Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6351) newclass


newclass
tag

Sziasztok!
Elsősorban gyermekeim (8-12 év közöttiek) részére szeretnék konzolt venni. Korábban nem volt konzolunk. Önmagában a PS szimpatikusabb, de ha azt nézem mivel is fognak játszani összezavarodom.
Sims4, Crysis, Mass Effect, NFS, amivel huzamosabb ideig játszottak PC-n, de talán a címekből is látható nem vagyunk Hardcore gamerek.

Ha a lehetőségeket nézem a következőket találtam:
Xbox esetén:
Előfizetetek a EA Live-ra és évi 6e Ftért, az előfizetés ideje alatt játszhatunk bizonyos EA játékokkal. (43 játékot láttam a honlapjukon)
Előfizetek a Xbox Game Pass-ra és havi 2.500 Ftért (évi 30e Ft) játszhatunk a több mint száz játék közül amivel akarok, ameddig él az előfizetés.

Playstation: Ps+ra ha előfizetek évi kb 18e Ftért havonta jár 2 ingyen letölthető játék attól kezdve hogy tag vagyok. Tehát éves szinten 24 ingyen játék, amíg előfizetés van addig játszhatunk velük.

Egy megerősítést kérnék, hogy jól látom?
Tudom, hogy most vannak akciók, így az árak eltérhetnek amiket írtam, de nem is az lenne a lényeg, hanem hogy az xbox-ra így jóval több tartalom érhető el, igaz évente kb duplájába kerül. Bár gondolom a Game Passos játékok egy része még előző generációs konzolra készült.
Ps2 meg kicsit lutri, mi lesz az ingyenes tartalom.

(#6352) #21946880 válasza newclass (#6351) üzenetére


#21946880
törölt tag

Xbox-hoz hozzájön még a Live Gold, ami store-ban számolva 18 ezer (kulcsként vásárolva 13) egy évre és havi 2 One-os és 2 x360-os játékot kapsz érte, amik futnak a One-on. Illetve előfordulhat, hogy hamarosan havonta még járni fog egy Classic játék is, amik szintén futnak majd One-on (ez persze még csak tipp).

Átfedés a gamepass és a live gold játékok között előfordulhat. Sok olyan játék van a game pass-ban, ami korábban GWG-ként már jött, de ezzel nincs is baj.

ui: Igen az x360-as játékok az előző generációra készültek, de ami benne van a pass-ban vagy gold ingyenes játékként jut el hozzánk, az fut a One-on és többségében jobban futnak, mint az eredeti konzolon tették. Itt stabilabb framerate illetve talán itt ott 1 kis élsímításra kell gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#6353) newclass válasza #21946880 (#6352) üzenetére


newclass
tag

Köszi szépen!

Akkor ez a live gold körülbelül a PS+ megfelelője .

(#6354) hitchins válasza newclass (#6353) üzenetére


hitchins
őstag

Igen
On line jatekhoz mindket gepen kell elfoizetes ezt xboxon live gold-nak ps-en ps plusnak hivjak. Kb ugyanaz a ketto.
Az x-en elerheto meg egyeb elofizezetes is amiket leirtal (EA/gamepass) de ezek + szolgaltatasok fuggetlenek az gold szolgaltatastol.
Hiaba veszed meg az ea accesst/gamepasst a jatekok multi reszehez kell a gold is.

Egyebkent psen is van gamepasshez hasonlo szolgaltatas. PS Now a neve de sajnos ez Mo-rol hivatalosan nem elerheto (egyelore?).
Kis kerulouttal azert hozza lehet ferni ha valaki nagyon szeretne.

[ Szerkesztve ]

(#6355) newclass válasza hitchins (#6354) üzenetére


newclass
tag

Köszi.

Milyen sávszélesség szükséges a on line játékhoz?

Sajnos nálam elég gyenge a net.
Játékok letöltéséhez is sztem behozom majd a gépet ide a munkahelyemre (enyém a cég).

Itt jut eszembe: szerintetek olyat lehet, hogy csak egy külső merevlemezre töltöm le a játékot (konzol nélkül, Pc-n keresztül) és azt csatlakoztatom a konzolhoz és úgy használom (vagy onnan átmásolom a konzol belső merevlemezére, ha van ilyen lehetőség).

(#6356) hitchins válasza newclass (#6355) üzenetére


hitchins
őstag

Nem tudom nekem regen 2-3 megas nettel is ment a jatek.
Letoltes szerintem csak ps-en keresztul megy. Nem hallottam ilyen opciorol.

[ Szerkesztve ]

(#6357) #21946880 válasza hitchins (#6354) üzenetére


#21946880
törölt tag

A ps now egy streaming szolgáltatás. Azt hiszem a minimum követelmény 5Mbps hozzá.

(#6358) hitchins válasza #21946880 (#6357) üzenetére


hitchins
őstag

Igen ahhoz valoban kell a savszel. ez nem jutott eszembe bar azt meg most sem tudom mit takar a lassu net. :)

Nem tudom share play lenne-e hasznalva de ahhoz sem art a normalis intenet kapcsolat.

Szimpla multi jatek azert hasznalhato relativ gyengebb nettel is.

[ Szerkesztve ]

(#6359) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Kilencéves lányomnak vásárolnék konzolt,x360 van neki jelenleg.Sport játékokkal nem játszik.Gondolom a ps4-et kellene vennem.A slimet érdemes belőle vadásznom?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#6360) Victoorius válasza SZKEBE75 (#6359) üzenetére


Victoorius
junior tag

Első olvasatra így értelmeztem:

Kilencéves lányomnak vásárolnék konzolt,x360 van neki jelenleg sport játékokkal. Nem játszik.Gondolom a ps4-et kellene vennem.

Már majdnem megkérdeztem, hogy akkor miért akarsz neki konzolt venni? :C :C :C :Y

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#6361) F-ECT$ válasza SZKEBE75 (#6359) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért nem elég neki a 360? Mivel játszik? Miért gondolod, hogy a PS4 lesz jó?

Dive ever, work never.

(#6362) Trash


Trash
tag

Hello!
Van egy 4k tv-m ls szeretnék venni egy konzolt. Valamiért kicsit fölöslgesenek érzem, hogy beruházzak 165-ezerért egy xbox one x-be vagy 140-ért egy ps4 proba. Úgy érzem, hogy 1-2 év múlva úgy is jönni fog valami komoly változás, ami miatt nem érné már meg számomra ekkora összeget kiadni.
Így első körben az xb1 S-en és a ps4 slim-en gondolkodom.
Ezek képe 4k tv-n hogy mutatna? Azt tudom, hogy az xbox képes skálázgatni 4k-ra. A ps4 slim is képes erre?
Melyik mutatna szebb képet a játékok közben?
Főként a multiplatform címek érdekelnek, nem venném a ps-t csak az exklúzívai miatt. Viszont, ahogy hallom azért erősebb a ps4 mint az xbox one S.
Ti melyiket vennétek, ha szinte csak multiplatformcímekkel játszanátok, 4k tv-n 2-3évig?

(#6363) #21946880 válasza Trash (#6362) üzenetére


#21946880
törölt tag

X-et

(#6364) SZKEBE75 válasza F-ECT$ (#6361) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Van egy pár cím ami csak arra jelent meg és játszana vele.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#6365) F-ECT$ válasza Trash (#6362) üzenetére


F-ECT$
titán

4k tv-t is tök fölösleges volt egyelőre venned, alig van rá tartalom. De ha már vettél, akkor pont ezek az új konzolok tudnák megmutatni, hogy mit is tud. Szerintem a tv-d előbb lesz kuka, mint egy one x.

Dive ever, work never.

(#6366) byervin válasza Trash (#6362) üzenetére


byervin
csendes tag

Nekem is 4k van gyönyörű a képe a fhdhoz képest főleg a HDr ami menő, az xbox one s kihasznàlja a hdr-t ès 4k felskàlàzàs is van. Èn nem bàntam meg hogy vettem tv-t meg simàròl s-re vàltoztam. A ps pro ugyanez csak több a tartalom ès dràgàbb is.

(#6367) chelsi


chelsi
csendes tag

sziasztok, egy Sony KD-49XD7005 televízióm van, ami egy 4K-s HDR tv, mégis azt írja ki az xbox one s-em a beállítások (display) menüpontban, hogy a készülék nem támogatja a HDR10-es technológiát, ez miért van? :/

A másik problémám, hogy a készülék beüzemelésénél felismerte a konzol, hogy ez egy 4K-s tv és megpróbálta átállítani a felbontást 4k-ra, de nem sikerült neki, majd később én próbáltam meg a settings/display menüpontban átállítani és bár most azt jelzi ki hogy 4k-n van a felbontás, de mégse vagyok benne biztos, hogy sikerült neki (nem lett szebb a kép), viszont felskálázni csak akkor tudná a játékokat, ha 4k-ra van állítva a felbontás ténylegesen
Lehet, hogy egy jobb minőségű HDMI kábellel kellene a konzolt és a tv-t összekötni? bár gondolom a gyári hdmi kábelnek is elégnek kell lennie

köszönöm a segítséget előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#6368) Victoorius válasza chelsi (#6367) üzenetére


Victoorius
junior tag

Nem ismerem pontosan a típust, de vélhetően azért, mert kamu HDR van a tévéden. A HDR az a HDR10-nél kezdődik, az az igaz, minden, ami ennél gyengébb, "HDR active" és társai, az a kamu HDR.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#6369) chelsi válasza Victoorius (#6368) üzenetére


chelsi
csendes tag

És az lehetséges hogy amiatt nem működik ez a HDR funkció, mert a konzolból a tv-hez csatlakozó hdmi kábel csak 1.4-es és nem 2.0-ás?

[ Szerkesztve ]

(#6370) Victoorius válasza chelsi (#6369) üzenetére


Victoorius
junior tag

Igen, az is lehet.

De a legjobb módja, ha megnézed, hogy a tévéd tudja-e a HDR 10-et. Ha nem, akkor nem érdemes pénzt kiadni a HDMI-re.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#6371) jeni válasza chelsi (#6367) üzenetére


jeni
félisten

Ez alapján tudnia kéne. Nem hinném,hogy Sony TV a kamu hirdetéssel írná,hogy HDR képes. Igaz az nem szerepel,hogy HDR10.- Én szerintem cseréld le egy jobb kábelre,ami kb.2500Ft max. nem több. Biztosra menj és olyat válasszál amire rá van írva a 4K vagyis a HDMi 2.0 Ezen nem fog múlni.
Amúgy lehet,hogy érdemes frissíteni a TV firmware-t. Manual
Ezen még van EURO AV :Y Lehet ilyet veszek,mert még nem akarom kidobni a Pana HS 950 videómat. A Pana HS 1000-t eladtam,hogy egyre kevesebb analóg csati van a TV-n és magában a a cucc ne romoljon el (állásra értve) . Inkább használja valaki. A mostani ami van elég lesz nekem.

[ Szerkesztve ]

(#6372) jeni válasza Victoorius (#6368) üzenetére


jeni
félisten

itt annyi van,hogy HDR és nem az,hogy HDR actice

Korábbi előnyök és fejlesztések:
-Hybrid Log-Gamma (HLG) HDR-tartalmak

[ Szerkesztve ]

(#6373) mulatosdj


mulatosdj
tag

Sziasztok! Lenne nekem egy kérésem, hogy aki jártas a konzolok világába, az írjon már rám privátba. Most készülök venni vmilyen készüléket és ebbe kérném a segítséget, mert lenne jó pár kérdésem. Nem vagyok jártas a dologba, első készülékem lenne. Előre is köszönöm.

(#6374) #21946880 válasza mulatosdj (#6373) üzenetére


#21946880
törölt tag

Miért nem írod ki a kérdéseidet ebbe a topikba, aminek ez a témája?

(#6375) jeni válasza mulatosdj (#6373) üzenetére


jeni
félisten

Ezt korábban kellett volna rákérdezni. Még ma tudsz akciósan venni konzolt+ játékokat.
Egyre kevesebb akciós csomagok vannak a fekete péntek alapján.
Külföldről (Amazon) Xbox S + 1 játék 50000Ft alatt meg van , ha még van kirakva,de már nem hinném.
Ha nincs akkor az Alza 75000Ft
Olvass vissza.

PS4-re több játék címek vannak,több újabb várható rá. Nagyobb felhasználói táborral rendelkezik. A Sony komolyabban veszi.
Xbox S kevesebb játékok vannak hozzá. Ellenben média funkcióban erősebb.
Tud 4K HDR Blu-Ray lejátszás.

Játékok áraik közel egyformák.

Mindkettőre lehet venni havi,több hónapos vagy évi "béreltet" ami a havi aktuális ingyen letölthető multis játék verziókra felhasználhatóak.

Milyen játékokat szeretnél játszani?

Családi,rokoni,baráti körben milyen konzolok vannak,ez multis játékoknál nagyban előny!
Nálam az én ismeretségi körömben csak PS4 van.

Autósban tudtommal a Xbox S az szebb,játszhatóbb és az EA sportokban.
A Sony Ps4 lövöldözősben több kínálat,több exkluzív programok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#6376) mulatosdj válasza #21946880 (#6374) üzenetére


mulatosdj
tag

Az a helyzet, hogy laptopon eddig úgy ahogy játszottam és most szeretnék egy alap laptopot illetve hozzá vmi konzolt venni, unalmas perceimet eltölteni egy kis játékkal. Olyan 50k-t szánnék rá,lehet használt is persze. Amit nézegettem az az Xbox 360.
-Olyan kérdéseim lennének, hogy ebbe az árkategóriába melyiket érdemes venni?
Amit játszanék az inkább sport,autós, háborús(lövöldözős) játékok.
-Aztán hallottam ilyet hogy flashelt egy gép? Az mit takar?
-Látok torrent oldalon xbox játékokat. Ezeket ha letöltöm melyiken tudnám játszani? Hogy lehet ezt kiírni lemezre vagy Hdd-re rárakni csak? Nem szeretnék minden játékot egyből megvenni amikor megjelenik,aztán így ez is képbe jött, hogy nem költsek annyit.
Ismerősnek van eredeti játék,azt én el tudom kérni tőle, hogy felrakjam,aztán én is játsszak rajta?
Használt gépen mit érdemes nézni, hogy működjön még sokáig? Persze próbálnám ismerőstől venni,ha úgy van.
Családi körbe nem igazán van gép,egy-két ismerősnek csak, úgyhogy ez nem számottevő nekem.
Elnézést a hosszú írásért,de tényleg kezdő vagyok ebbe a témába.

[ Szerkesztve ]

(#6377) mulatosdj válasza jeni (#6375) üzenetére


mulatosdj
tag

Köszönöm a válaszod! Előbb írtam egy hosszabb leírást,ha az alapján tudnál segíteni akkor megköszönném. :)

(#6378) #21946880 válasza mulatosdj (#6376) üzenetére


#21946880
törölt tag

Igazad van. Ezeket jobb privátban megbeszélned valakivel, mert a kérdéseid zöme warezről szól, amit a fórum (és én sem) nem támogat.

[ Szerkesztve ]

(#6379) mulatosdj válasza #21946880 (#6378) üzenetére


mulatosdj
tag

Bocsánat ha olyat kérdeztem! Ezért is gondoltam, hogy mindezeket jobb lenne privátba.

(#6380) chelsi válasza jeni (#6371) üzenetére


chelsi
csendes tag

köszi szépen a segítséget :) Közben már megoldódott a probléma, a tv-ben kellett egy hdmi-s beállítást szabványos formátumról átállítani.
Most arra lettem figyelmes, hogy a készüléknek van hangja kikapcsolt állapotban is, amin az sokat segített, hogy power mode-ot instant on-ról energy saving-re állítottam, de még ígyis maradt egy egész halk, szinte csak akkor hallható hangja, ha a fülemet a készülék hátuljához helyezem, ahol a vezetékek (gyári hdmi kábel, gyári tápkábel) be vannak dugva.
Ilyennel más találkozott már? Külföldi fórumokon olvasva elég sok ember írta, hogy előfordul nála is, és hogy ez egyébként nem probléma (meg, hogy 3-4x készülékcsere esetén is fennállt mindig ez a kis hang, hiába kapott zsírúj masinát).

[ Szerkesztve ]

(#6381) jeni válasza chelsi (#6380) üzenetére


jeni
félisten

Gondolom a táp búgását hallod.A készülék amúgy áram alatt van.

(#6382) Victoorius válasza chelsi (#6380) üzenetére


Victoorius
junior tag

Mivel áram alatt van a konzol, ezért, és hűtése is van, minimális, ezért hangja is van. Tapasztalat, hogy idővel ez erősödik azért.

Csak azt nem értem, hogy az X1X-nek akkor miért nincs? :)

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#6383) dwelablack


dwelablack
tag

Sziasztok,

tudom a fekete péntekről lemaradtam, de nem baj, legalább nem kell kapkodnom a döntéssel, mert már így is majdnem beleugrottam egy konzol vételbe.

Onnan indult a történet, hogy vennék egy 3betűs xbox360-at Kinecttel. Igény: gyerek ugrál a tévé előtt, apa néha fifázik. Ezek most kinecttel olyan 60 körül elérhetőek, használtan. Ilyen már volt nekem néhány éve, ismerem búját baját.

Elkezdtem bejárogatni a konzolboltokba, és azt mondtam, engedjük el ezt a 10 éves technikát (a 3 betűs módosítás miatt ragaszkodtam hozzá), és inkább veszek egy One S-t 75-ért újonnan. +egy kinect.

Érzelmi és logikai alapon már eldöntöttem, hogy a OneS-t választom. (remélem jól döntöttem :F )

Gazdasági oldalról segítenétek kicsit eligazodni? (mivel eddig még csak a sötét oldalon jártam :U )
- Kinect használatához valamilyen kiegészítőre van szükség, tudok olyan szettet venni, ami már alapból tartalmazza? esetleg jobban is jövök ki úgy?

- Kellene a gyereknek 3-4 jobb minőségű kinectes játék. Mit ajánlanátok? Hogyan szerezzem be: Új/használt/letöltés?

- Kellene apának egy fifa 17 (esetleg 18), egy forza 6 (esetleg 7). Hogyan szerezzem be: Új/használt/letöltés?

Köszi,
Gyula.
:R

[ Szerkesztve ]

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#6384) F-ECT$ válasza dwelablack (#6383) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is hasonló témában kérdezgettem itt pár hete, olvass vissza ha részletesebben kell, de röviden: ha fontos a kinect (és a 3 betű), akkor maradj a 360-nál. A kinect gyártása befejeződött, utód egyelőre nincs és a one s-re csak néhány kinectes játék jelent meg.

Azt nem tudom, hogy a ps mennyire erőlteti ezt a vonalat, vagy ők is inkább a vr-re mennek rá.

Dive ever, work never.

(#6385) jeni válasza dwelablack (#6383) üzenetére


jeni
félisten

A 360 esetében sok Kinect játék van. Az Xbox One S esetén szinte semmi.
A letöltés a fekete oldalról az új konzolon az One S már nem lehetséges.
Hivatalosan csak előfizetéssel tudod ezt megoldani havi vagy több hónapos,ill. Éves kártya vételével.
Olcsón még a használt lemezes bolti játékokkal érheted el.

(#6386) dwelablack


dwelablack
tag

F-ECT$
jeni

Köszi a válaszokat. És azzal mi a helyzet, hogy OneS-en mennek a x360-as játékok is? Ebből nekem az jön le, hogy akkor legalább annyi Kinectes játék van Ones-re mint x360-ra. Vagy ezt rosszul értem?

Köszi! :R

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#6387) Fernet válasza dwelablack (#6386) üzenetére


Fernet
senior tag

Sok 360-as játéknál megvan a visszafelé kompatibilitás, de nem mindnél. Pl. kinecteseknél sem.

(#6388) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy dec 12 én jelenik meg a Pubg xbox-ra. One s konzolom van. Próbáltam rákeresni, hogy fogja vinni a Slim konzol de nem találtam semmi használható infót róla. Szerintetek vinni fogja akadás mentessen?

Feleslegesen nem szeretném majd megvenni a játékot.
Köszönöm a segítséget előre is

(#6389) oriic válasza laabom (#6388) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden Xbox One-on fog futni a PUBG, legyen az FAT kiadás, Slim, vagy X.

Live-Die-Respawn

(#6390) laabom válasza oriic (#6389) üzenetére


laabom
tag

Azt tudom csak az a kérdés milyen stabilan. Mivel fsp játék így nem mindegy hogy akadás mentesen fut vagy sem.Stabil 60 on tuti nem fog futni. Az a kérdés mennyire tudják konzolra optimalizálni mivel pc-re nem nagyon sikerült eddig...Szeretnék megjelenéstől játszani vele de ha nem fut jól akkor nem akarok 10k-t csak elszórni..Ezért érdekelne csak :)

(#6391) oriic válasza laabom (#6390) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel preview játék, így megjelenés napján elérhető lesz az 1 órás trial (mint minden preview játékhoz), így ki tudod próbálni majd mielőtt megvennéd.

Nyilván Xbox One X-en fut majd a legjobban, de mivel hivatalos és normális gameplayt nem kaptunk még a játékból, így látatlanban nem tudom megmondani hogy FAT és Slim Xbox One-on milyen teljesítményt tud majd a játék. Remélhetőleg ott is meglesz a stabil 30 FPS.

Live-Die-Respawn

(#6392) laabom válasza oriic (#6391) üzenetére


laabom
tag

Értem. Köszönöm. Akkor meglátjuk megjelenéskor.

(#6393) grigo


grigo
őstag

Sziasztok. Úgy néz ki xbox mellett döntöttünk a több mozgásérzékelős játék miatt az asszonynak, nekem meg a többi lesz jó. A kérdés csak az hogy ruházzunk e be a one x-re vagy jobban járunk egy régebbi verzióval. De ha rosszul gondolkodok szóljatok. One x előtti verzióknál van amúgy további erősorrend? További kérdés hogy milyen boltot ajánlanátok megvenni. Általában szeretem a rugalmas korrekt üzleteket, eladókat amik nem tűnnek el 1 év után és az esetleges problémákat korrekten kezelik és nem szürkeimportos cuccokat terítenek.
Játékokból mik vannak amiket társaságban tudunk pl játszani. Fifán ívül

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#6394) F-ECT$ válasza grigo (#6393) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha mozgásérzékelés, akkor 360, nem X, ahogy korábban már kitárgyaltuk.

Dive ever, work never.

(#6395) grigo válasza F-ECT$ (#6394) üzenetére


grigo
őstag

Ja bocsánat. Ez nekem kimaradt. X-nél egyáltalán nincs is mozásérzékelés? Akkor ez így nekem nem lesz buli.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#6396) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Elnézést ha rossz helyen teszem fel a kérdést,de pici segítségre lenne szükségem.Adott egy Ps3 Super Slim 150GB+két kontroller +5db játék(Need For Speed Prostreet,Fight Night Round 4,Need For Speed Shift,Bf. Bad Company,Far Cry 3),Mindezért 37ezret kér az eladó.Véleményetek szerint megéri avagy sem?Nem igazán értek ehhez az ágazathoz és nem szeretnék átverve lenni.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6397) dwelablack


dwelablack
tag

Sziasztok,

végül elhoztam egy 500Gb-os S-et, 80-ért 2karral és egy fifa17-tel. utolsó darabos bestbuy volt + webshop elírás így a fifát már csak cd-n tudták ideadni, nem csomagban.

Viszont fifán kívül egyelőre a sírás kerülget a játékkínálattól. :Y Vagy túl öreg vagyok már, vagy tényleg nem gyártanak mostanában ütős tartalmakat (nálam ütős content pl.: gta5.) Mit gondoltok erről?

Köszi,
Gy.

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#6398) #95558144 válasza Normi™ (#6396) üzenetére


#95558144
törölt tag

Szerintem nem eri meg. Ennyi penzert meg egy nagyon kicsiert hasznalt PS4-et kapsz.

(#6399) Normi™ válasza #95558144 (#6398) üzenetére


Normi™
őstag

Értem,köszönöm szépen. :R
Ehhez tartom magam!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6400) #21946880 válasza dwelablack (#6397) üzenetére


#21946880
törölt tag

Tehát úgy vettél konzolt, hogy meg se nézted milyen játékok vannak? :F

AC origins, Shadow of War, Wolfenstein 2, Resident Evil 7, CoD WWII, The Evil Within 2...csak pár cím, amik multiplatformok és megéri játszani velük

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.