Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) Jhonny06 válasza Oistrakh1 (#21650) üzenetére


Jhonny06
veterán

Vissza tudod küldeni 14 napon belül, nézz utána.

(#21652) Oistrakh1 válasza Jhonny06 (#21651) üzenetére


Oistrakh1
tag

Sajnos túl vagyok a 14 napon.

(#21653) makkmacika válasza Jhonny06 (#21651) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Hasonló helyzetben mint Oistrakh1 fórumtárs, azzal a különbséggel, hogy Lattafa parfüm és 14 nap nem múlt el.
A parfümöt kibontottam, kettőt fújtam és megválnék a terméktől...

Az emag oldalán az áll, hogy kozmetikumot csak bontatlanul fogadnak vissza :U

(#21654) csupafüles válasza makkmacika (#21653) üzenetére


csupafüles
újonc

Én is belefutottam ilyenbe, már túl vagyok a 14 napon, de akkor felhívtam a fogyasztóvédelmet, ahol azt mondták, hogy a bontott parfümöt nem kötelesek visszavenni, mert az olyan típusú árúnak minősül. Vannak a jogszabályban meghatározott típusú termékek, amiket nem kötelesek visszavenni, de azon a megfogalmazáson nem lehet elmenni. A fogyasztóvédelemnél a hölgy viszont határozottan állította, hogy a parfüm az ilyen. Úgyhogy ez van... Én is próbálok megválni tőle.

(#21655) Misogi


Misogi
aktív tag

Nem ide tartozik, de notino, vivantis, makeup, parfimo mar vett tolem vissza bontott parfumot is. Nagyon korrektek.

[ Szerkesztve ]

(#21656) Jhonny06 válasza csupafüles (#21654) üzenetére


Jhonny06
veterán

Rosszul tudják. A parfüm olyan kozmetikai termék, amelynek része nem érintkezik közvetlenül a bőrrel, mint pl. egy rúzs esetén, tehát kötelesek visszavenni, de csak 14 napig.

[ Szerkesztve ]

(#21657) Azie válasza Jhonny06 (#21656) üzenetére


Azie
őstag

a szórófej érintkezik fújáskor :) - de nyilván egy tv távirányítója is :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#21659) makkmacika válasza Misogi (#21655) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Igen, szerintem is notino korrekt, én is jártam már úgy sajnos, hogy visszaküldtem és zokszó nélkül visszavették, illetve térítették a parfüm értékét.

csupafüles

Köszönöm, próbálkozom majd, bár igen szkeptikus vagyok esetemet illetően...

[ Szerkesztve ]

(#21660) makkmacika válasza Jhonny06 (#21656) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Köszönöm a tájékoztatást, a 14 napon belül vagyok még, kapcsolatba lépek az ügyfélszolgálattal és próbálkozom a visszavételt illetően.

(#21661) KMan


KMan
őstag

Sauvage edt-t cserélnék edp-re. Érdeklődni privátban, ha valakit érdekel.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#21662) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

ma vettem Nasomatto Blamage dekantot, sokat sakkoztam hogy mivel kezdjem, afgan vagy blamage. Korrekt illat, bár nekem valamiért inkább nőinek érződik ez is.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21663) Jhonny06 válasza Elektrosokk (#21662) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az Afgano elég érdektelen, már ezer hasonló illat van. Helyette a Pardon/Duro/Baraonda triót ajánlom, ez a legjobb 3 Naso.

(#21664) Elektrosokk válasza Jhonny06 (#21663) üzenetére


Elektrosokk
addikt

köszönöm a javaslatot! Tőled is tervezek vásárolni csak eléggé szétszórt vagyok mostanában. :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21665) tibbike01 válasza Jhonny06 (#21663) üzenetére


tibbike01
őstag

Én cserélek veled szívesen egy 99%-os Afganora, full dobozaban. Írj ha érdekel.

Szerk: most látom hogy csak decantot vettél. Akkor tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#21666) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Mit gondoltok lehetne hirdetni a topicban is ?

https://logout.hu/bejegyzes/rios_gephaz/valtozas_a_hirdetesre_engedelyezett_topikokban.html

#21665tibbike01 Amúgy hányadik kerületben szoktál mozogni? Mutatnék valamit ha közel vagy.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21667) tibbike01 válasza Elektrosokk (#21666) üzenetére


tibbike01
őstag

13 és 11, de írok pmet. :)

(#21668) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Amúgy a héten voltam Marionnaud-ban, szegény kislány leblokkolt Tőlem, ezért csak 2 mintával távoztam. :DDD
Az egyik a Toy Boy a másik az Ideal extreme volt, az elsőre azt mondta barátnőm jó party illat, a másodikra meg hogy simán itthonra is fújhatnám. Az ideal tényleg kellemes.

A Toy Boy érdekes illat, szagolgattam a papírcsíkot napokig, lehet veszek egy üveggel. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21669) jolti


jolti
senior tag

Voltam Szolnokon a Mullerben vasárnap.
Volt Sauvage Elixir.
Más, mint az edt. Olyan fura volt amúgy, mintha már romlott lett volna egy picit. Vagy nem tudom mi volt az orrommal, de meglepődtem. Lehet, hogy régen fújtak belőle és azért?
Aztán az úgy elmúlt és megint meglepődtem, mert leszaradas után a bőrömön olyasmi volt, mint az Aventus.
Most, velem bohóckodott az orrom akkor, vagy más is érezte ezt már?
Szerintem nem éri meg az árát. Bár jobbnak tűnik az anyaillatnál.
Mondjuk szinte lemoshatatlan! Esti fürdés után, még hajnalban mindig érződött a csuklómon!

(#21670) Jhonny06 válasza jolti (#21669) üzenetére


Jhonny06
veterán

Olyan van, hogy ha sokáig nem használsz egy parfümöt, akkor a műanyag részben ragadt parfümnek másabb illata van, de ahhoz több hónapot kell állnia egy üvegnek, teljesen használatlanul. Egy parfümériában ilyen nem igazán fordul elő a folyamatos tesztelések miatt, pláne egy ilyen népszerű illatnál. Illetve ez pár hete van a boltokban.

(#21671) jolti válasza Jhonny06 (#21670) üzenetére


jolti
senior tag

Ezért volt gyanús nekem is.
Amúgy már futottam bele tényleg romlott teszterbe, méghozzá egy douglasban. Dior Dune volt, ha jól emlékszem. Először azt hittem tévedek, de később vissza mentem és tényleg savanyú volt.

(#21672) Kisnyikhaj


Kisnyikhaj
csendes tag

Sziasztok, tudtok segíteni esetleg illatötlet ajánlásban, nem tudom merre indulja, jelenleg van Invictus Legend parfümöm van ami tetszik meg jól tartja illatát, most tetszik Uomo Born In Roma is de mivel EDT hamar elillan, esetleg valami hasonlót, vagy amire érdemes ezek után rápróbálni, azt meg köszönném.

(#21673) kk831228 válasza Elektrosokk (#21662) üzenetére


kk831228
addikt

Blama finom., kedvenc volt... :K 🙏

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21674) Elektrosokk válasza kk831228 (#21673) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Ja, részben a Te korábban leírt véleményed alapján jött. :D
még csiszolódik az ízlésem, eddig csak egyszer fújtam fel. Az Ajmal Hatkora wood is jobban tetszett második alkalommal. :DDD
Barátnőmnek amúgy tetszik, pedig válogatós, de neki eddig több illat tetszett rajtam mint magamnak. :)

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21675) kk831228 válasza Elektrosokk (#21674) üzenetére


kk831228
addikt

Az én véleményemre ne adj, minden héten más tetszik... Főleg mostanában... 😁

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21676) Elektrosokk válasza kk831228 (#21675) üzenetére


Elektrosokk
addikt

köszi az intést. :R :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21677) estikornel


estikornel
tag

Megjött a Luna Rossa Ocean mintám, a csomagban van egyébként egy Carbon is ajándékba. Az Ocean szerintem kellemes, nem nagy durranás de az új áron (25k/50ml kb) szerintem nem éri meg. A Carbon nekem sokkal jobban tetszik a levendula miatt, és olcsóbb is.

Sajnos megjött még a tegnap rendelt Rasasi Shuhrah is, elég nagy csalódás számomra, holnap vissza is küldöm notino-ra, ha sikerül. Semmi mást nem érzek rajta csak a paradicsomszár illatot, meg egy kis édes virágosat, de rózsa az sehol pedig amiatt rendeltem, plusz a többnyire pozitív vélemények miatt. :( Szerintem egy Moschino Toy Boy lesz helyette, abból van mintám itthon így tudom mire számíthatok.

Tényleg ennyire megosztó illat ez, vagy csak az én orrom defektes?

Szerk: Lattafa Raghba volt az amin még gondolkodtam, de főként édes illataim vannak, ezért szerettem volna egy virágosat is beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#21678) szaki04


szaki04
senior tag

[link] Lattafa Ejaazi
Lattafa Eau de Parfume, Perfumes Fakhar
Lattafa, Khaltaat Al Arabia Silver. Ezek vannak ebből.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#21679) Misogi válasza szaki04 (#21678) üzenetére


Misogi
aktív tag

Lattafa Ejaazi-t pont 1 hete vettem, emag-ról, 2800 volt mindennel együtt. :D

Igazából nem vártam tőle sokat, de ahhoz képest hogy szinte ingyen van, nagyon jó. Nem egy beast mode, de ennyiért tényleg nagyon jó deal.

(#21680) jackooo84 válasza estikornel (#21677) üzenetére


jackooo84
tag

Honnan rendelted a mintát én notino-rol várom már hetek óta de eddig semmi...

(#21681) Elektrosokk válasza jackooo84 (#21680) üzenetére


Elektrosokk
addikt

írták hogy akkora az érdeklődés hogy türelmet kérnek. Nekem is ma jött meg.

#21679Misogi oud for glory-d nincs ?

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21682) jackooo84 válasza Elektrosokk (#21681) üzenetére


jackooo84
tag

Egyébként milyen minta? hány ml-s?

(#21683) Misogi válasza Elektrosokk (#21681) üzenetére


Misogi
aktív tag

Tudtam volna venni Oud for Glory-t is, akkor még az is 2800 volt, de leírás alapján nem igazán bejövős.

De most is 4700 emagon.

(#21684) Elektrosokk válasza jackooo84 (#21682) üzenetére


Elektrosokk
addikt

mindjárt kibontom. :D

fújós 1.2 ml. de jött vele carbon mint is.

#21683Misogi

az régenlehetett. :DDD Én már nem merek vakon venni semmit. :(

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21685) jackooo84 válasza Elektrosokk (#21684) üzenetére


jackooo84
tag

Na az jó...azt hittem ilyen képeslap mintát küldenek. Egyébként most carbont használok de már nem érzem magamon, kéne valami alternatíva meló helyre. :K

(#21686) Elektrosokk válasza jackooo84 (#21685) üzenetére


Elektrosokk
addikt

múlt héten vettem mintát vivantisról és olyan jött. :DDD :W

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21687) bbdzyx válasza estikornel (#21677) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Nekem ma reggel jött meg, el is vittem magammal melóba őket.
Az Ocean semmi különös igazából, holnap már nem is emlékszem rá. Kicsit a Cool Water Intense-re emlékeztet. Habár az egy orbitálisan émelyítő, szintetikus arcbavágó illat, ez nyomokban hasonlít rá, csak éppen a tízszeres higítás miatt elviselhető.

A Carbon-t most volt szerencsém hosszabb távon tesztelni, Sauvage féle ambroxan bomba + levendula. Tisztára mint az új Sauvage Elixir receptje, csak ez nem annyira erős, nem hajlik fougere-be.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21688) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Az Etele Plaza-ban nyit új üzletet a Müller.
Nyitási kedvezmények szeptember 17-19-ig - min.10%, illetve további kedvezmények, pl.
minden EL és Clinique termék -30%, stb… minden JEAN PAUL GAULTIER és Paco illatra -35%
letölthető kuponok:
https://www.mueller.co.hu/aktualitasok/akciok/etele-plaza-uezletnyitasi-akciok/

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21689) Dottorei válasza bbdzyx (#21687) üzenetére


Dottorei
tag

meg nem tartós, illat nem rossz viszont - annak aki szereti

(#21690) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Na felfújtam én is a 2 mintát,
A Carbon kellemes, de nem venném meg az üveget.
Az Ocean után azonnal a givenchy gentlemen only absolute ugrott be. :DDD

vettem egy parfümöt , original én bontottam ki, de meg van repedve a műanyag fej. Eléggé érezni az illatát a dobozon kívül is, szerintetek csináljak vele valamit ? Visszaküldeni nem szeretném. Vannak még teljesen bontatlan övegeim is, kicsit mondjuk azoknak is érezni az illatát. :D

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21691) Elektrosokk válasza Elektrosokk (#21690) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Az Ocean kicsit jobb lett azóta, de szerintem azt sem veszem meg.

Most Memo Paris lázban égek, kár hogy olyan drágák. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21692) jackooo84


jackooo84
tag

Na megjött nekem is a prada minta...hát nekem így elsőre a bvlgari aqua jutott eszembe hirtelen. Férfiasabb mint a carbon de semmi extra, nem alkotott egyedit...jobbat vártam :B

(#21693) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Nem értem mufi általi, meg úgy az általáos hate-t a Viking irányában. Vettem 5 mili decantot és továbbra is az a véleményem, hogy ez egy tök jó, mindenki által szerethető fanyar, de kimondottan férfias őszi illat. Nem értem miért kéne minden Creed alkotásnak megreformálni az ipart. Egy baja van, hogy kurva drága. De hát melyik Creed parfüm nem az?

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21694) jackooo84 válasza bbdzyx (#21693) üzenetére


jackooo84
tag

Nekem is bejön a viking bár a többi creedhez még nem volt szerencsém de ebből kaptam egy mintát egy barátomtól. Nekem rögtön beugrott egy emlék még a 90' évek végén itt a helyi dizsiben éreztem majdhogynem ugyan ezt az illatot egy hozzánk csapodott srácon...megkellet volna kérdeznem mi a franc van rajta :DDD

(#21695) pohár válasza bbdzyx (#21693) üzenetére


pohár
félisten

én kaptam decantot ajándékba parfümrendelés mellé a Viking Cologne-ból, blöá... :D :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21696) makkmacika


makkmacika
csendes tag

Jeleztem az Emag-nak nemtetszésem és kifogásom a két Lattafa parfümmel kapcsolatban, de még csak válaszra sem méltatnak ! 👎
Ennyit az Emagról...

Megfogadtam pedig, hogy nem veszek előzetes megbeszélés minta/próba nélkül parfümöt a jövőben, bármennyire legyen egekig magasztalva, és mégis beleestem ismét a hibába, azzal hogy most két kacattal több és hát pénzvesztesség :W ( még csak légfrissítőnek sem használható fel, annyira... )

Elektrosokk példáját követem a jövőben ! 👍 Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#21697) mufi


mufi
senior tag

Hogyan kell jelenteni a fogyasztóvédelemnek ha nem akarjak vissza adni a parfümre a penzt? Van konkretan email cim erre az esetre?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#21698) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Sziasztok. Mennyire tartósak a Zoologist illatok? Kipróbáltam többet is,a Camel nagyon megfogott,viszont 2-3 óra után már teljesen bőr közeli lett. Inkább csak akkor érzem,ha megdörzsölöm a nyakam. Decantok,de úgy gondolom,hogy pár éves batch.

(#21699) makkmacika válasza mufi (#21697) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Sajnos nem tudok elérhetőséget, de az az érdekes, hogy a GYIK oldalon az EMAG leírja, hogy a parfümök esetében többek között nincs lehetőség a visszaküldésre.

(#21700) rizso válasza Jhonny06 (#21609) üzenetére


rizso
addikt

Kösz a tippet, egy próbát megér, berendeltem :)

Esetleg Gucci by Gucci PH-ra alternatíva? Egyik kedvenc, nem is az ára a gond, hanem kicsit gyengének éreztem. Ugyanígy vagyok D&G The One-nal, azt sem érzem valami tartósnak, pedig az is nagyon bejön feleségemnek.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.