Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) mufi válasza Elektrosokk (#21500) üzenetére


mufi
senior tag

Melyik csoportokba léptél be?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#21502) Elektrosokk válasza mufi (#21501) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Illatbirodalom niche parfümök
Parfümmánia
Illatok szerelmesei

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21503) mufi válasza Elektrosokk (#21502) üzenetére


mufi
senior tag

99,99% az esélye, hogy eredeti parfümöt kapsz, az adminok nagyon odafigyelnek a hirdetésekre. De pl az is segít, ha nem egyetlen hirdetése van a tagnak, vagy megkérdezel egy admint...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#21504) Jhonny06 válasza #86883328 (#21480) üzenetére


Jhonny06
veterán

Decantot tudok adni a vintage verzióból.

(#21505) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Nálam a Futárpláza teljesen elásta magát.

Többnyire a Notino-ról rendelek, de néha rendeltem tőlük is, mert armani teszterek nincsenek a Notino-n.

Most is úgy tettem, 3 db parfümöt rendeltem, közöttük egy Armani Aqua di Gio 100ml-es teszter. Ennek sérült volt a szórófeje. Erről tettem is fel képet itt a fórumon.
A hibát szépen meg is írtam nekik, fotót is csatolva.

Erre úgy nekem estek a válaszlevelükben hogy csak pislogtam... A releváns részt szépen ide is másolom:

Köszönjük levelét!Minden tesztert kibontunk és leellenőrzünk feladás előtt, hogy rendben van-e.Ha az Acqua di Gio a képen látható módon nézett volna ki azt nem adtuk volna fel így (a termék feladáskori állapotát videofelvétellel is alá tudjuk támasztani).Valamint a termékből nagyon sok hiányzik, az Acqua di Gio teszter üvege szinte tele van töltve.
Fent leírtak alapján a parfüm nem az amit feladtunk, azt visszavenni nem tudjuk.

Na ezen én felkaptam a vizet, és válaszlevélben kikértem magamnak hogy hazugnak állítsanak, és hogy ne nézzenek hülyének. Eleve elképzelhetetlen hogy ők minden rendelést kicsomagoljanak, és átnézzenek. Egyrészt kapacitásuk nem lenne rá, másrészt én gyári csomagolású dobozokat kaptam. Írtam is nekik, hogy ellenőrizték hiszen fóliások voltak. Kivéve egy CK One, de az most nem releváns. Illetve akkor már kértem hogy mutassák be a videót, mert kíváncsi vagyok rá. Persze mindenki tudja hogy ilyen videó nem létezik, de kíváncsi voltam rá...

Erre jött ez a válasz:

2 darab tesztert és egy fóliával nem rendelkező dobozos terméket rendelt, ezeket a zárt csomagolás megbontása nélkül is tudjuk ellenőrizni.
A videofelvételt a hatályos szerződés értelmében nem áll módunkban Önnek kiadni.

Tehát még mindig én vagyok a szar szemét.... Persze lenne videó ami alátámasztaná az állításaikat, de azt nem oszthatják meg, így továbbra is csak a saját bemondásuk szerint vagyok csaló, mert bizonyítani még semmivel nem tudták.

Nem is értem hogy bánhatnak így az ügyféllel.


Szerk.: a "nagyon sok hiányzik belőle" -re válaszolva: kb. 4 fújás :D

[ Szerkesztve ]

(#21506) Jhonny06 válasza tonermagus (#21505) üzenetére


Jhonny06
veterán

Küldenék nekik egy szép választ, hogy a tapasztalataimat szívesen megosztom a Facebookos csoportokban, illetve ha ez sem műküdik, akkor nyiss a bankoddal chargeback eljárást, az ilyenekre van (ha nem kp-ban fizettél a parfümökért a futárnak).

[ Szerkesztve ]

(#21507) tonermagus válasza Jhonny06 (#21506) üzenetére


tonermagus
aktív tag

A pénz része nem érdekel... Sőt, külön poén az egészbe, hogy szó sem volt arról hogy kérem vissza a pénzem az Aqua di Gio esetében.... Ezért is nem értem az egészet.
Egy normális bolt azt mondja, hogy "Elnézést, küldje vissza, küldünk egy újat vagy visszaadjuk a pénzt".

Ők meg több alkalommal is hazudnak, egymásnak ellent mondanak.

Hát milyen dolog ez???

(#21508) Elektrosokk válasza mufi (#21503) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Köszönöm :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21509) Jhonny06 válasza tonermagus (#21507) üzenetére


Jhonny06
veterán

Értem, de ha még cserét se akarnak küldeni, akkor nincs túl sok választásod. Ráadásul ilyen stílusban.. már ezért se hagynám annyiban a dolgot.

(#21510) tonermagus válasza Jhonny06 (#21509) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Egyébként mi az a ChargeBack? Mármint gondolom hogy mi az, de hogyan működik a gyakorlatban?

(#21511) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Közben utánanéztem a Chargeback-nak. Eleve nem tudom hogy jelen esetben ez használható lenne-e, mivel én megkaptam a parfümöt, csak ők nem hajlandóak egyezkedni velem a sérült szórófej miatt...

(#21512) Jhonny06 válasza tonermagus (#21511) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kb. bármilyen esetben használható, ha nem azt kaptad, amiért fizettél.

(#21513) #86883328 válasza Jhonny06 (#21504) üzenetére


#86883328
törölt tag

Köszönöm szépen. Olyan illat kellene amit még ma is lehet kapni. Már leszoktam a ritka kiadások vadászatáról. Ha nem lehet kapni akkor elengedem.

(#21514) danielgalaxy válasza #86883328 (#21513) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

- (sorry, nem neked ment)

[ Szerkesztve ]

(#21515) kk831228 válasza norbi2010 (#21486) üzenetére


kk831228
addikt

Annyiért már azért vannak Niche-k is, érdemes ott is körülnézni... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21516) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

https://www.alza.hu/beauty/legnepszerubb-legjobb-ferfi-parfum/18850608.htm#f&cst=1&cud=0&pg=1&prod=&sc=1146

A legnépszerűbbek. Bár nem tudom az alza mennyire reprezentatív, érdekességként osztottam meg.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21517) Jhonny06 válasza Elektrosokk (#21516) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kb. ugyanaz, mint a Douglas TOP 10 szokott lenni, csak ott az Armaf is :D

(#21518) classic B


classic B
aktív tag

Sziasztok!
Őszre és télre keresek férfi parfümöt ~10k értékben mindennapos használatra, munkába. Boss Bottled Intenset használok jelenleg, de lassan elfogy. Elképzelhető, hogy ugyanezt veszem, de szeretnék mást is kipróbálni.
Irodában dolgozom, 30 feletti vagyok. :)
Köszönöm előre is az ajánlásokat. :R

(#21519) Elektrosokk válasza Jhonny06 (#21517) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Az Armaf Nekem is tetszik amúgy. :D Bár lehetne még füstösebb. ;]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21520) tibbike01 válasza classic B (#21518) üzenetére


tibbike01
őstag

Guerlain Homme EDP

(#21521) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Sauvage Elixir megjelent már itthon, látta már valaki polcon?
Idáig nagyon jók a vélemények róla a különböző online fórumokon.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21522) jolti válasza tibbike01 (#21520) üzenetére


jolti
senior tag

Őszre, télre?
Annyi mojitoval?

(#21523) raven24 válasza bbdzyx (#21521) üzenetére


raven24
tag

Szia! Szolnokon a Mullerbe szagoltam, egy nagyon pici Sauvage edt-t érezni rajta. Édes, én fahéjt és a szantált ereztem nagyon.
A tartóssága brutális, kétszer fürödtem és simán érződött.
Az ára meredek, 60ml/45k. Annyit nem ér, de ez csak az én véleményem.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#21524) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Meg tudjátok mondani, kérlek, hogy a "Brasty.hu" webáruház eredeti parfümöket árul, vagy jobb, ha a közelükbe sem megyek?

Van most a kínálatukban néhány igen régi (~1934-1980) klasszikus nagyon csábító áron. :) Az Árukereső oldala alapján nem egyértelmű a döntés...

Köszi a segítséget előre is!

"Aquila non captat muscas."

(#21525) Jhonny06 válasza Piftuka (#21524) üzenetére


Jhonny06
veterán

Megbízható, különböző parfümös csoportokban is említve volt már.

(#21526) jolti válasza Piftuka (#21524) üzenetére


jolti
senior tag

Megbízható!
Én szoktam tőlük rendelni.
Sőt épp hétfőn jött tőlük egy 50 ml-es Givenchy....

(#21527) #86883328


#86883328
törölt tag

Mióta van a Neroli mellett az a parfüméria? Kilian, Roja, Nishane, Acqua Di Parma, Costume National... stb illataik vannak.

A nevére nem emlékszem. Közvetlenül a Neroli mellett.

[ Szerkesztve ]

(#21528) Piftuka


Piftuka
veterán

Köszönöm az info-t! ;)

"Aquila non captat muscas."

(#21529) bbdzyx válasza #86883328 (#21527) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A Belodore kb. 1,5-2 éve nyithatott. Jó cuccaik vannak, AdP-ket én is ott szagoltam, de nem értem, hogy van forgalmuk, ha még Google-n sem találni meg őket.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21530) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Na, jöhetnek a téli illatok ... :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21531) kk831228 válasza Elektrosokk (#21530) üzenetére


kk831228
addikt

Sajnos még az messze van... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21532) niof válasza kk831228 (#21531) üzenetére


niof
addikt

Dehogy van messze! Én már Oud Palao-zok a napokban, de a Musiqa Oud-al is szemeztem már a polcon. ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21533) Elektrosokk válasza kk831228 (#21531) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Itt 22 fok van. :Y A lakásban mondjuk nem lesz hidegebb. :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21534) Piftuka válasza Elektrosokk (#21516) üzenetére


Piftuka
veterán

Nem ártana tudni, hogy összesen, éves viszonylatban hány eladott parfümről van szó...

Az mindenesetre jól látszik, hogy az ALZA vásárlói nagyon-nagyon erős többségben a "vizes", avagy "kék" illatokat preferálják. Számomra ez mindenképpen érdekes.

Ahogyan az is, hogy a teljes listában szinte alig akad attól eltérő illat, valamint igazi különlegesség.

"Aquila non captat muscas."

(#21535) Piftuka válasza Elektrosokk (#21533) üzenetére


Piftuka
veterán

Én éppen az imént csobbantam egyet még a medencében. A levegő 22°C, a víz 23°C...

Frissítő élmény volt. :DDD

Ám azért szerintem ilyenkor még a frissítő illatokat sem kell eltenni télire. :N

"Aquila non captat muscas."

(#21536) pohár válasza Elektrosokk (#21530) üzenetére


pohár
félisten

én már a héten Laytont és Rehabet spriccelgettem a testemre... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21537) Azie válasza Piftuka (#21524) üzenetére


Azie
őstag

mik azok? :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#21538) Azie


Azie
őstag

Úgy nézem Calligraphy Rose ára újra az egekben (111€), addig kellett volna rászánnom magam, amíg 60 volt majdnem 1 évig :S

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#21539) Elektrosokk válasza Piftuka (#21535) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Az biztos, a hideg jó dolog, de lehet még fokozni. Lásd Wim Hof. :D

#21536pohár Tudsz élni... ;] :C

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21540) pohár válasza Elektrosokk (#21539) üzenetére


pohár
félisten

ha hűvösödik, akkor jöhet a Xerjoff Uden Overdose, Layton Exclusif, Pegasus Exclusif, stb... :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21541) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Az új Dior Sauvage Elixír-t látta már valaki üzletben? megszagolnám illetve ha bejön akkor meg is venném, de pl a Marionaud csak a webshopra tette fel, úgy hogy nincs készleten elvileg.

(#21542) bbdzyx válasza Sanyi.il (#21541) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Pár kommenttel lejjebb kérdeztem már én is, valaki azt válaszolta hogy a Müllerek polcain már előfordulhat.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21543) Sanyi.il válasza bbdzyx (#21542) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

na akkor ma megkeresem, köszi! :)

(#21544) Elektrosokk válasza pohár (#21540) üzenetére


Elektrosokk
addikt

jól hangzik... ;]

Én még mindig a mintarendeléssel szórakozom. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21545) pohár válasza Elektrosokk (#21544) üzenetére


pohár
félisten

áh, egyszerűbb, ha beszabadulsz a Neroliba, aztán végigszaglászod a kínálat felét :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21546) Elektrosokk válasza pohár (#21545) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Az a baj hogy még minden érdekel, nem tudom hová fajulna... :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21547) #86883328 válasza pohár (#21545) üzenetére


#86883328
törölt tag

Nekem az összes papírcsík a kukában kötött ki. Az igaz, hogy úgy mentem oda, hogy már öt illat volt a két karomon, de akkor is azt mondom, hogy decantot kell rendelni.

(#21548) Elektrosokk válasza niof (#21442) üzenetére


Elektrosokk
addikt

[link] Oud for glory

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21549) niof válasza Elektrosokk (#21548) üzenetére


niof
addikt

Az igen! Bitedánke! :R
Múltkor, mikor érdeklődtem, még nem volt nekik. Vagy nem vettem észre...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21550) Putyin90 válasza niof (#21549) üzenetére


Putyin90
senior tag

Nem volt még akkor. Meg ahogy látom behoztak egy jó pár új Lattafa parfümöt, mondjuk szerencsére egyik sem kell. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.