Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) mufi válasza makkmacika (#21699) üzenetére


mufi
senior tag

Irhatnak barmit, az nem ugy megy. A gaz csak az, ha egz magyar ceg szopat ezzel...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#21702) Freddycom válasza mufi (#21701) üzenetére


Freddycom
őstag

Parfümöt nemigen szoktak visszavenni, mert azt már felbontottad, a zsíros ujjaddal összetapogattad, illetve nyalogattad a fúvókát. Higiéniai okokból.

(#21703) Elektrosokk válasza Freddycom (#21702) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Már leírtak a csoportban párszor. Magával a parfümmel nem érintkezel.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21704) Freddycom válasza Elektrosokk (#21703) üzenetére


Freddycom
őstag

Nem fújt a kolléga az üvegből, rajta van a celofán a bontatlan dobozon?

(#21705) makkmacika válasza Freddycom (#21704) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Felbontottam, fújtam...

De!... sem az üveget, sem a dobozt, ahogy magát a parfümöt ( üveg tartalmát ) nem "gyaláztam meg" :N

Vagyis, úgy vélem, ez a cég sokkal inkább arra megy, hogy mentesüljön a visszafizetés alól, amennyiben kibontottad.

Csak kérdem én, mi van az esetben ha történetesen sérült vagy hibás az üveg például, vagy a porlasztó/fúvóka ?
Esetleg, ha a hamisítvány gyanúja merül fel ?
Vagy egyszerűen nem elégedett a vevő ?

Ezekre mi a jogorvoslata a cégnek ?

Megjegyzem, egyik üvegen és a dobozon sem található a parfüm batch azonosítója, bár ez lehet hogy e gyártó esetében nincs .?

mufi:
Ez magyar cég, nem román ?

[ Szerkesztve ]

(#21706) niof válasza makkmacika (#21705) üzenetére


niof
addikt

Szerintem amúgy kategorizálva vannak ezek, hogy mit vesznek vissza, és mit nem. Pl. ha jól tudom, fehérneműt sem vesznek vissza, pont higiéniai okok miatt. Ennek a jogi hátterének kellene utána nézni. A találgatás teljesen felesleges. Az is lehet, hogy néhány üzlet azért veszi vissza, mert b-stock-ként újra el tudja adni, és legalább a pénzénél marad.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21707) Freddycom válasza makkmacika (#21705) üzenetére


Freddycom
őstag

Érdemes vásárlás előtt megnézni h mik a visszaküldés feltételei, mert h a notino visszaveszi, az sajna huszadrangú.

Ha sérült/nem használható, akkor természetesen visszaveszik, de az megfoghatóbb indok minthogy "mégsem tetszik".

Ilyenkor érdemes elkezdeni cigánykodni velük, h náluk vásárolod le az összeget, hátha belemennek így a visszavételbe.

(#21708) mufi válasza makkmacika (#21705) üzenetére


mufi
senior tag

Parfumhaz.eu

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#21709) pohár


pohár
félisten

fiúk és lányok, van valakinek tapasztalata a parfümbirodalommal mostanság? nagyon jó áron van náluk az Ajmal Amber Wood, SŐT, a Boss Bottled Intense EDP is, amit tavaly év végén kaszált el a BOSS, abból is van még, akkor már ezt a kettőt megvenném a hűvösebb időkre :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21710) Elektrosokk válasza pohár (#21709) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nem ismerem sajnos, az ár tényleg jó. Ajmal Wood szériából mit próbáltál ki? Én csak Hatkora wood-ot, elsőre nem nyűgözött le, de aztán egyre jobban tetszik. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21711) pohár válasza Elektrosokk (#21710) üzenetére


pohár
félisten

csak az Amber Woodból volt 5ml decantom, olyasmi, mint a PdM Layton, de kicsit fűszeresebb, imádom :K :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21712) Elektrosokk válasza pohár (#21711) üzenetére


Elektrosokk
addikt

na jó. . . ki kell próbálni! :DDD :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21713) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

jártatok már úgy hogy vettetek decantot és elvarázsolt benneteket az illat ? Azonnal rendeltétek az üveggel és nem hogy nem hasonlít hanem egészen más mint amit annak vettél decantban...

most csak pislogok. most bontottam ki, felfújtam és... vazze. :(((

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21714) r3dsnake válasza makkmacika (#21696) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én visszaküldtem easyboxba és simán elfogadták a kérelmem. Felbontott, kipróbált parfüm volt.

(#21715) pohár válasza Elektrosokk (#21713) üzenetére


pohár
félisten

simán lehet, hogy sok éves batchből vettél, vagy hasonló...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21716) Elektrosokk válasza pohár (#21715) üzenetére


Elektrosokk
addikt

ez biztosan nem ugyanaz az illat, szerintem itt valami tévedés lehetett a dekantnál.
gondolj bele, megveszed az amber wood-ot és kiderül hogy amit kaptál dekantot az nem is az, hanem mondjuk santal wood. :DDD

szerencsére notino vásárlás, de már írtam a decant eladójának hogy igencsak mgszerettem az illatot, derítse ki hogy mi az. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21717) niof válasza Elektrosokk (#21713) üzenetére


niof
addikt

Múltkor írtam egyszer, hogy a Montale Black Aoud-ja teljesen máshogy volt rózsás, mint a franciából rendelt minta. A 100ml-est meg a Notino-tól vettem. A Francia tök kellemes volt, a másik meg inkább szintetikus, szúrós. Biztos nem tudtak a vegyészek ugyanolyan rózsautánzatot szintetizálni... :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21718) Elektrosokk válasza niof (#21717) üzenetére


Elektrosokk
addikt

akkor harakirit fogok elkövetni a notino-ban :O ;]

de szerintem ez egészen más illat mint amit vettem decantot.

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21719) trassher válasza pohár (#21709) üzenetére


trassher
addikt

Erre én is kíváncsi lenné épp a Boss miatt. Mondjuk az nekem furcsa, hogy doboz nélkül van fent az oldalon.

Redmi Note 7

(#21720) pohár válasza trassher (#21719) üzenetére


pohár
félisten

legyek az áldozati barány, és próbáljam megvenni először én? :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21721) trassher válasza pohár (#21720) üzenetére


trassher
addikt

Majd kiderül, hogy eredeti de az volt az utolsó üveg. Lehet kiugranék az ablakon. :DDD

Redmi Note 7

(#21722) pohár válasza trassher (#21721) üzenetére


pohár
félisten

:DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21723) makkmacika válasza r3dsnake (#21714) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Köszönöm szépen válaszod, segítséged.

Az átvételtől számított 14 napban benne voltál vagy azon már túl küldted vissza ?

(#21724) makkmacika válasza pohár (#21709) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Valóban jó árak vannak az oldalon, sőt felvillanyozóan jó árak.... ( ugyanitt Villanyszerelés, a munkálatokra 5 éves garanciával.... ) ;]

Remélhetőleg nem az egyik Franciaországba tartó és lebukott szlovák furgonból vannak a parfümök :U :U :U

P.S. de, nem szeretnék kedély és vásárlást "romboló" lenni :)

(#21725) makkmacika


makkmacika
csendes tag

Engem a Vivantis oldalról érdekelne a kedves és tisztelt parfüm rajongó kollégák véleménye.
Pozitív, negatív tapasztalat, vagy akár ismerős tapasztalata amit elmesélnél...
Az Árukereső és egyéb oldalakon több negatív kommentet olvastam, melyek szerint hamis parfümöt kaptak a megrendelők, illetve a vevőszolgálattal nem voltak elégedettek.

(#21726) jolti válasza makkmacika (#21725) üzenetére


jolti
senior tag

Én mindig eredeti parfümöt kaptam tőlük.
Sőt már egy kis Casio órát is vettem onnan.
Soha nem volt semmi gond!

(#21727) bluntside


bluntside
csendes tag

Legjobb oud-os OLCSÓ illat ? (max 10.000 ftig?)

(#21728) Elektrosokk válasza makkmacika (#21725) üzenetére


Elektrosokk
addikt

4x rendeltem onnan, az egyik parfüm szórófeje volt elrepedve de ennyi. :D

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21729) tibbike01 válasza makkmacika (#21725) üzenetére


tibbike01
őstag

Többször rendeltem már a Vivantisról, mindig hibátlan volt.

Más: ma reggel Gypsy Watert toltam, brutál jó, kíváncsi vagyok, hogy hogy viseli a napomat :D nektek mennyire volt tartós?

(#21730) Elektrosokk válasza tibbike01 (#21729) üzenetére


Elektrosokk
addikt

sajnos nem igazán tartós, de az illat nagyon klassz! :K de legrosszabb esetben duplán fújod. ;]

Notino-s visszaküldésnél mit jelöltöklmeg ? Csak kibontott vagy használt ? 4 fújás hiányzik.

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21731) r3dsnake válasza makkmacika (#21723) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

14 napon belül. Konkrétan másnap visszaküldtem már.

(#21732) tibbike01 válasza bluntside (#21727) üzenetére


tibbike01
őstag

Swiss Arabian Shaghaf Oud

(#21733) niof válasza bluntside (#21727) üzenetére


niof
addikt

Rasasi Faqat Lil Rijal, igaz, ez az animalic vonal...
[link]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21734) Elektrosokk válasza niof (#21733) üzenetére


Elektrosokk
addikt

az milyen ? sikoltozni fognak a lányok körülötted ? ;]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21735) niof válasza Elektrosokk (#21734) üzenetére


niof
addikt

Kissé istállószagú. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21736) Elektrosokk válasza niof (#21735) üzenetére


Elektrosokk
addikt

jól hangzik. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21737) r3dsnake válasza niof (#21735) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Számomra semmi ilyesmi nincs benne, viszont nagyon női illat számomra. Főleg 50+-osnak tudom elképzelni.

(#21738) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

voltam notinoban, megszaglágsztam a gucci guilty absolute-ot. Hát, nem nekem találták ki.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21739) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Valakit erdekelne lattafa rouge(Baccarat clone) Budapesten cserélném más arab parfümre csak 1:1-ben kb 20 fújás hiánnyal.

(#21740) niof válasza r3dsnake (#21737) üzenetére


niof
addikt

Hát, én már régen szaglásztam, de nekem anno az volt. Talán nem volt annyira durva, mint a Jurrah, de azért az volt.
Mondjuk szívesen kipróbálnék még 1-2 ilyen "büdös" parfümöt, kalandnak sem utolsó. :DDD
Pl: Dusita Oudh Infini

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21741) makkmacika válasza Elektrosokk (#21738) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Köszönöm válaszod a Vivantissal kapcsolatosan :)

Ez a Gucci volt az első Guccim, illetve a parfüm amit próba nélkül, hozzászólásokra hagyatkozva rendeltem és amit szerencsére visszaküldhettem.

Számomra nem volt benzin, égett gumi, autó műhely és hasonlóak illatú, hanem sokkal inkább egy förtelmesen erős koncentrációjú fenyő illatú takarítószer.
Olyan kissé, mint az ócska parfümkoppintások egyike...
Nem tudom, hol lehetett a gond, de ezzel Alberto Morillas engem nem győzött meg :(

(#21742) makkmacika


makkmacika
csendes tag

jolti
Köszönöm segítő hozzászólásod :)

tibbike01
Köszönöm Néked is :)

r3dsnake
Köszönöm válaszod, nos megpróbálkozom én is ezzel a módszerrel :C

(#21743) Elektrosokk válasza makkmacika (#21741) üzenetére


Elektrosokk
addikt

számomra sincs, lószag, kellemes lószag. Így hirtelen nem tudom hová viselhetném. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21744) makkmacika válasza Elektrosokk (#21743) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Jaja, én sem tudtam volna hova viselni, legfeljebb a toalettben és ezzel kiváltottam volna a légfrissítőt... :D

Többet, sokkal többet vártam e Guccitól !

(#21745) makkmacika válasza r3dsnake (#21737) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Elfeljtettem megkérdezni, hogy A termék státusza kérdéshez melyik választ jelölted meg ? ( kibontatlan / működő / nem működő terméket szeretnék visszaküldeni ; Vásárlási utalvány vagy a készpénzt jelölted ? )

[ Szerkesztve ]

(#21746) szaki04 válasza niof (#21740) üzenetére


szaki04
senior tag

[link] Ez is bitang! Van belőle 2 ml-es mintám!

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#21747) r3dsnake válasza niof (#21740) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A Jurrah "istállósabb", de az se extrém. A virágillat dominál leszáradás után.

makkmacika: Asszem működő és készpénz.

[ Szerkesztve ]

(#21748) r3dsnake válasza Elektrosokk (#21743) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem a Guilty Absolut inkább bőrbakancs/bőrkabát szag, de semmiképp sem ló.

(#21749) Elektrosokk válasza r3dsnake (#21748) üzenetére


Elektrosokk
addikt

pedig nekem abszolút. Megnéztem a krémmániás véleményeket és nem lettem okosabb. :DDD Te viseled is ezt az illatot ?
itt illatozik most azt asztalomon.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21750) r3dsnake válasza Elektrosokk (#21749) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem. Nagyon szintetikus és tolakodó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.