Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) makkmacika válasza r3dsnake (#21750) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Köszönöm segítséged a küldésre vonatkozóan :)

A Guilty Absolute valóban szintetikus és tolakodó, mindkét jelző ABSZOLÚT találó reá ! :K :C

(#21752) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Sziasztok. Van egy Armani Code Absolu 200ml kb 20 fújàs hiànyzik,illetve egy Sauvage EDT 100 ml kb 10 fújàs hiànyzik. Teljesen más illat irànyba eveztem, így szìvesen elcserélném őket. Akit érdekel, kérem privàtbsn keressen. Köszönöm :R

(#21753) tibbike01


tibbike01
őstag

Van valakinek tapasztalata a Tiziana Terenzi Orion-al? Szemezek már egy ideje vele. :K

El Gringo? :D

[ Szerkesztve ]

(#21754) #86883328 válasza tibbike01 (#21753) üzenetére


#86883328
törölt tag

Kicsit karcosabb az Aventusnál. Az édeskés rész sincs benne, és kevésbé bonyolult. Az oud ézerhető benne. Sokkal fásabb. Savanykás gyümölcsökkel indít majd egy száraz kissé karcos, talány fanyar, fás illatra szárad. Jó illat de kizárólag hidegben. Nyáron nem tetszett magamon, télen viszont nyagyon szerettem.

(#21755) Elektrosokk válasza mufi (#21701) üzenetére


Elektrosokk
addikt

nézd mit találtam. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21756) niof


niof
addikt

Egy ideje nem használtam a Black Afgano-t, ma kellően hűvösnek éreztem az időt hozzá. Továbbra is imádom. :))

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21757) El Gringo válasza tibbike01 (#21753) üzenetére


El Gringo
senior tag

üsd fel a KM-et ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#21758) kk831228 válasza Viiktor1989 (#21698) üzenetére


kk831228
addikt

Nem szokott gond lenni a tartósságukkal még melegben sem... Camel - t mondjuk csak próbáltam, de nem fogott meg... Rendelni kellene már onnan is, van egy pár új egyed amit nem ismerek... :DD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21759) kk831228 válasza tibbike01 (#21729) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem gyengusz volt emlékeim szerint sajnos... :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21760) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

szerintetek a Mancera Red Tobacco és a Guerlain idéál Extreme tényleg hasonlóak ?

A montale oud tobacco-ra lennék még kíváncsi. :)

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21761) Cold5


Cold5
senior tag

Kérlek segítsetek, csak hogy jól értem-e és nehogy rosszat vegyek. Párom kinézett magának egy parfümöt itt a minta is.


Dolce Gabbana The One Gold Edp Intense. Ez lenne az?

A kérdés a következő sok helyen (az ÁK-n) nem látom így külön, hogy Intense. Akkor az azt jelenti, hogy minden edp = edp Intense?

Ha esetleg dobnátok egy linket amit biztos, hogy ez az ÁK-ról azt megköszönném! :R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#21762) #86883328 válasza Cold5 (#21761) üzenetére


#86883328
törölt tag

Erről van szó és itt lehet kapni.
Olcsóbban csak a Limited Edtition-t látom de annak nem biztos, hogy ugyanolyan illata van.
Vagy még itt.

[ Szerkesztve ]

(#21763) Cold5 válasza #86883328 (#21762) üzenetére


Cold5
senior tag

:R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#21764) estikornel


estikornel
tag

Mútlheti blind buy/impulzus vásárlásom eredménye: [Armaf Odyssey - fragrantica link]

Kemény 5600 ft-ért vettem vivantisról, miután befürödtem a Rasasi Shuhrah-val. (Ennek árátvissza is utalta a notino 3 napra rá miután megkapták a csomagot, nagyon rendesek voltak szerencsére) Laikus, kezdő véleményem szerint elég jó alternatíva a Prada L'homme és L'homme intense mellett, főleg ennyiért. A sima L'homme-nál jóval édesebb és sokkal jobban érződik a benne lévő vanília amit bánok, jobban szerettem volna ha nagyobb hangsúlyt kap az írisz. Mindkét Prada sokkal kifinomultabb, de 3x annyiba is kerülnek 100 ml-re vetítve.

Fragranticán még egy Tom Ford Noir Extreme és a Valentino Uomo Intense van a hasonló illatok között de arról nem tudok nyilatkozni, nincs belőle mintám csak a simából, ahhoz pedig semmi köze nincs.

Szóval aki ennyi pénzért próbálna kísérletezni, annak szerintem megérhet egy próbát. Performanszról még nem igen tudok nyilatkozni, párszor volt már rajtam de inkább egy közepes, 4-5 órás cuccról van szó ami EDP-hez képest talán kevés, de ára miatt lehet fújkodni nyugodtan szerintem meló közben is félidőben.

Ugyanit kérdés: Arab illatokból a párezer forintos kategóriában létezik olyan illat amiben erősen a rózsa dominál, és szinte más nem? Mindenben oud-ot írnak, de nincs ilyen jellegű illatom és nem tudom milyen lehet. Moschino Toy Boy alternatíva után kutatok olcsóbban, hátha bejön.

[ Szerkesztve ]

(#21765) tibbike01 válasza estikornel (#21764) üzenetére


tibbike01
őstag

A 100mlis Toy boy most 12ezer Notinon amiből lejön 10% "notino" kóddal. :)

Ettől olcsóbban szeretnél alternatívát? :)

(#21766) estikornel válasza tibbike01 (#21765) üzenetére


estikornel
tag

Pár hete még 11000 körül volt, ezért van most ez a kódos kedvezmény, mert így ugyanannyiba kerül de jobban hangzik. :D Lehet maradok tényleg a Toy Boynál, csak gondoltam kipróbálnám mit tudnak ezek a nevetséges összegű arab lötyik.

(#21767) Misogi válasza estikornel (#21766) üzenetére


Misogi
aktív tag

A toy boy bitang tartós, erős, viszont nekem annyira túl ment a rózsa benne hogy hányingerem van tőle. Pedig különleges cucc lenne :(

(#21768) Elektrosokk válasza Misogi (#21767) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Shaghaf Oud Aswad jó még elvileg ami elég rózsás. Én ugyan még nem próbáltam, nekem is javasolták. Üveget nem merek venni belőle.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21769) Putyin90 válasza Misogi (#21767) üzenetére


Putyin90
senior tag

Ha rózsás illat érdekel ennek adhatsz egy esélyt. Oud szerepel ugyan a nevében, de szerintem elhanyagolható, én a rózsát érzem leginkább benne, később pedig egy púderes illata lesz.

(#21770) Freddycom


Freddycom
őstag

Hétvégén megyek a neroliba, milyen karácsonyi, téli, fűszeresebb illat van, ami arra érdemes?

(#21771) Jhonny06 válasza Freddycom (#21770) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ugyan nem niche, de a Spicebomb Extreme szerint verhetetlen karácsonyi illat ár-érték arányban.

(#21772) Freddycom válasza Jhonny06 (#21771) üzenetére


Freddycom
őstag

Egyet kell h értsek, jelenleg is az van rajtam. :D Kedvenc.

[ Szerkesztve ]

(#21773) Jhonny06 válasza Freddycom (#21772) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ami még megfogott és hasonló beütésű, az a Musc Ravageur.

(Ebből van is kiadó, ha érdekel valakit.)

[ Szerkesztve ]

(#21774) r3dsnake válasza Freddycom (#21770) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

BVLGARI Man In Black

(#21775) r3dsnake válasza r3dsnake (#21774) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bár az sem niche. :)

(#21776) bbdzyx válasza Freddycom (#21770) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Grand Soir

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21777) pohár válasza Freddycom (#21770) üzenetére


pohár
félisten

PDM Layton (és Exlusif verzió), Herod, Carlisle, Pegasus (és Exlusif verzió), Oajan, Godolphin
Amouage Jubilation XXV, Boundless, Material, Interlude (és Black Iris verziója)
MFK Grand Soir, Oud (és külön verziói, attól függően, hogy mit csípsz)
MEMO Paris African Leather, Winter Palace
Xerjoff Uden Overdose, Alexandria II/III, Richwood, Naxos
Creed Royal Oud, Spice and Wood
Fort & Manle Charlatan
Ajmal Amber Wood
Fragrance du Bois New York Intense
Inition Rehab, Oud for Greatness, SIde Effect, Musc Therapy
Marc-Antoine BARROIS 3 illatja
Mizensir Perfect Oud
Widian illatok (arabok, szóval ott van fűszer dögivel)

hirtelen ennyi jutott eszembe :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21778) Freddycom válasza pohár (#21777) üzenetére


Freddycom
őstag

Igazán köszönöm, de ennyi mintát nem vennék :D

Ha lehetek pofátlan, ha ötre le kéne szűkítsd?

(#21779) pohár válasza Freddycom (#21778) üzenetére


pohár
félisten

igazándiból próbáltam nagyot meríteni a téli illatokból, nekem személy szerint a Jubi XXV - Interlude Black Iris - Herod - Layton - Alexandria II (ez nagyon különleges, nem mindennapi használatra) - Oud for Greatness - MFK Oud - Amber Wood a kedvencem hideg időre :K

de majd elszaglászol bent náluk, ez még kb az elvuselhető mennyiség, nem ég ki az orrod a végére :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21780) mufi válasza Freddycom (#21770) üzenetére


mufi
senior tag

Xerjoff Zefiro.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#21781) makkmacika


makkmacika
csendes tag

Szeretnék regisztrálni a Vivantis oldalra, de nem sikerül, a megerősítést követően nem lép tovább a weboldaluk.
Jeleztem e-mailben az ügyfélszolgálat felé a hétvégén, de még válasz nem érkezett.
Notinonál ilyennel, hogy ne válaszoljanak, még nem fordult elő 👍

[ Szerkesztve ]

(#21782) Elektrosokk válasza pohár (#21777) üzenetére


Elektrosokk
addikt

amúgy mennyi idő alatt fújsz el egy olyan üveg Ajmal-t ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21783) Freddycom


Freddycom
őstag

Köszönöm még egyszer mindenkinek az ajánlásokat, végigzongorázom őket fragranticán.

(#21784) pohár válasza Elektrosokk (#21782) üzenetére


pohár
félisten

hát jó kérdés, általában 4-5 spricc a reggeli adagom indulásnál, elég sokáig kitartana így, hogy más is van mellette :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21785) jolti válasza Jhonny06 (#21773) üzenetére


jolti
senior tag

Mármint a Spicebomb - ra hasonlító?

[ Szerkesztve ]

(#21786) tibbike01 válasza pohár (#21784) üzenetére


tibbike01
őstag

4-5 spricc?? :Y

Én 2 spriccnél nagyon ritkán fújok többet, bármilyen parfümről is legyen szó.

(#21787) pohár válasza tibbike01 (#21786) üzenetére


pohár
félisten

alap :D

nyakam jobb és bal oldala, egy a pólóm tetejére a nyakamnál, egy lejjebb a has/mellkas közé, 5. nem mindig van

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21788) niof válasza tibbike01 (#21786) üzenetére


niof
addikt

Nekem 6, néha 7. Kettő mellkas, kettő-kettő a nyak jobb és bal oldala, és néha a tarkóra 1. Igazából ez azért fontos, mert így lehet korrekt tartósságot megállapítani, ha mindig mindegyikből ugyanannyit használsz. Persze a kettő is ok, de akkor mindig kettő legyen! Ki hogy szokta...🙂 Ruhára nem fújok, mert volt már ami megfogta az inget. Csak annyi kerül a szövetre, ami ahogy hozzáér a bőrömhöz rátapad.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21789) tibbike01 válasza niof (#21788) üzenetére


tibbike01
őstag

Durván toljátok! Én officeban dolgozok, egy fújás nyakra hátulról és egy a bal csuklómra az ing újja alá.
Ma Cedrat Boiset toltam így és hazafelé a villamoson is éreztem magam körül az illatot.

Egyébként ez a CB nagyon jól működik esős, őszi időben. Máskor nem szeretem, csak ilyenkor. Télen majd Black Afgano meg Imterlude fog előkerülni alkalmanként. Azokból csak egyet szoktam fújni nyak mögé.

Ti mit használtok a napokban? Officeban?

[ Szerkesztve ]

(#21790) Jhonny06 válasza jolti (#21785) üzenetére


Jhonny06
veterán

Konkrétan illatban nem hasonlít, de hasonló fűszeres-karácsonyi beütése van.

(#21791) Freddycom válasza Freddycom (#21770) üzenetére


Freddycom
őstag

Ugyan ez a vonal de női illat?

(#21792) niof válasza tibbike01 (#21789) üzenetére


niof
addikt

Én per pill. a nehéz/fűszeres illatokat preferálom, a friss illatokat az elmúlt 25 évben teljesen meguntam, nem igazán tudnak újat mutatni. Amit office friendly-nek gondolok, az a most szerzett Oud for Glory. Kicsit gyenge, hamar elillan, inkább egy elejétől fogva bőrközeli illat, de végül is kellemes. Bár engem nem szokott zavarni, hogy a fél emelet érzi, hogy arra járok. :DDD Nagy kedvencem mostanában a Nishane Musiqá Oud. Ha most nem kellett volna szervizbe vinni a kocsimat, akkor már útban lennének az Aaron Terence Hughes mintáim, de hát az autó fontosabb volt. Majd jövő hónapban! Itt úgysem írta senki, hogy próbálta volna, leszek én kísérleti nyúl! :B

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21793) Dottorei válasza niof (#21788) üzenetére


Dottorei
tag

azigen, mondjuk illatszere válogatja, azért a fent említett spicebomb vagy a bentley intense, stb. nem tudom mennyire hánytatná a közelben orrontókat ekkora mennyiségben.

[ Szerkesztve ]

(#21794) niof válasza Dottorei (#21793) üzenetére


niof
addikt

A Shaghaf Oud is brutális, annál volt talán először az az érzésem, hogy ebből nem szabad ennyit. A többinél nem volt gond. Az általad említetteket nem ismerem, csak hallomásból... :B

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21795) tibbike01


tibbike01
őstag

Ha már arab vonal, az Afnan Supremacy Not Only Intense-hez volt már valakinek szerencséje?

(#21796) Misogi


Misogi
aktív tag

En home-officeban dolgozom es emiatt itthon fujok magamra 1-2 ombre leather-t.

Nincs ki megdicserjen erte. :DDD :DDD

(#21797) Dottorei


Dottorei
tag

Dior sauvage elixir tartósságára kíváncsi leszek

(#21798) makkmacika


makkmacika
csendes tag

Számomra ami zavaró tud lenni az a Joop Homme, pláne 2-3 fújásnál több.

Ez a parfüm sok időt igényel, hogy megbarátkozzam a jegyeivel...

(#21799) bbdzyx válasza Dottorei (#21797) üzenetére


bbdzyx
senior tag

brutális.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21800) Misogi válasza Dottorei (#21797) üzenetére


Misogi
aktív tag

Müllerben, Douglas-ben meg lehet szagolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.