzenetére


Gebriel
veterán

UHD-n a PS4 se nezett volna ki annyira jobban.

[ Szerkesztve ]

(#5282) tDr1v3r válasza Gebriel (#5281) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Főleg hogy különbség sincs a két verzió közt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5283) MasterMark válasza zsombor22 (#5280) üzenetére


MasterMark
titán

Szar UHD felkonvertálás, és rosszul beállított TV.

Switch Tax

(#5284) kmarci25 válasza zsombor22 (#5280) üzenetére


kmarci25
veterán

Engem az érdekelne, hogy melyik munkahelyen lehet munkaidőben játszani? Illetve van-e felvétel? És ha igen, elküldhetem-e az önéletrajzomat? :DDD :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5285) zsombor22 válasza MasterMark (#5283) üzenetére


zsombor22
aktív tag

Egy műszaki àruhàzba dolgozom ahol tv ket ès műszaki dolgokat àrulok,szòval jól volt a tv beàllìtva.
Ebből a szempontból jó a melóhelyem mert mindent le tudok tesztelni tv,telefon,konzol stb...munkaidőbe ès ezèrt fizetèst is kapok.
Ma ràdobunk egy ps4 et is, szerintem az szebb lesz mert az legalàbb tudja az 1080p-t ha tàmogatja a jàtèk.

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#5286) tDr1v3r válasza zsombor22 (#5285) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak ott a probléma hogy a NFS Rivals is 1080p XO-n. :) A műszaki áruházakban meg szinte soha nincs jól beállítva a tévé.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5287) zsombor22 válasza tDr1v3r (#5286) üzenetére


zsombor22
aktív tag

Ha 1080p akkor elég szánalmasan néz ki.
Mivel több mint 10 éve árulok(állítok be) tv-ket a körülményekhez képest (pl fényviszonyok) jól van beállítva. :D

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#5288) wannnabeees válasza zsombor22 (#5285) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

"Ma ràdobunk egy ps4 et is, szerintem az szebb lesz mert az legalàbb tudja az 1080p-t ha tàmogatja a jàtèk."

mert az XBO nem tudja, ha támogatja a játék? :DDD Ez aztán a kijelentés.

(#5289) ferensz válasza kmarci25 (#5284) üzenetére


ferensz
senior tag

Home office alatt simán becsúszik néha egy kis játék, ha épp nincs valami sürgős meló :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#5290) bLaCkDoGoNe válasza zsombor22 (#5285) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Melyik áruház az, ahol hatalmas szakértelmeddel lehet találkozni? (Csak hogy tudjam mit kerüljek el.) :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5291) Gebriel válasza bLaCkDoGoNe (#5290) üzenetére


Gebriel
veterán

Látom neked minden hol megy a személyeskedés, silány egy életed lehet.. :U

[ Szerkesztve ]

(#5292) kmarci25 válasza ferensz (#5289) üzenetére


kmarci25
veterán

Na jó, szerencsés az, aki home office-ban tolja... Majd a telefon úgyis pittyeg, ha beesik egy email, mi? :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5293) bLaCkDoGoNe válasza Gebriel (#5291) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Téged ki kérdezett?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5294) Gebriel válasza bLaCkDoGoNe (#5293) üzenetére


Gebriel
veterán

Az aki téged..

[ Szerkesztve ]

(#5295) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Na aztan estere szepen offoljatok szet a topikot!

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5296) bLaCkDoGoNe válasza Gebriel (#5294) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha nem tetszik, szaladj a modker topikba feljelentgetni, ahogy szoktad.

(#5295) tDr1v3r: Én itt ki is szálltam, tőlem több nem lesz. :N

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5297) steeel35 válasza Gebriel (#5291) üzenetére


steeel35
tag

Pedig érdekes kérdés.

(#5298) wannnabeees válasza kmarci25 (#5292) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Nem olyan jo az mint sokan hiszik. Nagyon sok ideges percet tudnak okozni a csaladtagok es ugyfelek.

Mindket csoport azt hiszi, hogy mivel otthon vagyok ugyis raerek mindenre.
-menj mar el a boltba lecci, te raersz
-takarits mar ki, otthon vagy ugyis
-add mar fel a postan a levelemet, ne kelljen arra kerulnom
-van egy uj funkcio ami kellene holnap reggelre, ugyis otthon van egesz nap nem lehet faradt egy kis ejszakai munkahoz
-maga egesz nap lopja a napot, tuti nem dolgozik hanem xy dolgot csinal
-mivel otthonrol dolgozik kevesebb fizetessel is beeri ugye?
-neharagudjon hogy ejfelkor hivom de tudom hogy ugysem alszik meg

Csak par idegesito mondat/pillanat 2015-bol. Egy ideje mar igy dolgozok, de nem tudtam ezeket meg megszokni. Szerencsere a csalad mar kezdi felfogni, hogy 8-17 kozott dolgozok es pont.

(#5299) hitchins válasza zsombor22 (#5287) üzenetére


hitchins
őstag

Sztem ne grafika alapjan donts. Foleg ne 1 jatek alapjan.
Jatekfelhozatal, kontroller kenyelmessege es ha akarsz on-line jatszani akkor az online resz hasznalhatosaga stabilitasa fontosab.
Persze az sem mindegy a baratok mivel nyomjak...

[ Szerkesztve ]

(#5300) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!

A GTA5-öt melyik (****)konzolra érdemes venni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.