Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) busman válasza yanna (#47150) üzenetére


busman
addikt

December 23 környékén 50.000 sorszám körülit kaptak kézhez

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47152) yanna válasza busman (#47151) üzenetére


yanna
őstag

55 ezer pár száz az enyém, október 9-én regeltem, kb. december 20. körül kaptam meg, 12.05-i kiállítási dátummal.

(#47153) sityupityu válasza yanna (#47150) üzenetére


sityupityu
veterán

Aláírom. Én is október tájékán igényeltem és december elején megjött, míg van olyan ismerősöm aki már szeptemberben intézte és még sehol semmi neki.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47154) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Én szeptember 7.-én regisztráltam, 12xxx számot kaptam, nov 29.-én postázták. :)

(#47155) dik válasza yanna (#47148) üzenetére


dik
őstag

Épp nem ott, de voltam arra pár év alatt többször most már a duzzasztónál voltam az élőn...
Az a kákafoki egy büntetés volt a bikazugival együtt na meg a siratóit is hozzá lehet kötni :) annyira nem volt hal valami szörnyű. Most talán valami történ és telepítik őket...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47156) dik


dik
őstag

Szept. 25 regisztráltam és karácsony előtt kaptam meg a kártyát. Haverral együtt az még most sem kapta meg, de persze volt aki mi utánnunk 2-3 héttel és már előttem megkapta 1 héttel szóval egy vicc...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47157) gban válasza dik (#47156) üzenetére


gban
Közösségépítő

Simán lehet hogy névsorba haladnak.

Postázást nem vállalok.

(#47158) dik válasza gban (#47157) üzenetére


dik
őstag

Nekem mindegy nekem megvan haver meg had várja... :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47159) _Osprey_ válasza yanna (#47148) üzenetére


_Osprey_
újonc

Siratóin voltunk tavaly nyáron. Király, ha a célhal a törpeharcsa. :)

(#47160) busman


busman
addikt


Nagyszervíz.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47161) hermanyi válasza busman (#47160) üzenetére


hermanyi
őstag

:DDD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#47162) sityupityu válasza hermanyi (#47161) üzenetére


sityupityu
veterán

:DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47163) busman válasza hermanyi (#47161) üzenetére


busman
addikt

Jah, dobom. Kettő gyakorlatilag új, teljesen száraz lamellàkkal. Nem tudom hogy jöhettek így ki...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47164) hermanyi válasza busman (#47163) üzenetére


hermanyi
őstag

Az az Airtec nem egy rossz darab amúgy , ugyan ezeket használom én is csak MAP felirattal . Majdnem ugyan az a 2 orsó .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#47165) yanna válasza dik (#47155) üzenetére


yanna
őstag

Ismerem mondhatni elég jól a környéket, kb. 30 éve, eleinte évente 1-2 alkalommal jártunk 5-7 napot. Akkor még fullos horgászatok voltak, 1 hét alatt akár minden nap jöhetett 10+-os amúr, pontyból meg a megengedettet is meg lehetett fogni. A gengszterváltás után csak a vizet nem lopták ki belőle.
Kb. 20 éve tesómék vettek ott telket kis faházzal, azóta annyit horgászhatnánk amennyit akarunk, de sokszor be se dobtunk, csak a kertet rendeztük.
Most meg tesómék odaköltöztek állandóra, építtettek egy lakóházat.

[ Szerkesztve ]

(#47166) dik válasza yanna (#47165) üzenetére


dik
őstag

Az takaros pecázni nem kell nekik akkor. :) Haverék járnak sűrűbben a siratóira azok mondják telepítik és sok halat fognak pár fotót láttam fene tudja. Én részemről szerintem még nem bántom a holtágakat az élőre hacsak nem lesz zöld ár mint az idén visszamegyek még párszor. Az a zöld ár téma kiégető volt meg is fogadtam nem bántom többet, de a kezdeti nehézségek után pár kiló meglett így nem lett nullázás. Nagyon szokatlan volt az úgy...
Esetleg nem tudom valakinek info céljából néha tudna itt mondani majd valamit az éló vízről? Néha majd rákédeznék mert így vakon nem autókázok többet közel 65km-t...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47167) Zoli bácsi válasza egykettő (#47136) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Rendeltem egy ilyet is, kell a horgászládába is egy......
Más: Néztem a kínai orsóm fékjét, a száraz lamellákat már megfújkáltam egy kis teflonos zsírspray-vel, jónak tűnt. Jobban megszorítva a féket viszont darabos, szorulós lett. Újra szétszedtem, átkentem szilikonzsírral a filclamellákat. Meglepően sok zsírt felszívtak a lamellák.... Na, most tökéletes lett. Eddig azt hittem, mindegy milyen kenőanyaggal, vagy műszerolajjal kenem a filcet, de úgy látszik mégsem mindegy. :)

(#47168) dik


dik
őstag

Na igen amúgy mivel kell ezeket kenni én még sosem kentem meg egyik orsómon sem pedig van ami 15+éves.
:B :) Mi a jele annak amikor már szükséges? Én még egyiken sem vettem észre különösebben ilyen jelenséget. :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47169) musli26 válasza yanna (#47165) üzenetére


musli26
tag

Én is ki akartam menni az élőre többször tavaly.
De alig lehet horgászni a sok zöldtől.
Volt egy haver aki kijárt rendszeresen.
Ő mondta:

Reggel ment 6ra 8-9ig tudod maradni.
Utána lehetetlen horgászni jön a trutyi.
Délután 5-6 fele újból kiment 8 fél9ig.
Mert estére a hal leáll semmi értelme maradni azt mondta.

Sajnálok egy napot áldozni ,hogy pecázzak 4-5órát.
De vonz nagyon a folyó....

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47170) busman


busman
addikt

Novemberben 20.-àn rendeltem meg a kártyát, sztem már itt lenne az ideje, hogy megjöjjön.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47171) Zoli bácsi válasza busman (#47170) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

80000 körül jár a sorszám, akik a napokban kapták.

(#47172) busman válasza Zoli bácsi (#47171) üzenetére


busman
addikt

Köszi,akkor nekem még odébb van. (109.000)

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47173) jansky1


jansky1
senior tag

Családban ezer párszázast nem kapták még meg, pedig jött email Karácsony előtt , hogy postázták..

(#47174) hermanyi válasza busman (#47172) üzenetére


hermanyi
őstag

73000 valamennyi és én még nem kaptam

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#47175) Grillo


Grillo
senior tag

Nekem a száma 001282, és decemberben meg is kaptam.
Gyerekeké 140900 és 140904, nekik még nem jött meg.

(#47176) zolee0307


zolee0307
őstag

A gyereké nekem sem jött meg (02040 a sorszáma a rendszerben).

Nekem ezt válaszolták:

Jelenleg nem készül horgászkártya azon ügyfelek részére, akik a regisztrációjuk évében még nem töltötték be a 15. életévüket, vagy nem magyar állampolgárként regisztráltak, a jövőben azonban részükre megnyílik az önkéntes kártyaigénylés lehetősége.

Illetve:

A személyes horgászprofiljában a későbbiek folyamán online módon Ön fog tudni adatokat módosítani, azonban jelenleg ezen informatikai fejlesztés még nem került élesítésre. Amennyiben sürgősnek tekinti az szóban forgó adatváltoztatások átvezetését, akkor kérjük, forduljon horgászegyesületéhez, ahol rögzítik és továbbítják adatmódosítási igényét az illetékesek felé.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#47177) Grillo válasza zolee0307 (#47176) üzenetére


Grillo
senior tag

És akkor nekik azért kell a kártyaszámuk az engedélyhez, vagy gyereknél akkor le van szarva? De számot mégis kaptak a regisztrációnál.

(#47178) gban


gban
Közösségépítő

Nekem ~37k a sorszáma, december elején jött, tegnap meg a mail hogy föladták :DDD

Postázást nem vállalok.

(#47179) Steady74 válasza gban (#47178) üzenetére


Steady74
Topikgazda

3908. Decemberben kaptam meg, talán októberben regisztráltam.

(#47180) gban válasza Steady74 (#47179) üzenetére


gban
Közösségépítő

Kiszámolta valaki hogy ha már 140k-nál jár a sorszám, csak az maga mennyi bevétel nekik? :(
Monopolhelyzet ugye....

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#47181) twine válasza gban (#47180) üzenetére


twine
addikt

Dec. elején 179.200 felett kaptam a kártya számot....
Kiszámoltam... "Nagy ötlet" volt ez a kártya...(valakinek)
De...... Ha a jövőben valóban kialakítanának köré egy jól használható infrastruktúrát, (telefonos applikáció, azon keresztül napi jegy vásárlás, "e-fogási napló",stb...) Akkor én azt mondom, nekem megérte az a 2200HUf... Legyen, fejlődjön...
Csak ne akadjon itt él a mutatvány, hogy 2200-ert plasztik card, 'oszt kalap...
Nekem pld. Nagyon jó volna... Évek óta nem horgászom, de most érzem az erőt magamban :DDD

Ennek tükrében, ha most pld. Lenne ilyen alkalmazás, és online "két klikkbol" telefonon napijegy vásárlási lehetőség... Az nekem könnyebbség lenne, mint szaladgálni a napijegyért, vagy böngészni a weben, hol lehet adott vízre jegyet venni online...

Szóval szerintem (!) Nem lenne ez hülyeség, csak rettegek attól, hogy ez itt megáll.... :(

(#47182) twine válasza twine (#47181) üzenetére


twine
addikt

Idő közben megjött a Kastking Spartacus 1.98-as két részes pergető pálca... Kettő botvéggel...egy "M"-es , és egy "MH" véggel...
Nem volt még ilyen pálcám, fenekezo, uszozo cuccaim voltak a múltban, szóval nincs hasonlítasi alapom! De első felindulásból egész normális kis palcanak tűnik... :U
Szép Kis minőségi tartóval érkezett, egy szuper biztonságos karton hengerben...fedex-el jött, amiért külön kellett fizetni...
A többi free shipping...
Viszont ezért sajnos
a Spartacus multi orsó , illetve a Kastking fonott még valahol úton... :/
(De legalább így nagyobb eséllyel úszom meg a vámot, mint ha egy csomag érkezett volna )
Pedig épp az orsó miatt vet szét a kíváncsiság...
Bár mondjuk az egész szettel lenne már jó gyakorolni a multizast.... Várom már nagyon...(mint valami kis gyerek) :D :B talán azért is mert horgászatban "kínaiszűz" vagyok :DDD kíváncsi vagyok egy raklap sz@rt vettem , vagy azért bohockodni jó lesz e vele... :U

[ Szerkesztve ]

(#47183) zolee0307 válasza Grillo (#47177) üzenetére


zolee0307
őstag

Nem tudom. Azt nem értem, ha gyereknek nem gyártják le, akkor miért készült el online? De szerintem nem kell majd a fogási napló kiváltásához.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#47184) fess válasza twine (#47181) üzenetére


fess
őstag

Esetleg még hozzá adni hogy gps alapján megállapítsa, hogy melyik egyesületi víznél vagy és így ajánlaná fel a jegyvásárlást, fogási napló vezetést... de ezek sztem csak álmok, még 10 múlva is papíron fogjuk vezetni ezeket

(#47185) vendingo


vendingo
veterán

Honnan a bánatból tudjátok a sorszámát a kártyának, ha még meg se kaptátok?
Én kerestem a visszaigazoló emailekben, de nem találtam ilyesmit.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47186) busman válasza vendingo (#47185) üzenetére


busman
addikt

Amikor megrendeled,kifizeted,mutat egy virtuális kártyát.
Azon ott a sorszám.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47187) gban válasza vendingo (#47185) üzenetére


gban
Közösségépítő

horgaszjegy.hu login, névre katt, profil, kártya adatok

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#47188) vendingo


vendingo
veterán

204071

Talán nyárra megkapom :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47189) sityupityu válasza vendingo (#47185) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem még erre (igénylésre) sem volt gondom, ezt is intézték helyettem. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47190) vendingo válasza sityupityu (#47189) üzenetére


vendingo
veterán

Én nehezen vettem rá magam a regisztrációra.
Igazából engedélyre se lenne szükségem, mert nincs ellenőrzés. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47191) sityupityu válasza vendingo (#47190) üzenetére


sityupityu
veterán

De hát akkor rabsic lennél... :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47192) vendingo válasza sityupityu (#47191) üzenetére


vendingo
veterán

Ja, azért adok le üres fogásit.
Kell a francnak a hal. 10-15 küszt hoztam haza a teknősnek, ennyi. Így is rabsic vagyok, mert nem írtam be 3x 100g halat...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47193) dik


dik
őstag

Bírom én is ezt a horgászati jogszabály szerűség témákat és egyéb kinlódást és ki a rapsic és ki nem ki ír be a fogásiba és ki nem. Lehet ezeket a dolgokat csavargatni egy életen át. Meg azt is bírom 1-2 horgász milyen gustustalan szemét modorral áll a másikhoz hányni tudnék tőlük nem is értem miért szarháziak. Az is tény itt is egyre jobban a pénzlenúzásról szól a történet és lassan egy ügyvéd egy jogász meg egy titkárnő kell ahhoz, hogy lemenjen az ember a partra és fogjon valamit. És még lehetne sorolni a szebbnél szebb példákat és ellen példákat is persze. Ez ilyen és legyen okos az ember... Lassan káosz és őrület lesz ez az egész.. ;] :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47194) dik


dik
őstag

Nekem valami 36064 a száma és szept 25 igényeltem és dec. 04 készült el a kártyám és meg is jött karácsony előtt valahogy...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47195) joe979 válasza dik (#47193) üzenetére


joe979
aktív tag

Óvatosan az ilyen kijelentésekkel, van közöttünk Államtitkár úr is ;]

Szissz

(#47196) sityupityu válasza vendingo (#47192) üzenetére


sityupityu
veterán

Lennél ha nem váltanál...Azt is rabsicnak mondják aki engedély nélkül horgászik, hiába nem visz haza halat. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47197) vendingo válasza sityupityu (#47196) üzenetére


vendingo
veterán

Jövőre váltok 10 000-ért éves jegyet fertőre, meg ha összejön veszek egy csónakot. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47198) Grillo válasza joe979 (#47195) üzenetére


Grillo
senior tag

Még nem olvassa a topikot. Ha rajtam múlik, egy ideig még nem is fogja. :DDD

(#47199) dik válasza joe979 (#47195) üzenetére


dik
őstag

MELYIK, HOL???? Nem én voltam! Ki van zárva ott sem voltam! Rágalom! ;) ;] :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47200) dik válasza Grillo (#47198) üzenetére


dik
őstag

Gusztustalan rasszista hozzá állás! ;) ;] :DDD :D :C
Ha rajtam múlna meg is szabadítanám ez emberiséget tőlük, de az összestől! :W ;]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.