Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) #86883328


#86883328
törölt tag

Frapin The Orchid Man-t próbálta valaki? Sehol nem találok belőle kiadó fújóst.

(#20402) Vamos92 válasza CoreApso (#20389) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

Mindegyikből van kiadóm :DD

(#20403) pohár válasza #86883328 (#20401) üzenetére


pohár
félisten

krémmánia esetleg?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20404) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

A Dior Sauvagenek van klónja, alternatívája?

(#20405) jolti válasza metrion (#20404) üzenetére


jolti
senior tag

A Prada Luna Rossa Carbon jó alternatíva.
Talán még jobb is...

(#20406) -secret- válasza jolti (#20405) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Esetleg arab vonalon valami?

(#20407) mufi válasza pohár (#20399) üzenetére


mufi
senior tag

Akkor már csak az új koncentrált verziót kell kipróbálnod.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#20408) El Gringo válasza -secret- (#20406) üzenetére


El Gringo
senior tag

armafnak van vagy 4 savázs klónja, ha jól rémlik

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20409) -secret- válasza El Gringo (#20408) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Armaf Ventana?

Valakinek tapasztalat vele? Tartósság? Árban egész jó.

[ Szerkesztve ]

(#20410) Misogi válasza jolti (#20405) üzenetére


Misogi
aktív tag

A Carbon jó lenne ha nem lenne olyan gyenge mint a víz. :D

Nekem van Armaf Ventana-m meg Dior Sauvage-om is a 2019-es batch és az armaf erősebb mint a Sauvage...

Illatra kb. 98% ugyanaz.

(#20411) Jhonny06 válasza metrion (#20404) üzenetére


Jhonny06
veterán

Miért keresel alternatívát? A Sauvage nem drága és nagyon jó a tartóssága is. Kétlem, hogy találnál sokkal olcsóbban jobbat.

(#20412) tibbike01 válasza Jhonny06 (#20411) üzenetére


tibbike01
őstag

A Sauvage túlértékelt, kb 18-20 körül lenne a reális ára az EDT-nek, csak a sok hype miatt megtehetik, hogy 30ezerért adják, csak úgy mint az Armani parfümöket, de akkor már inkább veszek Juliette has Gun, Corloff, Montale/Mancera, Rasasi, L'Artisan parfümöket.

[ Szerkesztve ]

(#20413) mufi válasza Misogi (#20410) üzenetére


mufi
senior tag

Hát ami erősebb a Sauvage-nál azt be kell tiltani ;]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#20414) mortison


mortison
csendes tag

Sziasztok!

Valaki járt mostanában az Ázsia centerben? Chanel Allure Homme Edition Blanche-t keresnék nem horribilis áron. Nem tud valaki valami kínai boltot, ahol nem hamisítványok vannak? Niche-k közül még Reflection Man, Bal d'afrique érdekelne.

(#20415) pohár válasza mufi (#20407) üzenetére


pohár
félisten

pfú, na igen... egyszer majd arra is csak sor kerül

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20416) jolti válasza -secret- (#20406) üzenetére


jolti
senior tag

Azt nem tudok. Még nem próbáltam.

#20410Misogi

Igen elég gyengusz, de tényleg jó. Megcsinálhatnák edp-ben!
Nekem Sauvage Edt-m van. Edp-t szerettem volna, de tavaly, mikor vettem mindenhol olyan drága volt az edp. Annak jobban tetszik az illata, mint az edt-nek. Meg nem is olyan harsány'.
Amúgy többet nem venném meg. Nem rossz, de annyit nem ér, mint amibe kerül. A fiatalabb korosztály számára nagyon bejön, ahogy észre veszem.

Ja ezzel még pénteken csengetett a futár.
Nekem nagyon bejön idáig!

[ Szerkesztve ]

(#20418) buci30 válasza Misogi (#20314) üzenetére


buci30
addikt

Viviennen76

Én is ezen gondolkoztam.

vivantis-rol rendeltem Mancera Cedrat Boise parfümöt ami... Előtte évek óta a neroli-ról de ott nem lehet már kapni sajnos.

Szóval közel se ugyan az a tartósság ereje és hatósugara mint a másik oldalon ami kapható volt évekig 🤬

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#20419) tibbike01 válasza buci30 (#20417) üzenetére


tibbike01
őstag

Ez nem az üzlet hibája, hanem a parfümgyártóé. :K Ha ma vennél a Neroliból, ugyanazt kapnád, mint a vivantisról.

(#20420) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Tudtok valakit aki Guerlain parfümökből ad fújósokat?

(#20421) iatti válasza KisTücsök (#20420) üzenetére


iatti
aktív tag

krémmánián vettem.van több eladónál is.

(#20422) r3dsnake válasza iatti (#20390) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Abban amúgy semmi ütős nincs, extrémebbre számítottam.

(#20423) KisTücsök válasza iatti (#20421) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak valaki olyan kéne, akitől többfajtából is tudnék egyszerre. Egyelőre nem nagyon találok ilyet. Csak akinél 1-2 van legfeljebb.

(#20424) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Vivantisra kuponja esetleg valakinek?

(#20425) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

keresővel már átnyálaztam a topikot, nem találtam választ a kérdésemre.
Stiftből milyet ajánlanátok, ami nem fogja meg a ruhát? Próbáltam már többet is, eddig elégedetlenséggel. Dove és Rexona elvérzett, a Rexona talán még külön ki is emeli, hogy se fehéren, se feketén nem fog a ruhán, mégis... Ezek ilyen fehér krémek, általában sötétebb pólót hordok, szinte egyből meg is fogja. Gondoltam akkor hátha egy old spice ami ilyen kék, de azzal is hasonló a probléma.
Van tapasztalat, hogy mi lenne a megfelelő? Milyen irányba próbálkozzak?
Persze ha még semleges is lenne...
Parfümjeim: YSL-Y, GA-Code, V-Dylan Blue

[ Szerkesztve ]

(#20426) r3dsnake válasza evitiguF (#20425) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálam kék oldspice sok-sok éve.

(#20427) Jhonny06 válasza evitiguF (#20425) üzenetére


Jhonny06
veterán

Legalább 10 éve ilyet használok. Nagyon jól bírja és nem fogja meg a ruhát. Fontos, hogy az átlátszó üvegeset vedd, mert ami hasonló Nivea, de nem átlátszó üvegben van, az viszont nagyon megfogja a ruhát.

[ Szerkesztve ]

(#20428) szaki04


szaki04
senior tag

alt="Én ilyet használok, most éppen nincs." title=""

Én ilyet használok, most éppen nincs... :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#20429) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha már stiftek: Akinek érzékeny a bőre, allergiás, azokat kérdezném mit használnak?

Volt anno a topicrendeléses krém, az jó volt, de egy repülőút után "megbuggyant" vagy nemtom, de megváltozott az állaga és már nem működött:O

Jelenleg dm-es forgalmazású CL Med+ Deo Balsam-ot használok, eddig bevált, de kipróbálnék mást is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20430) Azie válasza Mercutio_ (#20429) üzenetére


Azie
őstag

a zöld dove-ról átváltottam az axe nyomnélkülire, mert a fekete pólókat megfogta - elég lassan száradt

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#20431) bbdzyx válasza szaki04 (#20428) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Ezeknek, amiknek az összetevői között többnyire csak illatanyagok és állagjavító adalékanyagok vannak, nektek működnek? Ti nem büdösödtek be ugyanúgy mögötte? Tkp. ezekben nincs semmi izzadásgátló cucc.
Nálam ezek az alumíniumsó mentes cuccok sajnos nem játszanak, mert lópokróc szagom lesz estére nyáron. Az előbb említett topikrendeléses krém is csak nálam nem vált be az előbbiek miatt... :(

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20432) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Aki rendelt már a Vivantis-ról az tudta követni a csomagját?

(#20433) szizoka válasza -secret- (#20432) üzenetére


szizoka
csendes tag

A héten jött csomagom vivantisról, mpl házhozszállítással kértem. Először jött egy cseh posta értesítő, ahol képek formájában lehetett látni hogy depoban / magyar postára szállítás alatt van a csomag, volt egy link (+ nyomkövetési szám ) az MPL-oldalához megadva, az nem működött. A kézbesítés reggelén kaptam az MPL-től egy email-t, utána volt elérhető a nyomkövetés. Remélem érthető és tudtam segíteni.
Milyen illatot rendeltél?

(#20434) -secret- válasza szizoka (#20433) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi. Feladástól számítva 2., 3. napra kaptad meg?

13-án 1 fele adták át a lengyel postának de azóta semmi. MPL email sem jött még úgyhogy szerintem ebből ma sem lesz semmi.

Armaf Ventana jön.

(#20435) szizoka válasza -secret- (#20434) üzenetére


szizoka
csendes tag

Vasárnap rendeltem, hétfőn jött értesítés a feladásról, szerdán kaptam meg.
Nekem is jött egy Ventana.

(#20436) Jhonny06 válasza -secret- (#20434) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyszer rendeltem tőlük, de emlékszem, hogy több napig egyáltalán nem lehetett trackelni az automata emailben levő cseh számot, csak akkor, amikor már átvette a posta itthon. Szóval normális, ne aggódj.

(#20437) -secret- válasza szizoka (#20435) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor van remény, hogy ma jön. Mondjuk tegnap előbb kaptam meg az MPL-es csomagom aztán jött arról email, hogy feladták előző nap. Gondolom valami gond van/volt a rendszerrel.

Jhonny06: :R

[ Szerkesztve ]

(#20438) Sanki válasza -secret- (#20437) üzenetére


Sanki
addikt

01.07-én adtam le a rendelést 11-kor, 14-kor már jött az értesítő, hogy postára adták és még aznap este 9-kor jött 1 lengyel levél, hogy felvették a csomagot
01.08-án este fél 8-kor jött az MPL-től levél, hogy feladtak egy csomagot
01.11-én pedig hozták a csomagot.

(#20439) szaki04 válasza bbdzyx (#20431) üzenetére


szaki04
senior tag

Arra kell figyelni, hogy ezek hamarabb "megbuggyannak". 6-9 hónap alatt el kell használni. Nekem bevált, egy kicsit borsos az ára, de használ.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#20440) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Az APOM Homme is eltűnt az MFK kínálatából. :( Nem sokat tétlenkedett az LVMH, gyanítom gyorsan kivezették a márka kevésbé jól fogyó illatait.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20441) Jhonny06 válasza bbdzyx (#20440) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, most több márka is ezt csinálja. A Douglas TOP10-en kívül nem egy nagy biznisz ez a parfümösdi.

(#20442) Misogi


Misogi
aktív tag

Csak szerintem hasonlít nagyon a Layton a BR540-re?

(#20443) mufi válasza pohár (#20415) üzenetére


mufi
senior tag

Vagy jön egy reform...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#20444) pohár válasza Misogi (#20442) üzenetére


pohár
félisten

hát mivel a legkevésbé közük sincs egymáshoz, igen :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20445) Misogi válasza pohár (#20444) üzenetére


Misogi
aktív tag

Kevés parfümre mondom hogy 10/10, de ez a Layton nálam az. Zseniális cucc szerintem...

(#20446) pohár válasza Misogi (#20445) üzenetére


pohár
félisten

nagy kedvenc nálam is :K

egy üveg Carlisle-t kellene már szerválnom, de a second hand piacon igen ritka, még külföldön is ritkán van akciósan, fizessen érte a halál 280€-t :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20447) kk831228 válasza Mercutio_ (#20429) üzenetére


kk831228
addikt

nagyon melegben nekem is "felolvadt" de semmi probléma nem volt vele... :N Azóta is olyan deo-t használok, viszont az a baj vele ha kicsit is tobbet kensz begyulladnak a mirigyek. és nem csak nálam... nagyon minimálisat szabad csak...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#20448) tibbike01 válasza Misogi (#20445) üzenetére


tibbike01
őstag

Bocsi, de nálam a Layton volt az egyik leg mainstreamebb, designer vonalú parfüm. Semmi egyedit nem éreztem benne.

(#20449) Jhonny06 válasza tibbike01 (#20448) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Layton igazi people-pleaser, azért szeretik sokan. Én a prémium-designer kategóriába sorolnám, kb. mint a Dior Homme Intense. Az átlag designer-nél azért jobb, de a bolti árát messze nem éri meg.

(#20450) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Megérkezett a Ventana.

Első fújás... 98%-Sauvage. Kicsit édesebb. Nekem tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.