Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48951) vendingo válasza B.i.L (#48950) üzenetére


vendingo
veterán

Felénk is sok szép harcsa van, de annyi a keszeg a tóba, hogy alig lehet harcsát fogni. Nekem pl tavaly nem jött össze, pedig minden hétvégén kint voltam nyáron.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#48952) Steady74 válasza B.i.L (#48950) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Csak Soprontól messze vagytok :)

(#48953) vendingo válasza Steady74 (#48952) üzenetére


vendingo
veterán

Tőlem mindig minden messze van... kivéve, ha Ausztriába kell menni :D
Aqua pellet nekem beszeráron van :D

Apropó... fórumpeca?
Mostanában nem látom erre Danit, mindig ő szokta levezényelni a dolgot.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#48954) Steady74 válasza vendingo (#48953) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Beszéltem már vele, csinálja hamarosan a topikot. Classic 2mm-es lehet, hogy kellene majd, ha úgy adódik, hogy jössz pecára. Torma tó milyen? Valahol Győr mellett van.

(#48955) B.i.L válasza Steady74 (#48952) üzenetére


B.i.L
senior tag

Sajnálom - vendigo :O

Horgászni mentem...B.i.L

(#48956) B.i.L válasza MurdR (#48949) üzenetére


B.i.L
senior tag

Passzolom....de ez az összeállítás,műszak után mehet a teszt/max1 doboz csemege,horgon 2-3. 12-es horog....végszerelékről képek,és beszámoló holnapután este felé.

ilyen orsót keresek,ha valakinek lenne.

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#48957) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Holnap reggel megyek az engedélyért :P
Reszkessetek halak! :DDD :DDD :DDD

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#48958) vendingo válasza Steady74 (#48954) üzenetére


vendingo
veterán

Szuper.

Ne tervezek mostanság aquaért menni. Van még bőven, és többnyire csak csalihalazáshoz használom. Ritkán jutok ki feederezni, matchezni.
Győri tavakat nem ismerem. Én csak a környékünkön járok.
Ez a Torma tó nekem amúgy is túl négyszögletes, az ilyeneket kerülöm :)
Miattam lehetne itt a fórumpeca, legalább megismerné mindenki, nekem meg nem kell sokat utaznom :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#48959) Grillo válasza Ibituba (#48948) üzenetére


Grillo
senior tag

Amikor még Zuglóban laktunk, voltunk párszor az államtitkárral a Napláson. Akkor még kisállamtitkár volt, spicbot, stb. Mikor először voltunk, mondta a halőr, hogy a stég mellett ne nagyon dobáljon, mert berántja a harcsa, amelyik ott lakik.

Azóta sem tudom eldönteni, hogy viccelt, vagy komolyan gondolta. Az arca alapján az utóbbi...

(#48960) Steady74 válasza vendingo (#48958) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Nyugat MO-n nem ismerem sok vizet, Ölbő esetleg jó lehet, lényeg, hogy egymás mellé le tudjunk ülni.

(#48961) dik válasza dik (#48942) üzenetére


dik
őstag

Na de komolyan nem értek a lovakhoz :) mi az a dart 2? :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#48962) Grillo válasza dik (#48961) üzenetére


Grillo
senior tag

Bot

(#48963) dik válasza Grillo (#48962) üzenetére


dik
őstag

Aha köszönöm!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#48964) @mriya@ válasza F_Gergely (#48931) üzenetére


@mriya@
őstag

Nem hasonló "súlyú" a két irat.
A horgásszövetségnek a régi cuccait nem vitték számítógépre.
Meglepődnél, ha vállalkozóként kellene hivatalos papírokat kérned az önkormányzattól, vagy a nav-tól.
Még ott is mondtak olyat, hogy vigyük mi az iratokat, mert ők nem tudják, hol vannak.
Pedig tőlük kaptuk anno.
Mikor elveszítettem a horgászigazolványomat, szerencsémre ismertek az egyesületnél, így mindenféle macera nélkül kaptam újat (később a régi is megkerült).
Azóta nagy becsben tartom. :R

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#48965) dik válasza Grillo (#48962) üzenetére


dik
őstag

Nem valami nagy acélos azért. " terepe a 0,5-3kg terjedő " Ha nagyobb a hal akkor....

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#48966) galervin93 válasza dik (#48965) üzenetére


galervin93
őstag

...akkor öt perccel tovább tart a fárasztás.
Persze ha mégegy dióverő kell, akkor valami "sokX-H heavy distance method pro brutal carp extra" feedert kell nézni. Lehetőleg kutyanyelvvel, karikával, meg biztonság kedvéért csipogóval, hagy hallja is mindenki, ne csak lássa a bohózatot.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48967) szetcsuszott válasza Janusz001 (#48940) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

20K-ig nem lesz szerintem jobb bot annál. Vagy nem annyival, hogy megérje. Sőt, sokan megköveznek, de a 20K-s döme nem rosszabb a 30K-s walter supernovánál, hanem drágább. 320K fölött lesz érezhetően jobb botod a mastereknél, az az helyzet, hogy az egy elég jó széria szerintem. De majd a sokkal tapasztaltabbak megmondják, akik ebben jobban benne vannak.

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#48968) Steady74


Steady74
Topikgazda

(#48969) Zoli bácsi válasza szetcsuszott (#48967) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Döme Fine Carp-ra gondoltál..? :)

(#48970) szetcsuszott válasza Zoli bácsi (#48969) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Master carp pro 360 vs supernova carp feeder 3.60 relációra. Meg úgy értve, hogy a Walter egy tízessel drágább a Döménél de nem jobb.

[ Szerkesztve ]

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#48971) MurdR


MurdR
veterán

Jó, elég, feladom a walteres rendelést, elfogyott a türelmem.
Tud valaki ajánlani 15ezres kategóriában matchbotot? (Xfishtől rendelnék)

Leginkább 5-25g, 360as méret. :B
SPRO Blue arc 940M-mel lenne használva.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#48972) vendingo válasza Steady74 (#48968) üzenetére


vendingo
veterán

Mentek is részemről az első tippek :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#48973) dik válasza galervin93 (#48966) üzenetére


dik
őstag

Jeeee... :DDD :D Nem kell még egy dióverő durung az van elég. :) Éjszaka aludni kell. :) Az meg hogy ki látja az bohockodást meg kit érdekel akinek nem teszik nyilván nem nézi. Nem tartanak senkinek a fejéhaz pisztoljt, hogy nézze vagy bármi. Ez ilyen... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#48974) Steady74 válasza MurdR (#48971) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Nem tudom kapható-e még de aTop Mix NewAsterix botokat tudom ajánlani.

(#48975) joe979 válasza Steady74 (#48974) üzenetére


joe979
aktív tag

Sajnos már nem .

Szissz

(#48976) Zolabol


Zolabol
tag

Sziasztok.

Ajánlotok nekem egy viszonylag könnyű merítő fejet keszegezéshez? Márka/típus,
vagy csak típus is jöhet.

Én damilosra gondoltam, nem akad bele a horog, nem szív magába vizet, ezáltal könnyebb lehet ?...

(#48977) vendingo válasza Zolabol (#48976) üzenetére


vendingo
veterán

Damilost ne. Sérti a halat.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#48978) MurdR válasza Steady74 (#48974) üzenetére


MurdR
veterán

:(

És horogelőkének való zsinórra mi a tuti? fluocarbon?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#48979) Steady74 válasza MurdR (#48978) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Guru N-Gauge zsinórt használok most, nekem megfelel teljesen.

(#48980) Kelvin válasza vendingo (#48977) üzenetére


Kelvin
őstag

Ebben én nem vagyok biztos. Keszegezésnél én azt vettem észre, hogy egy damilos merítő nem szed le annyi taknyot a halról mint az egyéb merítők.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48981) saen válasza Kelvin (#48980) üzenetére


saen
veterán

Kisméretű keszeghez valóban jó, de amint akasztasz egy pontyot vagy valami kissé nagyobb halat azt meg összevagdalod.

(#48982) Kelvin válasza saen (#48981) üzenetére


Kelvin
őstag

"Ajánlotok nekem egy viszonylag könnyű merítő fejet keszegezéshez" én erre reagáltam. Nagy halnál valóban nem túl jó.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48983) Steady74 válasza Zolabol (#48976) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Pl.

(#48984) Robyka


Robyka
aktív tag

Feeder botokra 390cm és 330cm kellene jó minőségű elsőfékes orsó. Egyik közelre a másik távoli dobásokhoz. Havonta 2 napot horgászok átlagban.
Árban 30 ezer a kettőre max.

[ Szerkesztve ]

(#48985) gban válasza Robyka (#48984) üzenetére


gban
Közösségépítő

Árkategóriáról van elképzelésed?

Postázást nem vállalok.

(#48986) vendingo válasza gban (#48985) üzenetére


vendingo
veterán

Árban 30 ezer a kettőre, mint írta. Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy nyeletőst szeretne vagy simát.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#48987) Zolabol válasza Steady74 (#48983) üzenetére


Zolabol
tag

Köszi mindenkinek a választ, akkor a damilosat inkább hanyagolom.

Más:

Versenyládához sártalpat hol tudok venni? Sehol sem találok külön, csak lábbal együtt :(
25-ös láb, multi fish ládához, hl20-as.

Felhívtam Benkét, de nagyon elfoglalt, most nem tud ládákkal/kiegészítőkkel foglalkozni.

(#48988) galervin93


galervin93
őstag

De jót peccantottam ma. :) Délelőtt akadt pár elintézni valóm, és mivel egészen jó időben végeztem, gyorsan elszaladtam horgászboltba. Mivel túl sok keszeges, vagy legalább finom szemcsés kaját nem találtam, meg sok kedvem nem is volt keveréssel bajlódni, vettem egy liter csontit meg egy kis pinkit. A csonti felét azonnal el is tettem hűtőbe, másik felét vitem csak horgászni. Csonti kosár került fel, hosszú előke, pici horog. Negyed kettőkor dobtam az elsőt, jó fél óra kellett az első mocorgásig (géb), majd még negyed óra az első rendes halig, ami egy 30 deka körüli keszeg volt, innen még negyed óra, húsz perc volt, mire "felfutott" az etetés, na onnantól kezdve folyamatosan jöttek a szép, 30-40 dekás keszegek. Egy szép 60-70 dekás, dorozsmás példány is tiszteletét tette, két szem műszúnyogra éhezett meg.

Jó másfél órát tartott ki a lendület, aztán szépen elmaradoztak, én egy szem döglött csontira váltottam, de potyesz nem jött össze. Kb. 3.5 órát voltam kint, de nagyon jó kis peca volt!
Helyszín Pestszentlőrinc, Balázs-tó.
Szerintem holnap is megyek, bár még nem biztos, hogy ide. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48989) hermanyi válasza Steady74 (#48983) üzenetére


hermanyi
őstag

ennek az a hátránya ,hogyha átugrik rajta a sőrét akkor czumiiiii van :) .de amúgy jó fej . az meg ,hogy damilos egy fej az majdnem mindegy ha tepsibe megy a hal .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#48990) peterkiss9 válasza MurdR (#48971) üzenetére


peterkiss9
csendes újonc

Nevis Whisper match. Ár-érték arányban verhetetlen jelenleg. Kapható 360cm hosszban is.

(#48991) vendingo


vendingo
veterán

Nem tudjátok, hogy mi történt a MILO-val?
Gyakorlatilag etetőanyagon kívül mást nem kapni tőlük itthon. Külföldön is teljesen kihalt a márka?

Régen elég jó cuccaik voltak, mára meg semmi választék.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#48992) MurdR válasza peterkiss9 (#48990) üzenetére


MurdR
veterán

Most igazából maradt a Serie walter dart match 2, mert elkészült a Walteres rendelésem. Sztornóztassam inkább, és legyen a Nevis whisper?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#48993) hermanyi válasza vendingo (#48991) üzenetére


hermanyi
őstag

Él és vidám a Milo . Idehaza neves versenyhorgászunk sikeresen elbaxta . És mivel hivatalosan ő a Magyar kizárólagos importőr így felejtős .

http://www.milo.it/

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#48994) hermanyi válasza MurdR (#48992) üzenetére


hermanyi
őstag

Ved meg Steady tol az egyik sohasem használt Stradivarit . A lágyabbikat kivéve (az nekem kell valszeg) a másikat viheted . Lényeg az enyém felét is fizesd ki neki :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#48995) sityupityu válasza galervin93 (#48988) üzenetére


sityupityu
veterán

De kár, hogy én nem vagyok olyan időmilliomos mint ti... :N :DDD :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#48996) Steady74 válasza hermanyi (#48994) üzenetére


Steady74
Topikgazda

New Asterix-eim vannak.

(#48997) peterkiss9 válasza MurdR (#48992) üzenetére


peterkiss9
csendes újonc

A dart match sem rossz, az is volt a kezemben.kezbe kellene venned mindkettot, gondolom erre most nincs lehetoseged.

[ Szerkesztve ]

(#48998) hermanyi válasza Steady74 (#48996) üzenetére


hermanyi
őstag

Ne kötekedj Top mix az is :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#48999) szetcsuszott válasza Zolabol (#48987) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Folyón kb. Másfél kilós halakig igenis van létjogosultsága, és marhára semmivel sem jobb vagy rosszabb mint a többi. Viszont sűrű szövésűvel folyóvízen már Tokaj környékén is szopni fogsz, és ez gyorsabb vízen csak fokozódik.

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#49000) vendingo válasza hermanyi (#48993) üzenetére


vendingo
veterán

Szilárd?

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.