Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) jolti válasza raven24 (#21900) üzenetére


jolti
senior tag

Ezek szerint nagyon gyenge lett az új...
Kár.

(#21902) raven24 válasza jolti (#21901) üzenetére


raven24
tag

Dior- Homme Parfum lett helyette

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#21903) jolti válasza raven24 (#21902) üzenetére


jolti
senior tag

Az jó?
Már úgy érve, hogy a régi és az új között van nagy különbség?
Gondolom itt is olcsóítottak...

(#21904) Misogi


Misogi
aktív tag

Parfimo-n most szinte minden Montale parfüm csak 17 ezer ft, 100ml üvegek.

Melyiket lenne érdemes megvenni?

(#21905) Elektrosokk válasza Misogi (#21904) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Köszi az infót. Mit vegyek? :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21906) niof válasza Misogi (#21904) üzenetére


niof
addikt

Egyiket sem.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21907) Misogi válasza Elektrosokk (#21905) üzenetére


Misogi
aktív tag

En is ugyanezen gondolkodom. :DDD

(#21908) niof válasza Misogi (#21907) üzenetére


niof
addikt

Igazából megveheted bármelyiket, mindegyik csalódás lesz.
Talán a Patchouli Leaves, illetve a Full Incense kivétel. A többi semmit nem ér.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21909) Elektrosokk válasza niof (#21908) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Állítólag az arabians tonka is nagyon jó, és a tobacco oud is.

#21907Misogi Aoud Lemon Mint lebegett a szemem előtt, aztán rájöttem hogy az mancera. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21910) niof válasza Elektrosokk (#21909) üzenetére


niof
addikt

Volt midkettőből mintám, felejthetők. A Tobacco Oud szerintem kifejezetten rossz. Egy közepes, 6-8k-s designer jobb lehet, ha kicsit odafigyelnek rá. Olyan semmilyen.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21911) Elektrosokk válasza niof (#21910) üzenetére


Elektrosokk
addikt

na jó, lelomboztál. És a Mancera lemon ? Ha már szóbahoztam.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21912) niof válasza Elektrosokk (#21911) üzenetére


niof
addikt

Az a márka nekem kimaradt. De gyakorlatilag az is Pierre Montale keze munkája, úgyhogy sokat nem várnék tőle.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21913) Elektrosokk válasza niof (#21912) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Aha, tehát akkor alapvetően a fickó illatait nem kedveled. Én csak a CB-t meg a red vetivert próbáltam, az utóbbi nagyon tetszett.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21914) niof válasza Elektrosokk (#21913) üzenetére


niof
addikt

Ezt azért így nem jelenteném ki, de az tény, hogy gyakorlatilag az is az ő cége, még ha a lánya viszi is, de ő a "kreatív", aki mögötte áll. Ha még így van... Eleinte, mikor kimerészkedtem a designer világból, nagyra tartottam, mert többen dícsérték, mint nem. Aztán néhány vásárlás és sok-sok mintavétel után ez megváltozott. Elég sokat elmond a Montale-ról, és Pierre-ről, hogy egy Rasasi kellemesebb, és tartósabb illatokat kreál, mint ő valaha. Egy közepes niche-nek meg a nyomába sem ér sosem.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21915) tibbike01 válasza niof (#21914) üzenetére


tibbike01
őstag

Na jó azért ez már túlzás. Vannak igenis jól sikerült Montale/Mancera parfümök. Instant Crush, Red Vetyver. Intense Cafe, Red Aoud, Cedrat Boise. Simán jobbak mint az áltag túlárazott Dior, Chanel, Armani...stb.
Az tény és való, hogy nem ér fel egy Nishane vagy Amouage-hoz, de negyedébe is kerülnek.

Rasasi? Melyik az ami kellemesebb? :F
A rasasi az pont arról híres hogy full szintetikus büdös araboknak a szagát elnyomni szándékozó illat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21916) niof válasza tibbike01 (#21915) üzenetére


niof
addikt

La Yuqawam, Nashwah, Shuhrah. Most ezek vannak itthon. Az gond, hogy az általad említett Montale-ok mindegyike megvolt, és mindegyik lesujtó, szerintem? Egyébként engem sosem zavart, ha szintetikus egy illat, ha jó és tartós. Mondjuk persze, ha átlag designer illatokhoz nézzük, akkor talán van olyan, ami jobb, de ez sem fix. Ott van pl. a klasszikus Dior Homme Intense. Ennél jobb designer-t szerintem nem tudsz mondani. Ez joggal érdemelte ki a hírét. Legalábbis a 2014-es, ami nekem van.
Amit mostanában sokat használok a Musiqa Oud, Oud Palao. Ezek újravevősek lesznek. De ha az olcsó illatoknál maradunk, az Encre Noir Á L'Extreme is jobb, mint bármely Montale.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21917) Elektrosokk válasza niof (#21916) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Chanel bleu EDT? 140 ml 2015-ös? azt nem próbáltad ?

#21915tibbike01 Eddig 5 rasasit próbáltam, abból négy bejött. ;]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21918) niof válasza Elektrosokk (#21917) üzenetére


niof
addikt

Csak a Müllerben szaglásztam, de már régen. Nem emlékszem rá. De ha jól rémlik, tesztert nem hoztam belőle, szóval...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21919) jolti válasza niof (#21916) üzenetére


jolti
senior tag

Ezzel egyet értek.
Nekem is volt/van vagy 6-7 Montale/Mancera decantom, de igazából csak a Cedrat B. tetszett annyira, hogy megvegyem egész üveggel is.
Mi több a nejemnek sem tetszenek különösképpen.
A black to black meg kifejezetten rossz volt nekem. Mint ahogyan az Eau Sauvage Edp is.
Instant Crush, meg vagy kettő még hátra van, mert arról is sok jót olvastam, de aztán lehet úgy járok ezekkel is, mint a többivel.

#21915tibbike01
Lehet, hogy a Dior, Chanel, Armani túlárazottnak, de idáig kivétel nélkül az összes nő ismerősön hanyatt vágta' magát tőlük... Míg mondjuk a Wood & Spice-ra, vagy az Intense Caféra húzgálták a szájukat. Pedig amúgy annyira nem rossz illatok, de szerintem inkább női, mint férfi. Legalább is az én bőrömön.
A 3 legtöbbet dicsért illat a gyűjteményemből az Armani Code Absolu, Valentino Uomo Intense és a Spicebomb Extreme. Ja és az YSL Y Edp.
Szóval lehet itt illatsznoboskodni', de az átlag ( és ezt nem rossz értelemben értem! ) nőknek tökéletesen tetszenek a designer illatok.
Bár még nagyon komoly niche illatot nem illatoltattam velük. Mondjuk nekem sem volt még szerencsém hozzájuk.
Persze az is lehet, hogy ez csak erre vidéken van így, de fönt a nagy faluban' az úrinépek már észre sem veszik az ármánit...
Lassan kifogynak a designer vonalról, amik érdekeltek és akkor jönnek niche cuccok.
( Már csak abban bízom, hogy azok sem fognak tetszeni, mert ez így is egy anyagi csőd.... :D )

(#21920) tibbike01 válasza niof (#21916) üzenetére


tibbike01
őstag

Rasasikból megvolt a Zebra, Al Wisam Day, La Yuqawam. Armafból CDNI, Sillage. Volt Afnan Supremany Silverem is.

Egyedül a Zebrat tudtam 2 napnál tovább elviselni magamon. A többinél számomra nagyon zavaró az erős alkoholos "dezodor szag" bár a La Yuqawam nem lenne rossz, de az meg mint illat maga nem tetszik.
A párom az Intense Cafet és Instant Crush-t használja, amikor délután 17óra körül hazajön a munkából ugyanaz a minőségű finom természetes illat csapja meg az orromat, mint amikor reggel felfújta. Szerintem pont az összetevők minősége adja meg egy parfümnek a varázsát. Olyan ez mint a bor, amit tömeggyártásban készítenek Irsai Oliverből, meg amiből csak néhány száz palack készül Irsai Oliverből, a szőlő típusa ugyanaz, de a minősége, a feldolgozása, a hozzáadott adalékok teljesen másak.

Hacivatot próbáltátok már? Na én még olyan ananász illatot sosem éreztem, konkrétan harapni lehet a levegőt, ja és hogy a pulcsim ujján még 2 nap múlva is ragyogóan tombolt.

Az arab parfümöknél azt vettem észre, hogy egy idő után átmennek, savanyú alkoholos illatba, olyan mintha megromlana a parfüm. Nincs benne, az a varázs, amire felkapod a fejed, hékás kinyitott a virágból? vagy ki eszik ananászt? :D

De persze ez csak az én véleményem.

Designer téren nekem a Guerlain illatok váltak be. Leginkább a Homme EDP, ez az office illatom is.

Egyébként fura, hogy noif pont te írod ezeket, ha jól emlékszem te végigjártad a niche utat.

[ Szerkesztve ]

(#21921) r3dsnake válasza tibbike01 (#21920) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nashwah-nál semmi ilyesmi nincs. Baromi jó illat.

(#21922) Elektrosokk válasza tibbike01 (#21920) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nekem pont a zebra nem jött be. De egyébként -bár én nem vagyok még akkora guru- én azt tapasztaltam hogy volt ami elsőre nem nyerte el a tetszésemet, aztán pár próbálkozás múlva átértékeltem a dolgot.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21923) niof válasza tibbike01 (#21920) üzenetére


niof
addikt

Az túlzás, hogy végigjártam, vannak itt nálam sokkal tapasztaltabb orrok is, én csak baromi sok mintát rendeltem egy időben, és kb. megtaláltam azt a vonalat, ami érdekel és érdekes számomra. Sajnos a Montale-ban, nagy átlagban, csalódtam.
Nekem a felsorolt Rasasi-k pont azért vannak meg, mert nem válnak bántóvá, és rajtam mindegyik nagyon tartós, és persze az illatuk is tetszik. Pl. ott a Nashwah, amiből anno valami akcióban 7000Ft-ért vettem rögtön hármat is. Reggel magamra fújom olyan fél 6 körül, és mikor este 9 körül zuhanyzok, akkor is megcsap az illata, mikor már nincs rajtam az ing/póló, tehát nem azon érzem csak. Ennyit nem sok illat bír, pláne ennyi pénzért! Szintetikus vagy sem...
Sajnos az ATH még várat magára, bele kellett egy csomó pénzt tolnom az autómba, de az ő cuccaira nagyon kíváncsi vagyok. Állítólag dolgozik valami partnerségen, hogy ne legyenek olyan horror magas szállítási árak Anglia és az EU közt. Ha jól emlékszem, az alkohol miatt veszélyes anyagnak vannak minősítve a parfümök, és ezért baromi drága a szállításuk (kis tételben). Volt róla videója, de még nem láttam tőle olyat, hogy ez megoldódott, vagy sem.
Apropó Hacivat! Volt belőle mintám, de nem igazán éreztem azt a lehengerlő gyümölcsösséget. Akkor rendeltem, mikor a Cherry Garden-nél volt valami akció a mintákra. Lehet kéne rendelnem újra, bár az talán inkább nyári illat...
És ha már Nishane és évszakok, egy érdekesség! Nyáron, a 35-38 fokban néhány alkalommal magamra fújtam a Musiqa Oud-ot, mikor egész nap szakadt rólam a víz, relatíve sokan mondták, hogy jó illatom van. Pedig ez eléggé nehéz, nem épp nyári illat, kicsit istállószagú is az elején. Aztán most, hogy jött a hűvösebb idő, elkezdtem gyakrabban használni, most meg azt mondták rá, hogy büdös. Mondtam a kolléganőmnek, hogy nyáron ezt imádtad, itt szaglásztál egész nap, azt mondta, talán melegben máshogy működik rajtam, de most kifejezetten taszító. Ember legyen a talpán, aki kiigazodik rajtuk...😄

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21924) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Sziasztok!

A kedvenc illatomat (Armani - acqua di gio) szeretném lecserélni az alábbi közül valamire:

- Armani Profondo (ez elméletileg nagyon hasonlít az acqua di gio-ra)
- Armani Profondo Light (ez is hasonlít rá?)
- Givenchi Gentleman Only
- 212 VIP Black EDP
Ami kicsit zavar, hogy a Facebook csoportok tele vannak eladó használt Profondoval. Az ennyire megosztó illat?
Tartósságra ezek milyen parfümök, mit tudtok róla?

[ Szerkesztve ]

(#21925) Jhonny06 válasza jolti (#21919) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem mindenki úgy méri a parfümök minőségét, hogy mi tetszik a nőknek :) Bár az tény, hogy az átlag user felfogása ebben merül ki.

(#21926) tonermagus válasza jolti (#21919) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Én már sok-sok illatot hordtam magamon (20 éves korom óta vagyok parfümfüggő), de nőtől dicséretet még csak két parfüm esetében hallottam, amikor Armani Absolu-t és YSL Y EDP-t használtam.

Ettől függetlenül az esetek 80%-ban Armani AdG-t fújok azért, mert nekem nagyon tetszik. Bár már legalább 20ml-et magamra kell fújnom hogy picit is érezzem. Tudom-tudom, így mindenki más fuldoklik :D Meg néha egy kis Rasasi Hawas-t (meglepően jó és olcsó) :D

[ Szerkesztve ]

(#21927) tibbike01 válasza tonermagus (#21926) üzenetére


tibbike01
őstag

Én annó az L'Artisan - Timbuktura kaptam dicséreteket, én hülye meg eladtam és most alig lehet kapni. :(((

(#21928) Elektrosokk válasza tibbike01 (#21927) üzenetére


Elektrosokk
addikt

semmit sem szabad eladni, egyszer úgy is elfogy. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21929) Misogi válasza tonermagus (#21926) üzenetére


Misogi
aktív tag

Én aventus klonokra tobb dicseretet kaptam mint magara aventusra. :DDD

Bar az is egy masik kerdes hogy en szemely szerint ezerszer jobban elvezem magat az Aventus-t mint a klonokat.

(#21930) niof válasza Misogi (#21929) üzenetére


niof
addikt

Ez nálam is így volt. Viszont az a másik része a dolognak, mikor a nő azt kérdezi, mi ez az illat, mert kb. minden második pasin valami ilyesmi van, az elég lelombozó. Nem is veszek több olyan tucatillatot, mint az Aventus és klónjai...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21931) bbdzyx válasza niof (#21930) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Nem volt vészes a helyzet, amíg meg nem jelent a Zara Vibrant Leather és a Montblanc Explorer.

Előző téma on: Amúgy én csak azért használok parfümöt, hogy másoknak imponáljak. Elegáns/divatos ruhát is azért vesz az ember, hogy esztétikus legyen szociális közegben. Hiába tetszik jobban, kényelmesebb a szakadt 5 éves mackóm, mégsem azt veszem fel ami taszítja az embereket.
Nem értem, hogy tudjátok magatokra fújni az istállószagú arab oud szörnyeket. Még egy Versace Oud Noir-ra sem kaptam soha bókot, ellenben a mainstreamségük miatt leszólt Amyris Homme-ot és Creed Viking-et többször dicsérték már meg.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21932) #86883328 válasza bbdzyx (#21931) üzenetére


#86883328
törölt tag

"Nem értem, hogy tudjátok magatokra fújni az istállószagú arab oud szörnyeket."

Vannak fura dolgaik embereknek. Amikor nem annyira rossz arra mondják, hogy "hordható". Mindez több tízezerért. Abból indulok ki, hogy vannak akik megeszik a pacalt. Mindennek van piaca.

(#21933) Elektrosokk válasza #86883328 (#21932) üzenetére


Elektrosokk
addikt

én eljutottam odáig hogy rendelek egy guilty absolutot. :DDD annyira nem tetszik hogy kell. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21934) niof válasza bbdzyx (#21931) üzenetére


niof
addikt

Rém egyszerű, nem vagyunk egyformák. Én pl. kevésbé a környezetem miatt viselek parfümöt, mint inkább magam miatt. Így nyugodt szívvel azt viselek, ami jól esik. Amúgy nem olyan rossz az az istálló illat, kicsit más hozzáállást igényel, nyitottabbnak kell lenni. Persze a valóságban semmi köze istállókhoz, voltam egy párban, és csak a jellege hasonló, de ha hagysz időt nekik, és odafigyelsz, nagyon kellemes illat kerekedik ki belőlük.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21935) bbdzyx válasza niof (#21934) üzenetére


bbdzyx
senior tag

De épp ez az, a körülötted lévőknek nincs ideje a parfümödbe mélyedni...olyan illat kell, ami ott és azonnal minden pillanatban finom és kerek, nem pedig olyan, amit hosszas szagolgatás után értesz csak meg.

szerk.: értem amit mondasz, de nem csak te vagy a világon. Másoknak lehet belemászol az arcába a "valami-dohos-rothadó-fa-detalánegykicsitmeggyes" szaggal. Olyan, mintha az arcukba üvöltenél, mint egy Valtonos, közben meg egy zárkózott nyeszleg alak vagy.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21936) niof válasza bbdzyx (#21935) üzenetére


niof
addikt

Engem ez a része csak fiatalabb koromban érdekelt. A parfüm nem csak divatcikk, nem csak a környezeted lenyűgözésére való. Ez egyben egy önkifejezési forma is.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21937) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

csak ne vidd túlzásba.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21938) niof válasza bbdzyx (#21937) üzenetére


niof
addikt

Ja, nem!... :B
De a kollégák már ismernek, tudják, hogy ez egy mániám, és elfogadták. Szokták mondani, lehet tudni, hogy merre járok az irodaházban, elég csak beleszimatolni a levegőbe. :D
Ha veszek valami újat, mindig megkérdik, hogy mi az, és mit tudok mesélni róla. Bár mondjuk a parfümökről olyan sokat nem lehet, néhány alapanyagot kivéve. Pláne az oud! Arról sokat lehet dumálni. Mondjuk az én tudásom róla nem sok, de azt 8-10 bővített mondatban elmondom, az elég szokott lenni. Szoktam látni rajtuk, hogy gőzük sincs miről beszélek. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21939) jolti válasza Jhonny06 (#21925) üzenetére


jolti
senior tag

Nos a parfümök minőséget én sem abban mérem!
Nem tudom, hogy hol olvastál ilyet...
Viszont a választásban nagyban befolyásolja az embert, legalább is a normalisabbját...
Nem olyan nagy dicséret, ha az asszony azt mondja, hogy olyan szagom' van, mintha egy régi fa sakk készletet szagolgatna egy ravatalozóban....

(#21940) jolti válasza tonermagus (#21926) üzenetére


jolti
senior tag

Én is 18-20 éves korom óta illat függő vagyok.
De a jobbakat' csak 4-5 éve engedhetem meg magamnak.
Én is a legtöbbet, a magam kedvére hordom, de azért szívesen fogadom a de jó illatod van című mondatokat...
A Hawas-t én posta fordultaval küldtem vissza.
Nekem nem jött be, ráadásul rajtam tartós sem volt.
A Darej-re meg mindenki azt hitte, hogy női parfümmel vagyok befújva. Az én bőrömmel tényleg feminin illata volt, még nekem is. Ráadásul ez sem volt olyan tartós, mint ahogy olvastam róla.

[ Szerkesztve ]

(#21941) jolti válasza bbdzyx (#21935) üzenetére


jolti
senior tag

Igen, ez szerintem is így van.
Kb. olyan lehet ez, mint a találkozás egy ismeretlen emberrel, kb. 0,5 mp alatt dönt az agyad, hogy szimpatikus-e az illető, avagy sem...
Nincs idő lacafacazni, meg illatotelemezni.
Kalács, vagy korbács :D
Aztán persze néha jön a kellemesen csalódtam valakiben, vagy fordítva. De ez a ritka.

[ Szerkesztve ]

(#21942) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Ard al zaffaran midnight oud, és a 24 hour vélemény?

(#21943) tibbike01


tibbike01
őstag

Hétvégén halloweeni buliba megyek haverokhoz. Interlude vagy Black Afganot toljak szerintetek? :D

Már vártam hogy elővehessem őket. ;]

(#21944) tonermagus válasza tibbike01 (#21943) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Nem ismerem őket, de ezek szerint azok igazi Dracula szagok? :D

Jut eszembe pár éve rendeltem vagy 50 illatmintát és volt közötte egy valami eszméletlen ótvar "idősszagú". Még csak noname sem volt. Gondolom erre mondják azt hogy meg kell érni rá és tudni kell viselni :D Sajna a nevére nem emlékszem, csak tudom hogy a mintákat 0-10-ig osztályoztam és erre -10-et írtam :D
A kollégákat azzal szivattam hogy szagolják csak meg "ez tuti parfüm" :D

[ Szerkesztve ]

(#21945) tibbike01 válasza tonermagus (#21944) üzenetére


tibbike01
őstag

Drakula szag az a Eucris Eau de Toilette Geo. F. Trumper.
Bár én ezt még nem próbáltam, de elvileg durván drakula szagú ;]

Black Afgano és Interlude nem drakula szagú, de különleges alkalmakhoz való mély telt illatok.

(#21946) Elektrosokk válasza tibbike01 (#21945) üzenetére


Elektrosokk
addikt

én valami abszintos illatot szeretnék most kipróbálni. :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21947) niof válasza tibbike01 (#21945) üzenetére


niof
addikt

Az Ecuris semennyire nem emlékeztetett anno egy vérszopóra sem, inkább egy klasszikus borbélyüzletbe való belépésre annál inkább. Elegáns, klasszikus úriemberes illat. Nem "jelmezbálba" való. Egy meghitt vacsorához el tudom képzelni, vagy egy nem első randin egy táncos esten.
Halloween-re (pláne buliba), meg ha alvilági illatot akarsz magadon, akkor sokkal inkább az Encre Noir, vagy az Encre Noir Á L'Extreme. Ezekre szokták mondani, hogy temetésre való parfüm. Így szerintem Halloween-re is megállja a helyét. ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21949) qwertly válasza tonermagus (#21944) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Ha szabad tudni,a melyik oldalról tudtál ennyi illat mintát rendelni?
Amikor ilyen híreket olvasok akkor vagyok elbizonytalanodtok ha "olcsón" látok parfümöt eredeti-e??
[link]

(#21950) RangerFox


RangerFox
veterán

"Date Night" illatnak melyiket ajánljátok ezek közül?

Dolce & Gabbane The One EDP
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme (sima vagy Le Parfum)
Dior Homme Intense

Eddig Sauvage EDP-t használtam, de szeretnék valami szofisztikáltabbat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.