Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) mufi válasza medica (#20195) üzenetére


mufi
senior tag

Igen, jól elírtam. Batch info kellene.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#20202) tibbike01


tibbike01
őstag

Na ez mindent visz :C

(#20203) tobias40 válasza tibbike01 (#20202) üzenetére


tobias40
veterán

Linket adnál róla?
Jah most látom hogy nem vetted meg..

[ Szerkesztve ]

(#20204) tobias40


tobias40
veterán

Most kaptam meg a Montale Starry Nights parfümöt a Notino-ról,nagyon könnyűnek érzem az üveget.
Hogyan lehet "lemérni" hogy meg van-e a 100 ml egy üvegben?Nem lehet belelátni hogy mennyi van benne de a feleségem is azt mondta hogy ebben alig van..(pedig nem mondtam neki)

Lehet ezeket reklamálni vhogyan ha nincs meg a mennyiség?

Volt szó róla hogy vissza lehet küldeni ami nem tetszik/felel meg,ez onatkozik az illatmintákra is amit most vettem 2 hete?Egyeket fújtam belőlük és kiválasztottam 3-4 mintát ami tetszik,a többit visszaküldhetem,visszaveszik?

[ Szerkesztve ]

(#20205) Vamos92 válasza tobias40 (#20204) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

Mindegyik ilyen.. :D pille könnyű és mintha lotyogne valami az alján.

(#20206) tobias40 válasza Vamos92 (#20205) üzenetére


tobias40
veterán

És senki nem járt még utána hogy megvan-e a 100 ml az üvegben?Sújra is lehetne ha tudnánk az üveg netto súlyát.. :)
Nem vagyok egy garasos ember de azért kicsit baxná az agyam hogy ezekből a 30.000 feletti parmümökből hiányzik..(meg ami alatta van is)

A visszaküldésre nem tudod a választ?

(#20207) #04331520 válasza tobias40 (#20204) üzenetére


#04331520
törölt tag

113-117g között kell lennie attól függően, hogy a biztosítószeg rajta van e. 79-80gramm a 100ml parfüm súlya és kb. 33gramm az aluminium tároló súlya.

(#20208) tobias40 válasza #04331520 (#20207) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,majd rámérek de így érzetre megvan.
Eddig nem volt ilyen parfümöm és gyanúsan könnyűnek éreztük.... ;]

(#20209) Misogi válasza tobias40 (#20204) üzenetére


Misogi
aktív tag

Illatra, teljesítményre milyen?

(#20210) tobias40 válasza Misogi (#20209) üzenetére


tobias40
veterán

Én nem vagyokilyen nagy guru mint ti,de nekem ez tetszett legjobban a 15 minta közül legjobban.Az illata sztem férfias én az 55 éves fejemmel ezt szeretem.
Édeskés és gyümölcsös is sztem.

(#20211) tobias40 válasza Misogi (#20209) üzenetére


tobias40
veterán

Jah és még a tegnapi fújást is éreztem reggel pedig volt közben egy fürdés is.. :)
Nekem meggyőző,ezért is rendeltem meg.

(#20212) Ron Swanson válasza tibbike01 (#20202) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Sima Interlude is nukleáris fegyver erejű kb, akkor ez milyen lesz.. :)
Szigorúan utcán viselhető? :D

(#20213) tobias40


tobias40
veterán

Erre vki tudja a választ?
"Volt szó róla hogy vissza lehet küldeni ami nem tetszik/felel meg,ez onatkozik az illatmintákra is amit most vettem 2 hete?Egyeket fújtam belőlük és kiválasztottam 3-4 mintát ami tetszik,a többit visszaküldhetem,visszaveszik?"

(#20214) Piftuka válasza Putyin90 (#20160) üzenetére


Piftuka
veterán

Ez miben különbözik a "Mukhallat Oudh Al Mubakhar" illattól? (Nem az összetevők közötti különbség érdekel, hanem a végeredmény.)

"Aquila non captat muscas."

(#20215) Piftuka válasza Putyin90 (#20191) üzenetére


Piftuka
veterán

"A Geoffrey Beene - Grey Flannel felkeltette az érdeklődésemet. [..] Ha kifejezetten a púderesség miatt venném csalódás lesz?"

Nem feltétlenül csak a púderesség miatt lehet csalódás.

Én kedvelem a száraz, "zöld" illatokat (pl. "Van Cleef & Arpels - Tsar", "Guerlain - Vetiver", "Pino Silvestre") , amelyeket sokan gyakran "nagypapi" illatnak titulálnak, és az ismertető, valamint a termék csomagolása alapján bíztam benne, hogy a "Grey Flannel" nekem való illat lesz.

Sajnos abszolút nem olyan a végeredmény, mint vártam! Nyilván minden illat, mindenki bőrén másként viselkedik, de azért az alapvető illatkategóriát meg tudom határozni általánosságban is.

Ez ugyan tényleg különleges illat; nem köszön vissza rád minden utcasarkon, de ha le szeretném írni, akkor egy konszolidált, tiszta, de már hajlott hátú, 80-as éveiben járó, szürke, apró kockás flannel inget viselő, a nadrágját a köldökéig felhúzó, azt bőrövvel megfogató, totyogó nagypapa illata jut eszembe róla.

A nagymamámnak volt a fürdőszobájában pár rég óta őrzött, bontatlan, '80-as években Bécsben vásárolt zöld és kék FA szappan... Azoknak az illatvilága is visszaköszön.

Ezek alapján óvatosságra intelek! Sajnos a Notino oldalán nem lehet már kapni illatmintát, de ez tipikusan az a parfüm, amit nem szabad úgy megrendelni, hogy nem tesztelted.

"Aquila non captat muscas."

(#20216) pohár válasza tobias40 (#20213) üzenetére


pohár
félisten

azokra elvileg nem, az nem tétel egy vásárlónak, csak az üveges parfümökre vonatkozik

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20217) jolti


jolti
senior tag

Hali!
Egy üres parfümös üvegbe lehet vissza felé is nyomni fecskedővel, vagy csak kifelé lehet szívni ezzel a módszerrel?
Azért kérdezem, mert lehet vennék felesbe barátommal egy Pradat L'Homme Intenset, amit megfeleznénk. Viszont olyan üres üvegem már van.
Jó lenne abba vissza nyomni.

(#20218) beci


beci
őstag

Sziasztok.
2 parfumot szeretnek rendelni.
Az egyiket a Vip-parfüm a masikat a Brasty oldalrol.
Megbizhato boltok? Eredeti termekekkel?
Vagy inkabb Notino?Koszonom.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#20219) jolti válasza beci (#20218) üzenetére


jolti
senior tag

Igen.
Én is sokat rendeltem már a brasty-ról.
Azt hiszem a vip ről is, de most nem ugrik be.

[ Szerkesztve ]

(#20220) Misogi válasza beci (#20218) üzenetére


Misogi
aktív tag

Mind a kettő oldal teljesen legit...

(#20221) beci


beci
őstag

Koszonom mindkettotoknek. :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#20222) Talala


Talala
senior tag

Minden alkalommal egy élmény CherryGarden-től rendelni, mindig úgy várom mint kisgyermek a karácsonyt :D.
Az alábbi pakkból csak a 3 Nishane-t rendeltem, a többi meglepi :K
[kép]

(#20223) Putyin90


Putyin90
senior tag

Boucheron Jaïpur Homme EDT-vel valakinek tapasztalat? Elmentettem kedvencekbe anno, most lehet ezt kérem karácsonyra. Főként a tartóssága és púderessége érdekelne.

(#20224) ak76 válasza jolti (#20217) üzenetére


ak76
senior tag

Nem lehet visszafelé nyomni.

(#20225) szekra


szekra
őstag

Sziasztok! Van valakinek itt a topikban esetleg Comme Des Garcons Blue Santal mintája? :R

(#20226) Misogi


Misogi
aktív tag

PdM Pegasus milyen illat? 23 évesen hordható? :D

(#20227) pohár válasza Misogi (#20226) üzenetére


pohár
félisten

sőt :K

elég fiatalos illat, szerintem olyan 40-ig simán hordható minden további nélkül, de személyiségfüggő a dolog, hogy szereted-e az édeskés, fiatalos illatokat

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20228) jolti válasza ak76 (#20224) üzenetére


jolti
senior tag

Oksa. Köszi! Kár!

#20226Misogi
Simán!
Szerintem nem kor függő illat!
Picit édes, picit feminin nekem. De nagyon jó és jó minőségű, tartós illat!

(#20229) jolti


jolti
senior tag

A Rossmannban a Karl Lagerfeld edt-k kemény 1300 forintok.
Sajnos nekem csak Bois De Cedre jutott, ami nem nagy szám, de a yozura kíváncsi lettem volna.

(#20230) nagy zoltan


nagy zoltan
csendes tag

Sziasztok
Tudnátok ajánlani pld a notino-rol valami igazán tartós, férfias elsorban keleties illatot? Lehetőleg max 20e, de inkább 10e ftos kategoria :)

(#20231) Fr0z3n válasza jolti (#20229) üzenetére


Fr0z3n
őstag

És ezt vasárnap este kell beírni? :D

(#20232) Azie válasza Fr0z3n (#20231) üzenetére


Azie
őstag

my thoughts exactly...

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#20233) yazoo1 válasza jolti (#20229) üzenetére


yazoo1
tag

A yazura egy kalap....os... semmitmondó..

(#20234) yazoo1 válasza yazoo1 (#20233) üzenetére


yazoo1
tag

El is adnám féláron..nekem nem jön be.

(#20235) Misogi


Misogi
aktív tag

Az F Black-ről vélemények? Én személy szerint rühellem Jeremy-t de miért istenítik sokan ennyire? Nagyon olcsó, azért kérdezem hogy ha nem is jön be, max elajándékozom. :)

(#20236) bbdzyx válasza Misogi (#20235) üzenetére


bbdzyx
senior tag

szvsz szintetikus tucatillat.

más: másnak is hamar elfárad az orra a tonkás illatoktól, vagy csak én vagyok "érzékeny" rá?

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20237) Azie válasza Misogi (#20235) üzenetére


Azie
őstag

kellemes, édes, irodában és otthon is hordható.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#20238) jolti válasza Fr0z3n (#20231) üzenetére


jolti
senior tag

Most értem rá... :)

#20233 yazoo1
Oksa! Köszi! Amúgy ez a cedre sem nagy szám....
Wc illatosítóbak jó lesz... Sokat nem buktam rajta.

(#20239) jolti válasza Misogi (#20235) üzenetére


jolti
senior tag

Ha szereted az íriszes illatokat, akkor tetszeni fog!
Nekem is van, jó kis illat, szeretem, de már ritkán használom. Ha lehet, akkor azt mondanám, hogy túlléptem' .
De kezdőknek, vagy otthonra, melóba vagy csak oda, ahová sajnálod a drága' cuccokat, oda simán jó!

(#20240) lorcsi


lorcsi
veterán

Noi parfumot szeretnek venni, karacsonyi ajandekba
Friss, tavaszi..üde illatot keresek

Ismertek ilyet ?

(#20241) Vamos92


Vamos92
csendes újonc

Sziasztok.
A Notinoban online látok YSL M7-t. új csomagolásban.Van köze illatban a régihez?
Ezen nincs már rajta hogy Oud absolu,hátha közelebb áll az eredeti mesterműhöz. :D

(#20242) herdsman12


herdsman12
őstag

Tegnap esti notino-s rendelés visszaigazolást még nem kaptam meg. Ilyennel még nem találkoztam, kezdjek aggódni vagy itt ez a normál menet?

(#20243) Freddycom válasza herdsman12 (#20242) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez a pénz már sajnos elúszott. :c

(#20244) Piftuka válasza lorcsi (#20240) üzenetére


Piftuka
veterán

Nem írtad, hogy hány éves, és veled milyen kapcsolatban álló hölgynek keresel ilyen jellegű illatot, de én első körben a Yardley és a 4711 termékeit ajánlom.

Mindegyik márka illataira a "tisztaság" a leginkább jellemző. Rendkívül üde, letisztult, minőségi, fűszer és növényi alapanyagokból készült, könnyed illatpalettájuk van.

Előbbi egy 250 éves, tradicionális angol márka, és több híres illatukat meg tudod venni kiegészítőkkel (testápoló, szappan, púder, stb.) ízléses díszdobozban, ami igazán szép ajándék tud lenni.

Az "Eau de Toilette" sorozatukból a "Lily of the Valley", vagy az "English Rose" az ami szvsz különösen megfelelő lehet. Utóbbi a legkönnyedebb rózsa illat, amit illatszerben valaha éreztem. Szóval abszolút ne az általában idős, karakán hölgyek számára készített nehéz, pacsulis, mosúzos jellegű rózsaillatot tessék elképzelni!

A kifejezetten "fiatalos" szériából talán a "Freesia & Bergamot", vagy a "Blossom & Peach" leginkább.

A "4711" kínálatából pedig az Acqua Colonia sorozat zseniális. Egyik jobb, mint a másik, és pont olyan, amit a neve alapján ígér. "Lemon & Ginger", "Lychee & White Mint", "Lime & Nutmeg", "Blood orange & Basil" stb.... ezeket fogja érezni, aki magára fújja.

Tudni kell, hogy ezek nem az egész nap tartós, nehéz illatok. A fej- és szívillat dominál szinte mindegyikben.

Tipikusan a naponta többször is fújható, frissítőként (meleg időben, akár nyáron) is használható illatszerek ezek. Persze az EDT hatása azért nem illan el 1-2 óra alatt.

Amit én még kedvelek ezekben a gyártókban, hogy termékeik a patinás múltjuk, és jellemzően rendkívül alacsony árazásuk (főleg a Yardley esetében) ellenére abszolút "rétegterméknek" számítanak.

Biztos lehetsz benne, hogy ilyen illatokat nem fogsz érezni minden utcasarkon. :N

"Aquila non captat muscas."

(#20245) lorcsi válasza Piftuka (#20244) üzenetére


lorcsi
veterán

Nagyin koszi!
Franko leirast adtal!
:R

Keresek valami boltot megszaglaszni....aztan notino :DDD

(#20246) Piftuka válasza lorcsi (#20245) üzenetére


Piftuka
veterán

A "Müller" üzletekben megtalálod mindkét márka termékeit. Majd írd meg, kérlek, mit sikerült választanod! ;)

"Aquila non captat muscas."

(#20247) lorcsi válasza Piftuka (#20246) üzenetére


lorcsi
veterán

Fu,muller epp nincs helyben
Dougles-ra gondoltam

(#20248) jolti válasza lorcsi (#20240) üzenetére


jolti
senior tag

A zöld Versace Versense nagyon jó.
Nejemnek vettem tavaly, ő is és én is imádom rajta. Meg azt mondja, hogy sok dicséretet kap, ha azt fújja fel.

(#20249) Mercutio_ válasza lorcsi (#20247) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pedig ott most épp 30%-os akció van a 4711-ekre.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20250) lorcsi válasza Mercutio_ (#20249) üzenetére


lorcsi
veterán

akkor lehet mégis átmegyek vásárhelyre :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.