Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) iatti


iatti
aktív tag

guerlain oldalán nem látom a homme-t meg a homme boisset. megszüntették? érdekes a habi rouge maradt. pedig az már nekem is nagypapis :DD

(#20502) hdanesz válasza Mercutio_ (#20500) üzenetére


hdanesz
senior tag

Fotós cucc nem volt. :D

Bátor voltam, full cucc. 75ml.

(#20503) #86883328 válasza hdanesz (#20499) üzenetére


#86883328
törölt tag

Van pár illat amitől fáj a fejem, de csak egyet sajnálok közülük. Tom Ford Beau de Jour. Bitang jó maszkulin fougere.

(#20504) hdanesz válasza #86883328 (#20503) üzenetére


hdanesz
senior tag

Tegnap valami más lehetett. Mert ma is használtam a Black Afgano-t és semmi bajom. :)

Viszont rengeteg embernek tetszik. Egyetlen nap alatt 5 nő kérdezte meg, hogy mi ez.
Ebből 3 ismeretlen. Az egyik konkrétan így jött utánam a parkolóban: Úúúúúristen, mi ez az isteni illat? :DDD

(#20505) tobias40 válasza hdanesz (#20499) üzenetére


tobias40
veterán

Black Afgano-t mennyiért vetted?

(#20506) hdanesz válasza tobias40 (#20505) üzenetére


hdanesz
senior tag

34 alatt picivel a Notino-n.
Szerintem még ma akciós.

[ Szerkesztve ]

(#20507) pohár válasza pohár (#20493) üzenetére


pohár
félisten

ha valakinek kellene ebben a hideg, téli időben, állok szolgálatára :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20508) tobias40 válasza hdanesz (#20506) üzenetére


tobias40
veterán

Ezt már kissé sokallom,de még gondolkodom rajta.
Hátha lenne vkinek akinek nem tetszik és eladná olcsóbban...(vagy osztozna rajta :) )

(#20509) tobias40


tobias40
veterán

Most van kupon a notino-n ,viszont kicsit emeltek az árakon és nincs ingyenes szállítás sem! :(

(#20510) Misogi


Misogi
aktív tag

parfimo-n nagyon jó dealek vannak egyébként. Nézzetek rá ha van időtök. :D Nem rég vettem egy light blue intense-t 9k-ért, 100ml. Nem a kedvenc illatom de ennyiért jó az. :DDD

Egy jó cedrat boise akciónak örülnék nagyon...all time kedvenc. :P

(#20511) tibbike01 válasza Misogi (#20510) üzenetére


tibbike01
őstag

Miért adsz ki 9k-t egy olyan illatért, amit fél óra után nem lehet érezni? :F
9k-ból bevásárolhattál volna kremmanian, pl chamo, zsoszt, gindir. Kb mindegy melyik parfümöt választod tőlük, jobbak mint a light blue intense.

[ Szerkesztve ]

(#20512) Misogi válasza tibbike01 (#20511) üzenetére


Misogi
aktív tag

10ml-re gondolsz? :D

(#20513) tibbike01 válasza Misogi (#20512) üzenetére


tibbike01
őstag

Montale, rasasi, mancera, dunhill, guerlain...stb illatokból 4-5x10ml vagy kb 7-8x5ml.
De amúgy 10ml Interlude-al tovább el lennél mint a light blue-val, mert abból elég 2-3 naponta felfújni 1-et és még a szomszédban is érzik :D

De tudod ;)

[ Szerkesztve ]

(#20514) El Gringo


El Gringo
senior tag

ha már tartósság. Oud Ispahant nem látott valaki valamerre? :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20515) bbdzyx válasza hdanesz (#20504) üzenetére


bbdzyx
senior tag

keverd a cedrat boise-zal és a gyümölcsosztálytól fog követni a parkolóig! /s

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20516) KisTücsök válasza bbdzyx (#20515) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hogy kevered? Afgano először, rá a Cedrat? Vagy fordítva? Mennyit vársz közte?

(#20517) Misogi válasza tibbike01 (#20513) üzenetére


Misogi
aktív tag

Jogos, jogos. Régóta gondolkodok a "váltáson", hogy egész üveges parfümök helyett 10ml-eket vegyek, átlagban ezek a kaliberű parfümök olyan erősek hogy 10ml simán kitartana 1-2 hónapot is.

(#20518) hdanesz válasza bbdzyx (#20515) üzenetére


hdanesz
senior tag

Épp van az is....kipróbálom...pusztuljak el. :D

Mod: Jajj, most esett le....miért írtad. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20519) Mercutio_ válasza KisTücsök (#20516) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem csak viccelt :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20520) hdanesz válasza Mercutio_ (#20519) üzenetére


hdanesz
senior tag

Azért írta, mert anno egy nő a CB miatt a zöldségosztályon követett egy ideig...hogy kiderítse tényleg tőlem jön-e az illat. :D
Így jutnánk el a gyümölcsosztálytól a parkolóig....kombinálva a CB és Black Afgano hatását....mivel pár napja a parkolóban kérdezte meg egy csaj,hogy mi ez...a BA-ra.

(#20521) Mercutio_ válasza hdanesz (#20520) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, emlékszem:D lehet tavasszal meglátogatom Debrecent, úgy is rég jártam arra teszek egy kört a piacon:)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20522) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nah... pedig már megörültem.. :D

(#20523) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Viszont ha már itt tartunk. Mit mivel szoktatok kombinálni? Ha egyáltalán.. Valami jó párosításokat dobhattok.

(#20524) pohár


pohár
félisten

ROJA Dove Enigma parfum elhozható 15%-os kuponnal 112k környékén, bitang ár érte :Y

és amíg van, addig 23k körül van ugyanezzel a kuponnal Gucci Intense Oud, amit már nem gyártanak sajnos

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20525) pohár válasza pohár (#20524) üzenetére


pohár
félisten

na jó, utóbbit behúztam gyorsan, mielőtt elfogyna a készlet, kívánja a készletem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20526) Misogi válasza pohár (#20525) üzenetére


Misogi
aktív tag

Majdnem mondtam volna hogy aztakrva ha az előbbit húzod be. :DDD

(#20527) Jhonny06 válasza pohár (#20524) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Roja kicsin tökönlőtte magát a Cologne-szériával, mert majdnem ugyanazt tudják, mint a parfüm változataik, csak jóval olcsóbban. Hozzátéve, hogy az 5 közül az Enigma a legkomolyabb illat, ami talán még meg is éri a parfüm változatát, de a többi nem.

(#20528) pohár válasza Jhonny06 (#20527) üzenetére


pohár
félisten

sajnos nem volt még szerencsém az Enigma parfüm, és Elysium cologne változatán kívül egyikhez sem, de előbbit nagyon imádom, iszonyat mély és összetett illat, nem tudom mennyivel tud kevesebbet a cologne verziója :N

Misogi... ha nem vettem volna meg a Rehab/OfG kombót, lehet behúztam volna... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20529) Misogi válasza tibbike01 (#20511) üzenetére


Misogi
aktív tag

Rendelni is fogok ma 10 ml Instant Crush-t chamo-tól. :C

(#20530) tibbike01 válasza Misogi (#20529) üzenetére


tibbike01
őstag

Pont beleválasztottál abba, ami a legjobban érdekel engem is :D majd írj róla, hogy milyen.

(#20531) Laca19 (a)


Laca19 (a)
aktív tag

Sziasztok!

[Előzmény]
[És valóban így van, ahogyan feltételeztem]
Még most is árulják amúgy a 10 éve nem gyártott parfümöt, árukeresőn jelenleg 9 ajánlat.

De amúgy a Diesel Zero Plus is Marbert termék volt anno, és jelenleg az árukereső 14 találatot ír ki rá, érdekes :) Jelenleg jó pár webshop [szerepel benne], amik itt ebben a fórumban is szóba kerültek már: parfumcenter.hu, parfum.hu stb...
Durva, hogy így megmerik csinálni... :(

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#20532) pohár válasza Laca19 (a) (#20531) üzenetére


pohár
félisten

nem fogyott még el a nagykerekből, ilyen egyszerű a dolog... sok parfümnél van ez így

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20533) Laca19 (a) válasza pohár (#20532) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

11 éve? remélem ezt csak viccnek szántad...főleg az egyik legnépszerűbb parfüm esetében? Miért vették le a bolt polcairól, ha tudják igazolni az eredetiséget?
Persze, ha ezen helyekről vásároltál megértelek, hogy nem akarod elfogadni, de sajnos ez van :(

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#20534) Misogi válasza Laca19 (a) (#20533) üzenetére


Misogi
aktív tag

Ez sose volt egy nagyon népszerű illat, az hogy Magyarországon vették mert nagyon olcsó volt, még nem jelenti azt hogy egyébként siker illat volt. Érthető miért nem gyártják már. Ja és attól még hogy nincs gyártásban, még a világ különböző pontjain lehet raktáron. Amit vettél Diesel Zero Plus valószínűl eredeti, csak már nem az az OG 2003-as batch.

[ Szerkesztve ]

(#20535) El Gringo


El Gringo
senior tag

[RIP ] :(

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20536) Laca19 (a) válasza Misogi (#20534) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Hmmm? Nem vettem Zero Plust, amit linkeltem képet csak azért linkeltem, hogy egy 11 éve nem gyártott parfümöt érdekes módon több webáruház is árul. A Diesel Plus Plus pedig ha tetszik ha nem, egy népszerű illat volt.
Én Diesel Plus Plust vettem, még régebben a DM-ben, amiről írtam is anno, hogy nagyon gyenge minőség, köze nincs a régi verzióhoz. Most belinkeltem, hogy valóban igazam van, mivel a boltok polcairól is visszavették, erre Te továbbra is állítod, hogy eredetiek....furcsa. A kérdés adott továbbra is, akkor miért vette le a DM a polcairól?
További kérdés: miért nem árulja ezeket a Notino, Müller, Marionnaud és Douglas áruházak?
Ugye ezt Te sem hiszed el, hogy szinte az össze parfümwebáruháznak több ezres raktárkészlete van( vagy ahonnan vásárolja nagyker), de a legnagyobbaknak, amiket felsoroltam, azoknak pedig nincs.... gondolom Te is érintett vagy, nehéz elfogadni, hogy bizony ezeknek a netes webáruházaknak a többsége sajnos hamis terméket árul.

http://www.diesel.com

(#20537) pohár válasza El Gringo (#20535) üzenetére


pohár
félisten

baaaaazz... emlékszem, hogy ősszel/télen volt valami gebasz vele, amiért kórházba került, de helyrerakták pár nap alatt :( :(

Laca19 (a)... a Douglas valószínűleg csak az eredeti importőrrel dolgozik, és ezért nincs olyan illatuk már, ami megszűnt (ha csak mondjuk pár hónapja, akkor is), ahogy kipörög az importőr készlete, leveszik a készletről ők is... a többi webshop más nagykerből szerzi be, azért nem egy hűde népszerű illat (inkább már akkor a fehér, ha már régi Diesel), simán maradhatott készleten országonként itt-ott párszáz darab

az meg, hogy gyengébb az újabb, mindig ez van... idővel mindig ez történik az illatok nagy részével :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20538) Laca19 (a) válasza pohár (#20537) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Pár száz darab nem fogyott el 11 éve?
Amit írsz az mese,
...a kérdés továbbra is az, hogy a DM miért vette le a polcairól, ha tudja igazolni az eredetiséget?
(szerintem tudod a válaszokat, csak nem akarod elfogadni)

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#20539) #04331520 válasza Laca19 (a) (#20536) üzenetére


#04331520
törölt tag

Akkor sem hinnék el ha olyan videót mutatnál amiben TEK-esek térdelnek az eladók nyakán. Döbbenet.

(#20540) Málni


Málni
csendes tag

Parfimo.hu-ra tud vki kupont? :)

(#20541) Málni válasza Laca19 (a) (#20536) üzenetére


Málni
csendes tag

Diesel Plus plust most is lehet még kapni a webáruházakban. Én kb 10 éve használtam el pár üveggel, de már akkor sem volt egy erős parfüm, sőt inkább bőrközelinek mondanám, ezért nem is nagyon vettem már később...

(#20542) Laca19 (a) válasza Málni (#20541) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

"Diesel Plus plust most is lehet még kapni a webáruházakban." - pont ez a baj :)
"...akkor sem volt egy erős parfüm, sőt inkább bőrközelinek mondanám" - ez meg a másik. Az eredeti nagyon nem bőrközeli.

http://www.diesel.com

(#20543) Misogi válasza Laca19 (a) (#20536) üzenetére


Misogi
aktív tag

Nem akarok semmit sem igazolni vagy megcáfolni mert full felesleges mert láthatóan nem érdekel téged.

(#20544) pohár válasza Laca19 (a) (#20538) üzenetére


pohár
félisten

-

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20545) Jhonny06 válasza Laca19 (a) (#20531) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért megvárnám a kimenetelét a dolognak, mert olyan létezik, hogy az eredeti gyártónak már nem éri meg forgalmazni az adott parfümöt és eladják a jogát, pl. a Burberry London esetében is ez történt. Az, hogy egy random ember utána nézett és nem találta az új gyártót, nekem nem túl meggyőző, de majd meglátjuk. Azért valahogy bekerült a termék a dm hivatalos ellátási láncába, akik nem a sarki piacról veszik a parfümöket, szóval..

Ha visszaolvasol a topicban, amúgy pont a Dieselről is rengeteg komment van, hogy már messze nem ugyanolyan, mint a régi. Ez teljesen általános jelenség régóta gyártott parfümöknél, hogy megváltozik az összetétel.

[ Szerkesztve ]

(#20546) Laca19 (a) válasza Misogi (#20543) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Én úgy látom, hogy Te nem tudsz reagálni/válaszolni a kérdéseimre. Elhiszem, hogy rosszul érint, hiszen az embert ezek az áruházak átverik.
Én nem harcolok Veled sem, és mással sem...feltettem 1-2 kérdést, amire nyilvánvalóan semmit nem tudsz Te sem válaszolni. Egy kitalált mesével csapod be saját magadat, mert el akarod hinni. Nekem mindegy mire költöd el a pénzedet, hidd el, nem engem károsítasz meg, hanem saját magadat.

http://www.diesel.com

(#20547) Málni válasza Laca19 (a) (#20542) üzenetére


Málni
csendes tag

Nem hiszem, hogy minden parfüm hamisított lenne csak azért mert gyenge :D El kellene azt is fogadni, hogy reformálják őket és egyre kevésbé tartósak. Nem szoktam hamisított parfümöket használni, de legtöbbször ez a fő problémám velük, h rohadt gyengék. Pl. Lolita Lempicka Au Masculin jó példa rá, az első kiadást nem ismerem, de írták többen is, hogy az mérföldekkel erősebb, mint az utóbbi kiadások...igaz már megszűnt illat lett sajnos, pár helyen aranyáron adják...

Diesel plus plus-ra visszatérve:
"1- higher quality that the price!! doesn't smell like an 11 euros fragrance.
2- Performance is where they saved money. I spray 7-8 sprays on skin and clothes to notice this after an hour!!! poor. "
"I owned this about 10 years ago and figured I'd revisit it. No idea why,but it doesnt last at all in comparison to my original bottle. It's barely a skin scent after an hour or 2. Glad it's a cheapie now,I'll just go heavy on the sprays."
Lehet már nem gyártják, de maradhatott még vissza, pl. Mugler oldalon sincs már fent a Pure Havane, de mégis lehet még kapni, akár a Douglasban is...

(#20548) Misogi válasza Laca19 (a) (#20546) üzenetére


Misogi
aktív tag

Ah nem, csupán feleslegesnek tartom hogy magyarázzak neked bármit is. Milyen kitalált meséről beszélsz? :DDD Jézusom, az a baj hogy ilyen szövegekre nehéz is érdemben reagálni.

Az lenne még nagyobb poén ha kiderülne hogy te szerepeltél ebben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20549) Málni válasza Málni (#20547) üzenetére


Málni
csendes tag

Douglasban is, van hogy kifújom a kezemre az adott parfümöt és már fél óra múlva sem érezni, de nem azért mert hamis. Pl. Dior homme sport, kifújta az ember és annyira bőrközeli volt, Douglas/Müller verzió is...

(#20550) Laca19 (a) válasza Jhonny06 (#20545) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

"Ha visszaolvasol a topicban, amúgy pont a Dieselről is rengeteg komment van, hogy már messze nem ugyanolyan, mint a régi."
Pont ez a baj, mivel, hogy nem kellene létezniük (talán nem eredetiek ezek a webáruházas cuccok?)

2006 környékén tárgyaltak a LOreal és a Procter & Gamble cégekkel, végül a Diesel kozmetikai termékek feletti jogot a LOreal nyerte el. Egyszerű a feladat, ha felmegyek a Loreal Paris hivatalos oldalára, akkor az emlegetett termék nincs ott a Loreal termékek között.

http://www.diesel.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.