Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) #86883328


#86883328
törölt tag

A legjobbak a Bleu De Chanel EDT és Parfum, Royal Oud, Dior Homme EDT 2020, meg az Elysium volt. Nem volt összefüggés a niche illetve mainstream vonal mentén. A két Dior azért lett megjelölve mert véletlenül a másik lett a papírra fújva. Volt pár kedvencem ami csupán közepes lett. Tauer Marocain és Chanel Boy pl.. Amit nagyon lepontozott pedig szeretem az a Zino, Eau Sauvage EDP, Armani Eau Pour Homme, Mugler Cologne, Coromandel EDP, Tauer Orange Star. Megmutattam neki párat külön üvegből mert papíron tényleg nem volt jó. Azokat beismerte, hogy nem rosszak.

[ Szerkesztve ]

(#20052) Vamos92 válasza #86883328 (#20051) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

Az eau sauvage edp-ből szereztem mintát, hát nem bírom letenni annyira tetszik. :DD
Sokkal "öregesebbre" számítottam, aztán nekem olyan mint egy friss üde szauna illóolaj valamiért.

(#20053) kk831228 válasza Vamos92 (#20052) üzenetére


kk831228
addikt

Jó cucc... 👌 :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#20054) iatti


iatti
aktív tag

a gucci guilty absolute 150ml a vivantison látom 20890ft. szokott ennél jobb áron lenni? lehet rámennék egy flaskára. ahogy látom nincs túl nagy pénteki leárazás :DD

(#20055) jolti


jolti
senior tag

Tegnap megszagoltam a Chanel Antaeust és Platinum Egoiste-t.
Az Antaeus nem tetszett. Locsoló kölni illata van. Mondjuk abból a jobb fajta. A nejem szerint öreg uras. Tartósnak tartós volt, ami viszont nem mondható el az Egoiste-ról. Aminek viszont tetszett az illata. Bár a kor' azért már érződött rajta, de még el lehetne hordani. Csak ugye rajtam nem volt, csak pár óra az élettartama.
Az Antaeus - é viszont 6-8 óra volt kb.

[ Szerkesztve ]

(#20056) El Gringo


El Gringo
senior tag

onlineparfums-t póbálta már valaki?

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20057) buci30


buci30
addikt

Mancera Cedrit Boise kedvenc parfümöm évek óta de elfogyott sajna és egy jó ideje nem lehet kapni a Neroli oldalon. Pedig ott tuti eredeti volt, mindig innen vettem.

Most néztem a Vivantis oldalt
Megbízható az oldal kinek van tapasztalata?
Köszi előre is

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#20058) danielgalaxy válasza buci30 (#20057) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Többször rendeltem már tőlük, konkrétan CB-t is, abszolút rendben van a bolt. Egyetlen malőröm volt velük az utóbbi időben, hogy a honlapon feltüntetett régi Dior Homme helyett az új, 2020-as verziót szállították, de leleveleztük, visszaküldtem nekik, és visszautalják a zs-t, remélhetőleg hamarosan.

(#20059) ak76 válasza El Gringo (#20056) üzenetére


ak76
senior tag

Sokszor vettem már tőlük, a CB szokott náluk akciós lenni 18K környékén (a 120-as)

(#20060) hdanesz


hdanesz
senior tag

Ma rendeltem egy Montale Black Oud-ot. Vakon. :D Szerdán eljő az ítélet napja.
Remélem nem írtom ki vele a fél környéket.

[ Szerkesztve ]

(#20061) El Gringo válasza hdanesz (#20060) üzenetére


El Gringo
senior tag

hát én ma Oud Ispahant fújtam. A Black Aoud fasorba sincs :C

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20062) hdanesz válasza El Gringo (#20061) üzenetére


hdanesz
senior tag

Bocsánat hogy élek. ;]

(#20063) El Gringo válasza hdanesz (#20062) üzenetére


El Gringo
senior tag

mármint múltkor talán épp ellenkezőjét mondtam :D de lehet, hogy megtartottam magamnak.

amúgy csak nekem jut róla eszembe a Chanel Antaeus? :F nyammm

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20064) pohár válasza hdanesz (#20060) üzenetére


pohár
félisten

uh, bátor ember vagy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20065) El Gringo válasza hdanesz (#20060) üzenetére


El Gringo
senior tag

legalább 4-et fújj :) 1-et ruhára is.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20066) Misogi


Misogi
aktív tag

Tegnap hosszú idő után megint fújtam a Cedrat Boise mintámból..hát azt kell mondjam hogy ez még zseniálisabb mint volt.

Anno mikor először szagoltam annyira nem dobtam tőle hátast, na de most. :D

(#20067) tibbike01 válasza Misogi (#20066) üzenetére


tibbike01
őstag

A hűvös, esős párás idő nagyon jól kihozza a CB tudását :K

[ Szerkesztve ]

(#20068) hdanesz válasza El Gringo (#20065) üzenetére


hdanesz
senior tag

Megérkezett ma a Black Aoud. Az eleje kicsit nyomor számomra....de kb. 1 óra után egészen kellemes. Vagy csak kezdem megszokni.
Kíváncsi leszek hogy kint miként fog viselkedni, eddig csak bent voltam mióta kipróbáltam.

(#20069) buci30 válasza buci30 (#20057) üzenetére


buci30
addikt

Megjott a Cedrit Boise a Vivantis oldalról.
Csomagolás minden rendben van.

De.... Nem tudom...
Én évekig a Neroli oldalról vettem vagy volt hogy személyesen a Bp. boltba.
De ugye bontották a szerződést valamiért (nem mondták mért mondjuk nem is érdekel) velük így nem kapható már ott.

De nekem ennél sokkal tartósabb volt.
Volt, hogy délután mondták az irodában, hogy újra fújtam magam?
Nem dehogy mert? Még lehet érezni? ( Én már gondolom megszogtam az illatát akkora)

S nem testközelből hanem tényleg nagy felhője van és brutal tartós. Tudom ez bőr függő is...

Nem mondom, hogy nem eredeti ezen az oldalon de így első két nap után, nekem ez közel nem azt produkálja őszintén.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#20070) Jhonny06 válasza buci30 (#20069) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom mikor vetted a korábbi üvegedet, de az is lehet, hogy átalakításon esett át azóta, lehet olvasni a CB-ról ilyeneket. Az enyém is a Vivantis-ról van és abszolút tartós, de nagyon hőmérséklet-függő, ilyen hűvösebb időben rajtam nem érződik túl jól, inkább nyáron. Egy barátom is ugyanezt mondta róla, hogy a régi üvege sokkal tartósabb (viszont ő azt is netről vette). Amúgy attól, hogy Te nem érzed magadon, mások még érezhetik.

Az tuti, hogy eredetit árulnak.

[ Szerkesztve ]

(#20071) hdanesz válasza buci30 (#20069) üzenetére


hdanesz
senior tag

Én rendeltem CB-t korábban (kb. fél éve) a Vivantisról...és minden oké volt vele. Sőt, oké most is, mert még akad belőle bőven.
Tartós, erős, üt mint leves. :)

(#20072) buci30 válasza hdanesz (#20071) üzenetére


buci30
addikt

Jhonny06

Akkor esélyes én nem érzem már úgy 🤝
Nekem is favorit 5-6 éve már nem veszek másik fajtát, azért sajnálnám ha...

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#20073) #86564352


#86564352
törölt tag

Erről az akcióról lemaradtam. Bár nem is tudom miért nézegetek bármit is, nem lehet menni sehova. Itthonra elég az Adidas dezodor is. :D

(#20074) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Csak én vagyok jobban oda a friss illatokért, mint a téliekért? Most is azon jár az agyam milyen freshie-t kéne próbálni és beújítani a nyárra. :) utóbbiakból nagyobb a kollekcióm is.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20075) pohár válasza bbdzyx (#20074) üzenetére


pohár
félisten

nálam valahogy fordítva van, alig várom, hogy hűvösebbre forduljon az idő, és elő tudjam venni a nehezebb, komplexebb illataim :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20076) Putyin90


Putyin90
senior tag

Rendeltem két parfümöt:

Rasasi Shuhrah Pour Homme és Jacques Bogart Bogart Pour Homme. Aki használja valamelyiket megosztaná a tapasztalatait?

(#20077) bbdzyx válasza Putyin90 (#20076) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Shuhrah-ból van egy decantom, amit senki nem akar elvinni, neked adtam volna, csak szabaduljak már meg tőle. Szerintem rettenetesen szintetikus, koncentrált öblítő szaga van.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20078) hdanesz


hdanesz
senior tag

A Black Aoud odakint életre kelt. :D Tegnap 2 nő is megkérdezte tőlem hogy milyen illat ez...mert nagyon jó. :D
Egy harmadikat pedig csak hallottam ahogy mögöttem mondta a barátnőjének ahogy jöttek ki a boltból hogy milyen jó illat van.

Ez ugyan csak egy bónusz...de azért jó érzés hogy másoknak is tetszik, magamon kivül. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20079) Putyin90 válasza bbdzyx (#20077) üzenetére


Putyin90
senior tag

Ezt szomorúan látom. Pedig krémmánián jókat írtak róla és videókban is jókat hallottam. A tartósságával mik a tapasztalataid?

(#20080) bbdzyx válasza Putyin90 (#20079) üzenetére


bbdzyx
senior tag

az viszont brutális.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20081) Freddycom válasza hdanesz (#20078) üzenetére


Freddycom
őstag

Ha gonosz lennék, megkérdezném, h 'és a végén mindenki tapsolt'? :D

(#20082) vond válasza hdanesz (#20078) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Rendelek egy mintát belőle, úgyis fel kell töltenem a Guerlain L'Instant, és Lalique White készletemet. ;]

Azon is gondolkozom, hogy az EDT L'Instant mellé veszek egy EDP-t is. Sokszor volt róla szó. Úgy emlékszem, hasonló illat, csak erőteljesebb, nem olyan szellős, mint az EDT. Ez utóbbinál leginkább az eleje tetszik, az a citrusos, kakaós kezdés. De persze a leszáradás sem rossz. Az EDP nem hoz esetleg többet abból a nyitányból? :)

Másoktól is kérdezném: Mit érdemes még kipróbálni, ha nem tudok és nem is akarok ilyen 60-80 ezer forintos parfümöket venni, hanem inkább a 20-25 ezer forint / 100 ml-t céloznám meg?

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#20083) bbdzyx válasza hdanesz (#20078) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Ők is követtek a zöldségosztályig?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20084) Putyin90 válasza bbdzyx (#20080) üzenetére


Putyin90
senior tag

Átnéztem a fragnaticát is, ott már megosztóbbak a vélemények, így inkább lemondtam. Nem vállalom be vakon.

(#20085) bbdzyx válasza Putyin90 (#20084) üzenetére


bbdzyx
senior tag

szvsz jól tetted, nem egy tipikus blind buy az az illat. írtam pm.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20086) hdanesz válasza bbdzyx (#20083) üzenetére


hdanesz
senior tag

Neeem, az csak a Cedrat Boise-nak járt. :D

@Freddycom: Persze, ráadást is játszottam. : :C

(#20087) Putyin90 válasza bbdzyx (#20085) üzenetére


Putyin90
senior tag

A Bogart Pour Homme-t bevállaljam vakon?

(#20088) El Gringo válasza Putyin90 (#20087) üzenetére


El Gringo
senior tag

ha nem tetszik, kétezeré' átveszem ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20089) tobias40


tobias40
veterán

Hogyan és kitől tudok teszteket kérni [nem ingyen] hogy ne kelljen megvenni "feleslegesen" a sok drága parfümöt? Nem tarhálni akarok csak ésszerűen beszerezni! :R
Ha vki hajlandó így segíteni, megköszönöm! Gondolom pü-ben meg tudjuk beszélni a részleteket!
Bocsánat az offért!

(#20090) bbdzyx válasza tobias40 (#20089) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Legtöbb online parfümériáról tudsz rendelni mintákat, ha nagyobb, több ml-es kiszerelések érdekelnek akkor pedig vagy a krémmánián vagy a FB-os parfümbuzi csoportokban találsz kimért decantokat.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20091) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Jól látom, hogy a NOTINO jól felárazott mindent a mostani "Black Friday" akcióira?

Böngészem a kínálatot - benne sokat a kívánságlistámra elmentett termékek közül - és csak kapkodom a fejemet, mert van, amire dupla árat látok az elmúlt hetekhez képest...

"Aquila non captat muscas."

(#20092) Jhonny06 válasza Piftuka (#20091) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, mindig ezt csinálják, a legtöbb akció bullshit náluk. Megbízható hely, de árban már messze nem olyan jók, mint régen.

(#20093) Piftuka válasza Jhonny06 (#20092) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszi a megerősítést! :)

Sajnálatos!

Éppen ma írtam a SONY TV topic-ba is, hogy a nagy műszaki áruházak a "Black Friday" magyarországi fennállása óta nem éltek még ennyire átlátszó, és ilyen gyomorforgató mértékű "kamu akciózással", mint most... :(

"Aquila non captat muscas."

(#20094) iatti válasza Piftuka (#20093) üzenetére


iatti
aktív tag

itt tart a mai világ ;) mindenki hülyének és palimadárnak nézi a másikat. /itt az eladó a vevőt/

(#20095) vond válasza Piftuka (#20091) üzenetére


vond
MODERÁTOR

125 ml Lalique White 32 ezerről (!) van leárazva 10-re, amikor általában 7-8-ért szoktam venni. :DDD Csodálatos...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#20096) ak76


ak76
senior tag

Úgy vannak vele hogy amíg lószar van veréb is lesz...
Amúgy a VIP parfüm a 150es Chanel Allure-t 33 ezerre vitte, majdnem rendeltem, de aztán "eszembe jutott" hogy van belőle még 2x100ml-s tartalék... :D

(#20097) vond


vond
MODERÁTOR

Viszont makeup.hu-ról rendeltem 100 ml L'Instant EDT tesztert 8700-ért. Az nagyon jó ár. :K Remélem, eredeti is lesz. :D Kupakom meg úgyis van az előző üvegekről.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#20098) Piftuka válasza iatti (#20094) üzenetére


Piftuka
veterán

Sajnos ez igaz!

Kíváncsi vagyok, hogy a GVH idén figyelte, ellenőrizte-e ezeket a vállalkozásokat...!?

"Aquila non captat muscas."

(#20099) Piftuka válasza vond (#20095) üzenetére


Piftuka
veterán

Az. :(

Egyébként ez a "Lalique White" milyen jellegű kompozíció?

Amolyan "Aqua di Gio", vagy "Cool Water" féle vizes, citrusos, aromás "sport" illat?

"Aquila non captat muscas."

(#20100) Putyin90


Putyin90
senior tag

Na végül a Bogart Pour Homme mellé beraktam még egy Joop! Homme-t a Rasasi Shuhrah Pour Homme helyett, mert azt nem mertem vakon bevállalni. A Joop tartósságáról mi a véleményetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.