Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) iatti válasza bluntside (#21149) üzenetére


iatti
aktív tag

szerintem ha a sima tetszik,akkor az extreme is fog. "modernebbre" fésülték. azért nem cukros,sziruposra,mint a mai legtöbb csodát. :DD a 90-es évek közepén vettem utoljára a givenghy gentlemant, majd kb 3 éve vettem megint "parfümöt", a rasasi dhanal oudh jurrah-t. na az elég morcos ;)

(#21152) #86883328 válasza pohár (#21150) üzenetére


#86883328
törölt tag

Több mint fél éve árulja:
[link]

(#21153) pohár válasza #86883328 (#21152) üzenetére


pohár
félisten

igaz, én anno csak az üveges maradékokat kerestem... majd ránézek akkor erre is :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21154) Jhonny06 válasza pohár (#21150) üzenetére


Jhonny06
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok, az eredeti Homme nagy kedvencem. Kicsit feleslegesnek is érzem ezt a kiadást, de gondolom fel akarták pörgetni az eladásokat.

(#21155) bluntside


bluntside
csendes tag

Kinek mi most a Szent grál? Az a parfüm amit keresel, de nem találsz?
Nekem a Kenzo Air.

(#21156) kk831228 válasza bluntside (#21155) üzenetére


kk831228
addikt

Úton van a mintacsomi, majd azokból bizzos lesz egy, egy hétig kb... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21157) classic B


classic B
aktív tag

Sziasztok!
A meleg nyári napokra keresek egy fiatalos, friss illatot. Davidoff Cool Water EDT-t akartam venni a 3000 Ft-os emag kuponnal, de sajnos elfogyott a 125 ml-es. Ugyanilyen értékben (kb. 5-6 ezer Ft) keresnék hasonlóan jó parfümöt. :R

(#21158) Putyin90 válasza classic B (#21157) üzenetére


Putyin90
senior tag

Szia! Davidoff Cool Watert nem ajánlom, főleg ha vakon veszed. Én is így tettem, de annyira nem jött be (szerencsére emag kuponnal vettem). Majd valahogy elfújkálom.

[ Szerkesztve ]

(#21159) classic B válasza Putyin90 (#21158) üzenetére


classic B
aktív tag

Nekem tetszik az illata. :)

(#21160) balika21 válasza classic B (#21157) üzenetére


balika21
tag

Sziasztok!

A Davidoffot nem ismerem, de ilyen árkategóriában keresnék valami nyári illatot, az sem baj, ha az ajánlottat dm-ben meg tudnám illatozni. :)
Jelenleg ezt használom: PART TIME HERO EL GANSO EDT

köszi a válaszokat.

(#21161) El Gringo válasza balika21 (#21160) üzenetére


El Gringo
senior tag

hi! nézz szét Dunhill vonalon. Century, Century blue, Desire blue ---> 135 ml 7-8 ezerért már van. esetleg Ferragamo Essenziale vonalból teszter 8k alatt 100ml-esben. Marionnaoud-ban van Dunhill.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#21162) balika21 válasza El Gringo (#21161) üzenetére


balika21
tag

köszönöm :)

(#21163) belisa válasza El Gringo (#21161) üzenetére


belisa
csendes tag

Én is ezt a parfümöt néztem ki ismerősnek.
Itt egész jó áron van.
Eredetit árulnak?
Tapasztalat valakinek.
Válaszokat előre is köszönöm.
[link]

(#21164) El Gringo válasza belisa (#21163) üzenetére


El Gringo
senior tag

vegyed nyugodtan

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#21165) Misogi válasza belisa (#21163) üzenetére


Misogi
aktív tag

Eleve a kérdés is sértő. :)

(#21168) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Guerlain L'Homme L'Eau Boisée milyen a Guerlain Homme-hoz viszonyítva? Ugyanazt a DNS-t viszi tovább csak megdobja vetiverrel vagy merőben más a két illat? Megosztó infókat találtam erről.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21169) Azie válasza bbdzyx (#21168) üzenetére


Azie
őstag

tök más, a sima egy lágy mohito, a boisé egy erős fás, sokkal jobban érezhető illat - csajom szerint borsos LOL

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#21170) danielgalaxy válasza belisa (#21163) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Jó választás. Én csak az irodában használom, ott gyakorlatilag egész évben, de szerintem az egyik legjobb tavaszi illat bárhova.
A kék változatról van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#21171) #86883328


#86883328
törölt tag

Guerlain Homme L'Eau nincs valakinek?

(#21172) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Szaglásznék valamelyik üzletben ezekből az illatokból:

- Montblanc Explorer
- Encre Noir Sport
- Dunhill Icon

Budapesten hol járhatok a legjobb sikerrel, ahol talán mindegyikből lesz? Notino esetén például nem tudom terméklapról kikövetkeztethető-e, hogy lesz belőle teszter az üzletben (meg náluk most az Encre Noir Sport sincs raktáron).

Illetve ajánlhattok még hasonló illatokat (ebben az árkategóriában), talán lejött, hogy kedvelem a citrusos-zöldes-fás-földes kombókat. Vakon rendelés esetére: Melyik passzolna innen leginkább a nyári estékhez?

Off: Pont tavaly ilyenkor kerestem új illatot ezen a vonalon. :D Hát igen, ez a nyomorult Covid arra késztetett, hogy keveset járjak el, itthonra meg nem fújkálom, de most a második oltáson túl megint itt az éjszakai élet. :D Meg közben kaptam ajándékba (megint) Mexx Forever Classic Never Boring for Him EDT-t, gondoltam ezt még elhasználom, mert igaz csak egy "plázás" egypálcás cucc, de amúgy magát az illatát kedvelem és meglepően tartós.

Kevésbé off: Viszont mégsem használom el ezt a Mexx-et, mert nem tudom ők változtattak valamit az összetevőkön vagy az én bőröm nem csípi többé, de pöttyös leszek tőle. Ez ilyenkor valamelyik természetes alkotóelem miatt van vagy valami mesterséges cucc okozza? EDT-ről álljak át EDP-re? Az alkohol miatt? Citrusok savassága miatt? Mit mond a bölcsek tanácsa? :D

[ Szerkesztve ]

(#21173) -secret- válasza Stauffenberg (#21172) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Müllerben azt hiszem van mind a 3.

(#21174) bbdzyx válasza -secret- (#21173) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Én pont úgy emlékszem, hogy ezek közül egyik márka sem kapható a Müllerben.

Montblanc Explorer ellenben Douglasben tuti van, Dunhill Icon pedig a Marionnaud-ban. Encre Noire Sport-ot olcsón a Notino forgalmaz, de az üzleteikben elvétve szokott kiállítva lenni, de egy próbát megér. Egy helyen sajnos nem fogod őket megtalálni.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21175) Jhonny06 válasza -secret- (#21173) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kizárt, hogy Encre legyen a Müllerben. Szerintem még a Notino-ban sincs kitéve, annyira ismeretlen a legtöbb embernek. A másik kettő viszont ismert, Douglas-ben tuti vannak.

(#21176) bbdzyx válasza tibbike01 (#20833) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Hasonló cipőben járok. :) Találtál magadnak valamit?

Gypsy Waternek adtam még egy esélyt, fújtam az Allee Notino-ban, de mire leszálltam negyed órával később a 4-6-osról már alig éreztem a csuklómon. Ráadásul nyárra nem is elég hűvös/hűsítő illat. Az AdP kék vonalából is csak a Ginepro di Sardegna bukott meg nálam, ugyanúgy a boróka miatt.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21177) #86883328


#86883328
törölt tag

Kipróbáltam az Amouage Meander-t. Volt egy olyan érzésem, hogy valahonnan ismerős az illat. Pár óra múlva beugrott a Costume National Homme ismét. Így, hogy mindkét illat rajtam van már érzem a különbséget. A Costume Nationalban van szegfűszeg, és citrusok. Az Amouage-t jobb minőségűnek érzem.

(#21178) danielgalaxy válasza Stauffenberg (#21172) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ajánlom a Banana Republic Vintage Green-t. Ez persze inkább világosabb, nappali használatra, de nagyon jó.

(#21179) tibbike01 válasza bbdzyx (#21176) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem találtam. Marad a Guerlain Homme EDP nyárra. De néha fújok az Armaf Sillage-ből. Ezt mindenképp próbáld ki, ha hűsítő, friss nyári illatot keresel. :K

(#21180) bbdzyx válasza tibbike01 (#21179) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Out of Stock az Armaf mindenhol, pedig igencsak jó ára volt. blindbuy lett volna. :O

Ma hazafelé konstatáltam, hogy nyílt egy Douglas a közeli Auchan üzletsorán, ahonnan még a tollat sem lopták el a tesztercsíkok mellől, így jó pár feiratozott papírral jöttem haza. Egy fél tucat designer és Tom Ford hiányosságomat pótoltam, valamint kipróbáltam az új Light Blue Forevert. Az alapillat valami elég szintetikus jellegtelen semmiségként él az emlékeimben, de ez az új flanker nagyon jó! Az Armaf hiányában ez lesz a kánikulaillatom, ha annyira felkúszik a higany, hogy már a Galloway is fullaszt. Nagyon életszerű grapefruittal nyit, ami végül az LB Intense enyhén fásabb, de még továbbra is eléggé légies DNS-ére szárad le, ami ugyan szintén szintetikusnak hat, de nagyon frissítő! ebből tuti lesz egy üveg nyárra, ha találok a Douglasnél olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21181) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Köszi mindenkinek a tippeket, Mammut felé jártam, ott van Marionnaud és Douglas.

A keresettek közül egyedül Montblanc Explorert tudtam szimatolni, mert a Dunhill Iconból elfogyott a teszter (Encre Noire meg ugye ti is mondtátok, hogy nem terem minden sarkon). Ellenben mindenki cukibogár volt és segítettek további illatokban.

Végül az egyik csuklómon MB Explorer, másikon meg Armani Acqua di Gio Profumo kötött ki.

Explorer: Elsőre extrém citrusosnak és fűszeresnek érzem, veszettül harsány. Az exem használt sokáig Dolce Light Blue-t, az volt ennyire harsány az első 40-50 percben, én elviseltem, de sokan kifordultak a kocsiból ha előtte nem sokkal fújta be magát. Aztán ahogy megszellőztetem a bőröm megjön a többi illatjegy is, most eltelt már kb 2-3 óra és egészen kellemes, van egy sejtésem, hogy az én bőrömön kifejezetten tartós is lenne (még most is intenzív). Talán egy fokkal citrusosabb is, mint amit keresek, de versenyben van még. Magamnak tetszik, de egy új csajnak, akivel aznap randizom először és nem ismerem, lehet szúrná az orrát.

Acqua di Gio Profumo: Papírcsíkon egészen jó volt, bőrre fújva viszont megcsap az "alfahím" szag (ezt vegye bóknak, aki ilyet keres). Notino értékelésekben mindenki arról áradozik, hogy mennyire különleges, férfias, vadító illat. Értem honnan jönnek ezek: Apámnak voltak ehhez hasonló vizes-óceános after shavejei és hát mindenkinek a saját apja a férfi idol. Ha leveszem belőle a bergamottot, akkor pont olyan illatot kapok, amit a konditerem öltözőjéből kilépő gyurmafigurák húznak maguk után vastagon. Itt csak a citrusosság az ami menti a helyzetet és még ha kapufáról megpattanva is, de nevezném egy éppencsak gólnak. Mivel kicsit apámra emlékeztet és az Explorernél sokkal bombabiztosabb "randizós" illat, így van némi késztetésem, hogy megnyomjam a rendelés gombot, de mivel 2-3 óra elteltével javarészt már elillant (szintén gyakran előkerül az értékelésekben), így az árcédula tekintetében kihagyom.

[ Szerkesztve ]

(#21182) vond válasza Stauffenberg (#21181) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Próbáld ki a Lalique White-ot is, ha finom, friss nyári illatot keresel. Nem túl tartós (bár embere válogatja), cserébe egészen olcsó, és - szerintem - minőségi cucc. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#21183) bbdzyx válasza Stauffenberg (#21181) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Szerk.: ha nyárra sem túl sok, de költséghatékony designer kell, akkor az általad említett EN Sport, Rochas L'
L'Homme, drágábban a többiek által hypeolt Byredo Gypsy Water, vagy MFK Gentle Fludity Silver, netán Creedek.

Ezek a douglases eladók ket illatot ismernek, a Sauvage-t meg az AdG-t.
[off]Menj vissza és célirányosan próbáld ki a Dior Homme Cologne-t, Homme Sport-ot, Givenchy Gentleman Colognet, valamint a Terre d'Hermés Eau Tres Fraiche-t. Ez utóbbi mondjuk lehet túl citrusos lesz, csakúgy mint az előző hsz-emben említett LB Forever. Az előbbiek viszont jó crowdpleaser nyári citrusos illatok, nehéz őket nem kedvelni.

+1 a Lalique White-ra is.[/off]

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21184) Stauffenberg válasza vond (#21182) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Fragnatica szerint az összetétele nem pont az amit keresek, az inkább az Encre Noire Sport, ha nem tudok próbálni és berendelem valamelyik Lalique-ot, akkor inkább azt.

Meg nem kell okvetlenül egy echte nyári illatnak lennie (most mutattak egy párat ami kifejezetten az), nekem azok talán már túl könnyűek. Lehet jobban járnék azzal a megfogalmazással, hogy "nyáron sem túl sok". :D

(#21185) Stauffenberg válasza bbdzyx (#21183) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Ezek a douglases eladók ket illatot ismernek, a Sauvage-t meg az AdG-t."

Ja ez az eladó is azt mondta, hogy az Acqua di Gio-tól nedvesedik be (nem pont ezekkel a szavakkal, de ez volt a lényeg), szóval kb megáll az amit mondtam, hogy ez egy randizós illat. Csak pont ez a bajom, jön a nő a randira és az előző meg az azelőtti pasin is ezt érezte már. Egy időben kavartam egy csajjal, 25 éves, enyhe apakomplexus (31 vagyok, ne gondoljon senki semmi olyanra) és mondta, hogy az összes csávójának AdG-t vesz ajándékba (valamelyik kiadást, most talán hatot számoltam a polcon), mert annyira imádja.

(#21186) tibbike01 válasza bbdzyx (#21180) üzenetére


tibbike01
őstag

Kremmaniarol tudsz belőle venni 10-20milit, amivel egész nyáron elvagy mert nagyon tartós. :) vagy ha gondolod fújok a csuklódra ;)

[ Szerkesztve ]

(#21187) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

MB Explorer update: Még mindig érzem halványan a csuklómon (bevállaltam, hogy ott nem mosom meg szappannal zuhanyzásnál, egészen ősembernek érzem magam), pedig több mint 12 órája fújtam fel az üzletben. Nyilván csak nagyon közelről érződik, de ez pont az, amikor nyakra fújva másnap reggel ébredés után ha hozzád bújik a párod/feleséged/partnered, akkor ott van kiszagolhatóan. Pedig gyakran beszámolnak az értékelésekben arról, hogy hamar illan, de az én bőröm ezeket a bergamottos, pacsulis, fás illatokat elég sokáig tartani tudja. Még ha felhőt nem is húzok magam után (nem is feltétlenül cél ez), szerintem ebből mindenképpen fogok venni, már csak az a kérdés jön-e mellé a kosárba más is. :D

Annyi jó illatot szimatoltam tegnap, félek attól, hogy beszópodok ebbe is hobbiként. :D

(#21188) vond válasza Stauffenberg (#21187) üzenetére


vond
MODERÁTOR

"Annyi jó illatot szimatoltam tegnap, félek attól, hogy beszópodok ebbe is hobbiként."

Üdv. a klubban. ;] :D

A Lalique White azért nem annyira könnyű, elillanós ám. Én a citrusos jegyek mellett a borsot érzem leginkább ki belőle. Az orrom hamar hozzászokik, amikor tavasszal, nyáron elkezdem használni, de a reggeli 3-4 fújás után megkaptam már aznap este is, hogy mi ez a finom illat. Leszáradás közben, után számomra már kicsit be is édesedik, meg fásabbá is válik. De tudom, hogy ez abszolút változó (lehet), meg annyira nem is értek hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#21189) pohár válasza bbdzyx (#21180) üzenetére


pohár
félisten

rajtam nem nagyon tartós az új D&G (vagy csak hozzászoktam a jóhoz: Hacivat, Ocean Leather, stb :D), lehet elpasszolom majd a 100ml-s üvegemet majd nyomott áron :U

pedig illatra kurva jó, egy olyan parfümöt kéne találjak, aminél sokáig érhezhető ez a kezdeti grapefruitos fröccs, imádom :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21190) tibbike01 válasza pohár (#21189) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem is értem hogy kerülhetett fel a polcodra egy D&G illat. :U ;]

(#21191) pohár válasza tibbike01 (#21190) üzenetére


pohár
félisten

olcsón jutottam hozzá :D

amúgy én ezekből a régi klasszikusokból teljesen kimaradtam, most azért vettem meg, mert jónak tűnt nagyon (és az is), csak hát a tartóssága nálam kevés :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21192) tibbike01 válasza pohár (#21191) üzenetére


tibbike01
őstag

Fura nekem, hogy pont te aki sok-sok Xerjoff, Nishane, Amouage...illatot tudhat maga mögött most épp egy designer alja parfümről beszélsz, megveszed, energiát fordítsz rá...stb. Én, akinek negyed annyira edzett az orra mint neked, messziről kerülöm a D&G, Gucci, Armani...stb illatokat.

Ezek mind szintetikus, hatásvadász alkoholos parfümök. Persze van 1-2 kivétel, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#21193) Jhonny06 válasza tibbike01 (#21192) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hülyeség leírni egy márkát, lényegében minden brandnek van egy-egy eldugott parfümje, ami nagyon jó és simán be lehet illeszteni egy komolyabb kollekcióba is. Csak hogy ne menjek messzire, az előbb említett Encre Noire, vagy ott van a Bentley, Rochas, Bvlgari, Burberry, stb.

(#21194) pohár válasza tibbike01 (#21192) üzenetére


pohár
félisten

nem skatulyázom be őket ennyire, azért a designer szegmensben is vannak nagyon jól sikerült darabok :K

persze ott sok az egy kaptafára készülő illat, de a klasszikus DNA-re épülő, vagy érdekesnek hangzókra rárepülök, ha más nem, egy szaglás erejéig :K

a Guccinak pedig van egy high-end line-ja (mint mindegyik nagy designer márkának), azokra jó lenne rálesni, de a környéken erre esély sincs :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21195) jolti válasza tibbike01 (#21192) üzenetére


jolti
senior tag

Ez nagyon sznobos hozzászólás / hozzáállás... :((

(#21196) niof válasza jolti (#21195) üzenetére


niof
addikt

Az egész biznisz a sznobságra épül valamelyest, így nem értem a megjegyzésedet. Az átlagember megveszi az áksz dezodort, amelyik tetszik neki, azt csókolom. Aki már eljut a dizájner illatokhoz, az már valamilyen szinten igenis sznob. Ha meg a niche világban éli ki magát, akkor meg pláne. Lehet ezt hobbiként kezelni, de igazából nem az.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21197) #86883328 válasza niof (#21196) üzenetére


#86883328
törölt tag

Ezt bizonyos szempontból én is így gondolom, azonban egy illat a limbikus rendszerre ható stimulátor. Én igyekszem olyan illatokat használni amik örömöt váltanak ki bennem.

(#21198) tibbike01 válasza jolti (#21195) üzenetére


tibbike01
őstag

Lehet kicsit drasztikusan fogalmaztam. Emlékszem nálam ez kb 4 éve az Amouage parfümöknél dőlt el, nekem azok voltak azok a parfümök, leginkább az Interlude és Memoir, amelyek megváltoztatták a parfümökről való gondolkodásomat.

A Suzukinak is vannak jól sikerült modeljei, de sosem lesz Mercedes :)

(#21199) kk831228 válasza tibbike01 (#21198) üzenetére


kk831228
addikt

Nem volt az drasztikus egyáltalán... ;] Memoir úhh az elég tré, nem is értem mit szeretnek benne... :F ;] A woman viszont isteni az biztos... 🙏

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21200) niof válasza #86883328 (#21197) üzenetére


niof
addikt

Nagyon igaz! És persze magamat sem tudom kivonni a sznob képletből, nálam is van (jó)pár olyan, amit egy átlag ember messzire elkerül anyagilag. De mikor mintát rendeltem belőlük, valami megmozdult bennem, és kiváltotta a must have érzést. Nishane, Diptyque, Montale, Nasomatto... :DDD

Amúgy ha valakinek esetleg akad megunt (vagy kipróbált és megutált, megundorodott, nem gyere be stb... ) Frederic Malle - The Night mintája, az írjon nekem privit pls! Krémmánián lemaradtam róla, máshol meg nem találtam. Vagy ha tudtok olyan helyet, ahonnan lehet belőle rendelni, az is jöhet. A saját oldalukon a Desert Gems-ből nem lehet választani...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.